چگونه Coronavirus را تا سال 2020 کمپین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

هرج و مرج در سراسر ویسکانسین اولیه در هفته گذشته مطرح شده است و سطح نگرانی در مورد ماه نوامبر روز انتخابات به Defcon-1 وضعیت. خواهد قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت های مهم بلوک تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و زور مردم را به ایستادن در خط با هم ؟ ما به اندازه کافی روشن ویروس برای حوزه های رأی گیری به عمل در همه ؟ خواهد دموکرات سو و قرار دادن همه چیز به دادگاه ؟

و برای 200 روز کشش از مبارزات انتخاباتی است که هنوز هم می ایستد در حال حاضر و نوامبر 5, آن را نیز به خانه آورده استارک واقعیت جدید. هر چند اصلی را دنبال کرده است تا حد زیادی سنتی راه آن است که در حال حاضر روشن است که مدتها قبل از ما ضربه نوامبر مبارزات خواهد بود کاملا ناشناخته بود ،

Coronavirus همه گیر به شمار چالش های به نامزدها و عمل بر خلاف همیشه دیده می شود و یا حتی پیش بینی شده است. از اولین روز, سیاست آمریکا, کل سیستم رانده شده توسط تعامل با مردم: از چهارم جولای سخنرانی به درب-به-درب canvassing به کنوانسیون های خود را. حتی در عصر تلویزیون و رسانه های اجتماعی سیاسی و اقبال استراحت در فرد مخاطب و نامزد بودن در جای مناسب و زمان مناسب—دقیقا همان چیزی نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر.

با برخی از نوع اجتماعی فاصله سیاست احتمالا در جای خود و هیچ واکسن در افق تا سال آینده در اولین مبارزات انتخاباتی خودی در حال حاضر سوال که به نظر نمی رسد به هر گونه خوب جواب. چگونه می توانم شما را نگه دارید امن کنوانسیون و یا ایجاد یک نوع جدید از “مجازی” در صورتی که انجام هر کاری یک کنوانسیون قرار است انجام دهید ؟ چگونه شما سعی می کنید برای متحد کردن حزب بدون اینکه قادر به آوردن هر یک از آن جناح هم به صورت چهره به چهره مذاکره? چه نوع از مبارزات انتخاباتی شما حتی می توانید اجرا کنید اگر عنصر کلیدی یک کمپین—به طور منظم در فرد بازدیدکننده داشته است به میدان نبرد متحده—خاموش است جدول ؟ چگونه می توانم شما کوه “دریافت کردن رای” کمپین اگر درب-به-درب canvassing و ثبت نام تلاش در تظاهرات انبوه هستند از این سوال ؟

برای به دست آوردن یک حس از آنچه که ما ممکن است با دیدن در هفته ها و ماه های آینده من خواسته جانبازان از گذشته مبارزات انتخاباتی هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات که چگونه آنها ممکن است دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات. در اینجا چیزی است که آنها پیش بینی و آنچه در آنها نگران است.

کنوانسیون

در مرکز نامزدی روند برای بیش از یک قرن و نیم بوده است گردهمایی سیاسی. نقش آن تکامل یافته و یک کنوانسیون در واقع انتخاب نامزد برای نیم قرن, اما این همیشه به معنای یک چیز: یک جمع هزاران نفر از سربازان. امروز یک کنوانسیون است که ساخته شده برای تلویزیون, ویترین برای حزب پیام و شدید جشن بسیار اجتماعی تابستان افزایش انرژی برای بیشترین انگیزه اعضای این حزب است.

همانطور که در حال حاضر دموکرات ها رسما تنها به تعویق افتاده خود را ویسکانسین کنوانسیون برای یک ماه اما presumptive نامزد جو بایدن گفته است که یک “مجازی کنوانسیون” یک احتمال واقعی است و اگر نه احتمال. رئیس جمهور تهمت است که هنوز هم امیدوار کننده سنتی رویداد. اما با همه گیری ویروس هنوز هم به احتمال زیاد برش از طریق این جمعیت در تابستان فرد-به-فرد jostling شلوغ کنوانسیون به نظر می رسد بیشتر و بیشتر شبیه به یک سلامت فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.

