چگونه پچ پچ و محافظه کار خشم طرح میتوانست به کاخ سفید نیروی انسانی جستجو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اوایل ماه مه در کاخ سفید و مشاوران و تا به حال به ظاهر حل و فصل Derek Lyons به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی بالا سیاست داخلی مشاور. آنها به خبرنگاران گفت: به همان اندازه است.

یک هفته بعد هر چند بروک رولینز کردم با توجه به پنج نفر آشنا با این وضعیت از جمله دو مقامات کاخ سفید. و لیون رو ارتقاء به مشاور رئیس جمهور در حالی که نگه داشتن شغل خود را به عنوان کارکنان کاخ سفید ،

ناگهانی مختلط در سیاست داخلی شورا بود که در نتیجه چندین نمونه مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر عامل: اعلام کردم که از اوایل محافظه کار خشم و متفاوت پیام های داخلی.

“هیچ چیز را انجام داده تا آن را انجام داده و این که همیشه درست در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است و این یکی دیگر از نمونه های بسیاری” گفت: یک فرد نزدیک به کاخ سفید است.

DPC کمی شناخته شده اما تاثیر گذار دفتر در کاخ سفید است. در طول تهمت تصدی های مختلف کاخ سفید مراکز قدرت باید رقابت بیش از نصب متحدان به رهبری شورای. آخرین مانورهای رندانه پس از جو Grogan که تا به حال از نزدیک با ترک اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney به تازگی اعلام کرد که او خواهد گذاشت و موقعیت خود را.

جارد کوشنر تهمت پسر در قانون و ارشد, مشاور شناور چند نفر برای این نقش از جمله هر دو لیون و رولینز. به تازگی نصب شده رئیس ستاد علامت مراتع شناور خود را به نام استفان میلر نفوذ سیاست های مهاجرتی aide. انتظار بر این بود که سیاست داخلی رئیس که نقش مهمی در رئيس جمهور در تلاش برای بازگشایی این کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از چند روز از مذاکرات به نظر می رسد کوشنر و مراتع انتخاب شده بود و لیون به عنوان سرپرست DPC مدیر برای بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت ادامه دارد در حالی که در زمان خود نقش کاخ سفید: دبیر ستاد کلیدی رسمی که مدیریت سند جریان به رئیس جمهور.

سیاسی گزارش شده در مارس 6 که لیون انتخاب شده بودند با استناد به چهار نفر آشنا با این تصمیم از جمله دو مقامات کاخ سفید. روز بعد یکی دیگر از مقام کاخ سفید نیست اختلاف انتصاب و ارائه نظر.

“Derek وفادار و بسیار محترم عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید کار کرده است که برای اجرای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست دستور کار برای سه سال و نیم به عنوان کارکنان,وزیر این مقام گفت: ممکن است 7.

اما این تصمیم ظاهرا نبود final. و اخبار از لیون’ احتمال انتصاب نا امید برخی از محافظه کاران داده شده سابق خود وابستگی با جب بوش 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

لیون یک وکیل و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد گراد شروع به کار خود را به عنوان یک کارمند قانون به برت Kavanaugh زمانی که دادگاه عالی عدالت هنوز یک قاضی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر. او بعد از کار در کاپیتول هیل.

اما آن زمان خود را با جب بوش در مبارزات انتخاباتی ساخته شده است که برخی از محافظه کاران مشکوک. او وابستگی با کوشنر نیز مطرح شده برخی ابرو با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون تحت فشار قرار دادند برای برخی از سیاست های میانه از جمله کسب و کار پسند مهاجرت تغییراتی که تندروها می گویند بیش از حد ملایم.

“این چیزی است که #AmericaFirst رای دهندگان امضا برای” توییتی محافظه کار مفسر Michelle Malkin مارس 6 با استفاده از هشتگ #JaredKushnerIsNotMyPresident. Malkin توصیف لیون به عنوان کسی که می آید از جب بوش “مهاجرت غیر قانونی است قانون عشق” بال ایران.

“مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت Derek Lyons به عنوان رئیس سیاست داخلی شورای…- او یک سابق جب! فرد” توییتی Ryan Girdusky یک محافظه کار نویسنده و مشاور سیاسی.

این جمعه گذشته که مقام کاخ سفید گفت که لیون هرگز رسما ارائه شده است. اما دیگران در کاخ سفید فکر لیون به حال گیگ. آنها اشاره کرد که بر روی یک داخلی کاخ سفید سیاست زدایی تماس چند روز قبل از آن رولینز حتی تبریک لیون در گزارش جدید, سیاست, نقش, به گفته یک مقام کاخ سفید آشنا با تماس بگیرید.

