یک باستان شناس که ادعا کرد که او تا به حال کشف قدیمیترین شناخته شده تصویر از مصلوب شدن رفت و در دادگاه این هفته برای جعل آثار باستانی. Eliseo گیل و دو همکاران در دادگاه ظاهر شد و در Vitoria-Gasteiz و ایستاده متهم به جعل نقاشی های دیواری در صدها قطعه از دوران رومی مصنوعات. گیل تا به حال ادعا کرد که این آثار “بازنویسی کتاب های تاریخ” نشان داد و ناشناخته در روابط بین روم حضور در alba flores-Veleia (در اسپانیا سرزمین باسک) و زبان باسک. در میان showiest اکتشافات شد یک نقاشی از سه صلیب بر روی یک تکه سوم قرن سفال.

بسیار به سرعت دیگر مورخان و باستان شناسان شروع به شناسایی مشکلات با اکتشافات. بسیاری از کلمات در نقاشی های دیواری که قرار بود از تاریخ دوم تا پنجم قرن CE استفاده می شود و املای دستوری سبکی نشانگر مانند کاما که نمی تواند تا صدها سال بعد. یک مرجع در یک مورد به مصر ملکه نفرتیتی بود مشکوک داده شده است که باستان اسپانیایی ها و رومی ها نمی دانم در مورد وجود او در همه (او کشف شد و در اوایل قرن 20). یکی از قطعات گرافیتی به عنوان یک شعار ایجاد شده در سال 1913. و معروف ترین کشف—تصویر از مصلوب شدن—با استفاده از پیکرنگاری که نمی توان در رواج و تا صدها سال بعد. این است که بسیار محکم شواهد: یک شکاک ممکن است می گویند که این نیست و حتی بسیار خوبی تحقیق جعلی.

در سال 2008 یک کمیسیون علمی که حکومت 476 از موارد کشف شده در alba flores-Veleia بودند جعلی از یک نوع و یا دیگری. گزارش سرزنش گیل و همکاران خود را. در مقاله منتشر شده در مجله Zephyrus, رودریگز Temiño اشاره می کند که گیل قادر به متراکم کردن میلیون ها دلار از حمایت و کمک های مالی برای ترویج ایده های در مورد زبان باسک و مسیحیت که خوراک به و پشتیبانی باسک ناسیونالیسم.

اگر اتهامات به نوبه خود درست این است که به سختی اولین بار است که جعل باید با استفاده از مهارت های خود را به سرمایه گذاری در, مذهبی و سیاسی, تعهدات از دیگران برای به دست آوردن مالی و به ترویج خاص ایدئولوژیک دستور کار است.

در قرن 19 و موسی Shapira یک اورشلیم باستانی فروشنده اقدام به فروش آنچه که او ادعا باستانی شد اسکرول نوشته شده در 15 چرم نوار به موزه بریتانیا برای £1 میلیون—سپس مبلغ زیادی. او گفت که او تا به حال کشف این چرم نوار در جایی در نزدیکی دریای مرده. دلیل قیمت بالا-tag شد که او ادعا کرد این کتیبه ها شامل یک “یازدهم فرمان” که به عنوان خوانده شده “نباید نفرت برادر تو در تو قلب: من خدا هستم, خدا تو.” اگر صدها قوانین در پنج کتاب اول از کتاب مقدس مسیحیان تمایل به fetishize ده فرمان ، ایده این است که یکی دیگر از فرمان به خصوص یکی است که برای تلفن های موبایل زیادی مانند تعالیم عیسی در موعظه بالای کوه, تولید مقدار زیادی از توجه. Shapira خود را تبدیل کرده بود به مسیحیت از یهودیت و آن را به نظر می رسید همه بیش از حد راحت است که او کشف کرده بود چیزی ساخته شده است که باستان یهودیت صدا بیشتر شبیه به مسیحیت.

در حالی که موزه بریتانیا تصمیم گرفت که آیا به خرید نوار Shapira اجازه موزه به جای دو از نوار بر روی صفحه نمایش. چند برجسته دانشگاهیان که در بازدید از این نمایشگاه را محکوم کرد و آنها را به عنوان جعلی. یکی پیشنهاد کرد که 11th فرمان نوشته شده بود در یک نوار از چرم برش از حاشیه یک طومار که Shapira در حال حاضر فروخته شده به موزه بریتانیا. در این مقطع از داستان های غم انگیز به نوبه خود: یک humiliated Shapira فرار به روتردام و خودکشی شش ماه بعد. کشف طومارهای دریای مرده در سال 1947 در همان منطقه ای که Shapira گفت: او کشف چرم نوار ممکن است به من قرض بدهید اعتبار به داستان خود را. متاسفانه ما هرگز نمی دانیم. این Shapira نوار به فروش می رسد در حراج در ساتبی برای 10 guineas بودند و به احتمال زیاد در یک آتش سوزی در سال 1899. که گفت: این حادثه بود Shapira تنها با دخالت جعلی: او یک بار به فروش می رسد 1,700 جعلی مجسمه به موزه برلین. برخی از جعلی هنوز هم بر روی صفحه نمایش امروز است.

در 1980s علامت Hofman یک بار LDS church عضو در یوتا ساخته شده 2 میلیون دلار فروش مدارک جعلی مربوط به روز دوم سنت تاریخ به کلیسای مورمون است. این اسناد که شامل متون مرتبط با جوزف اسمیت, آب گرفتگی بازار در اوایل ’80s. متمایز ترین است “سمندر نامه” که در ضمنی که جوزف اسمیت تا به حال درگیر در شیوه های جادویی و ادعا کرد که نهاد است که به نظر می رسد به اسمیت بود و نه فرشته (به عنوان اسمیت تا به حال در اصل گفت و کلیسا تدریس) اما “سفید سمندر.” بسیاری از authenticators و مقامات فریب خورده بودند و حروف و مورمون متکلمان تلاش های قابل توجهی را آشتی تفاوت بین محتوای Hofman اکتشافات و تعالیم کلیسای. Hofman شد و در نهایت unmasked چون به بمب لوله ای که او در نظر گرفته شده برای استفاده به قتل یک مظنون به خلاف کاران منفجر Hofman ماشین.

