در مارس 2019 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از یک مقدار از پیش بینی, پیشنهاد برای تعمیرات اساسی مهاجرت آمریکا سیستم و راه اندازی آرام کمپین پشتیبانی ساخت.

آن را رفته هیچ جا — و چند باور آن را همیشه خواهد شد.

کاخ سفید هنوز هم به طور منظم به برگزاری جلسات با نمایندگان کسب و کار رهبران و فعالان آن 600-صفحه لایحه. اما هیچ یک از آنها مشاهده هر گونه امید برای آن به تصویب. برخی از آشکار در مخالفت با تلاش های. و هیچ کس جلو پا کرده است به معرفی این قانون در بخشی به دلیل کاخ سفید اصرار بر حفظ کنترل بر هر گونه تغییرات با توجه به سه نفر آشنا با این وضعیت.

در دولت یک تقسیم باقی مانده است بیش از ارائه یک امنیت داخلی رسمی تمسخر از آن به عنوان “احمقانه لایحه است.” در خارج از دولت برخی از بار دلسوز مهاجرت فعالان گرفتن نادر مرحله از مخالفت کاخ سفید تلاش از طریق آگهی های تلویزیونی و ایمیل انفجار. حتی گروه های کسب و کار است که به طور گسترده پشتیبانی محوری بیل ترجیح می دهند بیشتر باریک قانون است که شانس عبور.

“ماده ناقص است چرا که آن را نشانی از مهم ترین اصلاحاتی که رئیس جمهور هواداران می خواهم برای دیدن” جسیکا گفت: Vaughan مدیر مطالعات سیاسی در مرکز مطالعات مهاجرت که به نفع سخت مهاجرت محدودیت شده است و در تماس با کاخ سفید در این پیشنهاد است. “استراتژی ناقص است چرا که آنها در حال تلاش برای انجام بیش از حد بسیاری از چیزها است.”

در عین حال حتی با استیضاح کبودی هنوز هم تازه و 2020 انتخابات بلندی کاخ سفید قصد ندارد به سرعت آن را در پشت صحنه به پیشنهادهای نمایندگان مجلس و گروه های ذینفع.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت یک اولویت از ریاست جمهوری خود قصد دارد به فشار یک موضوع که به مدت طولانی سر در گم واشنگتن به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد در آینده نه ماه. با استیضاح محاکمه پشت سر او تهمت خود را به زودی تعیین اینکه آیا به فشار برای این لایحه در سال جاری و یا در یک پتانسیل دوره دوم با توجه به یک مقام کاخ سفید.

جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و طرح معمار به بخش خصوصی ابراز اطمینان کرد که این قانون در نهایت می تواند حرکت کند با توجه به نیم دوجین از افراد آشنا با این وضعیت.

“قبل از رفتن به جنگ شما باید انجام دهید تهیه” کوشنر در مصاحبه با گفت: سیاسی در روز جمعه. “ما انجام بلند کردن اجسام سنگین سخت دبستان کار می کنند. بنابراین اگر تپه توسعه اشتها به حرکت رو به جلو در مهاجرت و مقابله ما آماده خواهد شد. در نهایت رئیس جمهور مشورت با رهبری در تپه و سپس تصمیم بگیرید که آیا ما در انتشار این طرح در حال حاضر و یا می توانیم آن را پس از انتخابات است.”

اما در سراسر واشنگتن مهاجرت در حال تبدیل شدن به جدید “زیرساخت های هفته” یک punchline استفاده می شود به نشان می دهد یک موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها و خوش زنده حتی زمانی که هر کس می داند که آن را هرگز به مقدار هر گونه تغییر سیاست.

یک مقام کاخ سفید گفت: این لایحه در حال حاضر به دست آورد حمایت از 22 نوروزی از جمله سنسور. مایک لی از یوتا و دیوید پردو گرجستان و پیش بینی آن به پایان خواهد رسید دریافت پشتیبانی از تقریبا تمام 53 سناتور جمهوریخواه. اما دیگران درگیر با این مذاکرات اختلاف این اعداد.

