چگونه اروپا شکست خورده coronavirus آزمون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

هی می توانست شناخته شده است. آنها باید آماده شده است. آنها گوش نمی.

اروپا در اوایل ماه آوریل باقی مانده کانون بیماری همه گیر کوروناویروس — که در آن شیوع کنترل نشده بدل به فاجعه است. حدود 50000 مرده است. بیش از 600 ، 000 آلوده. و ویرانی به مراتب بیش از.

بزرگترین اقتصاد فلج شده است. این سیاره باز ترین جوامع در حال منجمد در ترس — با قاره ارزشمند آزادی سرزنش برای تسریع گسترش مهلک ترین سرایت به پریشان بشر در بیش از 100 سال است.

این بحران با هیچ پایانی در چشم. و آن یکی که در اروپا رهبران موفق به دیدن آینده است.

آنها موفق به شنیدن این هشدار که مهار خواهد ثابت کند بی اثر است. آنها موفق به توجه کارشناسان است که گفت: هیچ کشور می تواند در مبارزه با ویروس خود را در آن موفق به درک که جهان پیشرفته ترین سیستم مراقبت های بهداشتی در قبر خطر غرق شدن است. آنها موفق به درک کنند که اقدامات شدید مورد نیاز خواهد بود تا ایتالیا — بیمار صفر در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا — دیوانه وار اعمال محدودیت های مسافرتی که مانع رهبران اروپایی خود جنبش است.

چگونه اروپا یک بار دیگر به پایان رسید تا به عنوان یک قتل در زمینه بیماری های عفونی, به عنوان آن را با طاعون در 1300s و آنفلوانزا از یک قرن پیش کمتر است یک بازی سرزنش فردی انگشت اشاره از یک داستان جمعی خوشنودی و خطرناک اطمینان بیش از حد. سیاستمداران به دنبال جلوگیری از وحشت عمومی اطمینان خود را به انفعال — عدم ساخت سریع تست ظرفیت و یا به انبار تجهیزات پزشکی بیش از دو ماه پس از ویروس’ ظهور در چین است.

اتحادیه اروپا و سازمان ملل با وجود تعهد خود را برای همیشه نزدیک تر اتحادیه اروپا واکنش نشان داد خودخواهانه و آشفته پس از تهدید آشکار شد. وزرای بهداشت — چهار نفر از کسانی که ترک و یا اخراج شدند در طول بحران — bickered. دولت های گمراه بروکسل در مورد آمادگی خود را پس از آن احتکار تجهیزات ضروری و به صورت اتفاقی بسته مرزهای خود را اخلال در تجارت و تابنده شهروندان است.

کمیسیون اروپا که محدود قدرت بر اهمیت بهداشت و درمان احساس خطر در ژانویه اما نمی انتقال املاک ضرورت تا مارس. و رهبران اتحادیه اروپا از دست داده مهم هفته, شاید دیگر با تمرکز بر جلوگیری از تجدید مهاجرت بحران در مرز ترکیه حتی به عنوان یک بحران به مراتب بیشتر مقیاس عظیم الجثه در حال حاضر شروع به قتل ده ها تن از شهروندان اتحادیه اروپا در شمال ایتالیا.

خارج از اتحادیه اروپا به بریتانیا و ایالات متحده — هنگامی که رهبران قابل اعتماد از هر گونه پاسخ به یک اورژانس جهانی — تزریق افزود سردرگمی و غیر قابل پیش بینی به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون به دنبال نشان می دهد بریتانیا را نمودار مسیر خود را رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول را رد ویروس مطرح هر گونه خطر و سپس blindsided اتحادیه اروپا با یک طرفه ممنوعیت سفر.

رهبران اصرار دارند یک زمان خواهد آمد برای درس آموخته است که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که دامنه شیوع و یا شدید مقیاس نیاز به پاسخ. اما در ماه ژانویه زمانی که هیچ کس در اروپا در حال درگذشت COVID-19, هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای گوش دادن به هشدارها و یادآوری درس های گذشته شیوع بیماری از جمله 2015 فوران MERS — ناشی از دیگر مرگبار coronavirus — در کره جنوبی که باعث 186 مورد و 38 مرگ و میر با برآورد آسیب $8.5 میلیارد دلار پس از یک محدود دو هفته ای قرنطینه.

این حساب — چگونه و چرا کسانی که درس نمی شنیده است — بر اساس گزارش های سیاسی و روزنامه نگاران در سراسر اروپا در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا از جمله مصاحبه با ارشد اتحادیه اروپا و ملی مقامات سیاسی وزرای دیپلمات قانونگذاران مقامات بهداشت عمومی و مدیران بحران.

ne ماه قبل از ایتالیا اولین COVID-19 مرگ رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در زمان مرحله اصلی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس به ارائه سخنرانی در مورد تغییر آب و هوا و دیجیتالی. آن بود در 22 ژانویهیک پر زرق و آفتابی روز شنبه در کوه های آلپ سوئیس.

Von der Leyen هنوز دو ماه در دفتر به طور خلاصه ذکر شده در تلاش برای پایان دادن به جنگ داخلی در لیبی به عنوان یک مثال از اینکه چگونه اروپایی ها می خواستم به زندگی در یک “پایدار محله.” اما حتی به عنوان او اعلام کرد: “ما آموخته اند اهمیت بیشتری به سرمایه گذاری در ثبات دراز مدت و برای جلوگیری از بحران” او می گویند نه یک کلمه در مورد شیوع ویروس در چین است.

بعد که بعد از ظهر در همان کنگره سالن ریچارد Hatchett که در خدمت به عنوان برترین مقام کاخ سفید در همه گیر آمادگی برای رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما با صدور بلانت هشدار. “چین بود و تاسف در این است که اپیدمی آغاز شده اما در حال حاضر یک مشکل جهانی است.” “این است که چین مشکل است. این جهان است مشکل است.”

Hatchett تا به حال در کار یا مطالعه برای پاسخ به تقریبا همه عمده بهداشت شیوع در دو دهه اخير — Nipah, سارس, MERS, آنفولانزا, ابولا, Zika. او در حال حاضر سران ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) بین المللی داد که توسعه واکسن در برابر ظهور بیماری های عفونی.

در داووس که روز Hatchett هشدار داد که رهبران سیاسی و عمومی اشاره کرده بود فردی شیوع بیماری در طول سال اما موفق به درک الگو بود و هنوز هم ساخته نشده مقدمات لازم.

“من فکر می کنم ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام است. سوال این است که آیا ما باید اراده سیاسی برای انجام این کار و اینکه ما را انتخاب کنید به تخصیص منابع که مورد نیاز هستند” Hatchett گفت. “دولت باید برای تشخیص دهند که فرد دولت کار خود را نمی قادر خواهد بود برای حل این مشکل است. آنها را به استخر منابع خود و تلاش های خود را.”

که بسیار شب مقامات چینی اعلام کرد که آنها قفل کردن ووهان قطع تمام سفر در داخل و خارج از شهر از 11 میلیون که در آن ویروس نشات گرفته است. در ژنو که شب جلسه اضطراری سازمان بهداشت جهانی به پایان رسید inconclusively و روز بعد مدیر آژانس طور کلی Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد کارشناسان آن هنوز رتبهدهی نشده است آماده به برچسب coronavirus به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

در بروکسل و در سراسر اروپا coronavirus شد هنوز هم به عنوان یک راه دور را انتخاب کنید.

“من فکر می کنم آن است که تنها صادقانه به اعتراف است که هیچ کس انتظار می رود که ابعاد این شیوع خواهد بود از جمله در اروپا” Janez Lenarčič اتحادیه اروپا و کمیسر مدیریت بحران گفت: سیاسی در مصاحبه. “چرا ؟ چرا که برخی از تجارب قبلی شاید مردم بر این باورند که این امر می تواند خیلی بزرگ باشد. مثلا سارس اگر شما به یاد داشته باشید و یا MERS یا حتی ابولا — همه از این شیوع بیماری های قبلی بودند یا موضعی و یا آنها فوت قبل از آنها در سراسر جهان گسترش مثل این یکی.”

دو روز پس از von der Leyen را در داووس سخنرانی در ژانویه 24, فرانسه تایید کرد سه مورد از coronavirus در اروپا — دو در پاریس و بوردو — همه متصل به سفر اخیر به چین است. مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) ابراز اطمینان کرد که کشورهای اتحادیه اروپا بودند که به خوبی آماده شده برای شناسایی موارد و درمان بیماران.

برخی از کارشناسان می گویند وجود دارد دلیلی برای باور کردن این ویروس در حال حاضر شروع به گردش در اروپا است. و در واقع برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر با صدایی فوری زنگ.

در ژانویه 26, چهار روز پس از von der Leyen و Hatchett صحبت در داووس تام Ingelsby مدیر جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در آمریکا در زمان به توییتر به اصرار رهبران جهان به پیش بینی بدترین.

“جهانی و رهبران ملی باید به دنبال به جلو به آنچه باید انجام شود برای آماده سازی برای امکان nCoV (رمان coronavirus) نمی تواند موجود حتی به عنوان ما همچنان به کار به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای مهار آن در چین و فراتر از آن” Ingelsby نوشت.

در علاوه بر این به “سقوط واکسن توسعه” Ingelsby به نام “فوری سرولوژی برنامه های توسعه” به شکل از چگونه بسیاری از مردم در معرض شده بود به کروناویروس و توسعه آنتی بادی است. او به نام “عظیم گسترش تشخیص ظرفیت های توسعه در چین و در سراسر جهان” برای “سریع بالینی برای آنتی ویروسها” و “گسترش عمده ای از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

دیگر مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی کمی.

در ژانویه 27, Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت آلمان مرکز کنترل بیماری گفت: پخش ZDF در مصاحبه ای که او را دیدم “کم خطر” از coronavirus. “ما انتظار داریم که تک موارد در کشورهای مختلف می تواند رخ دهد” Wieler گفت. “فرصتی برای کسانی که تنها در موارد و سپس به گسترش است و در این مرحله محدود است.”

n اروپا و جاهای دیگر رهبران ادامه داد: برای حرکت به آرامی مشاهده virus به عنوان یک مشکل. آنها با تمرکز بیشتر بر کمک به شهروندان خود برای بازگشت به خانه در میان سفر بان کی مون نسبت به آماده شدن برای این احتمال که این ویروس را گسترش.

در ژانویه 29, Lenarčič و اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides برگزار شد یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این کمیسیون تا به حال فعال داخلی خود پاسخ بحران ساز است. این رویداد جذب کمی توجه کنید.

“ما در کنفرانس مطبوعاتی … صورت گرفت در تقریبا خالی مطبوعات, اتاق کنفرانس, salle de presse در Berlaymont,” Lenarčič به یاد می آورد در مصاحبه. “تمام توجه رسانه ها اختصاص داده شده بود به آخرین جلسه پارلمان اروپا که در آن انگلستان نمایندگان مجلس هنوز شرکت برای آخرین بار. البته من درک می کنم و فهمیدم سپس در حال حاضر آن بسیار احساسی لحظه ای. این یک لحظه تاریخی است اما ما به نوعی احساس عدم علاقه برای آنچه که ما می گفتند.”

Lenarčič گفت که این کمیسیون به دلیل محدود قدرت و اطلاعات موجود در آن زمان را نشان داده مناسب ابتکار.

“در حالی که هیچ کس نمی تواند می گویند که یکی خواهد بود قادر به پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر من می توانم می گویند که کمیسیون بیدار می شد; این کمیسیون را حس خطر,” او گفت:, و اضافه کرد: “برخی از مردم وجود دارد امروزه در بعضی از نقاط که ادعا می کنند که کمیسیون خواب رفته بود و که آن را نمی واکنش نشان می دهند زود و به سرعت. من فکر نمی کنم این درست است. ما زود است.”

در یک مصاحبه جداگانه بهداشت کمیسر Kyriakides تکرار پیام خود را: “ما در حال برخورد با یک وضعیت است که بی سابقه است و اقدامات صورت گرفته در هر مرحله در زمان شد بر اساس شواهد و مدارک که در آن زمان… با تعداد زیادی از عالی علمی مشاوره.”

در آن زمان مقامات تلاش برای ایجاد حس از سیل متناقض تجزیه و تحلیل از جمله بیشتر ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه اروپا را مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری است که آگاهانه توسط ملی مقامات بهداشت عمومی از جمله در برلین و پاریس.

حتی به عنوان ECDC ارائه اطمینان ارزیابی در 22 ژانویه که احتمال برای این ویروس به گسترش در اروپا بود “پایین” وجود دارد یک نکته بسیار مهم. “بیشتر اپیدمیولوژیک داده های ضروری و مورد نیاز به دست آوردن درک بهتر از این ویروس” ECDC مدیر Andrea آمون گفت.

“آن را از طرف های مختلف بسیاری از تحلیل” یک دیپلمات اتحادیه اروپا که شرکت در بسیاری از بحران جلسات گفت. “من نمی توانم اظهار نظر در مورد چرا آنجا نبود حس یک ضرورت است. من فکر می کنم آن بود که همه فکر می کردند آن باقی خواهد ماند محلی چیزی که در مناطق خاصی از جهان است و آنها نمی خواهند به گسترش ترس و وحشت است.” این دیپلمات افزود: “من آگاه بود بدترین سناریو مورد است که خوشبختانه هنوز هم آنچه که ما را.”

در یک مصاحبه سفیر کرواسی به اتحادیه اروپا Irena Andrassy که کار هماهنگ در همه گیر برای شورای ریاست جمهوری گفت که یکی از نتیجه گیری شد برای واضح تر داده است. “حتی وقتی که گفت این بود جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در مردم وجود دارد گفت: هیچ اطلاعات” Andrassy گفت. “سوال با این بیماری زمانی است که آیا شما حق داده به دلیل آن را در یک راه است.”

در برخی موارد مقامات که باید متمرکز بر وقوع نمی شد.

در ژانویه 28, نخست وزیر Andrej Plenković از کرواسی که کشور در حال حاضر دارای اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری از کار اخراج شده بود خود وزیر بهداشت, میلان, Kujundžić که تا به حال تبدیل شدن به درگیر در املاک شخصی رسوایی.

“هر دو به عنوان رئیس شورای اتحادیه اروپا و به عنوان یک کشور که همراه با دیگران باید آماده دفاع در برابر این گسترده coronavirus اپیدمی آن نیاز به تمرکز کامل از وزیر در این مباحث” Plenković گفت: اعلام اخراج.

Kujundžić یکی از چهار اتحادیه اروپا وزرای بهداشت که ترک و یا سرنگون طول بحران از جمله فرانسه را به شدت در نظر گرفته اگنس Buzyn که پا را در ماه فوریه به یک longshot پیشنهاد برای شهردار پاریس با رئیس جمهور امانوئل پاکسازی را تایید.

در ژانویه 31, ایتالیا ممنوع پرواز از چین است. دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و یا خطوط هوایی را دنبال کنید.

در عین حال ایتالیا شیوع در حال حاضر اعتقاد بر این آغاز شده در ژانویه 25 یا 26, از درون منطقه شنگن: یک تاجر آلمانی در سفر در ایتالیا بود که قرارداد این ویروس در هفته گذشته در مونیخ آخرین فرد معتقد توسط کارشناسان بهداشت عمومی به ایتالیا “بیمار صفر است.”

“ویروس پخش شد ما بینی بدون [ما] تحقق” گفت: هرمان Goossens یک بلژیکی میکروبیولوژیست و هماهنگ کننده اتحادیه اروپا پلت فرم برای آمادگی در برابر ظهور بوده است ، “من متقاعد شده است که در ایتالیا این ویروس در حال حاضر در حال پخش در نیمه دوم ماه ژانویه و بعد از آن نیز در کشورهای دیگر اما ما به سادگی نمی test.”

n ادراک Lenarčič و دیگران اعتراف وجود دارد بحرانی شکاف در آمادگی کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در بروکسل به حال تقریبا هیچ حس چقدر بد آمادگی دولت های ملی بودند. نه اتحادیه اروپا و نه مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری حفظ آمار ملی انبارهای تجهیزات پزشکی. حتی بدتر از بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تا به حال هیچ نشانه یا نه.

روز بعد از این که اعلام عمومی اورژانس بهداشت تکنوکرات از پایتخت های اروپایی و اتحادیه اروپا و سازمان های به نام به سلامت کمیته امنیت جلسه به بحث در مورد این تهدید است. تنها چهار کشور گزارش شده آنها ممکن است کوتاه از تجهیزات حفاظت فردی در مواقع اضطراری است.

به همین ترتیب چین رونمایی از 1000 تخت pop-up بیمارستان در فوریه 4 ساخته شده است در کمتر از دو هفته به مقابله با سرریز از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه — به نظر می رسید و نه به تصور در اتحادیه اروپا.

“هنگامی که ما به تماشای تصویر از ساختمان چینی 1,000-تخت و بیمارستان و از آن زمان به درک که این مهم سازمانی اندازه گیری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Walter carmela di carlo های بهداشت عمومی کارشناس مشاوره, ایتالیایی, دولت coronavirus پاسخ. “ما متوجه شدم که زمانی که ما شروع به دیدن مردم ما در بخش های مراقبت ويژه و پزشکان غرق شده است.”

این کمیسیون ارائه شده به کمک سیستم های ملی دریافت لوازم اضطراری اما مقامات در اروپا سرمایه های ملی تلاش برای درک آنچه آنها در حال حاضر و آنچه مورد نیاز بود.

“ما هرگز در واقع واضحترین تصویر از سطح ملی به دلیل من فکر می کنم کشورهای عضو ندارد این اعداد و ارقام گفت:” جان رایان, مدیر بهداشت عمومی و مدیریت بحران در اروپا کمیسیون بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت DG سانته. “ما تا به حال یک لحظه از حقیقت زمانی که ما ناگهان متوجه یک مشکل بزرگ وجود دارد.”

“کوچکتر کشورهای عضو احتمالا تا به حال یک ایده بهتر از آنچه که منابع آنها در دست داشتند: چگونه بسیاری از تخت های مراقبت ويژه چگونه بسیاری از کارکنان و چقدر تجهیزات و غیره.”

کشورهای بزرگ مواجه شدیدتر شمارش چالش به خصوص اگر آنها از مراقبت های بهداشتی سیستم های کنترل در سطح منطقه ای است. رایان با وسواس اجتناب ذکر خاص کشور طی مصاحبه ای اما غیر متمرکز سیستم های سلامت در آلمان و ایتالیا و اسپانیا را به وضوح پیچیده این کشورها’ پاسخ به COVID-19.

سکسکه شد در درجه اول در سطح سیاسی. شغلی کارمندان دولت زندگی می کردند که از طریق سارس و آنفولانزای خوکی می دانم “بیشتر یا کمتر چگونه واکنش نشان می دهند” گفت: Ryan. “چالش این است که این وزرا در حال تغییر در یک مقدار منظم تر.” در حالی که کارشناسان به رسمیت شناخته شده نیاز به unsexy سرمایه گذاری مانند تخت ICU و تنفسی انبارهای سیاستمداران مواجه شده فشار برای نشان دادن نتایج کوتاه مدت.

در فوریه 10, در طول یک کنفرانس مطبوعاتی نشان دادن اتحادیه اروپا هماهنگ بحران مرکز پاسخ در بروکسل Lenarčič تجدید نظر برای پایتخت را تهدید جدی است.

“این یک خطر جدی برای بهداشت عمومی” در پاسخ به سوال خبرنگار. “این ویروس به عنوان شما می دانید گسترش با سرعت بزرگ پس از اقدامات باید انجام شود.”

پیام نزول نمی کند در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا. فقط سه روز بعد زمانی که اتحادیه اروپا وزرای بهداشت جمع آوری شده در بروکسل برای یک جلسه اضطراری در فوریه 13, خود مقاومت به اقدام هماهنگ در صفحه نمایش کامل.

او جلسه برگزار شد در پاسخ به فشار از چند پایتخت از جمله رم و پاریس گرفته بود برخی از زمان برای با هم بکشید.

وزرای جلسات سازمان و ریاست ریاست شورای اتحادیه اروپا برگزار شد در نیمه اول سال 2020 توسط کرواسی.

در ژانویه 29, Kyriakides اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان به نام به حال در زاگرب به سازماندهی تجمع — اما کرواتی نخست وزیر Plenković تا به حال فقط خود را اخراج بهداشت وزیر Kujundžić. آن را به دو هفته دیگر برای وزیر جدید Vili Beroš به ترتیب در جلسه ای در بروکسل ،

Kujundžić خواهد بود تنها اولین وزیر بهداشت به ترک در وسط بحران است. از EU27 وزرای بهداشت که عضو فوریه 13 جلسه سه نفر دیگر در اتاق کار امروز است.

فرانسه Buzyn ترک فقط سه روز بعد برای اجرا به شهردار پاریس پس از پاکسازی اصلی نامزد کاهش یافته است زیر یک پیامک جنسی, رسوایی. Buzyn تا به حال کاهش یافته و برای اجرا به کمتر محلی پست هفته قبل از آن با استناد به آماده سازی برای کوروناویروس.

“من گریه” Buzyn به یاد می آورد از خروج از وزارت بهداشت و درمان در مصاحبه با لوموند “از آنجا که من می دانستم که سونامی بود جلوتر از ما است.”

هلندی, مراقبت های پزشکی وزیر Bruno برونز پایین پا در 19 مارس یک روز پس از سقوط در لاهه در طول یک coronavirus بحث در مجلس است.

و رومانی وزیر بهداشت ویکتور Costache استعفا داد و پس از فقط شش ماه در دفتر مارس 26 زیر آشکار اختلاف با نخست وزیر لودویک اوربن بیش استراتژی تست. Costache قول داده بود یک درب به درب خدمات آزمون در بخارست حتی اگر هیچ نشانه ای این کشور می تواند ارائه چنین طرح, رسانه های محلی گزارش.

در فوریه 13 جلسه در بروکسل وزرای دریافت اطمینان در مورد اروپا ظرفیت آزمون برای coronavirus — یک کلید لازم برای کنترل شیوع بیماری. Andrea آمون های ECDC مدیر به آنها گفت که اروپا تا به حال کافی آزمایشگاه ظرفیت و اتحادیه اروپا را مهار استراتژی مشغول به کار بود.

مشکل واقعی آنها شنیده ام از این که شرایط اضطراری رئیس مایک رایان بود آفریقا که فقط تا به حال دو آزمایشگاه برای کل قاره — با جمعیت سه برابر بزرگتر از اروپا.

در آن مصاحبه آمون گفت: اظهارات او اشاره شده تنها به ظرفیت آزمایشگاه برای انجام آزمایشات — بدون در نظر گرفتن کمبود تست لوازم آن را تبدیل به آشکار هنگامی که تقاضا شات تا چند هفته بعد.

“من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از درس های است که باید آموخته از این” آمون گفت. “و یکی از آنها این است که ما نیز نگاه کنید به چگونه ما تهیه کردن برای چنین افزایش ظرفیت.”

آمون را هشدار وزرای بهداشت که آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال کافی تامین تجهیزات حفاظتی و تخت ICU. پس از آن بود که وسط فصل آنفولانزا زمانی که بیمارستان های اروپا در پر رفت و آمدترین و می تواند آن را سخت به بگویید که تفاوت بین بیماری های تنفسی.

این ECDC ایجاد شده پس از سال 2003 شیوع سارس برای کمک به اتحادیه اروپا بهتر است رسیدگی به این بحران. اما پرسید: اگر در حقیقت کشورهای شکست خورده بود به توجه خاص هشدارهای که باید برطرف وضعیت فعلی آمون پاسخ داد: “من مطمئن هستم که وجود دارد این است که هر چیزی را که واقعا می توانست مانع این کار است.”

حتی به عنوان وزرای بهداشت می شد اطمینان در مورد تست ظرفیت ویروس منتقل خسته شده اید در مرگبار آن دوره است. در فوریه 13 همان روز آنها را جمع آوری در بروکسل 69 ساله که به تازگی از سفر به نپال از ذات الریه درگذشت و در اسپانیا والنسیا منطقه است.

آن را نزدیک به سه هفته برای مقامات برای شناسایی علت ریشه از خود مرگ. انسان ثبت شد به عنوان کشور اول COVID-19 مرگ پس از پس از مرگ تست در آوریل 3.

n چین مستند ووهان آغاز فقط دو روز قبل از این کشور در سال جدید قمری جشن, بازتاب ترس در میان مقامات دولتی در تعطیلات که مسافران را گسترش ویروس.

اما یک ماه بعد هیچ مشابه وجود دارد نگرانی به مدارس در سراسر اروپا بسته کارناوال هفته در روز جمعه 21 فوریهو بسیاری از خانواده ها به رهبری به صورت سالانه تعطیلات اسکی. در نگاه به گذشته آن خواهد بود شروع بهمن عفونت گسترش فرد به فرد در سراسر این قاره است.

اولین coronavirus مرگ در شمال ایتالیا رخ داده است که جمعه شب. دوم صورت گرفت روز بعد. در ضمن در سراسر اتحادیه اروپا پرواز پر و خودروهای مسدود شدن بزرگراه.

خوشه های متعددی از شیوع کروناویروس بعدها توان به اسکی از جمله در اتریش شهر ایسچگل فقط بیش از تیرولی فرانسه از داووس.

برای یک هفته در پایتخت های اروپایی را تماشا ایتالیا در زمان مراحل است که به نظر می رسید در این زمان در نهایت بیهوده تلاش برای عقب نگه داشتن عفونت از بقیه قاره است.

در فوریه 23, یک شنبه, 11 لمباردی شهرها دست و پنجه نرم کردن با بیش از یک عفونت رفت و زیر نزدیک به قرنطینه. Ad hoc محدودیت های مسافرتی آغاز برداشت تا: اتریش مقامات متوقف قطار از ونیز به مونیخ که شب به بررسی دو مورد مشکوک به, و در محاصره پلیس لیون را در ایستگاه اتوبوس در روز دوشنبه پس از راننده یک مربی از میلان نشان داد پتانسیل COVID-19 علائم.

توسط شنبه فوریه 24, Lenarčič و Kyriakides بودند که با بمباران سوال در مورد ایتالیا و یکپارچگی منطقه شنگن. کسانی که تا به حال شده است در دستور کار زمانی که آنها برای اولین بار برنامه ریزی شده یک اطلاعیه از Berlaymont VIP گوشه استودیو: €114 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی و 15 میلیون یورو برای تست آزمایشگاه.

کمیسیون مشاوران عادی در خواست نامش فاش نشود استادانه درست شده و چرخش خود را به کارفرمایان سخنان پس از این کنفرانس های مطبوعاتی. در این مورد آنها التماس کرد با خبرنگاران به تمرکز بر روی سریع بسیج بودجه — آن زمان فقط یک هفته برای ضعیف تر سیستم های بهداشتی است که می تواند آزمون برای کوروناویروس.

“تنها افرادی که بیمار هستند آفریقایی!” اعتراض یک خبرنگار تنها به اندرز کمیسیون و مشاور است که آن را یک “جهانی داستان است.”

هنگامی که فشرده یکی دیگر از مشاور اذعان کرد که اتحادیه اروپا در سیستم های بهداشتی ممکن است آماده هم اضافه کرد که این کمیسیون تا به حال شده است هل دادن سخت برای روز به پایتخت به ارائه یک ارزیابی از خود بیمارستان با ظرفیت.

بعد وزرای بهداشت از اتریش و ایتالیا و فرانسه و اسلوونی و سوئیس و آلمان و کرواسی وارد رم. آنها توافق کردند که بسته شدن مرز خواهد بود “نامتناسب و بی اثر در این زمان” و حوادث بزرگ نباید به طور خودکار لغو شد.

Carmela di carlo این مشاور دولت ایتالیا که در حال حاضر در این جلسه گفت که با چند استثنا از جمله آلمان و فرانسه او تا به حال این حس قوی که حداقل در ابتدا دیگران فکر “مشکل این بود که ایتالیا, شما می دانید — و نه ویروس.”

که نبود این پیام از آمون در سفر خود به رم در فوریه 26. “این می تواند اتفاق افتاده در هر نقطه,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با Kyriakides, ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza و مدیر منطقه ای اروپا هانس Kluge.

Kyriakides به نام شیوع یک “آزمون مورد موجود جهانی مکانیسم های پاسخ اضطراری و همچنین برای همکاری های ما در اتحادیه اروپا.”

Kluge استدلال وجود دارد “بدون نیاز به وحشت.”

“ما را به ویروس و این وضعیت بسیار جدی است.” “در همان زمان ما همچنین باید به یاد داشته باشید که چهار نفر از پنج بیماران دارای علائم خفیف و بهبود می یابند.”

Kluge تاکید کرد که “دست و بهداشت بسیار مهم است” یادآوری مردم به سرفه به آرنج خود را.

در پایان این کنفرانس مقامات ایستاده بود و دست تکان داد به عنوان خبرنگاران و دیگران شلوغ در اطراف آنها.

s مقامات بهداشت صحبت شد در رم von der Leyen آماده شد منجر به بسیاری از کالج کمیسیون در سفر به آدیس آبابا برای ملاقات با همتایان خود در اتحادیه آفریقا — یک اولویت در فشار به بیشتر منجر شود “جغرافیای سیاسی” کمیسیون.

در فوریه 26, قبل از پرواز رئیس کمیسیون تحویل یک به روز رسانی در مورد کوروناویروس در طول هفته کالج نشست. Kyriakides به کمیسیون بهداشت و درمان در رم. Lenarčič در بورکینا فاسو.

Von der Leyen گزارش داد که خطر ابتلا به عفونت شد و هنوز هم به عنوان “کم تا متوسط” در اتحادیه اروپا تنها با 275 تایید coronavirus موارد در اروپا و هشت مرگ و میر بسیاری از آنها افراد مسن. نگرانی اصلی در مورد کارناوال تعطیلات هفته بود که در مورد کمیسیون کارکنان که ممکن است بازدید از مناطق پر خطر در ایتالیا و گفته شد به telework پس از بازگشت به بروکسل.

با Lenarčič دور دبیر کل Ilze Juhansone کمیسیون بالا مدنی بنده در جریان کالج در پاسخ به بحران تلاش کنند.

تلاش شد هنوز هم به شدت متمرکز در خارج از اتحادیه اروپا “ارائه کمک به کشورهای ثالث ارسال تجهیزات حفاظتی در پاسخ به درخواست تجدید نظر توسط مقامات چینی هماهنگی کشورهای عضو’ فعالیت های آماده سازی و برنامه ریزی احتمالی اقدامات برای صنعت اروپا,” او گفت: با توجه به دقیقه از جلسه.

نگرانی بزرگ در اروپا بود در مورد اثرات ثانویه از کاهش رشد اقتصاد چین ، Paolo Gentiloni کمیسر امور اقتصادی اشاره کرد که در طول شیوع سارس در سال 2002 چین را به خود اختصاص 4 درصد از اقتصاد جهان تعدادی بود که پس از رشد به 19 درصد است.

نگرانی شد و بخصوص در ایتالیا بود که نگران است که کشورهای دیگر در حال حاضر می توانم به ایتالیا چه ایتالیا انجام داده بود به چین: خاموش پرواز و از کشور, قتل آن صنعت گردشگری است.

“اگر سیاستمداران همچنان به سوخت alarmism و برای مثال در ایالات متحده آمریکا تصمیم به توقف پروازها به مقصد ایتالیا, آن را در نهایت در یک اقتصادی فاجعه” پائولو Crepet برجسته روانپزشک هشدار داد در مصاحبه با La7 تلویزیون.

سپس به عنوان کمیسیون شد و جلسه ای با اتحادیه آفریقا در اتیوپی دیگر فوری بحران محقق. پس از بیش از 30 سرباز ترک کشته شدند در سوریه, رئیس جمهور, رجب طیب اردوغان اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد متوقف کردن پناهجویان از تلاش برای عبور به اتحادیه اروپا. آنکارا سرعت مجاز هزاران نفر از مهاجران به جرم در امتداد مرز با یونان است.

به عنوان کمیسیون وارد در بروکسل در روز پنج شنبه, فوریه 28, ترس از تجدید مهاجر بحران را تحت الشعاع قرار وخیم تر شدن اوضاع در شمال ایتالیا و حتی به بیمارستان ها وجود دارد تبدیل شدن به ضعف و مقامات شروع به ترس از کمبود منابع.

که همان روز رم فعال اتحادیه اروپا را “مکانیسم های حفاظت عمران” به درخواست ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی. مکانیسم هماهنگ توسط کمیسیون متکی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا به داوطلب کمک کند.

برای مقامات نظارت بر پاسخ به بحران رم پذیرش آن دچار مشکل شد نامطلوب بود. حتی ترسناکتر هر چند قرار بود این واکنش از دیگر 26 کشورهای عضو اتحادیه اروپا: سکوت. با اتحادیه اروپا در پایتخت در حال حاضر شروع به وحشت در مورد خود آسیب پذیری هیچ یک از آنها قدم رو به جلو برای کمک به.

“بزرگترین زنگ خطر برای ما در کمیسیون آمد و در پایان ماه فوریه زمانی که ایتالیا درخواست کمک” Lenarčič گفت. “هیچ پاسخ وجود دارد. همه زنگ آلارم شروع به حلقه. ما پس از آن متوجه شدم که چه کسی به ما گفت که قبل از وجود یک کمبود به طور کلی در سراسر اروپا از تجهیزات حفاظت فردی.”

او افزود: “این بود که من فکر می کنم این بحران لحظه ای که یک مشکل وجود دارد در اروپا توانایی به چالش.”

هنوز واکنش ها بود. “این دو هفته واقعا مهربان بودند یک لحظه که در آن همه شروع به دیدن این جدی بیماری و تهدید سلامت,” ارشد سفیر گفت: از تعطیلات هفته و یک است که به دنبال. “اما آن را در زمان یک هفته دیگر من فکر می کنم قبل از اینکه آن را واقعا آشکار می شود که در آن مردم شروع به نشان دادن نشانه هایی از ترس.”

در حقیقت وجود اجماع در میان مسئولان در یک نقطه: بازگشت از کارناوال هفته تعطیلات اسکی در اوایل ماه مارس بود “واقعا این توزیع برای موارد در اروپا” آمون گفت. “این بود که در آن ما را به” خوب در حال حاضر ما واقعا به رها کردن این ایده که ما می تواند شامل این. ما باید در حال حاضر به اقداماتی که برای کمک به ما برای حمایت از سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با این.'”

n دوشنبه, مارس 2, von der Leyen رفت به کمیسیون اضطراری مرکز هماهنگی برای یک کنفرانس خبری اعلام ایجاد یک coronavirus پاسخ اضطراری ، احاطه شده توسط تیم رئیس کمیسیون پیش بینی شده آرام قدرت را به عنوان او بیش از نیم ساعت پاسخ دادن به سوالات.

که همان روز شنبه, کرواتی ریاست جمهوری تحت فشار قرار دادند شورای یکپارچه بحران سیاسی پاسخ مکانیزم کامل فعال سازی حالت بالاترین سطح اضطراری همکاری میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

علنا حداقل رهبران اروپایی هنوز هم نشان می دهد این ویروس بیشتر از یک تهدید خارجی. فرانسه و آلمان و انگلستان به عنوان مثال اعلام €5 میلیون دلار کمک از جمله تجهیزات آزمایشگاهی و دنده محافظ برای ایران تحویل داده می شود توسط چه کسی.

پشت صحنه در پایتخت در سراسر اروپا و وحشت بیشتر بود تنظیم به عنوان رهبران ملی تماشا, ایتالیایی, بیمارستان ضعف و متوجه آنها می تواند آینده.

که ضرورت به نظر نمی رسد به ترجمه شده به بروکسل که در آن اتحادیه اروپا رهبری ارشد — von der Leyen, شورای, رئیس جمهور چارلز میشل و مجلس رئیس جمهور David Sassoli — بیشتر متمرکز در مرز ترکیه.

آنها تا به حال دلیل خوبی برای نگران بودن در مورد وضعیت وجود دارد. 2015 مهاجرت به بحران سوخت به حال یک ناسیونالیست واکنش و گسترش Euroskepticism ثابت کرد که به مراتب بیشتر از سانحه برای اتحادیه اروپا از شیوع بیماری مانند سارس و یا ابولا.

و بلوک عدم توافق بر تعمیرات اساسی از قوانین پناهندگی به اصطلاح مقررات دوبلین بود شاید بیشتر خودنمایی قطعه ای از کسب و کار ناتمام را پشت سر گذاشت سابق تیم رهبری است.

در سهشنبه, مارس 3سه نفر از روسای پرواز یک پرواز چارتر برای دیدار با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis برای یک تور از مرز و مفاصل نمایش قدرت است. از آنجا von der Leyen و میشل رفت به بلغارستان برای دیدن این مرز وجود دارد. Von der Leyen به بروکسل بازگشت و در حالی که میشل رفت به آنکارا برای دیدار با اردوغان.

نیز وجود دارد دیگر سازه دلایل بروکسل برای مشاهده این مرز به عنوان یک اولویت بالاتر از این بیماری همه گیر شروع به خشم در ایتالیا.

در حالی که مسائل مربوط به سلامت به شدت باقی می ماند و مسئولیت قانونی دولت های ملی به نهادهای اتحادیه اروپا به طور مستقیم نقش مهمی در کمک به مدیریت شنگن سفر مشترک منطقه و در حفاظت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا از طریق Frontex مرز آژانس حفاظت از.

“وضعیت با مرز ترکیه جلب توجه” یک مقام ارشد اتحادیه اروپا گفت. “همه در آن متمرکز شده است. بنابراین ما تا به حال به را انتخاب کند.”

حتی به عنوان رئیس جمهور بودند در یونان coronavirus که جهات بدون مرز شد مسابقه نامرئی در سراسر اروپا و جایی که آن را قرار داده و همبستگی اتحادیه اروپا به مراتب بیشتر تست.

در مارس 3, دولت فرانسه اعلام کرد که مصرف آن را کنترل تولید حفاظتی شخصی تجهیزات requisitioning ماسک صورت و دربندی, قیمت ژل بهداشتی. حرکت آن تنظیم کردن یک اثر دومینو است که باعث آلمان برای گسترش ممنوعیت صادرات تجهیزات از جمله محرومیت از فروش حتی به همکار کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

با بلوک دو تا از بزرگترین و ثروتمندترین اعضای سیگنالینگ قصد رفتن در خود کشورهای دیگر به سرعت به دنبال کت و شلوار.

سه روز بعد در یک جلسه اضطراری اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت squabbled آشکارا در مورد دسترسی به تجهیزات حفاظتی با آلمان ممنوعیت صادرات تمرکز اصلی نقد است.

آلمانی, وزیر بهداشت, ینس Spahn دفاع برلین رویکرد اشاره کرد که آلمان همراه با فرانسه و ایتالیا تا به حال بسیاری از عفونت. Spahn همچنین با انتقاد از اتحادیه اروپا به عنوان یک کل و نه اقدام به سرعت به اندازه کافی. دیگر وزیران شکایت کرده است که آنها یادگیری در مورد کشورهای دیگر’ تغییر سیاست در مطبوعات.

در میان مجادله چند مهم نقاط جدید پدید آمده از جمله اولین پیشنهاد توسط آمون سر از ECDC که ملی سیستم های سلامت باید با نگاه به سطح شیب دار تا ظرفیت مانند تعداد تخت برای یک انتظار افزایش موارد است.

این ECDC در مارس 2 ارزیابی به طور جدی به فکر پیامدهای غیر قابل کنترل در اطراف بلوک برای اولین بار و به روز رسانی خطر برای نظام سلامت به عنوان “متوسط به بالا است.”

با وجود هشدارهای مثل این یکی بی ربط رویکرد تنها بدتر خواهد بود به عنوان coronavirus آمار برساند. پس از یک شورای کارمند آزمایش مثبت Andrassy کرواسی سفیر رفت و به محافظ قرنطینه.

(در نشانه ای از بلژیک را عدم آمادگی مقامات شورای گفت: کارکنان اعتقاد بر این بود در خطر ابتلا به عفونت قادر به تست. یک دیپلمات در اتاق با تایید مورد گفته شد او را به رفتن به اتاق اورژانس — استاندارد نیست مشاوره. هنگامی که وجود دارد, بیمارستان حاضر به تست او چرا که او نمی باید علائم تنفسی هر چند او تا به حال مشکلات دیگر مرتبط با COVID-19.)

صلیب اروپا, دولت هنوز تمایلی برای مختل کردن اقتصاد خود و یا رویدادهای فرهنگی برای مبارزه با ویروس.

روز یکشنبه 8 مارس, فعالان در زمان به خیابان های اطراف اسپانیا به صورت عمده زنان بعد پیاده روی. فراتر از شفاعت با مردم به حضور در اگر آنها به حال COVID-19 علائم جناح چپ دولت را تضعیف کردند. بالا مشخصات شرکت کنندگان شامل معاون نخست وزیر کارمن کالوو, برابری وزیر ایرنه مونترو و نخست وزیر پدرو سانچز را Begoña گومز. هر سه را بعد از تست مثبت برای ویروس.

مقامات در بروکسل نیز آهسته به صدای زنگ.

در روز شنبه, مارس 9, von der Leyen مشخص شده خود را 100 روز را در یک کنفرانس خبری که با تمرکز به شدت در مورد وضعیت در امتداد مرز ترکیه. در واقع در آن نقطه او برنامه ریزی شده بود به بازگشت به یونان در هفته بعد — سفر او خواهد بود مجبور به انصراف از آنجا که آن را به حال تبدیل شدن بیش از حد خطرناک است, نه به خاطر خشونت در مرز اما از آنجا که از virus.

در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال از POLITICO, von der Leyen با اشاره به ایجاد اورژانس coronavirus تیم پاسخ در مارس 2 به عنوان یک نشانه آن است که اتحادیه اروپا در واکنش سریعتر از سرمایه های ملی و متمرکز زودتر از بسیاری از اخبار خبرنگاران.

“در آن زمان در بسیاری از کشورهای عضو coronavirus هنوز یک موضوع برای وزرای بهداشت تنها,” او نوشت. “من همچنین به یاد داشته باشید که بسیاری از سوالات از روزنامه نگاران در این روز نیست در مورد کوروناویروس اما وضعیت در مرز یونان و ترکیه.”

اگر von der Leyen و میشل شد با تمرکز بر مهاجرت آن را تا حد زیادی به دلیل آنچه که خود کارفرمایان — اتحادیه اروپا 27 سران کشورها و دولت — می خواستم.

“همه رهبران بسیار خواستار شدند بسیار به نفع رئیس جمهور فعال بودن بر روی زمین” ارشد اتحادیه اروپا گفت. “هیچ انتقاد — چرا می خواهید وجود دارد؟”

در شب 9 مارس پس از کمیسیون رئیس جمهور در کنفرانس خبری اردوغان بازدید بروکسل برای دیدار با von der Leyen و میشل. دو طرف توافق کردند که به نقد و بررسی 2016 اتحادیه اروپا-ترکیه معامله کاهش تنش در طول مرز حداقل به طور موقت.

در ضمن بی میلی از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا برای کمک به ایتالیا برای اولین بار در گزارش سیاسی شد و شروع به تمرکز ذهن در بروکسل. در مارس 10, این, سفیر ایتالیا, Maurizio Massari منتشر داغدار op-ed در سیاسی, شکایت که بیشتر همبستگی ،

که صبح von der Leyen گفت که او ریاست جلسه تیم پاسخ اضطراری و همچنین نام نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به سوال در مورد بازدید از رم. اما این کشور سخت ممنوعیت سفر ساخته شده یک سفر غیر ممکن است. “او با نگرانی به دلیل محدودیت های آن نیز سخت تر برای رم,” او نوشت: در او نوشته شده است پاسخ.

در ضمن در مبارزه میان وزرای بهداشت تا به حال به رهبری میشل به تماس یک کنفرانس ویدئویی نادر از سران اتحادیه اروپا از دولت و دولت است. در طول تماس در بعد از ظهر مارس 10, رهبران توافق کردند تا در چهار “رکن” مشخص شده توسط میشل: حاوی ویروس; حصول اطمینان از کشورهای اتحادیه اروپا به حال به اندازه کافی تجهیزات پزشکی; پرداختن اجتماعی-اقتصادی و حمایت از تحقیقات نسبت به درمان های پزشکی و واکسن.

جلسه با کنترل از راه دور قرار داده میشل در غیر منتظره ای قاطعانه بدون نیاز به مذاکره رسمی گیری در پیشبرد و یا به داد و بیداد کردن بیش از دقیق جمله بندی به عنوان اغلب اتفاق می افتد زمانی که 27 جمع آوری در فرد است. رهبران به آسانی متعهد به حمایت از او ستون به عنوان یک طرح توسط von der Leyen به تغییر مسیر €7.5 میلیارد دلار در سال استفاده نشده اتحادیه اروپا وجوه ساختاری به عنوان نخستین گام در جهت کمک به کشورهای در پاسخ به بحران است.

“ما با تاکید بر نیاز به با هم کار کنند و به انجام همه چیز لازم و به سرعت عمل” میشل گفت: در یک کنفرانس خبری. اما بیش از چند روز بعد به عنوان خطر تشدید این بیانیه همبستگی خود را به اثبات توخالی.

پایتخت اعمال خود را در مرز محدودیت و تهدید به رندر مشترک سفر منطقه بی معنی است. یک بار دیگر, آلمان, اتحادیه اروپا عملا رهبر یک آمر به شدت کنترل خود در مرز جنوبی نشانه به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است که آنها نیز باید افزایش موانع.

شب بعد در مارس 11, von der Leyen لغو طرح او برای بازگشت به یونان.

“یکشنبه شب دولت یونان مجموعه coronavirus-هشدار برای کل یونان در ‘بالا’ و دولت ایتالیا اعلام کرد یک مستند از تمام مغازه ها” رئیس جمهور سیاسی در او نوشته شده است پاسخ. “به همین دلیل ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن سفر به یونان بود که یک تصمیم خوب.”

در روز پنج شنبه مارس 12, اتحادیه اروپا و رهبران بیدار شد به ضرب وشتم. مغلوب ساختن پیشی جستن که نامنظم رهبری irked آنها از لحظه ای که او در زمان دفتری به هر طریقی بود هرج و مرج در فرودگاه های اروپایی با یک شبه اعلام کرد که ایران می خواهد ممنوعیت مسافران از اتحادیه اروپا برای 30 روز. اضافه کردن به سردرگمی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بدون توضیح معاف ایرلند و انگلستان

“ما تا به حال هیچ نشانه ای از آنچه که در ایالات متحده به عنوان آنها بود” یک مقام ارشد اتحادیه اروپا گفت. “هیچ کس درک در ابتدا چرا ایرلند و انگلستان بودند معاف از سفر بان کی مون. که نه قابل فهم و نه منطقی.”

رهبران اتحادیه اروپا با صدور یک بیانیه مشترک decrying عدم مشاوره توسط ایالات متحده, اما آسیب انجام شد. اروپا و رهبران بالا رفت و به آسیب حالت کنترل — اما تلاش های آنها به خوبی هماهنگ شده است.

این ECDC اعلام کرد که حاوی ویروس بود “و دیگر امکان پذیر است” و خواست اروپا به دنبال, ایتالیایی, راهکار: اجتماعی فاصله مدرسه تعطیلی و رویداد لغو شد. این سازمان با اشاره به مدلسازی مطالعات از چین نشان می دهد که کشور می تواند با کاهش گسترش ویروس حتی بیشتر اگر این سیاست ها به تصویب رسیده بود هفته پیش.

هنوز چند ساعت بعد رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی رفت و در تلویزیون ملی اعلام تنها نیمی از اقدامات در این جهت اصرار دارد که فرانسه نبود رها کردن تلاش خود را برای مهار COVID-19.

مهد کودک, مدارس و دانشگاه ها را از نزدیک زیر پنج شنبه, او گفت:. افراد مسن باید به ماندن در خانه و شرکت ها باید اصرار telework اگر ممکن است — اما دولت نه تحمیل قوانین. روز یکشنبه انتخابات محلی پاکسازی اضافه خواهد ادامه.

برگزاری یک رای رفت و در مقابل توصیه های پاکسازی خود منجر نامزد در این انتخابات و وزیر بهداشت سابق Buzyn که خود را به حالت تعلیق فعالیت های انتخاباتی پس از رای نه به این دلیل که از او دلتنگ مقام سوم در پاریس, اما از آنجا که او نمی خواست به گسترش بیشتر این ویروس.

“از شروع من فقط فکر یک چیز: coronavirus. ما باید همه چیز متوقف شد یک لباس مبدل در امدن,” او گفت: با توجه به Le Monde. “من می ترسم در هر جلسه. من زندگی می کردند این کمپین در یک راه جدا.”

Buzyn مقاله گفت که او تا به حال برای اولین بار توصیه پاکسازی به لغو انتخابات در تاریخ 30 ژانویه — بیش از دو هفته قبل از او مورد توافق به اجرا در آنها را تنها به رد دیگر مقامات دولتی از جمله نخست وزیر Édouard Philippe که استدلال می کنند که وجود ندارد به اندازه کافی از یک اجماع علمی.

پشت صحنه, پاکسازی تیم نگران نوری از رئیس جمهور به تعویق انداختن رای داده است که پیش بینی خود را کرایه ضعیف در انتخابات.

“آن را خطرناک تر بروید و خرید خود را کروسانت نسبت به رای, بنابراین اگر ما نمی تعطیل نانوایی چرا ما به تعویق انداختن انتخابات ؟” شد استدلال در آن زمان با توجه به یک دولت aide.

در بروکسل در همان پنج شنبه شب که پاکسازی قرار فرانسه در بخشی مستند, نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmès پدید آمده از یک متمرد جلسه با این کشور در شورای امنیت ملی.

فلاندرز سیاستمداران بودند مقاومت در برابر این ایده از بسته شدن مدارس, اما فرانسوی زبان قانونگذاران در نهایت غالب در بلژیک به دنبال در فرانسه را قدم به قدم و رفتن یک گام بیشتر, سفارش, بسته شدن رستوران ها و کافه ها آغاز و در روز شنبه. در حقیقت این تاخیر به این ویروس در یکی از آخرین شب جمعه به گسترش از طریق “مستند احزاب است.”

او آخر هفته پس از بروکسل نیمه خاموش von der Leyen و تیم هسته ای صرف 28 ساعت متوالی در طبقه 13th اجرایی مجموعه. وظیفه خود را: نهایی شدن دستورالعمل در مورد نحوه مدیریت داخلی مرزها به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه به نوار غیر ضروری مسافران از خارج از اتحادیه اروپا برای حداقل 30 روز.

آنها امیدوار خارجی ممنوعیت کمک خواهد کرد برای متقاعد کردن سرمایه به لغو محدودیت و به طور داوطلبانه به دنبال این کمیسیون رویکرد در تلاش برای جلوگیری از خرابی در جریان تجاری کالا از جمله مواد غذایی و دارو است.

با رستوران ها بسته همسر یکی از von der Leyen مشاوران تحویل داده, در خانه, مواد غذایی است.

Von der Leyen پرده برداری از او دستورالعمل در دوشنبه 16 مارس. در روز سه شنبه, میشل تشکیل یکی دیگر از ویدئو کنفرانس و اتحادیه اروپا 27 رهبران به سرعت تایید پیشنهاد کمیسیون.

رکوع به این ویروس در آنها نمی تواند متوقف رهبران همچنین اعلام کرد که خود را به طور منظم مارس نشست برنامه ریزی برای هفته بعد خواهد بود اوراق به نفع یکی دیگر از تلفنی. داشتن اعمال محدودیت های مسافرتی ممنوع اجتماعات بزرگ و دستور داد شهروندان را به ماندن در خانه و کسب و کار به اتحادیه اروپا رهبران به سختی می تواند نافرمانی قوانین خود را دارند.

برخی از رهبران نیز شخصا در خطر است. نخست وزیر اسپانیا سانچز مجبور شد برای منزوی کردن بعد از تست مثبت است. Michel خود را صرف کار در خانه پس از اتحادیه اروپا برای مبارزه با تروریسم در اروپا, مذاکره, Michel Barnier اعلام کرد او آلوده شد.

بلژیک تحمیل کامل مستند با شروع از ظهر در مارس 18, و اروپا در سه ماهه در بروکسل تبدیل به شهر ارواح.

نزدیک به دو ماه پیش در داووس, ریچارد Hatchett هشدار داده بود که چنین شدید quarantining اقدامات می تواند لازم است.

“چیزی که مهم است به درک” او گفت:, “این است که هنگامی که شما لازم نیست که درمان و شما لازم نیست که واکسن غیر دارویی مداخلات هستند به معنای واقعی کلمه تنها چیزی که شما باید. و آن را ترکیبی از انزوا و مهار عفونت پیشگیری و کنترل است.”

او هفته بعد در مارس 26, von der Leyen خطاب تقریبا خالی hemicycle به عنوان پارلمان اروپا برگزار شد بی سابقه ای آنلاین آرا به تصویب پول نقد سریع برای coronavirus پاسخ. در حالی که برخی از سیاستمداران در پاسخ به همه گیری مقاومت کرده اند با اشاره انگشتان دست تا پس از بحران است رئیس کمیسیون اجازه دهید آن را پاره.

“زمانی که اروپا واقعا نیاز به یک همه-برای-یک-روح بیش از حد بسیاری در ابتدا به یک only-for-me پاسخ,” او گفت: یک اشاره روشن به مرز تعطیلی و ممنوعیت صادرات. “زمانی که اروپا واقعا نیاز به اثبات این است که نه تنها عادلانه آب و اتحادیه اروپا بیش از حد بسیاری حاضر به سهم خود چتر.”

Von der Leyen اعتبار کمیسیون را “اقدامات فوق العاده” برای کمک به بهبود این وضعیت — که شامل تهدید به نقض و رسیدگی به آلمان به رها کردن آن ممنوعیت صادرات. او با اشاره به فرانسوی بیماران تحت درمان در بیمارستان ها و به تازگی باز جریان از دستکش و ماسک به سمت ایتالیا به عنوان نشانه ای از شعلهور همبستگی در زمینه بهداشت عمومی.

در طول یک کنفرانس ویدئویی که شب اتحادیه اروپا رهبران ملی به نظر می رسید به von der Leyen را سرزنش به دل و توافق کردند که کمیسیون باید شروع به طراحی یک استراتژی برای هماهنگ خروج از بحران — برای جلوگیری از تکرار هرج و مرج رخ داده است که در آغاز آن.

“ما نیاز به هماهنگی تصمیم گیری های ما در زمانی که در یک زمان خاص ما می خواهید به بازگشت به حالت عادی — چون در غیر این صورت ما را تضعیف اثربخشی اقدامات سخت ما در زمان” von der Leyen گفت: پذیرش این ماموریت است.

اما رهبران مجازی اجلاس طرح میتوانست جدید acrimony, بیش نحوه مدیریت هنوز نا معلوم آسیب های اقتصادی — با کونته و سانچز رهبران سخت ترین ضربه از کشورها خواستار مشترک ابزار بدهی مارک به عنوان “تاج اوراق قرضه.” آلمان و هلند و دیگران مخالف این ایده است. میشل سالم در این جلسه با یک برنامه برای نگه داشتن همه گزینه ها روی میز است.

مبارزه هنوز هم حل نشده است بازگشایی تلخ بخش از منطقه یورو از بحران بدهی — بازگشت به یک آشنا دشمنی بیش از سیاست های مالی است اما این زمان را تحت الشعاع قرار هنوز هم در حال افزایش مرگ و میر و هنوز هم عمیق اضطراب بیش از زمانی که بازیابی شروع خواهد شد و اگر واکسن و درمان موثر خواهد یافت. اخبار نخست وزیر انگلیس در بخش مراقبت های ویژه به عنوان یک استارک یادآوری است که رهبران اروپایی باقی می ماند به عنوان آسیب پذیر به عنوان موکلین خود.

آمار نشان می دهد که ایالات متحده ممکن است در نهایت ضربه سخت ترین رابطه واکنش نشان داد و حتی آهسته تر از اروپا و با عمیق اجتماعی بخش که ایجاد موانع وحدت هدف در کشورهایی مانند آلمان که شانس نسبتا بهتر است.

اما این نیز روشن است که بی حد و حصر زندگی از دست داده بودند چرا که اروپا نمی واکنش نشان می دهند به سرعت و با زور و اجبار با مستند اقدامات چین و یا به شدت با تست به کره جنوبی که آنها تا به حال آموخته شده از تجربه آسیب زا از 2015 MERS شیوع.

هنوز اتحادیه اروپا توسعه یافته نیست هر ایمنی در مبارزه و معلوم نیست درس های اولیه هرج و مرج پاسخ خواهد توجه شود. قبل از این کمیسیون موفق به گشودن آن “نقشه راه برای خروج” اتریش دانمارک, جمهوری چک نشان داد آنها نمودار خود را دوره با خرما برای شل شدن محدودیت. اتریش نخست وزیر Sebastian Kurz بازیگران آن را به عنوان یک “رستاخیز پس از عید پاک است.”

Jacopo Barigazzi, Maïa de la Baume, Lili بایر, Elisa, Braun, Hans von der Burchard, Jillian دویچ, Ashleigh Furlong, کریستینا گالاردو, کریستینا گونزالس متی Karnitschnig جودیت Mischke, باربارا Moens, Rym ممتاز Carmen Paun جاش Posaner, Eline Schaart سیلویا Sciorilli Borrelli, Zosia Wanat و ضیا Weise کمک گزارش.

این مقاله بخشی از سیاسی اروپا‘s premium سیاست سرویس: نرم افزار مراقبت های بهداشتی. از دارو قیمت گذاری, EMA, واکسن, داروسازی و تخصصی ما روزنامه نگاران شما در حفظ و در بالای موضوعات رانندگی مراقبت های بهداشتی در دستور کار سیاست. ایمیل [email protected] برای تعریف محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>