چگونه فدرال سیاست ماری جوانا است فشار جانبازان به بازار سیاه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

الکس 34 و زندگی در خارج از ساکرامنتو. مانند بسیاری از کالیفرنیا او vapes ماری جوانا تمرکز برای انواع مشکلات سلامتی مانند اضطراب. اما حتی اگر او زندگی می کند در عرض نیم ساعت رانندگی از حقوقی داروخانه, Alex خرید خود شاهدانه در آنچه که او دوست دارد به تماس با “duty-free” بازار ” است. در مورد یک بار در ماه او همواره یک ساعت به آشنایی به خرید حدود یک اونس از کنسانتره و حدود نیمی از آنچه او خواهد پرداخت در یک دولت-گواهی تفریحی داروخانه.

یک دلیل وجود دارد Alex اقدام به خرید در بازار سیاه است. او یک معلول نظامی کهنه.

با توجه به سیاست ماری جوانا پروژه تنها 2 میلیون کالیفرنیا و یا در حدود 3.4 درصد از جمعیت این ایالت دریافت نسخه برای ماری جوانا پزشکی در هر سال. اما به دلیل مواد مخدر فدرال قوانین است که هنوز هم در نظر ماری جوانا به عنوان خطرناک به عنوان هروئین وزارت امور جانبازان را تجویز نمی ماری جوانا به بیماران خود را حتی اگر آنها کاملا غیر فعال مانند الکس.

“من با استفاده از شاهدانه برای PTSD [اختلال استرس پس از سانحه] اضطراب hypervigilance می گوید:” الکس که شناسایی شدن توسط یک نام خانوادگی دلایل حفظ حریم خصوصی. الکس دریایی که اعزام دو بار به عراق از سال 2004 تا 2007. او مبارزه در نبرد دوم فلوجه در یکی از شدیدترین جنگ در عراق جنگ.

در سال 2007 زمانی که او در سمت چپ دریایی سپاه در سن 21, Alex ارائه شد ضد اضطراب داروهای VA پزشکان. او کاهش یافته است به دارو. “من می خواهم دیده می شود بسیاری از مردم در دام داروها” او به یاد می آورد. در عوض او در دام الکل نوشیدن یک بطری ودکا در روز است. “من می خواستم برای فراموش کردن” او به من گفت در یک مصاحبه تلفنی اخیر. “من می خواستم به جلو حرکت کند.” اما نوشیدن بیش از حد ناشی از پانکراتیت یک برنامه به طور بالقوه کشنده التهاب لوزالمعده. آن را در زمان او حدود یک سال به توقف نوشیدن در آن زمان او روشن بیش از شاهدانه و شروع به رشد خود را. این قانونی بود در آن زمان در شهرستان است اما در حال حاضر غیر قانونی در کالیفرنیا برای افرادی که به دنبال رشد بیش از شش گیاهان در خارج از منزل.

از لحاظ تئوری کهنه سکس با اجرای قانون استفاده از کالیفرنیا قاچاق حشیش در بازار چهره کمی بیشتر از یک کوچک خوب است. اما با توجه به قوانین فدرال در برابر ماری جوانا یک کهنه کار است که می تواند وضعیت خود را پیدا کنید و یا او را با وضعيت VA در سوال. و جانبازان که آشکارا استفاده از شاهدانه حتی در شاهدانه-حقوقی متحده در سخنان نظامی بار, “معمولا اجرا به چالش” هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن اشتغال است.

حتی به عنوان ماری جوانا قانونی همچنان به گسترش در سراسر کشور (33 ایالت نوعی قانونی ماری جوانا در کتاب خود و شناخته شده سابق سیاستمداران می شود سخنگویان شاهدانه صنعت) بسیاری از کشور 18.2 میلیون جانبازان اشغال ناراحت کننده برزخ بین به سرعت در حال آزاد سازی نگرش فرهنگی و خمش با مشکل روبرو استاندارد فدرال که تغییر نکرده پس از 1970s. جانبازان به دنبال جایگزین برای اعتیاد آور و خطرناک مصرف مواد مخدر و دیگر دارو به طور موثر مانع از استفاده از ماری جوانا, قیمت, سیاست و اغلب مداوم ننگ است که ماری جوانا هنوز هم حمل.