همان مقام کاخ سفید گفت: مراتع دریافت ستایش داخلی در مورد لیون اما برخی در کاخ سفید نگران است که انتقاد از نفوذ نخبگان محافظه کار مانند Ann Coulter و Tucker Carlson از فاکس نیوز که به زودی به دنبال.

یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی تحت فشار قرار دادند پشت محافظه کار و شکایات در مورد لیون ” ایدئولوژی اشاره کرد او شده است به طور مستقیم درگیر در “تدوین نهایی و اجرای سرسخت مرز اقدامات امنیتی و دقیق ترین کنترل مهاجرت اقدامات است که ما باید در محل قرار داده.” سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی که مشغول به کار با لیون در کاخ سفید در طول استیضاح, به نام او “درست محافظه کار” است که “یک رابطه عالی با رئیس جمهور است.”

در بیانیه ای که روز جمعه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany ستایش لیون.

“Derek Lyons است ارزشمند از اعضای کاخ سفید و بسیار چشمگیر و همکار محترم” او گفت:. “او شده است در بالا به یکی از بالاترین عنوان در کاخ سفید, و دلیل خوب است.”

وجود دارد مشکل دیگری به وجود آمد که در طول مذاکرات: مراتع و کوشنر در عین حال به تهمت ثبت نام در لیون’ انتصاب هنگامی که خبر شکست با توجه به دو مقامات کاخ سفید.

این مقام کاخ سفید گفت که لیون و رولینز شدند فینالیست برای این کار, اما این کار در نهایت رفت و به رولینز در بخشی از آنجا که او قادر خواهد بود به نظر می رسد در تلویزیون به عنوان بخشی از “عمومی مواجه نقش” از DPC مدیر.

“بحث وجود دارد از [عبدالله] انجام هر دو نقش بود اما تصمیم گرفت این نقش نباید در ترکیب” این مقام گفت.

در پایان این هفته رولینز به حال شنود گذاشته شده به سر DPC در یک اقدام ظرفیت. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش رولینز ” قرار ملاقات پنجشنبه شب. رولینز معرفی خودش به عنوان DPC مدیر در حداقل دو تماس با کارکنان کاخ سفید روز شنبه با توجه به دو نفر. رسمی اعلام کرد که انتظار می رود روز شنبه, با توجه به کاخ سفید.

“بروک واقعا Jared به فرد است. … من فکر می کنم که نقش مهمی در آن” گفت: یک فرد نزدیک به کاخ سفید است.

رولینز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. لیون تا به حال هیچ نظر.

پس از کاخ سفید در حل و فصل رولینز به رهبری DPC, لیون بالا بود به عنوان مشاور ساخت و او را یکی از نزدیکترین مشاوران رئیس جمهور در کنار امید هیکس و کلیان کانوی که عناوین مشابه اگر چه کانوی ارشد مشاور است. این حرکت دیده می شد داخلی توسط برخی به عنوان یک چهره-صرفه جویی در اندازه گیری و توسط دیگران به عنوان یک کوشنر تلاش برای کاهش کانوی وضعیت.

رولینز نیز به عنوان مدیر دفتر نوآوری آمریکا یک کوشنر-راه اندازی دفتر که دسته های مختلف مسائل مربوط به سیاست. رولینز و دو نفر دیگر در اتاق کار, Ja’Ron اسمیت و تئو مقاله ها و خطابه بودند به طور مشابه در نظر گرفته شده برای DPC ، هر سه کار با کوشنر در عدالت کیفری اصلاحات و محکوم فشار به تعمیرات اساسی مهاجرت سیستم.

رولینز Grogan گفت: “متعهد محافظه کار او را یک بازیکن تیم او بسیار هوشمند نه فقط در سیاست بلکه در ارتباطات است. من نمی دانم که وجود دارد یک انتخاب بهتر است.”

قبلا رولینز در خدمت به عنوان رئیس جمهور تگزاس سیاست عمومی بنیاد یک اتاق فکر مستقر در Austin تا حدودی تامین می شود کخ برادران و به عنوان یک دستیار به تگزاس فرماندار تگزاس ریک پری که رفت تا تبدیل به تهمت اولین وزیر انرژی.

کوشنر که قبلا پیشنهاد رولینز برای DPC کار در اواخر سال 2018 قبل از این کار در نهایت رفت و به Grogan.

رولینز دارای اعتبار بیشتر با برخی از محافظه کاران نسبت به لیون در تعدادی از مسائل از جمله سیاست های مالی. اما نه هر کس راضی بود.

“چیدن رهبر سابق faux حزبی بودجه موسسه تحقیقات توسط شرکت ها و میلیاردرهای مانند برادران کخ برای خود صحبت می کند:” یک محافظه کار نزدیک به کاخ سفید گفت.

Meridith McGraw کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>