چگونه COVID-19 علت مرگ ؟ در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ریه ها

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سردبیران توجه داشته باشید: این داستان حاوی اطلاعات حساس است که می تواند نگران کننده برای برخی از خوانندگان.

بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند, به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus.

اکثر این مرگ و میر رخ داده است در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که حفظ یک زمان واقعی در سراسر جهان مورد تعداد.

یکی از سخت ترین آمار مناطق شامل شهر نیویورک — که در حال حاضر اکثر موارد تایید شده از هر کشور دیگری و مرگ و میر بیش از 7000 نفر است.

ادامه مطلب: Coronavirus مرگ و میر بالای 100000 نفر در سراسر جهان

در کانادا بیش از 550 نفر کشته شده اند و به طور کلی مرگ پیش بینی برای این کشور بین 11,000 و 22,000 با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا در اوایل این هفته. اکثر کانادایی قربانیان سالمندان ساکن در دراز مدت مراقبت از خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چگونه COVID-19 علت مرگ ؟

و در حالی که نزدیک به 370,000 در سراسر جهان شده اند قادر به بازیابی از COVID-19, کارشناسان مانند زاهد کون, دستیار استاد در دانشگاه واترلو در استان انتاریو می گوید بقا بستگی به بیمار ریه ها.

“Coronavirus یک ویروس تنفسی که با حمله به سیستم تنفسی است. Coronavirus را آلوده می توانید هر دو دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی او گفت:” در یک ایمیل به اخبار جهانی است.

ته قنداق تفنگ است که دارای تخصص در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی می گوید: یک COVID-19 عفونت شروع می شود از بینی و سپس به ریه ها.

در اکثر موارد ویروس باقی می ماند در بالای دستگاه است که شامل همه چیز را در بالای نای و الاغ گفت. در این موارد علائم می تواند شامل تب و سرفه یا گلو درد.

برای برخی از مردم اگر این ویروس محسوب نمی شود شدید آن نشده وارد ریه ها.

شیوع کروناویروس: زن حامله با COVID-19 نشسته است تا برای اولین بار در روز و تلاش برای نفس کشیدن

شیوع کروناویروس: زن حامله با COVID-19 نشسته است تا برای اولین بار در روز و تلاش برای نفس کشیدن

لب به لب می گوید اگر اگر ویروس مهاجرت به پایین دستگاه — که زمانی که نشانه هایی مانند تنگی نفس می تواند رخ دهد.

“هنگامی که این ویروس می رسد ریه ها باعث التهاب که در نتیجه مایع انباشته شدن در ریه و مشکل تنفسی,” او گفت:. “این مایع پر می کند ریه های هوا کیسه های…[سپس] خون و سطح اکسیژن سقوط به زیر نرمال یک بیماری شناخته شده به عنوان ذات الریه.”

هوا کیسه مسئول تبادل گاز است که در فرایند تنفس اکسیژن و از بین بردن دی اکسید کربن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اختلال COVID-19 باعث می شود در ریه ها است که دلیل اصلی این بیماری باعث شدید آسیب شناسی — است که رفتار و ویژگی های این بیماری گفت: Narveen Jandu استادیار در دانشگاه واترلو است که دارای تخصص در میکروب شناسی و بیماری های عفونی.

ادامه مطلب: این چیزی است که اتفاق می افتد به ریه های خود را هنگامی که شما coronavirus

“[تبادل گاز] بسیار مهم و حیاتی تابع برای زندگی است. و این که محل دقیق که در آن ویروس است که باعث عفونت,” او گفت:.

زمانی که ویروس وارد هوا کیسه های آن را در تعامل با یک نوع خاص از سلول است که خطوط کیسه به نام آلوئول سلول های او اضافه شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سنبله مانند ظاهر رمان coronavirus است چگونه بیماری است قادر به ارتباط برقرار کردن با یک مولکول در آلوئول سلول ها و سپس حمله به سلول های آن, او گفت:.

“هنگامی که آن را در داخل یکی از سلول های ما آن را به شروع به تکثیر و ضرب و تقسیم و ایجاد کپی از خودش … و پس از آن به دلیل آن آلوده است که یک سلول از ماست که یک سلول از ما اساسا نابود می شود و می ترکد باز” او گفت:.

وقتی که تلفن انفجار آن منتشر شده صدها نفر ذرات ویروس جدید است که می تواند به آلوده کردن بیشتر و بیشتر سلول های Jandu گفت.

چرا که در برخی موارد این ویروس در نتیجه کشنده نتایج?