جانبازان گروه شروع به خود را شنیده ام در مورد این موضوع در واشنگتن است. در سال 2016 آمریکا لژیون این کشور بزرگترین جانبازان سازمان و گروه های شناخته شده برای خود را محافظه کار سیاست از کنگره خواست برای حذف ماری جوانا را از لیست خود را از مواد مخدر ممنوع. آن را نیز نامیده می شود در ایالات متحده آمریکا آژانس مبارزه با مواد مخدر اجازه می دهد تا بودجه خصوصی, ماری جوانا پزشکی, تولید برای شرکت در “امن و کارآمد مواد مخدر حشیش پژوهش و توسعه است.” در حال حاضر تعداد انگشت شماری از صورتحساب که ترویج جانبازان دسترسی به ماری جوانا پزشکی باید به تصویب مجلس.

دیل Schafer یک ویتنام دوران نیروی دریایی کهنه که صرف پنج سال در زندان فدرال برای رشد ماری جوانا پزشکی در خانه به عنوان یک مشاور حقوقی برای علف های هرز برای رزمندگان پروژه غیر انتفاعی شاهدانه سازمان حمایت برای جانبازان با فصل سیاسی متعاقب متحده مانند فلوریدا و نوادا ویسکانسین و کالیفرنیا. Schafer اشاره می کند که هزینه شاهدانه در دولت حقوقی بازار است که هنوز هم بیش از حد بالا برای بسیاری از جانبازان.

“بازار قانونی است نه هدف قرار دادن جانبازان به خصوص جانبازان زندگی می کنند که در ثابت درآمد,” او می گوید. “آن را با هدف قرار دادن مردم با خیلی بیشتر از درآمد قابل تصرف.”

WFWP جمهور شان Kiernan میگه 100 درصد-جانباز و معلول دریافت حدود 3000 $در یک ماه در, VA, ناتوانی پرداخت. در صورتی که کهنه می رود به یک حقوقی داروخانه Kiernan می گوید آنها نیاز به صرف حدود 50 دلار در روز برای مداوا.

“می آید که به اطراف $1500 را و یا چند صد دلار در ماه است.” “به طوری که آنها در حال غذا خوردن تا 50 درصد از ناتوانی های خود را. در حالی که در بازار سیاه آنها بیرون رفتن و خرید اندازه و کمیت و تنوع آنها نمی توانند در بازار قانونی.”

Kiernan نا امید شده و در چگونه شاهدانه قانونی حرکت کرده است به نظر می رسد برای دور زدن جانبازان نظامی با وجود آوازی خود را پشتیبانی و ثابت خود را ثبت تا در پای صندوقهای رای است.

“من فکر می کنم جانبازان خسته شدم از دیدن گروه مدافع را به نام خود بدون دیدن هر گونه سود” او می گوید: در طول یک مکالمه از خانه اش در کالیفرنیا است.

Sean Kiernan, 48, نظر خود را نخست به عنوان مثال چگونه شاهدانه می تواند کمک به جانباز. یک متخصص در ارتش ایالات متحده هوابرد او خدمت کرده است در آمریکای مرکزی در 1990s. او بازگشت به زندگی غیر نظامی و مشغول به کار در نیویورک به عنوان یک صندوق مدیر. Kiernan اذعان می کند که در حالی که مقابله با استرس وال استریت کار او نمی آمد به نظر با PTSD مو-باعث خشم و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان.

او اقدام به خودکشی در سال 2011. Kiernan را در زمان قرار داده و او را بر روی انواع نسخه های که موفق به او گفت: “من احساس افتضاح است.” به دنبال جایگزین Kiernan سعی شاهدانه و متوجه شد که آن را با کمک علائم خود را.

Kiernan درگیر شد با WFWP در سال 2015. او می بیند این سازمان و دیگر مانند آن به عنوان یک محل که در آن جانبازان می تواند به یکی دیگر پشتیبانی اما جایی که آنها نیز می تواند کار به عنوان یک واحد سیاسی واحد است. WFWP همچنین سازماندهی ماهانه فصل جلسات که در قرعه کشی تا 1000 جانبازان در سراسر کشور. جانبازان می توانید بدست آوردن حشیش اهدا شده توسط تولید کنندگان هر دو قانونی و بازار سیاه.

عوامل متعددی وجود دارند که باید مجبور بسیاری از جانبازان به نوبه خود به بازار سیاه شاهدانه منابع به جای خرید از دولت قانونی درمانگاه. عمده بحث این است که زمان اسلحه فدرال مقررات است که آن را غیر قانونی برای کاربران در “هر ماده کنترل” به کشتی های حمل و نقل دریافت و یا دارای سلاح گرم و مهمات.

