چگونه COVID-19 وب کانادایی ها به بازار سهام

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

COVID-19 تا مردم مجبور به ماندن در خانه باعث زیان کار عظیم و مختل اقتصاد جهانی است. اما آن را نیز باعث یک سرمایه گذاری انقلاب است.

Wealthsimple و WealthBar دو نفر از کانادا بالا robo مشاوران می گویند که آنها با تجربه رشد دو رقمی پس از همه گیر در زمان برگزاری در آمریکای شمالی در اواسط ماه مارس.

Wealthsimple می گوید آن دیده می شود 24 درصد افزایش مشتریان جدید پس از شروع بهداشت و درمان اضطراری در حالی که WealthBar می گوید مشتری خود را پایه گسترش یافته توسط 10 درصد بیش از مدت مشابه.

بیشتر بخوانید: سود سهام را تصادفا در میان COVID-19: آنچه که برای سرمایه گذاران ؟

در بخشی از هجوم می آید از کانادایی که در حال غرق خود را در صندوق های متقابل و مشاوران سرمایه گذاری به نفع robo مشاوران کم هزینه آینه-the-رویکرد بازار برای سرمایه گذاری است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این رابطه از سقوط بازار در آورده با COVID-19 همه گیر است و نه معمولی می گوید WealthBar دیوید Dyck.

هر دردناک بازار جست و خیز کردن باعث یک درجه از روح جستجو میان سرمایه گذاران است که همواره منجر به تغییر خود را سرمایه گذاری, استراتژی Dyck می گوید.

اما اکثریت کانادایی ها که رفتند به فونز مشاوران در این بحران به نظر می رسد برای اولین بار سرمایه گذاران در اواخر 20s و 30s.

کاربر به طور متوسط در Wealthsimple ربات مشاور خدمات است 34. در میان WealthBar مشتریان متوسط سن در حال حاضر 37 از حدود 40 سال پیش.

“ما در حال دیدن مردمی که فقط با نام تجاری جدید سرمایه گذاران شروع, برای اولین بار,” Dyck می گوید.

پول 123: باید به شما استفاده از یک robo-مشاور سرمایه گذاری ؟

پول 123: باید به شما استفاده از یک robo-مشاور سرمایه گذاری ؟

هیچ چیز مانند رکود بزرگ

تا کنون به نظر می رسد بازار سهام سقوط باعث رمان coronavirus است که با داشتن یک بسیار متفاوت تاثیر روانی از بحران مالی 2008-2009 که تا حد زیادی تبدیل millennials کردن سرمایه گذاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سال 2017 گزارش از انتاریو کمیسیون اوراق بهادار برای مثال پیدا کردم که در حالی که چهار پنج بزرگسالان زیر 35 بودند صرفه جویی در بیش از نیمی آیا هر سرمایه گذاری است.

“خاطراتی از بحران مالی که در طی آن بسیاری از millennials فارغ التحصیل از مدرسه و یا شروع یک کار ممکن است رانندگی این نگرش” این گزارش می گوید.

جوان سرمایه گذاران قطبی واکنش های مخالف به دو سقوط بازار ممکن است چیزی برای انجام با طول دو بحران Dyck می گوید.

ادامه مطلب: 6 دلیل شما ممکن است بخواهید به تغییر استراتژی سرمایه گذاری خود را در میان COVID-19

در حالی که بازار سقوط از اوایل سال 2020 بسیار شیب دار — مارس 23, S&P 500 با کاهش یافته بود 34 درصد از اوج قبلی خود — آن را نیز فوق العاده کوتاه زندگی می کردند. همانطور که از اواخر ماه ژوئیه شاخص نزدیک به جبران تمام زمین از دست داد.

در طول قبلی بازار گسترده بحران در مقابل شاخص S&P 500 از دست داده و بیش از 50 درصد از ارزش خود را و در زمان بیش از یک سال به پا زدن کردن بازیابی. شاخص به اوج خود رسید و در اکتبر 2007 و نمی پایین تا اوایل مارس 2009.

برای بسیاری از سرمایه گذاران شدید اما کوتاه قطره 2020 شبیه یک فرصت برای شروع سرمایه گذاری در یک بازار که در آن سهام به طور ناگهانی ارزان Dyck می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی دیگر از توضیح ممکن این است که جوان کانادایی دانستن بیشتر در مورد بازارهای مالی و سرمایه گذاری گزینه های امروز از آنها یک دهه پیش بود.

“من امیدوارم که می گوید:” Wealthsimple را زو Wolpert است که اخیر جریان از مشتریان است نشانه ای صنعت مالی “گرفتن مقدار زیادی بهتر در آموزش سرمایه گذاران است.”

پول 123: حصول اطمینان از پس انداز خود را گذشته از طریق بازنشستگی خود را

پول 123: حصول اطمینان از پس انداز خود را گذشته از طریق بازنشستگی خود را

افزایش تجارت نرم افزار

Robo مشاوران نه تنها قرعه کشی برای سرمایه گذاران است. در حالی که برخی در حال امید بستن برای robos’ تنظیم-و-فراموش-این رویکرد چسبیده به یک مجموعه گسترده ای از تبادل وجوه معامله (Etf) دیگران در حال تلاش دست خود را در تبادل نظر سرمایه گذاری از طریق تخفیف کارگزاری سیستم عامل و برنامه های تجاری.