هنگامی که این ویروس تا شروع به از بین بردن سلول های انسانی که خط هوایی کیسه چگونه پاسخ بدن بعدی این است که تفاوت بین یک فرد قادر به بازیابی و ممکن است نتیجه منجر به مرگ او شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از مردم دارای یک سیستم ایمنی قوی تر و برخی از افراد نه چندان قوی” او گفت:. این ایجاد شده است که افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود و یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن مشکل تر خواهد شد زمان مبارزه با کروناویروس, او گفت:.

سیستم ایمنی بدن یک فرد را در پاسخ به این ویروس با ایجاد تب و افزایش التهاب است که می تواند مایع به داخل ریه ها بیشتر مانع تنفس او گفت:. این نقطه که در آن یک فرد خواهد نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی به نفس او اضافه شده است.

یک از سیستم ایمنی بدن است که در پاسخ در راه به این ویروس می تواند باعث “آسیب های عظیم” در بدن در حالی که یکی که خیلی ضعیف نمی تواند مبارزه با آن هم او توضیح داد.

ادامه مطلب: بستری برای روز جوان کانادایی با COVID-19 می گویند بیماری است ‘شوخی’

دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نژاد پرستی یک عامل در زنده ماندن coronavirus

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که بی عدالتی در بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم عامل مهمی است که زنده می ماند یک coronavirus عفونت فراتر از پاسخ ایمنی بدن گفت: سوزان Sicchia عنوان استاد در مرکز میان رشته ای برای سلامت و جامعه در دانشگاه تورنتو اسکاربورو.

در ایالات متحده این ویروس کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک نرخ بسیار بالاتر و 42 درصد از ملت 13,000 مرگ و میر تا کنون مردم سیاه و سفید با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سیستمیک نژادپرستی و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی ساخته شده اند سیاه و سفید آمریکایی ها بیشتر در معرض این ویروس با توجه به AP. در کانادا نژاد-بر اساس آمار در حال نگه داشته است اگر چه وجود دارد نیز سازگار تاریخ فقیرتر سلامت برای سیاه و بومی کانادایی با توجه به همان عوامل است.

“بار بیماری و درد و رنج است به طور مساوی توزیع شده در جامعه است. این بسیار مهم است برای ما واقعا اذعان کرد و کار را به حق” گفت: Sicchia یک ایمیل به اخبار جهانی است.

“این بیماری همه گیر است که به ما نشان اهمیت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی عوامل موثر بر سلامت است که برای تولید این بی عدالتی. آن را به ما برای تصمیم گیری به مراقبت به اندازه کافی برای تغییر این شرایط و در انجام این حرکت به سمت یک سالم تر و جامعه فقط” او گفت:.

پرینت این

آنچه هنوز نمی دانیم در مورد COVID-19

فراتر از درک سیستم ایمنی بدن و ما مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد بسیاری از جنبه های این ویروس است که در حال حاضر ناشناخته به متخصصان پزشکی گفت: Jandu.

“می تواند وجود داشته باشد چیزی در مورد راه آن را باعث عفونت چیزی که … ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. یا آن می تواند این واقعیت است که آن را چیزی جدید و آن را گسترش به سرعت در میان جمعیت,” او گفت:.

ادامه مطلب: ویروس علم — نگاهی coronavirus تحقیقات در اطراف جهان

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تحقیقات جدید از یک گروه از دانشمندان پیشنهاد کرده است وجود دارد می تواند دو گونه از این ویروس با یکی باعث شدید تر میباشد. اما گزارش های جدید مثل این یکی نیست و تا به حال فرصت به بررسی گسترده توسط جامعه دانشگاهی گفت: Jandu.

“ما نمی توانیم نتیجه گیری از این کار نشده است. وجود دارد بسیاری از گزارش های رسیده و همه چیز فقط تازه کردن مطبوعات” او گفت:. وجود دارد نیاز به زمان بیشتری برای بررسی دقیق و نقد مقاله از داده ها قبل از آنها را می توان با یقین او توضیح داد.

اما در همان زمان گزارش باید منتشر شود به سرعت به طوری که می تواند اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد ویروس های, او گفت:. بیشتر خواهد شد شناخته شده به عنوان آن را همچنان به مطالعه شود.

این چیزی است که گیج کننده علمی و پزشکی جامعه به دلیل آن است که چنین یک ویروس جدید است. ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد آن هر روز…و ما در حال تلاش ما بهترین را در زمان واقعی به درک چگونه آن را باعث عفونت و چگونه آن را باعث آسیب شناسی” او گفت:.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>