چگونه کلبر ‘Tooning کردن اخبار’ نیرنگ رودی جولیانی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Wمرغ شما در حال مصاحبه با کسی که در زوم آیا واقعا مهم نیست اگر آنها یک کارتون ؟

Tooning کردن اخباریک لذتبخش عجیب و غریب و خنده دار جدید سری انیمیشن که تعداد Stephen Colbert به عنوان یکی از آن تولید شد و در اصل قرار است برای اکران در 16 مارس برگزار شود. سپس coronavirus بحران رسید. مانند بسیاری دیگر نشان می دهد مجبور به توقف تولید و تاخیر والاتر از آن است. و در عین حال نسخه ای آغاز شده است که پخش این هفته در CBS دسترسی به همه احساس می کند به نحوی مناسب برای این زمان.

این قضیه به اندازه کافی ساده است. داستانی کارتونی, اخبار مجریان مصاحبه با زندگی واقعی آمار و ارقام. Congressman Adam Schiff (D-CA) و نیویورک تایمز مقاله نویس پل کروگمن در میان کسانی که به نظر می رسد در تعداد انگشت شماری از قسمت. آن است که چگونه آنها موفق به آن را بکشید در طول یک بیماری همه گیر — و چگونه به طور مداوم خنده دار آن شده است—این است که واقعا قابل توجه است.

در راس توسط R. J. سرخ شده, یک جانباز, کمدی نویسنده و تولید خبری که در شرکت ایجاد شده به طور مشابه پوچ ما کارتون رئیس جمهور برای پی اس. به عنوان او به من می گوید در طول—چه چیز دیگری ؟ —زوم جلسه از خانه خود در کالاباساس کالیفرنیا, او در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به چیزی “بر خلاف هر چیزی که تا به حال انجام شده قبل از” با Tooning از اخبار قبل از همه گیر ساخته است که بسیار سخت تر است.

“همه چیز کاملا جدید سرخ” می گوید. “این احساس کسی گفت:” برو درخت کریسمس در سیبری و در حال حاضر ما شده ایم تخلیه آن را برای ماه ها و ماه.”

به منظور دستیابی به چشم انداز آنها تا به حال در ذهن تیم ساخته شده است state-of-the-art studio با ویژه دوربین های دیجیتال است که می motion-capture بازیگران اجازه می دهد تا برای همان روز انیمیشن بر اساس آخرین اخبار و تحولات است. “پس از آن بود زرق و برق دار و زیبا” سرخ شده می گوید مشتاقانه. “و پس از آن ویروس می گیرد که ما نمی تواند وجود داشته باشد دیگر.”

آنها تا به حال به شکل از چگونه به تکرار همان روند از همه خانه جداگانه. در این فرآیند سرخ شده متوجه آنها تا به حال یک “بزرگ مزیت استراتژیک.” در حالی که بسیاری دیگر از مجریان خبر گیر کرده پخش از خانه های خود را با پیش فرض روشنایی و بد آرایش, کاریکاتور مجریان از داستانی “خبر بزرگ” و “در داخل تپه” باید نگاه هرگز بهتر است.

“ما همیشه می خواستم نشان می دهد که یک نفس در مورد آن سرخ” می گوید. “آن فکر می کند این بهترین شبکه تلویزیون است.” او آن را در مقایسه به فاکس نیوز ساختمان در میدتاون منهتن که ارائه آن مجریان “مانند خدایان خود را در میان مردان است.”

همانطور که برای زندگی واقعی مهمانان که پر نشان می دهد او می گوید آنها بوده است “ورزشی” حتی اگر آن را همیشه روشن نیست که آنها می دانند که آنچه آنها بدست خود را به.

با کلبر به عنوان یک تهیه کننده اجرایی آن را سخت به یاد بدنام خود را در شخصیت مصاحبه با سیاستمداران و نویسندگان و دیگران در این Colbert Report. در نقش خود به عنوان جناح راست لاف زن دانشمند او آنها را مجبور به تیز کردن استدلال خود را که اغلب تولید مؤثرتر مکالمات معمولی از اواخر شب چت. کارتون مجریان مشابه فشار مهمانان خارج از منطقه راحتی خود را به عنوان توسط اثبات منحصر به فرد کلیپ زیر که ویژگی های Rep. دانا Shalala (D-FL) ارائه نظر در “خام-فارسی.”