مسلما متنوع ترین مدرن جعل هستند Greenhalgh خانواده Lancashire, انگلستان بودند که فعال بین سال های 1986 و 2006. با کمک پدر و مادر و برادر شان Greenhalgh های ناموفق هنرمند انگلیسی به فروش می رسد جعلی اشیاء به موزه ها و حراجی های خصوصی جمع آوری شده است. آنچه قابل توجه در مورد Greenhalgh بود تنوع و طیف وسیعی از اشیاء او قادر به ایجاد. او ایجاد “Amarna شاهزاده” 52 سانتی متر-مجسمه بالا که قرار بود برای نشان دادن یکی از دختران فرعون Akhenatan. با توجه به تحقیقات Greenhalgh ایجاد شده را کپی و در سه هفته در باغ خود ریخته و با استفاده از “پایه DIY ابزار” است. هدف فریب خورده هر دو خانه حراج کریستی و موزه بریتانیا به فروش می رسد و برای £439,767. Greenhalgh نیز جعلی آشوری برجسته رومی هنر و reliquaries. جالب است که زمانی که پلیس حمله کردند و خانه خود آنها دریافتند که Greenhalghs زندگی بسیار ساده در شیوه زندگی. آنها سوار یک فورد فوکوس و تماشای تلویزیون از یک کتک مبل و در زندگی عمومی تامین مالی مسکن.

در سال 2002 در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن, دی سی, اسرائیل, آثار باستانی جمع آوری ادد جولان اعلام کرد کشف یک قرن اول سنگ آهک ossuary (یک جعبه مورد استفاده برای دفن استخوان) که با مته سوراخ مطرح کتیبه “جیمز پسر یوسف برادر عیسی مسیح.” در آن زمان آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان اولین باستان شناسی کراوات به عیسی و بدستآمده شور و هیجان زیادی در میان دانشگاهیان و مسیحیان است. سال بعد با این حال اسرائیل از آثار باستانی اقتدار گزارشی منتشر کرد که در آن اعلام کرد که کتیبه (هر چند نه خود جعبه بود) مدرن جعل. این ادعا که کسی تا به حال با استفاده از گچ راه حل را نوشته به نظر می رسد ، علمی منصفه هنوز در مورد این یکی: برخی ادعا می کنند جعبه معتبر است در حالی که دیگران استدلال می کنند که آن را روشن است جعل. حداقل بخشی از مشکل این است که جعبه کشف شد نه در زمینه حفاری و بنابراین هیچ مدرکی وجود دارد که نوشته بود در ossuary که آن را از زمین خارج شد. در سال 2012 جولان بود تبرئه جعل اما به جرم غیر قانونی در تجارت آثار باستانی. قاضی در این مورد اظهار داشت که نتیجه دادگاه “به این معنا نیست که این کتیبه در ossuary معتبر است و یا که در آن نوشته شده 2000 سال پیش است.”

اخیرا در سال 2012 یک قطعه ناشناخته باستانی مسیحی متن عناوین ساخته شده به دلیل آن را با مته سوراخ با عبارت “عیسی به آنها گفت:” همسر من…” داستان صدا مانند چیزی از یک دن براون رمان و بسیاری از مردم هیجان زده بودند با این ایده که عیسی ممکن است ازدواج کرده اند و بچه دارند. برای کلیسای کاتولیک رومی که آویزان مطالبات خود برای روحانیت تجرد در مثال مجموعه توسط عیسی این بود که بحث برانگیز و مشکل ساز کشف شد که به سرعت محکوم کرد. هر چند بسیاری از محققان شک و تردید از صحت آن این بود که کار روزنامه نگار آریل Sabar برای این اطلس که نشان داد که این قطعه پاپیروس بود کار فریتز والتر یک بار فلوریدا مطالب قبیح یا شهوت انگیز که تا به حال مورد مطالعه قرار Egyptology در جوانی در آلمان است.

برخی از این جعل مؤمنان واقعی هستند که به اعتقاد آنها در حال پیشبرد یک علت خاص اما در بسیاری از این موارد جعل بهره برداری از اشتهای و منافع فوری خود را “علامت” و عموم مردم. پس از کتیبه های دریای مرده کشف شد در سال 1947 بسیاری از جعلی نمونه های وارد شده به آثار باستانی در بازار است. اتفاقا محتویات این جعلی متون آدرس منافع خاص از پروتستان های انجیلی که آنها را خرید. فریتز والتر را “انجیل عیسی همسر” صحبت می کند به برابری طلب منافع مردم مدرن است; Shapira حرکت در واقع درج اخلاق مسیحی به کتاب مقدس عبری و Amarna شاهزاده خطاب چندساله شیفتگی است که مردم با مصر باستان است. جالب توجه است که گرفتار این جعل تمایل دارند در معرض توسط یکی از سه چیز است: اطلاعات نادرست و غلط در جعلی متون و کتیبه های املایی و اشتباهات و ضعیف تحقیق مالکیت داستان. در بسیاری از موارد آن را مورخان و باستان شناسان که آشکار فریب اثبات این است که علوم انسانی فقط به عنوان مفید به عنوان بنیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de