مشخصات فنی زبان, البته, کنوانسیون لازم نیست که در فرد در همه. “تقریبا همه چیز شما را در یک کنوانسیون شما می توانید تقریبا می گوید:” ایلین Kamarck شده است که یک عضو دموکرات کمیته قوانین برای یک نسل است. او فقط می خواهم به پایان رسید و رای گیری برای کنوانسیون نمایندگان از ماساچوست یکی از دولت, که در آن حزب با استفاده از زوم تلفنی به اجازه نامزدهای خود را زمین. اعضای کمیته داده شد شماره ID برای رای دادن الکترونیکی.

همان کسانی که ابزار Kamarck گفت: می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به تمام پشت درهای بسته کسب و کار از یک کنوانسیون—انجام بحث و رای بیش از قوانین اعتبار و پلت فرم اختلافات. (و برای دموکرات ها وجود دارد ممکن است کمتر در معرض خطر این چرخه: با برنی ساندرز ترک نژاد این احتمال وجود دارد که پلت فرم اختلافات کمتر خواهد بود معاند نسبت در سال 2016 حتی اگر ساندرز می خواهد پلت فرم با عنوان و یا تحت فشار قرار دادند و یا به سمت چپ.)

اما هنوز هم برگ های مرکزی موضوع مورد مدرن کنوانسیون حل نشده: چگونه یک حزب در حال حاضر خود را به ملت و—انتقادی—چه خواهد شد شبکه های تلویزیونی به ویژه شبکه های پخش, توافق برای حمل?

“کنوانسیون ممکن است بی موردی می گوید:” سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر دیوید اکسلراد “اما آنها را فراهم چهار شب از پوشش شبکه و تضمین مخاطبان ملی تاثیر است که بزرگ شده با شور و شوق از یک جمعیت است.”

تاثیر خوبی گردد کنوانسیون چکش صفحه کلید استدلال می تواند ترک رای دهندگان با تصور مثبت از یک حزب و می توانید تفاوت را حتی قبل از رویداد اصلی از یک نامزد را پذیرش کرد. (فکر می کنم بیل کلینتون ساخت مورد اوباما برای انتخاب مجدد در سال 2012.) همانطور که برای سخنرانی آنها را ساخته اند یک تفاوت واقعی به charismatically به چالش کشیده نامزد مانند جورج دبلیو بوش در سال 1988 و ال گور در سال 2000. این دقیقا همان نوع از تنظیمات جو بایدن نیازهای… و یکی که مجازی کنوانسیون را ارائه نمی دهد. پس چه باید بکنید ؟

بر اساس اپتیک به تنهایی بدترین ایده می تواند به مرحله برخی از “امن” نسخه ای از یک جمع مانند داشتن چند صد حزب خودی فضایی خود را شش فوت از هم جدا در یک عرصه است. به عنوان کسی که تا کنون کار کرده و پیشرفت را به شما بگویم وجود دارد هیچ چیز بیشتر deflating از یک رویداد صحنه در بیشتر سالن خالی.

دیرین فعالان جمهوری خواه مایک مورفی نشان می دهد که مبارزات را فراموش کرده ام و سعی کنید چیزی کاملا جدید. “من می خواهم تماس بگیرید هالیوود و بگو: ما باید یک 90 دقیقه فیلم … و شروع به فکر کردن در مورد این در حال حاضر’, ” او گفت:. “هالیوود مردم می دانند که چگونه به انجام این کار بهتر از سیاسی hacks.”

رابرت Shrum که به کمک شکل دموکراتیک مبارزات از اد کندی به گور شده های مختلف مفهوم: “اگر من با بایدن کمپین من می خواهم کار طولانی و سخت در شکل دادن به یک سخنرانی که بیشتر از یک مرد چت.’ من می خواهم فراموش نکنید که در مورد شکل دادن به صدا و رفتن برای یک روایت و یک منطقی سازگاری. شما باید به ارائه آنها را در یک مکالمه راه است. و من فکر می کنم بایدن می توانید این را خاموش بکشد. یکی از چیزهایی که مردم فکر می کنم یک ضعف است که یک قدرت است. او اطمینان بخش و نه انقلابی.”