“این فوق العاده سخت و مشکل است اما کار ما این است که به تلاش و مقابله با مشکلات سخت,” کوشنر گفت. “از آن آسان است برای گفتن آنچه که شده است انجام می شود نمی تواند انجام شود و بنابراین اغلب رسانه ها اعلام رئيس جمهور در دستور کار موارد غیر ممکن است — مانند آن را با [ایالات متحده–مکزیک–کانادا توافق] چین تجارت, معامله, عدالت کیفری اصلاح و یا ایجاد یک دیوار. اما وقت و زمان دوباره رئیس جمهور نشان میدهد آنها اشتباه است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با اعضای گشت مرزی, شورای, یک گروه کار که در آن او در ستایش تلاش است که کاهش تعداد مهاجران عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک. و او ساخته شده یک اشاره از قانون در دولت از آدرس اتحادیه به کنگره در هفته گذشته.

“ما در حال کار بر روی قوانین به جای ما منسوخ شده و تصادفی سیستم مهاجرت با یکی مبتنی بر شایستگی به استقبال کسانی که به دنبال قوانین کمک به اقتصاد ما پشتیبانی خود را از نظر مالی و رعایت ارزش های ما,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مهاجر طرفداران می گویند تهمت است تنها هل دادن این موضوع بنابراین او می تواند به یک طرح مهاجرت در طول کمپین انتخاب مجدد. دیوان عالی کشور نیز انتظار می رود به حکومت در این تابستان در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به باد کردن اوباما-دوران “خیال” برنامه ای است که به اجازه کار و شبه قانونی برای اتباع خارجی که به آمریکا به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

“آنها می خواهند به آب گل آلود گفت:” مهاجرت مدافع که آشنا با کاخ سفید در گفتگو با قانونگذاران و فعالان است. “این همه سیاست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته سرکوب مهاجرت را در محور خود 2016, کمپین خواستار مرز دیوار و پایان دادن به خیال برنامه.

اما هنگامی که در دفتر تهمت مهاجرت حرکت شده است متناقض است. خود را دولت اجرا خشن, سفر, محدودیت های متعدد در اکثریت کشورهای مسلمان و برش پناهندگان کلاه, اما او همچنین تبلیغ برنامه ای برای افزایش تعداد کلی مهاجران و ارائه تابعیت به کسانی که در اینجا به طور غیر قانونی یک حرکت بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه مهاجرت گروه های مخالف. تهمت نیز گاهی اوقات تعجب هواداران خود را با بحث در مورد نیاز به درمان مهاجران با “قلب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به بازنویسی عمده ای از قوانین مهاجرت این کشور در سال 2018 است. تلاش به سرعت به فوت در کنگره در میان یک واکنش از مهاجرت hawks که میزان آن برای محافظت از میلیون ها نفر از مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی.

به روز شده در طرح پرده برداری کرد در مارس 2019 شد به طور قابل توجهی کوچک شده از اول که ابتکار هر چند برخی از آنها هنوز هم نام آن را “اصلاحات جامع مهاجرت.” تهمت نمی تواند انجام رساندن این اهداف بدون کنگره, کاخ سفید گفت.

“ما به انجام همه چیز ما می توانید با فرمان اجرایی” این مقام گفت. “همه چیز را ما می توانیم به طور یک جانبه ما انجام داده اند.”

این پیشنهاد را خواهد پذیرفت بالا تر ماهر و تحصیل مهاجران در حالی که کاهش تعداد افرادی که وارد ایالات متحده بر اساس روابط خانوادگی و یا اینکه آیا آنها بومی کشور دارای نرخ پایین از مهاجرت. این همچنین شامل اقداماتی برای افزایش امنیت در مرزها از جمله سختگیرانه تر ویزا قراضه در بنادر از ورود و تنگ تر قوانین پناهندگی و گسترش اجرای E-تایید, یک سیستم الکترونیکی است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای بررسی مجوز کار کارکنان. این امر همچنین بازسازی امنیت داخلی و ایجاد یک به اصطلاح مهاجرت تزار.

