چگونه Hickenlooper ممکن است به سمت مرحله یک چالش از چپ

Shive رزومه بار خوانده شده مانند یک لیست مورد نظر برای سمت چپ: متوسط سابق منتخب رسمی با سابقه همکاری با جمهوری خواهان. اما حتی یک لرزان عملکرد پایین کشش ندارد به او زدم از موقعیت قطب در روز سه شنبه کلرادو در سنای اولیه.

سابق دو دوره فرماندار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصادفا در ماه گذشته پس از ورود به مجلس سنا نژاد به عنوان یک دموکرات های مورد علاقه, دعوت, انتقاد از برخی از متحدان و از اندرو Romanoff خود را لیبرال دموکراتیک اولیه حریف. Hickenlooper مجبور به عذرخواهی حساس نظرات در مورد مسابقه و او نیز ذکر شده برای تحقیر توسط دولت اخلاق مستقل کمیسیون که در بر داشت به او تجاوز دولت اخلاق قوانین به عنوان فرماندار.

اما به جای تبدیل به آخرین مترقی beachhead در حزب اصلی جنگ Hickenlooper به نظر می رسد به احتمال زیاد به نوبه خود چالش و پیشرفت برای انتخابات عمومی که در آن ایران از سوی دیگر ، کوری گاردنر آسیب پذیر است در بحرانی نژاد برای مجلس سنا در کنترل است.

جدید تاییدیه از ملی و دموکرات کلرادو در سراسر طیف ایدئولوژیک باید shored تا Hickenlooper همراه با مزیت های مالی سوخت سنگین هزینه های متفقین — و تشدید کمبود ملی آنلاین پول جریان Romanoff راه در مقابل این اواخر حمایت و توجه است که افزایش ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر را به یک مسابقه با امی مک گراث در هفته گذشته دموکراتیک سنا اولیه. Hickenlooper روابط با زورمندان و رای دهندگان بیش از 16 سال به عنوان فرماندار و شهردار دنور به او ابزار برای ایجاد ثبات در مبارزات انتخاباتی خود.

“تنها تعداد انگشت شماری از گروه های تایید شده و حتی کمتر قرار داده واقعی عضله پشت اندرو گفت:” اوان وبر از بنیانگذاران طلوع آفتاب جنبش آب و هوا-متمرکز گروهی که تایید Romanoff در اوایل مسابقه شد و همچنین یک کلید حامی از بوکر در کنتاکی.

وبر bemoaned عدم خرید از گروه های دیگر در سمت چپ تماس کلرادو روشن ترین سنا فرصت برای انتخاب یک نامزد با مترقی اولویت ها در سال 2020 است. اما Hickenlooper هواداران گفت که فرماندار سابق نقاط قوت و ثبت در وزارت امور خارجه به او کمک کرد تا آن را از طریق یک پچ خشن.

“هنگامی که شما به خوبی شناخته شده و ساخت این مخزن از حسن نیت شما می توانید مقاومت در برابر برخی از این چیزهایی که گفت:” جیم نجار رئیس ستاد سابق لیبریا لایحه Ritter که تایید Hickenlooper هفته گذشته است. “من فقط فکر می کنم همه می بیند Hickenlooper به عنوان بسیار قوی تر انتخابات نامزد بنابراین دموکرات ملی بسیج.”

“این بحران زمان” Hickenlooper گفت: در طول یک get-out-the-رای زوم رویداد روز شنبه با داوطلبان و مقامات منتخب که تایید او. “این است که آن را تمام امور و ما باید برای قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد.”

“ما می دانیم که ما در حال زندگی می کنند از طریق, خشن, times now,” او گفت:. “از coronavirus به نژادی عدالت ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام. اما در هر سختی لحظه کلرادو همواره افزایش یافته است به این مناسبت است.”

Romanoff — که در پیوست این مسابقه قبل از Hickenlooper شروع به پریدن کرد از ریاست جمهوری به مجلس سنا کمپین پاکسازی میدان از رقیب دیگر — اجرا شده است به سمت چپ ترویج سبز آمریکا و “مدیکر برای همه” در حالی که انتقاد Hickenlooper بیشتر نسیم رویکرد است. اما Romanoff — قبلا بیشتر میانه رو دموکرات که از دست یک 2010 سنا اولیه و 2014 خانه مسابقه — نه بهره مند از ملی کانون مترقی دیگر نامزدهای دریافت کرده اند.

سناتور. برنی ساندرز که تایید شده و پول بوکر در کنتاکی و خانه رقبا در نیویورک است و نه بدست درگیر در کلرادو. سنسور. الیزابت وارن و Cory Booker هر دو تایید شده Hickenlooper در اوایل این ماه. گرجستان دموکرات استیسی آبرامز که تایید Hickenlooper در ماه مه ارسال یک ویدیو جمعه شعار کار خود را به عنوان فرماندار احداث جهانی رای-با-پست شده در اوج اهمیت در طول بیماری همه گیر.

یک تعداد انگشت شماری از ملی سازمان های مترقی از جمله تغییر تدریجی کمیته کمپین حمایت Romanoff پایین کشش و انقلاب ما است که راه اندازی می شود ساندرز’ اول ریاست جمهوری اجرا نیز تایید او. اما بسیاری از گروه های که شروع به پریدن کرد به کنتاکی در حاشیه ماند در کلرادو.

Romanoff عنوان اهمیت ملی ترقی خواهان در مصاحبه ای گفت که او با تمرکز بر محلی پشتیبانی می کند.

“برخی از سیاستمداران از دولت نیست امضا در عین حال که خوب است. واشنگتن خود را تصمیم گیری” Romanoff گفت: شعار خود تاییدیه از سازمان محیط زیست و صدها سابق و فعلی و مقامات محلی. “ما در حال برداشتن رهبران در کلرادو تمام آنها فقط نمی جلب توجه قروچه کلاس در سی اما آنها می توانند رای دادن در اینجا بر خلاف سیاستمداران در واشنگتن است.”

Hickenlooper متحدان طولانی استدلال کرد که او به وضوح بهتر گزینه به صورت گاردنر در یک صندلی دموکرات ها نمی توانیم به از دست دادن به یک شات در کوه در می رم سنا. با وجود مبارزات Hickenlooper حفظ یک تصویر مثبت در میان دولت دموکرات و سرب در پای صندوقهای رای است.

استوارت رئیس یک سخنگوی سناتوری دموکرات کمیته کمپین گفت: فرماندار سابق یک تصویر مثبت از آنجا که خود را “ثابت ضبط شدن همه چیز انجام می شود.”

“او است که بزرگترین تهدید به کوری گاردنر به همین دلیل است که جمهوری خواهان در حال حاضر به صرف میلیون ها نفر در تلاش برای اشک او را” رئیس گفت.

اما Romanoff را گرفته اند و سعی در تضعیف آن مفهوم با این استدلال که دولت اخلاق کمیسیون حکم اخیر که Hickenlooper نقض دولت اخلاق قوانین به عنوان فرماندار قرار خواهد دموکرات’ top سنا هدف در معرض خطر است.

“احتمالا آنها را تایید و او را به خاطر آنها فکر می کردند او electable نامزد و بهترین شانس به ضرب و شتم گاردنر” گفت: Weber, طلوع آفتاب حرکت co-founder. “آنچه که به طور کامل ریختن من این است که ما دیده ایم تن از شواهد نشان می دهد که واقعا سخت مورد را.”

علاوه بر مشخصات بالا تاییدیه Hickenlooper کمپین اتحاد تبلیغ نزدیک به دو دوجین محلی دموکرات ها که روشن حمایت خود را از Romanoff به فرماندار سابق به تازگی هر چند که نشان دهنده بخش کوچکی از مقامات که حمایت Romanoff انتخاباتی.

گاردنر کمپین ملی و سناتوری جمهوری خواه کمیته اجرای تبلیغات, حمله Hickenlooper برای اخلاق کمیسیون حاکم و همچنین نظرات خود را — ساخته شده در حالی که در حال اجرا برای رئیس جمهور — که او نمی خواست به خدمت در مجلس سنا. این NRSC و دو “تاریک پول” است که گروه را فاش نمی اهدا کنندگان در کلرادو و یک تراز وسط قرار دارد با میچ مک کانل رهبر اکثریت را رزرو تبلیغات در کلرادو در ماه جولای ادامه موج حملات.

“Hickenlooper را بی پروایی نشان دادن بی اعتنایی به قانون و شفافیت فرستاده است مبارزات انتخاباتی خود را خارج از کنترل فزاینده” گفت: Jesse شکار یک سخنگوی NRSC. “آن را به سمت چپ لکه بر نامزدی خود را که نمی خواهد را فراموش کرده ام مستقل رای دهندگان ضروری برای برنده شدن ائتلاف در کلرادو.”

اکثریت سنا تایید شده است که تراز وسط قرار دارد با رهبر اقلیت چاک شومر در حال حاضر صرف نزدیک به 3 میلیون دلار در این مسابقه دفاع از Hickenlooper در برابر حملات عربستان از جمله بیش از 1 میلیون دلار در هفته گذشته است. و تازه شکل گرفته کلرادو بر اساس super PAC که هنوز به افشای آن اهدا کنندگان صرف بیش از $1 میلیون نفر در اواخر ads حمله Romanoff که زد یک تبلیغ منفی هجوم Hickenlooper.

هنوز حتی به عنوان نژاد تبدیل شده عرق کردن کشش دموکرات ها فکر می کنم این تجمع با هم در کل به دلیل کلرادو بسیار حیاتی برای chipping دور در ایران با اکثریت سنا. ایان Silverii مدیر اجرایی ProgressNow کلرادو گفت: Hickenlooper هنوز از موقعیت خوبی به ظهور سه شنبه و شروع انتخابات به عنوان حزب سوسیالیست.

“هیک می توانید سوار نام خوب خود و جریان سیاسی موج به دو رقمی پیروزی در ماه نوامبر در برابر گاردنر و مترقی دموکرات ها و هر کسی که رای گیری در برابر تهمت در ماه نوامبر یک هدف در کلرادو: ضرب و شتم گاردنر,” او گفت:. “که در آن است که تمام توپ بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *