چگونه من رام من بیش از حد رشد با این جفت ارگونومیک قیچی هرس

پس از غفلت من کوچک کنار حیاط برای کل تابستان من مواجه شد با حصار بالا علف های هرز و درهم و برهم کردن از تاک. من لذت بردن از باغبانی و مهم نیست این نوع کار اما من لازم نیست که یک علف هرز-whacker (یا فضا برای ذخیره یک) و فکر ریشه کنی آن همه با دست بیش از حد طاقت فرسا است. خوشبختانه من یک جفت ارگونومیک قیچی هرس. آنها در حال ساخته شده توسط Fiskars طراحی شده به تناسب هر دست را به راحتی و به حداکثر رساندن نیروی.

پس چه هستم من خودم را به?

دستگیره های معمولی قیچی هرس محوری باز مانند یک جفت قیچی. این طرح قرار می دهد بیشتر از فشار روی خود را شست و برش قدرت تنها به عنوان قوی به عنوان شما گرفتن. حتی یک جفت تیز قیچی با این طراحی منجر به درد و خستگی است. این Fiskars قیچی باید یک مکانیسم چرخ دنده است که می چرخد پایین رسیدگی به آن باز می شود پس از حرکت طبیعی خود را از دست. اگر شما از دست و یا محدود مهارت این اجازه می دهد تا شما را به حفظ امن و راحت گرفتن زمانی که آنها به طور کامل باز است. طراحی منحنی و همچنین محافظت از دست خود از خار یا برگ. هنگامی که شما نزدیک قیچی چرخ دنده های ضرب قدرت خود را با استفاده از اهرم قدرت و کمی با هم تداخل دارند پره به شما یک برش تمیز. این طراحی به خوبی کار می کند که آن را به دست آورده بنیاد آرتروز سهولت استفاده از تقدیر.

Fiskars می گوید: این قیچی باغبانی می تواند به قطع شاخه تا ¾ ” ضخیم و من در بر داشت که به بیشتر درست است. باز بین تیغه در مورد یک 1″ بنابراین شما محدود به آنچه که شما می توانید مناسب در بین آنها است. بزرگ سبز ساقه ها بیش ¾ ” مانند کسانی که در آفتابگردان مورد نیاز چند اضافی کاهش ولی نه خیلی زیاد زور به ریز ریز کردن. اما من قادر به هرس شاخه های پایین تر در یک بیش از حد رشد درخت عرعر مهم نیست چقدر سخت من فشرده —تیغه نگه داشته شدن گیر کرده است. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای اصلاح یک درخت یا هر چیز دیگری با ساقه های چوبی را انتخاب کنید یک جفت قیچی هرس و یا loppers با دیگر تیغه و دسته که نیاز به هر دو دست اضافی اهرم و برش قدرت.

چرا آن را به ارزش آن را به اضافه کردن این ابزار خود را ریختن

من سمت حیاط پاک شد قبل از ناهار اما این همه نیست این قیچی می توانید انجام دهید. منحنی تیغه به یک نقطه می آیند که باعث می شود آنها را به صورت ظریف وظایف مانند هرس گیاهان در محیط داخلی و یا پیرایش ترتیبات گل ، اگر شما کمپوست خود را از زباله های مواد غذایی, این آن را آسان برای برش تکه های مانند هویج ها را به تکه های کوچک که به سرعت شکستن. من نگران نباشید در مورد آوردن خاک در داخل خانه به دلیل تیغه های آسان برای تمیز کردن با تشکر نچسب و مقاوم در برابر زنگ پوشش. اگر تیغه فراموش زنگ و یا هر یک از قطعات شکستن Fiskars ارائه می دهد یک گارانتی مادام العمر.

Fiskars PowerGear2 Pruner

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر