چگونه شب دستکش چپ اپرا و آمار فرش قرمز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

کریستن Wiig عینک مدل والنتینو لباس شب به اسکار دو طرف که ژولیده به ruched طرفداران که کشیده مانند بال یک ققنوس در پرواز است. هنوز توییتر تا به حال صفرا می گویند او مثل یک تکه لازانیا. من فکر می کنم این لباس یک کار هنری—به ویژه هنگامی که زوج با او bicep-چرا سیاه, چرم, دستکش.

اضافی-لوازم جانبی طولانی به نظر می رسد در نزدیکی غیر ممکن است برای قرار دادن در و بدون کمک از یک دستیار. چگونه می توان هر یک از ما به عنوان براق و زیبا از آدری هپبورن نگاه در صحنه باز از صبحانه در تیفانیبه عنوان هالی Golightly پدید آمده از یک کابین لباس پوشیدن و در آخرین شب Givenchy با سیاه, دستکش های مشابه به eponymous در فروشگاه ویندوز با هنری مانچینی ابزاری از “رودخانه ماه’ بازی mournfully?

Wiig نیست تنها مشهور است که تبدیل به کلاه و دستکش به ایجاد یک بیانیه مد به تازگی. تنها چند ساعت پس از او راه می رفت فرش بیلی پورتر وارد غرور نمایشگاه پس از حزب در یاس بنفش, فلیپ جارو بنفش کیپ و بادمجان دستکش چرم. در حالی که این گروه بود, خواب, توسط, طراح, Christian Siriano نیویورک سفارشی دستکش فروشگاه بال + پود خود را ایجاد و لوازم جانبی.

در پرندگان شکاری برتر مارگوت رابی شد یکی از پوشیدن پر شتر مرغ Dries Van Noten bodice و قرمز دستکش. پس از آن وجود دارد Lizzo را—یک گورخر چاپ شماره برای مطابقت با Miscreants لندن bodysuit او در حالی که جشن او جایزه گرمی برنده شوید.

“Miscreants’ دستکش طراحی شده به آهنگسازی بازو” Lillie دست طراح Lizzo نگاه گفت. “ما در واقع تغییر الگوی سه بار به آنها را در سمت راست ظهر. آنها می آیند تا که فوق العاده بالا بر روی بازوی آنها را که نگاه ظریف به ویژه هنگامی که ساخته شده در مش.”

به نظر می رسد این است که تئاتر, نمایشی, اخلال کلیشه از دستکش سفید بودن مردیا جوان زن صفت. اما اگر شما یک کشاکش اتمام بیانسه, ریحانا و Zoë Kravitz. در چند ماه گذشته آنها را فرسوده دستکش در سبک ادیت وارتون به عنوان یک accoutrement به عفت خود را.

آن را به اندازه کافی به نیویورک پست اعلام کرد که “ستاره در حال بازگرداندن opera دستکش.” که ممکن است یک کشش—فرش قرمز روند نیست دقیقا مشهور در زندگی واقعی خود را wearability.

هنوز هم طراحان در هفته مد نیویورک واقعا باید مانند “لا Traviata” صحنه های زیبا از زنان, به عنوان بسیاری از گنجانیده نگاه به مجموعه های خود را. دستکش به ویژه اسیر تصورات Marc Jacobs (که آنها را بر روی مایلی سایرس), LaQuan اسمیت مسیحی کوان و Ulla جانسون.

کتی سو Nicklos تولید مدیر و صاحب بال & پود که ایجاد دستکش دیده پورتر در مراسم اسکار. آن است که آخرین بازمانده کارخانه در نوع خود در نیویورک پوشاک منطقه. هر کسی می تواند فروشگاه را در خود آجر و ملات فروشگاه. جی Ruckel ساکن “دستکش استاد” نیز تامین قطعات سفارشی برای تلویزیون و صفحه نمایش.

“مردم می دانند که ما از دستکش شگفت انگیزی خانم Maisel, مولن روژ در برادوی, مدونا” Nicklos گفت: روزانه وحش. “ما می توانیم [دستکش] در یک روز اما ما ترجیح می دهند که حدود دو هفته. وجود دارد دستکش شرایط اضطراری و ما میتوانیم به جای.”

Ruckel مطالعه هنر و صنعت خود را در گلوورسویل نیویورک یک شهر در پای Adirondacks که زمانی مرکز—شما آن را حدس زده—پر رونق دستکش-ساخت میباشد.

