چگونه در کالیفرنیا ساحلی-روستایی تقسیم می تواند ارائه درس برای ملت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A rural highway in California's Central Valley

روستایی و بزرگراه در کالیفرنیا دره مرکزی | فلیکر

کالیفرنیا

آن تقسیم می تواند تبدیل به یک منادی برای چه روستایی و کشورهای ساحلی سهولت و محدودیت های خود را در راه های مختلف.

به روز شده


ساکرامنتو — کالیفرنیا هنگامی که پدیدار از آن coronavirus مستند دولت اغلب نادیده گرفته روستایی شهرستان می تواند برای اولین بار به باز کردن به جای ملی trendsetting منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

روستایی شهرستانهای خانه تقریبا یک دهم از کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر اما شامل بیش از نیمی از زمین از آن جرم است. سهم بیشتری از داخلی ساکنان را مجبور به ادامه کار ضروری در بخش های تحت انزوای اجتماعی سفارشات و بسیاری فکر می کنم خود را نازک جمعیت جوامع هستند کمتر در معرض Covid-19 گسترش و نباید برگزار شد به شهرهای ساحلی. یک بی اعتمادی از ساکرامنتو دستورات و دولت گروگان لیبرال رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نیز در بازی.

تبلیغات

کالیفرنیا تقسیم می تواند تبدیل به یک منادی برای چه روستایی و کشورهای ساحلی سهولت و محدودیت های خود را در راه های مختلف با مناطق پر جمعیت کمتر لغو تعطیلی زودتر از شهرهای متراکم تر. افزایش سرخوردگی در میان محافظه کاران بیش stay-در-خانه-سفارشات’ اثرات در اقتصاد منجر به تظاهرات در سراسر کشور و مشابه تظاهرات سازماندهی شده در جیب کالیفرنیا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده فرمانداران و عرض بیش از اقامت در خانه سفارشات و Newsom نیز می گوید شهرستانهای خواهد شد که قابل تشخیص بیش از چگونه آنها بازگشایی شده است. اما در یک بحران بهداشت عمومی معشوق محلی سیاستگذاری مطرح می تواند یک مشکل برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Newsom و خطر بیشتر گیج کننده بحران بدون یک مرکزی برنامه به طور بالقوه منجر به counteractive موج که شروع در hamlets به جای عمده مناطق مترو.

کسانی که تفاوت ها مشخص تر خواهد شد به عنوان کالیفرنیا جوامع تصمیم به بازگشایی در قدم های مختلف با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به عنوان اهرم. رییس جمهور ارسال شده در روز جمعه به “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا با وجود کارشناسان بهداشت خواستار احتیاط بیشتر. پلیسرویل یک جمهوری خواه به رهبری شهرستان یک ساعت در شرق دولت و کنگره در حال حاضر درخواست برای اقامت در خانه سفارشات برداشته شود وجود دارد.

اگر روستایی شهرستان باز قبل از پرجمعیت شهرهای ساحلی مقامات بهداشتی از نزدیک تماشا خواهد کرد تا ببینید که آیا مختلف اجتماعی فاصله می تواند قوانین همزیستی در همان دولت و چه اثرات بهداشتی جدا شده بازگشایی خواهد باید به صورت محلی و فراتر از آن.

با وجود افزایش فشار برای بازگشایی, مقامات بهداشتی نگرانی در مورد عدم کافی تست در جوامع روستایی و پتانسیل برای نامتناسب رنج می برند با توجه به اجتماعی و اقتصادی موانع و مراقبت های بهداشتی با کمبود آنها مواجه قبل از همه گیر.

در روستایی شهرستان تولار ایالت یکی از کالیفرنیا گذشته جمهوری خواه سنگر سرپرست پیت Vander Poel انتظار “فشار قوی” از کشاورزی مرکز برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما بسیار متمرکز شهری منطقه,” او گفت:. “من باور دارم که ما کسب و کار احساس می کنند می تواند به جای اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت و بهداشت بسیار سریعتر و در یک مقدار بیشتر باز بر اساس.”

اما Newsom استفاده Tulare County, به عنوان مثال از اینکه چگونه مناطق روستایی هستند محافظت از ویروس با اشاره به بیش از 300 مورد وجود دارد عمدتا به دلیل شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

“برای کسانی که فکر می کنم این فقط یک شهری ساخت و یا densified در بخش های خاصی از دولت در آن وجود دارد و همچنان ادامه دارد Covid-19 سراسر کشور از جمله مناطق روستایی کالیفرنیا” Newsom گفت شنبه. “هیچ یک از ما از این بیماری ایمنی و اگر ما مصرف آن را متوقف به طور جدی ما را از عواقب جدی داشته باشد.”

کالیفرنیا مناطق در حال حاضر تجربه این بیماری همه گیر کوروناویروس در راه های مختلف. به عنوان ثروتمند tech کارگران در دره سیلیکون یکپارچه انتقال به کنترل از راه دور کار کارگران مزرعه و دیگران در دره مرکزی را ضروری صنایع هنوز گزارش خود را به شغل.

تنها یک مدرسه عمومی در پرجمعیت ترین ایالت باز می ماند — در شهرستان تولار ایالت که نشان داده شده است با تشکر. Devin Nunes که برافراشته در برابر Newsom اقامت-در-خانه سفارش و به نام فرماندار توصیه به مدارس برای بقیه سال تحصیلی “راه درد نمیخورد.”

یک تعداد انگشت شماری از مناطق روستایی شهرستانهای هنوز گزارش هیچ مورد یا تنها یک مورد در حالی که لس آنجلس افزایش یافت گذشته 10,000 علامت با توجه به California Department of Public Health.

کالیفرنیا گسترده تنوع معمولا منادی Newsom را صاف بازگشایی بسیار سخت تر نسبت کوچکتر بیشتر همگن متحده است. به عنوان برخی از شهرستانهای باز دیگران ممکن است مقاومت در برابر گفته های خود را عفونت رای دادن و متراکم تر زندگی ضروری دیگر مستند.

مرفه شهرستان با بالا و به اشتراک گذاری از راه دور-کار حرفه ای ممکن است تصمیم آنها می تواند طولانی تر و بدون کاستن از محدودیت. درآمد شهرستانهای کشیده نازک ممکن است تعیین کند که از سرگیری فعالیت های لازم برای اقتصادی روزى حتی اگر عفونت خطرات باقی می ماند. ساکنان تحت مستند ممکن است خشمگین است که همکار کالیفرنیا در جای دیگر در حال باز کردن و تشویق رهبران خود را برای جلوگیری از خارج از مسافران به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود در محبوب سیرا نوادا, لکه تعطیلات.

“اگر منحنی در حال رفتن به پهن کردن استان ها در حال رفتن به تحمل آن است. … که به معنی منحنی در حال رفتن به متفاوت است زیرا کالیفرنیا است نه دولت آن را واقعا یک ملت از پنج یا شش کشورهای مختلف گفت:” دیوید McCuan, یک استاد علوم سیاسی در سونوما دولت است. “استان ها که نمی لمس آب در کالیفرنیا بسیار متفاوت از آنچه که مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم از کالیفرنیا. آنها به رنگ صورتی یا بنفش شهرستانهای اگر نه آشکار تهمت شهرستانهای استان است.”

روستایی شهرستان نمایندگان کالیفرنیا شامل 37 از دولت 58 شهرستانهای استان است. Paul Smith, یک معاون ارشد رئیس جمهور در RCRC گفت: کسانی که در شهرستانهای استان در حال پیوستن به Newsom سفارشات اما این که “این یک جهان کاملا متفاوت” که در آن نه بسیار تغییر کرده است پس از همه گیر رسید.

“شما می توانید درایو را از طریق بخش هایی از این شهرستان و این ممکن است شما را 30 دقیقه قبل از شما فرد دیگری در جاده,” او گفت:. “مقامات منتخب در این شهرستان در حال بدست گرفتن این بسیار جدی هستند اما پر شور در مورد آن به دلیل به آنها را اگر شما در حال حاضر زندگی می کنند دو مایل از هم جدا از یکدیگر هستید اجتماعی فاصله فقط با طبیعت از محل.”

در حالی که روستایی استان ها به طور کلی به مراتب خوبی در طول coronavirus بحران در مقایسه با شهری هاب آنها را رنج می برند بدتر از شهرستانها در سریع شیوع اسمیت گفت: با اشاره به کمبود امکانات درمانی قادر به دست زدن به موارد جدی. این بدان معناست که رهبران وجود دارد نیاز به coronavirus به طور جدی حتی اگر آنها اعتماد به نفس خود را در مورد عفونت منحنی.

“برای ما بیشتر مناطق روستایی آنها واقعا عقب مانده در موارد admittances و مرگ و میر و ما امیدواریم که از آن باقی می ماند که راه” اسمیت گفت. “آن را پاک کردن این جوامع است.”

Fresno County Health افسر دکتر رئیس Vohra گفت: بهترین راه خواهد بود و اجازه دره مرکزی و سایر مناطق به حرکت رو به جلو خود به خود — اما آن را نمی خواهد بود آسان است.

“من فکر می کنم که بازگشایی هر زمان و به هر حال اتفاق می افتد که در واقع ممکن است بیشتر پر هرج و مرج از خاموش کردن. و من می گویند که به دلیل احساس می کنم و من شنیده ام سطوح مختلف انرژی و صداهای مختلف صحبت کردن در مورد بازگشایی مختلف مدار” Vohra گفت. “ما در حال رفتن به دریافت کنید که هماهنگی بسیار خوبی به منظور آن را درست انجام دهد.”

Newsom گذاشته است تدریجی طرح با بهداشت عمومی معیار دولت باید قبل از بازگشایی اما او نیز در این هفته گفت که “localism تعیین کننده است.” Newsom مارس 19 اقامت در خانه سفارش مجبور روستایی شهرستان برای پیوستن به همتایان شهری خود را در انزوای اجتماعی اما معلوم نیست چقدر طول و عرض او را به شهرستانهای اگر آنها می خواهند به حرکت سریع تر از ساحلی رهبران.

“از آنجا که از مقیاس و دامنه کالیفرنیا به دلیل جغرافیایی فاصله از آنجا که از روستایی و شهری ساخت به دلیل تراکم جمعیت و همچنین تراکم گسترش بودن بسیار متمایز و منحصر به فرد در بخش های مختلف دولت, بله, ما می تواند هدایت محلی تصمیم گیری” Newsom گفت. “اما وجود خواهد داشت پایه توصیه ها و راهنمایی هایی که خواهد آمد که ایجاد خواهد شد پایه و کف از انتظار است.”

در حالی که Newsom و تهمت را رد و بدل نادر تمجید برای هر یک از دیگر دست زدن به همه گیر, حزب, خطوط هنوز تقسیم بخش هایی از کالیفرنیا.

مایک مادرید یک توافق استراتژیست مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن را با نام تجاری از سیاست گفت: یک بخش از کالیفرنیا محافظه کاران است در مورد شکایت دولت نفس بیش از حد در طول بحران در حالی که پناه در جایی از “ایمنی از خانه های خود” و سیاسی بهداشت عمومی مشاوره.

“ضد شعارهای دولت در محافظه کار جنبش رفته است که از ضد دولت و ضد کارشناسان این که آیا آنها در حال پزشکان و یا مقامات بهداشت عمومی. شما آن را دیدم در واکسن جنبش در اینجا در کالیفرنیا: ضد واکسن ضد علم” مادرید گفت. “متاسفانه حتی زمانی که زندگی مردم در معرض خطر, مردم هنوز در امتناع از به رسمیت شناختن آشکار و فقط ماهیت سیاست ما در حال حاضر و سال آموزش بر اساس آنچه تایید تعصب شما نسبت به.”

هیچ جا بهتر از نمونه دولت coronavirus قطع از Fresno منطقه است. دولت پنجم بزرگترین شهرستان صادر اقامت-صفحه اصلی سفارش یک روز قبل از ایالت مستند — یک حرکت است که Nunes, که نشان دهنده بخش هایی از فرزنو به نام “بحث برانگیز” در ایمیلی به شمار می رود.

Fresno County, که شامل روستایی و محیط های خارج از شهر ساخته شده و حذف آن نبود در همان صفحه گفته رهبران آن تشویق داوطلبانه اجتماعی فاصله و موثر بهداشت به جای.

فرزنو عضو شورای شهر میگوئل آریاس گفت: “این مانند یک جنگ داخلی” مبارزه با مقامات محلی که نشان دهنده بیشتر مناطق روستایی شهرستان در مورد نحوه حرکت رو به جلو در پاسخ به این بیماری همه گیر. آریاس, حزب دموکرات گفت: “نگرانی های دیگر از مقامات مقاومت مردم بیشتر رنج می برند. وی با اشاره به دره ضعیف هوایی با کیفیت مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده کمبود و نرخ بالای بیماری های زمینه ای مانند آسم و دیابت است.

“آنها را انتخاب کرده اید صبر کنید و ببینید رویکرد است که تحت فشار قرار دادند توسط چند در جمهوریخواه رهبری فریم دستورات از ساکرامنتو به عنوان دولت نفس بیش از حد و افراطی,” آریاس گفت. “بعضی از آنها صرف بیشتر وقت خود را در حفاظت از معیشت برخی از کسب و کار در هزینه زندگی ما بیشتر آسیب پذیر است. آنها خواهد شد بسیاری مرگ و میر بیشتر است که آنها را مجبور به خود.”

Fresno County سرپرست دوستان مندس یک جمهوری خواه رد آریاس’ انداز و گفت: این ایده که اعتقادات سیاسی رانده اند برخی از coronavirus سیاست است “اسب گه.” Fresno County است که مصرف آن به طور جدی مندس گفت: اما این شکاف یکی از جغرافیا — و نه سیاست.

“اگر شما در یک منطقه شهری … شما باید همه چیز را متفاوت تر از اگر شما در تک شهرستان یا Mariposa County یا جایی شبیه به آن” مندس گفت. “این آثار متفاوت در کشور از آن در یک منطقه شهری. همه هنوز مشغول به کار است.”

کتی مورفی و Colby Bermel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>