در ایالات متحده Robinhood, کمیسیون-رایگان پلت فرم سرمایه گذاری گفت: ممکن است آن را به حال 13 میلیون حساب از 10 میلیون در پایان سال 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در کانادا Wealthsimple تجارت که مانند Robinhood اجازه می دهد تا کاربران را به تجارت سهام و ETFs در گوشی تلفن همراه خود در بیش از دو برابر تعداد مشتریان جدید در طول سه ماه گذشته با توجه به Wealthsimple. این شرکت در گزارش خود متوسط Wealthsimple تجارت کاربر باعث می شود سه معاملات در هر روز.

WealthBar برای آن در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خود را خود کارگردانی پلت فرم کار با پدر و مادر خود شرکت CI مالی با توجه به Dyck.

اما افزایش اخیر محبوبیت از تجارت نرمافزار است موجب نگرانی که تازه سرمایه گذاران ممکن است ناخواسته خود را در معرض بالقوه تند زیان های مالی است.

Robinhood گفته است که با اضافه کردن معیارهای واجد شرایط بودن و اصلاح رابط کاربری آن پس از گزارش می دهد که یکی از مشتریان خود درگذشت خودکشی ترک توجه داشته باشید که نشان داد سردرگمی چقدر پول به او بدهکار پس از گزینه های تجاری را از طریق پلت فرم.

ادامه مطلب: بعد از رکود اقتصادی خواهد بود که برای اولین بار robo مشاوران. آنها آماده است ؟

قرار دادن نظری شرط در سهام است که هیچ چیز جدید می گوید بنیامین فلیکس مدیر نمونه کارها در PWL سرمایه در اتاوا. هر دوره از زمان که در طی آن سهام نوسان شدید بالا یا پایین تمایل به ایجاد علاقه در بازار است.

اما فلیکس تماس های مکرر تجارت تنها با یک انگشت شماری از سهام “فقط یکی دیگر از راه به قمار است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

من فکر می کنم بزرگترین خطر این است که این قمار است که آنچه در آن است می شود تلفیق شدهاست با سرمایه گذاری” فلیکس می گوید.

ادامه مطلب: All-in-one ETFs — چرا شما ممکن است خوب خرید یک واحد سرمایه گذاری و برگزاری آن تا زمان بازنشستگی

و این ایده از تعقیب سود بزرگ با قرار دادن برنده شرط در چند سهام اجرا می شود مقابله به فونز مشاوران سرمایه گذاری سرود که کسی نمی تواند زمان بازار و بهترین استراتژی بلند مدت برای خرید و نگه متنوع و کم هزینه ETFs.

یکی از Wealthsimple این شعارها برای مثال “پولدار کند.”

ادامه مطلب: ربات در مقابل انسان — هنگامی که شما باید سرمایه گذاری با مشاوران robo

اما این شرکت می گوید وجود دارد همپوشانی قابل توجهی بین آن robo مشاور خدمات Wealthsimple سرمایه گذاری و تبادل نظر پلت فرم معاملاتی Wealthsimple تجارت است.

“بسیاری از مشتریان ما در واقع باید هر دو سرمایه گذاری و تجارت حساب” Wolpert می گوید.

اغلب مردم در حفظ بخش عمده ای از سرمایه گذاری های خود را در متنوع منفعلانه مدیریت نمونه کارها اما استفاده از یک کوچکتر بخشی از پول خود را به سعی کنید دست خود را در تجارت در برنامه او می افزاید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شرکت همچنین می فرستد Wealthsimple تجارت کاربران onboarding ایمیل هشدار به کاربران از خطرات ناشی از خرید و فروش سهام فردی.

“تحقیقات نشان می دهد که منفعل سرمایه گذاری — سرمایه گذاری در تکه های بزرگ از بازار سهام و برگزاری — ضربان معامله گران که انتخاب سهام فردی 84 درصد از زمان” می خواند یک ایمیل Wealthsimple مشترک با اخبار جهانی است. “همین دلیل است که ما توصیه می کنیم شما فقط انتخاب سهام با پول شما می توانید از دست دادن استطاعت به عنوان بخشی از خود را گسترده تر مالی طرح است.”

پول 123: کانادایی ها می تواند از دست دادن مقدار زیادی به هزینه سرمایه گذاری

پول 123: کانادایی ها می تواند از دست دادن مقدار زیادی به هزینه سرمایه گذاری

خواهد شد سرمایه گذاری شور و شوق گذشته است ؟

حتی وقتی که می آید به کانادایی هایی که برای امضا منفعل سرمایه گذاری Dyck نگران است که آیا سرمایه گذاران جدید در حال گرفتن بیش از حد در خطر است.

در حالی که یک نمونه کارها متنوع باعث کاهش خطر ابتلا به هر شرکت صنعت یا کشور, سهام, هستند, بیشتر در معرض ابتلا به یو پی اس و فراز زندگی از دیگر انواع سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و با سهام رو به افزایش به عنوان به سرعت به عنوان آنها را از اوایل ماه مارس Dyck نگرانی بسیاری از سرمایه گذاران شده اند قادر به تست تحمل خود را از بازار گرم.

“آنها نبوده است آزمایش در وحشت محیط زیست,” او می گوید.

در طول زمان Dyck می گوید او امیدوار است به “سرخوشی” است که با بسیاری از در حال نزدیک شدن به سرمایه گذاری تبدیل خواهد شد به “نظم و انضباط است.”

امید من این است که تجربه سرمایه گذاری مردم در این سال منجر به نظم و انضباط بیشتر است زیرا آنها ارزش … یک استراتژی آنها با چوب از طریق یو پی اس و فراز زندگی.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>