“قانون فدرال واقعی است نه دوستانه اگر شما گرفتار با اسلحه در اطراف … یک برنامه یک ماده می گوید:” دیل Schafer. “آنها واقعا می تواند خودرا برای امتحان اماده که تا روده بزرگ خود را واقعا دور است.”

یکی دیگر از نگرانی های نگه می دارد که بسیاری از جانبازان و دور از حقوقی درمانگاه است که ناآرامی در مورد اینکه در یک پایگاه داده فدرال برای اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر آنها.

“دامپزشکان است که من به دنبال در, که در حال خدمت توسط ماری جوانا پزشکی, آنها ترس به بخشی از رجیستری می گوید:” مایکل Krawitz معلول نیروی هوایی دامپزشک و مدیر اجرایی ویرجینیا مبتنی بر جانبازان برای شاهدانه پزشکی دسترسی داشته باشید. او می گوید: جانبازان او صحبت را به ترس از مجازات توسط دولت فدرال; “داشتن منافع خود به خصوص منافع مالی گرفته شده و دور از آنها به عنوان یک نتیجه از بودن … مرتبط با ماری جوانا.”

WFWP را Kiernan می گوید: جانبازان در سازمان خود را اغلب اصرار بر باقی مانده خارج از دوربین و خاموش کردن ضبط به خصوص در کشورهای با سختگیرانه تر شاهدانه ، “در ویرجینیا فعال ما اعضای فصل نمی خواهد حتی یک عکس,” او می گوید: “از آنجا که نیمی از دامپزشکان وجود دارد کار را برای دولت فدرال است.”

سی و سه متحده باید قانونی نوعی از ماری جوانا پزشکی و 11 باید قانونی تفریحی استفاده کنید. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی منتشر شده در ماه نوامبر گذشته نشان داد که دو سوم از آمریکایی ها بر این باورند ماری جوانا باید قانونی در حالی که تعداد کسانی که به مخالفت با قانونی سقوط از 52 درصد در سال 2010 به 32 درصد در اواخر سال گذشته.

پشتیبانی از شاهدانه قانونی نیز در حال افزایش در میان جانبازان است. با توجه به یک سال 2017 American Legion نظرسنجی بیش از 90 درصد از کهنه خانوار پژوهش ماری جوانا. یکی دیگر از 82 درصد گزارش می خواستم شاهدانه پزشکی به عنوان یک دولت فدرال حقوقی گزینه های درمان است.

جانبازان نظامی هستند نه سیاسی یکپارچه اما آنها مشتاق رای دهندگان که گزارش را تا حدود 13 درصد از رای مردم است. در سال 2016 انتخابات با توجه به New York Times, دامپزشکان رای دادند و در نرخ 6 درصد بالاتر از خود nonveteran همتایان. خواسته های خود را در مورد حشیش قانونی از این رو باید به برخی از وزن وقتی که می آید به فدرال و سیاست های دولت و سیاست است.

جانبازان نیز در بحران است. 2012 گزارش وزارت امور جانبازان یافت که تا 22 جانبازان بودند و در حال مرگ با خودکشی روزانه. در حالی که تحقیقات از کاهش این آمار برخی از جانبازان دفاع گروه می گویند که تعداد احتمالا بسیار بالاتر و نزدیک به 50 روز—زمانی که مواد مخدر مصرف بیش از حد و ناامیدی بیش از اعتیاد به مواد مخدر در نظر گرفته شود.

VA و قانونگذاران “نیاز به درک چقدر مهم شاهدانه است که به جانبازان می گوید:” پاتریک Seifert یک دریایی سپاه کهنه که تاسیس Twenty22Many وکالت در المپیا. “وجود دارد هیچ جمعیتی که مزایای بیشتر از حشیش.”

اخیر آزمایش های بالینی انجام شده و تحت نظارت سو Sisley یک پزشک و پژوهشگر مستقر در آریزونا نشان می دهد که شاهدانه دارای پتانسیل به عنوان یک درمان برای جانبازان مبتلا به PTSD. داده ها از کسانی که آزمایش های بالینی ارائه شد برای انتشار این گذشته دسامبر. Sisley و همکاران او هستند و در انتظار تایید از تاریخ انتشار.

مطالعات دیگر در ضمن پیدا کرده اند که ماری جوانا و cannabidiol nonintoxicating عصاره شاهدانه و کنف کمک کرده اند جانبازان و دیگران با بیماریها از جمله درد مزمن, اضطراب و بی خوابی است.