و پس از آن وجود دارد رودی جولیانی که به نحوی ساخته شده چند ظواهر تاریخ نشان می دهد در هفته اول خود را در هوا. “این چیزی نبود که ما را به این روز فکر کردن اتفاق می افتد و آن دمیده شده است تا در این راه بزرگ سرخ” می گوید.

زمانی که آنها رزرو سابق Daily Beast خبرنگار اولیویا کتاب به نظر می رسد در این هفته آنها آگاه بودند که او تا به حال جولیانی شخصی شماره تلفن. به طوری که آنها فقط پرسید که آیا آنها می تواند به او تماس بگیرید.

قبل از مداخله سرخ به پایان رسید تا بازی به گوشی با برچسب رئیس جمهور وکیل برای مدتی و پس از او از خانه کار خود را از شش سال به حال خود اپل نگه داشته و نادیده گرفتن تماس است. “بنابراین در دوشنبه من شش ساله آویزان در Stephen Colbert [اواخر نشان می دهد تهیه کننده] کریس Licht و رودی جولیانی” او با خنده می گوید.

جولیانی اولیه ظاهر رفت و خیلی خوب است که آن را منجر به تکرار شوخی در مورد اتهام لکه سمت چپ او بر روی یک صندلی در گرند هاوانا اتاق تنها اعضای باشگاه در شهر نیویورک است. در روز چهارشنبه نشان می دهد آنها جولیانی در گوشی این بار با تشکر. اریک Swalwell (D-CA) به بحث در مورد آنچه که تاکنون لقب “لکه-دروازه.” سرخ شده گفت که او انتظار ندارد که برای آخرین بار آنها جولیانی در تلفن.

قبل از تبدیل شدن به یک وقت کمدی نویسنده برای اواخر نشان می دهد در طول چند سال گذشته از دیوید لترمن سلطنت سرخ شده, کمک به راه اندازی آخرین کلمه با لارنس o’donnell در MSNBC در پاییز 2010. او استخدام سایر سابق کابل خبر تولید به کار در Tooning کردن اخبار و سعی شده است با تکرار همان ریتم به صورت روزانه خود را پخش.

“به منظور satirize چیزی است که شما باید به آن را می دانم” سرخ شده می گوید. که شامل مطمئن شوید این کارتون مجریان هستند اخبار درست مثل هر کس دیگری. “ما قطعا می خواهید به شوک مردم با چه سرعت ما به نوبه خود در اطراف این” او می افزاید.

مثلا همان روز برنی ساندرز کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری داستانی لنگر جیمز Smartwood شوخی که اخبار “تکان دهنده آمریکایی ها به خاطر سپردن است که یک انتخابات است که هنوز هم اتفاق می افتد” و در واقع Swalwell به تایید جو بایدن برای اولین بار. “حساب من!” Swalwell گفت: قبل از این که میزبان او را به نام “سالمند آزاری نامزد برای زمان ما است.”

راه اندازی یک طنز کاریکاتور اخبار نشان می دهد در طول coronavirus بحران ممکن است به نظر می رسد بهترین زمان در جهان, اما فقط به عنوان ما کارتون رئیس جمهور کمک کرد پوچی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در چشم انداز در نهایت Tooning کردن اخبار احساس عجیب اتصالات برای این لحظه.

به عنوان آنها به کار پرسیدن از خود “می تواند این نشان می دهد مقابله با آنچه که در راه است که هنوز هم مسهل?” به صورت سرخ شده با این روحیه بود که بهترین خلاصه یک صحنه آنها ایجاد شده برای این آزمون برای اولین بار نشان می دهد پس از آنها مجبور به تعطیل کردن تولید.

میزبان “در داخل تپه” بسیار نازک-محجبه تقلید مسخره امیز از صبح جوباز خود را پخش کرد و گفت: “من غنی بالارد و مقدس گه.” و سپس “من سارا Sabo و عیسی لعنتی مسیح است.”

“این احساس مانند احساس درست در آن زمان سرخ” می گوید: “که مانند” سلام این لعنتی دیوانه ” و نوع رفتن از وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>