با توجه به انتشار علم Undark “حدود 90 درصد از دستکش های فروخته شده در امریکا بین سال 1880 و در سال 1950 ساخته شد در گلوورسویل که بر اساس برخی برآوردها تا به حال بیش از 100 چرم و دستکش شرکت در اوج آن است.”

Ruckel گفت که این بازیگر فرانسوی سارا برنارد محبوبیت بالای آرنج شب دستکش در اواخر قرن 19. او را در آغوش سبک یک تصادف بود. او نیاز به یک راه برای مخفی کردن مادام العمر ناامنی: نازک اسلحه. در نظر گرفتن این دستکش’ اولین بار, افراد مشهور, قرار دادن.

“در طول دوران ویکتوریا قوانین آداب معاشرت اجتماعی اساسا مورد نیاز هر دو مردان و زنان به پوشیدن دستکش به برخی از مناسبت های اجتماعی به خصوص در مکان های عمومی” مد مورخ و بایگان دوریس Domoszlai-Lantner گفت: روزانه وحش. “مصرف کردن دستکش های خود را به فاش کردن دست های خود را در مکان می تواند به عنوان یک حرکت تحریک آمیز.”

“این بسیار رسمی نوع از چیزی” آدلاید فرح عضو هیئت مدیره فلاور جامعه گفت. “وجود دارد ممکن است به این معنا که یک بانوی خواهد پوشیدن دستکش به لرزش دست در دست کسی به او نمی دانم.”

امروز زنان جوان است که می تواند ردیابی تبار خود را از یک یا بیشتر از 102 فلاور مسافران می توانند در جامعه سالانه debutante توپ. “[دستکش] کامل لباس” فرح گفت. “این بخشی از صحنه و بخشی از ارائه debutante. که دستکش سفید فقط تأکید.”

بروک آستور همیشه استفاده می شود به سفید پوشیدن دستکش بچه. او خریداری او در پاریس

لوازم جانبی استفاده می شود ساخته شده از چرم بچه اما فرح گفت که در حال حاضر برخی از دختران برای انتخاب پارچه های دیگر مانند نایلون. که قابل قبول به عنوان طولانی به عنوان مواد نازک است و “بطور دنج قرار گرفتن بر روی بازو.” رابین ویور, جامعه, مدیر اجرایی, توصیه debutantes مغازه در دینا را تنها از طریق دعوت در سیست, New York. وجود پایه سفیده برای $12.

“بروک آستور همیشه به پوشیدن لباس سفید بچه, دستکش,” فرح اضافه شده است. “او خریداری او در پاریس است.”

یکی به سختی می تواند فکر می کنم بروک آستور خواهد تایید خرید دستکش در آمازون. هنوز مگا خرده فروش به فروش می رساند $12 ساتن گزینه ای که از نظر موافقت با این نسخهها کار برای پوشیدن یک بار یا دو بار. بسیاری از بیشتر در دسترس هستند در Etsy ذکر شده به عنوان “عروس دستکش” و شامل embellishments مانند تسمه یا مروارید.

گوچی پارچه جناغی zebra print تکرار کج کمی بیشتر پر زرق و برق. Dries van Noten را نقطه رقص لهستانی پولکا طل جفت را کاملا گرم نگه داشتن شما حتی سخاوتمندانه ترین اندازه گیری اما من هنوز هم فکر می کنم آنها بسیار مناسب است.

خون آشام, همسر, یک, انگلیسی, برچسب های شناخته شده برای, گت, دشت, لباس hawks a $512 جفت دستکش های سیاه و سفید با گل تکه دوزی. نگاه ارتباط “نه افسر من قتل من بسیار غنی و قدیمی است.” یک شرکت اوکراینی به نام مناقصه و خطرناک به فروش می رساند مش جفت با گلدوزی طراحی شده به مانند مدرسه خالکوبی می شود. شورشی بدون سر که در راه است.

در حالی که شب دستکش هنوز هم به نظر می رسد مانند یک روند است که بصورتی پایدار و محکم در زندگی جداگانه تصفیه دنیای مد, که بخشی از این نگاه را افسون. آن ارتباط برقرار اوقات فراغت زندگی ما (احتمالا) منجر نمی شود. اما اگر شما می خواهید امتحان کنید برخی از جامعه را برای یک روز, همه شما باید انجام دهید این است که لغزش در یک جفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>