اما با توجه به دولت فدرال در دهه طبقه بندی شاهدانه به عنوان یک اصطلاح برنامه یکی دارو یکی است که “در حال حاضر هیچ استفاده در پزشکی پذیرفته شده و یک پتانسیل بالا برای سوء استفاده” دانشمندان در آمریکا مسدود شده از درستی انجام تحقیقات در شاهدانه. و با توجه به آن فدرال ممنوعیت و مراقبت از سلامت ارائه دهندگان مجاز به توصیه شاهدانه به جانبازان و یا کمک به جانبازان در به دست آوردن حشیش.

شده اند وجود دارد تلاش در کاپیتول هیل برای بستن شکاف بین شاهدانه قوانین و نگرش فرهنگی در شاهدانه قانونی به خصوص وقتی که می آید به نیازهای جانبازان.

این گذشته آوریل خانه امور جانبازان کمیته گذشت HR 712, شناخته شده به عنوان VA دارویی شاهدانه پژوهش عمل 2019. اندازه گیری مستقیم خواهد بود و برای انجام آزمایش های بالینی از اثرات حشیش با توجه به درد مزمن پس از سانحه “و برای مقاصد دیگر.” خانه VA کمیته همچنین تصویب HR 1647 شناخته شده به عنوان جانبازان دسترسی برابر عمل 2019 که اجازه می دهد VA پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی “به ارائه پیشنهادات و نظرات به جانبازان در خصوص مشارکت در دولت ماری جوانا برنامه.”

Sisley یادداشت که جانبازان او با این نسخهها کار میکند در حال برافروخته است که بیشتر سیاسی تئاتر که از واشنگتن به جای هر, واقعی, بتن تلاش برای کمک به جانبازان. به عنوان یک نتیجه او می گوید: بیشتر جانبازان در حال دور ماندن از دولت قانونی شاهدانه درمانگاه و رو به رشد خود را در گلدان است.

“آنها دیدن صورتحساب مانند که می آیند و هر جلسه و آنها هرگز از کمیته و یا آنها همیشه تا پایان شکست با چند رای,” او می گوید. “من فکر می کنم دامپزشکان احساس می کنم مثل این تلاش ها بیهوده هستند و به همین دلیل آنها رفته زیر زمین با خانه خود را رشد می کند و های جامعه است. چرا که آنها لازم نیست که هر گونه امید است که کنگره در جریان است برای رفع این, با تمام بن بست وجود دارد.”

تغییر اتفاق می افتد البته به آرامی وقتی که می آید به جانبازان و شاهدانه.

لژیون آمریکایی که از کنگره خواست برای حذف ماری جوانا از آن برنامه یک طبقه بندی نیز به نام DEA اجازه می دهد تا بودجه خصوصی, ماری جوانا پزشکی, تولید برای شرکت در “امن و کارآمد مواد مخدر حشیش پژوهش و توسعه است.”

ملیسا برایانت لژیون ملی قانونی مدیر اذعان دارد که جانبازان اغلب بدبینانه وقتی که می آید به دولت و بدبینی به گسترش شاهدانه اصلاحات. با این حال او می گوید: اگر از استفاده ایمن و موثر از گیاه شاهدانه است که می تواند به این کشور جانبازان, سپس آن را باید اجرا شده توسط VA.

“ما باید یک تحول اجتماعی پارادایم در این کشور که مردم به دنبال به سمت درمان های جایگزین,” او می گوید سیاست “به خصوص با ما بلندی سلامت روانی بحران ما بلندی مخدر بحران است. جامعه تغییر کرده است. ما آمده ایم در سراسر در به رسمیت شناختن است که حشیش می تواند موثر استفاده از درمان های جایگزین و دارو است.”

“در دراز مدت به قطار در حال حرکت است; هیچ توقف آن می گوید:” الکس دریایی کهنه. “آنها فقط در تلاش برای قرار دادن موانع گرفتن اصلاحات آن را به نگاه مانند آنها انجام مسائل. این همه سگ و اسب نشان می دهد ما می دانیم که. ما برای اولین بار مردم را برای مبارزه با جانبازان, حقوق و نه طرفداران مبارزه برای شاهدانه. اما ما یک راه طولانی در 10 سال گذشته و به اعتقاد من در 10 بعدی ما آمده و حتی دورتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>