هر انتخاباتی ممکن است آمده تا با—هالیوود خیره یا اطمینان خاطر آرام—یک سوال کلیدی این است که چه شبکه های پخش را پوشش میدهد. در طول سال آنها به ویژه کمتر و کمتر کنوانسیون پوشش به طور مشترک رادیو و تلویزیون تنها شب گذشته از کنوانسیون با نامزد سخنرانی. خواهد شد و آنها موافقت خود را با اجرای گفتن دو ساعت فیلم به جای ؟ از پیش ضبط شده سخنرانی ؟ (در گذشته شبکه های پخش تا به حال قوانین مختلف در مورد telecasting یک فیلم تولید شده توسط یک کمپین; برخی از شده اند و مایل به آن را به عنوان در جدایی ناپذیر از پذیرش گفتار دیگران رد آن را به عنوان تلاش برای اجرای یک آگهی رایگان.)

و اگر دو طرف را اساسا روش های مختلف? دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی برای توده تظاهرات که در آن او struts برای یک ساعت یا دو در مرحله. حتی اگر شهردار شارلوت و فرماندار کارولینای شمالی تحمیل یک مستند در برنامه ریزی کنوانسیون شهرستان اگر ویروس کاسته نشده در ماه اوت آن را قابل تصور است که تهمت را به سادگی به کوچ کردن به دوستانه قرمز دولت—فلوریدا گرجستان و برگزاری تجمع وجود دارد.

تا به حال شبکه شده اند بسیار مراقب باشید به ارائه دقیق همان مقدار پوشش برای هر دو طرف است. اما این نیز وابسته به کنوانسیون بودن بیشتر یا کمتر موازی حوادث. با هر رویکرد جدید و به خصوص اگر احزاب را به شدت در جهات مختلف چه آنها تصمیم به حمل و حمل می کند می تواند یک مسئله حیاتی آمده اوت.

کمپین

“اگر شما در حال تلاش برای انجام سیاست بدون جمعیت با رسانه های خبری روت نگاه به جمعیت شما در حال گرفتن اپل را از پای سیب” مورفی می گوید. “جرم تجمع انجام شده است و جغرافیا انجام شده است به این دلیل که جدید جغرافیا اینترنت است. بنابراین سوال این است که چگونه شما می آیند تا با اصلی و مبتکر روش?”

جو Trippi است که یک کلید دموکراتیک استراتژیست کمپین برای برخی از 40 سال بخشی از یک کمپین است که آیا درست است که زمانی که هاوارد دین 20044 تیره-اسب کمپین تبدیل به اینترنت برای ایجاد یک جمع آوری کمک مالی ماشین.

“در ’04 ما از اینترنت به این دلیل که ما تا به حال به” Trippi می گوید. ما تا به حال برای ایجاد یک کل راه های مختلف از انجام آن است. ضرورت وجود دارد دوباره”—اما این بار این یک ضرورت است که می رود به قلب از ابزارهای کمپین.

برای مثال تظاهرات انبوه نیست فقط برگزار عینک; آنها به مکان های که در آن تلفن و e-mail تماس در حال جمع آوری سوخت احزاب جمع آوری کمک های مردمی و خود را get-out-the-رای عملیات. بازدیدکننده داشته است به کلید متحده هستند که در آن همکاران دعوت شده برای دیدار با نامزد و محلی که در آن اخبار را می توان در شمارش به ارائه گسترده ای عمدتا مطلوب پوشش.

پس چه ابزارهای ارتباطی می تواند در یک جهان که در آن این عناصر سنتی در حال کنار? یکی ممکن است یک فرم تقریبا در نظر گرفته منسوخ: آگهی های تلویزیونی.

“تبلیغات معمولا به مراتب کمتر مهم در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به دلیل آن را ضعف رسانه های آزاد می گوید:” Shrum که کمک خلبان مبارزات تد کندی گور و جان کری. “اما در این شرایط آن را تبدیل به یک بحرانی صدا برای ارائه پیام است. آن را ‘ایوان’ کمپین با تکنولوژی مدرن است.”

مورفی اشاره به نوع خاصی از تبلیغات است که به کمک یک کمپین مورد فاصله با نفر دوم جلو.

“به یاد داشته باشید جرالد فورد-جو Garagiola تلویزیون مکالمات” او می پرسد. او صحبت کردن در مورد 1976 مبارزات انتخاباتی که در آن رئیس جمهور فورد کنون در این نظر سنجی شرکت کردند در یک سری از رسمی مصاحبه-گفتگو با سابق بازیکن بیس بال و برجسته شخصیت تلویزیون جو Garagiola. کم فشار قالب کاملا مناسب برای خوش مشرب کمتر-از-فرهمند فورد و آن را یکی از دلایل که چرا آنچه شبیه یک زمین لغزش برای جیمی کارتر تبدیل به یک انتخابات نزدیک.

برای بایدن یک فرمت مشابه با برجسته شخصیت تلویزیون—اپرا ، — ممکن است کار به همان شیوه.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که او ممکن است طلب تظاهرات تودهای و فیدل کاسترو در طول سخنرانی او نشان داده است که با بسته بندی مناسب او می تواند به عنوان یک توانمند تلویزیون شخصیت. تا آنجا که هر چیز دیگری خود را سال میزبانی “شاگرد” ثابت می کند که.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح می بیند مشابه امکان شبانه coronavirus توجیهی که او “میزبان” شخصا هر روز به جای منطقی تبدیل آن به کارشناسان. با حمله به دموکرات ها, سازمان بهداشت جهانی, فرمانداران و, اوباما, رئیس جمهور در حال حاضر تبدیل شده اند این بسیار دارای امتیاز حوادث قدرتمند سیاسی منبر—اگر چه کاهش در نظرسنجی های اخیر نشان می دهد او نیز ممکن است برداشتی غلط این لحظه.

رای

در حالی که ممکن است نزدیک به 200 روز تا انتخابات ویسکانسین اولیه در حال حاضر پرتاب چالش کلیدی برای دموکرات ها به پررنگ امداد. اگر تهدید از coronavirus است که هنوز هم در حال حاضر در ماه نوامبر و یا اگر آن را تا بازگشت—از جایگزین به فرد رای گیری تبدیل به کلیدی برای انتخابات.

جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور شده اند و خستگی ناپذیر و به طرز وحشیانه ای کاندید مورد نیت خود را; آسان تر از آن است که برای آمریکایی ها به رای دادن بهتر است شانس برای بایدن. این بدان معنی است که دموکرات ها را مجبور به شروع در حال حاضر به “خارج شدن آرا” از نظر کمک به رای دهندگان ثبت نام برای غایب پست در برگه های رای. اگر متحده را که سخت تر — می گویند با بازگشت اسکن کپی از گواهینامه های رانندگی و یا دیگر معتبر IDs—سپس دموکرات ها ممکن است مجبور به انجام تمام انواع غیر معمول چیزهای جدید مانند ارائه اسکنر در محله های کم درآمد که این ابزار کمتر در دسترس است.

این به این معنی می گوید جو Trippi که “شما رو طراحی کاملا متفاوت get-out-the-رای عملیات … شما رو به تیم حقوقی به دنبال آن شروع در حال حاضر.”

در یکی از حس های سیاسی جهان در پاییز امسال خواهد بود موازی جهان گسترده تر در دست و پنجه نرم با شتاب تغییرات در زندگی ما است که در حال حاضر در جریان است: فقط به عنوان راه دور مجازی, همایش ها و خرید آنلاین می روند که باید به صورت تصاعدی افزایش یافته است بنابراین سیاست ممکن است در مورد به همان ناخواسته شیرجه رفتن به آینده است. ما فقط می توانید تصور کنید به بیشتر های انقلابی امکانات. (خواهد نامزدها به نظر می رسد از طریق هولوگرام? مراقب باشید قبل از رد مفهوم است.)

چه coronavirus انجام داده است که به نوبه خود تکامل از کمپین استراتژی و تاکتیک های خود را به یک واقعیت جدید در حال حاضر. اگر قلب و روح از انتخابات رفتار رندر شده است ناامن و سپس در مورفی واژه “انتخابات مانند Sears Roebuck بیدار شدن از خواب به صورت آنلاین خرید.”

Sears Roebuck ورشکست دو سال پیش. سیاسی معنا که ممکن است سرنوشت خوبی در انتظار یک کمپین است که نمی تواند در دیدار با خواسته های لحظه ای که هیچ کس می تواند احتمالا پیش بینی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>