کریس Chmielenski معاون مدیر در NumbersUSA که پشتیبانی از محدودیت های مهاجرتی گفت: گروه های مخالف این قانون در درجه اول به دلیل آن را نمی کند, کاهش کلی تعداد مهاجران یا E-تایید الزامی است.

NumbersUSA راه اندازی کرده است یک شش رقم تلویزیون آگهی خرید و ارسال ایمیل های متعدد هشدار به آن 2.5 میلیون هواداران درخواست از آنها برای تماس با کاخ سفید در مخالفت با این لایحه. “لطفا برای ارسال یک پیام به رئیس جمهور تهمت و اصرار او برای کاهش تعداد کارگران خارجی از آمدن به ایالات متحده” می خواند یکی از ایمیل.

“دموکرات ها و جمهوری خواهان مخالف هستند. من فکر نمی کنم برخی از افراد در کاخ سفید به طور کامل درک آنها خواهد بود” Chmielenski گفت. “این سخت تر از یک موضوع نسبت به آنها فکر می کردم.”

بیش از یک میلیون مهاجر مجاز به ایالات متحده در هر سال بر اساس دائمی اما تنها کسری — 140,000 — از طریق اشتغال و دسته ها. بقیه بستگان پناهندگان یا افراد از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده است. اعداد را شامل نمی شود به طور موقت و یا کارگران فصلی.

گروه های کسب و کار می خواهید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ایجاد دائم اسلات برای مهاجران از آمدن به ایالات متحده گفت: شرکت ها تلاش کرده اند برای پر کردن مشاغل به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است. آخرین طرح می کند که به گفته کاخ سفید رسمی, افزایش دستمزد. اما گروه های کسب و کار باقی می ماند شک و تردید این یک پیشنهاد می توانید از طریق یک تقسیم کنگره در انتخابات سال پس از شکست های گذشته.

“اعتقاد ما این است که در آن وجود دارد سخت تر از آن خواهد شد به توافق برسند” گفت: Michael Bellaman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در ارتباط سازندگان و پیمانکاران که تا به حال دو جلسه با کاخ سفید و پشتیبانی از دولت تلاش گسترده تر.

کوشنر شروع به کار در این طرح در اوایل سال 2019 اولین گردهمایی ورودی از 50 جمهوریخواه ذینفعان و بررسی برنامه های در کانادا و استرالیا و نیوزیلند به سادگی یک لایحه است. او وظیفه استفان میلر مشاور ارشد و کوین Hassett سپس رئیس شورای مشاوران اقتصادی به اولویت بندی نگرانی ها و ایجاد طرح “pro-labor pro-worker” در حالی که نگه داشتن مهاجرت اعداد وضع موجود. کوشنر بعد سعی در فروش این لایحه به عنوان بخشی از آنچه که کاخ سفید به نام “راه اندازی نرم” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس.

کوشنر مهاجرت به کاپیتول هیل به صحبت می کنند به جمهوری خواهان مجلس سنا در یکی از هفتگی خود ناهار ترغیب آنها به پشت طرح تا حزب می تواند نشان می دهد آمریکایی ها آنچه را که آنها پشتیبانی می کند. اخیرا او صحبت کرده است به فردی سناتور از هر دو طرف. و در روزهای اخیر تیم خود در جریان خانه آزادی انجمن های تندرو جناح محافظه کار نزدیک به تهمت و امنیت مرزی حزبی در این طرح با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

او و گروه کاری او — از جمله بروک رولینز از دفتر نوآوری آمریکا و دو ویژه دستیاران رئیس جمهور برای سیاست داخلی تئودور خطابه و جعفر’Ron اسمیت — ملاقات با ده ها تن از گروه های حمایت از جمله کسانی که با تمرکز بر محافظه کار و مسائل مربوط به مهاجرت و کسب و کار کشاورزی است.

این گروه باید اجرا حیطه از آمریکا اتاق بازرگانی و انجمن ملی تولید کنندگان است که هر دو به نفع بیشتر مهاجران با مهارت بالا به فدراسیون برای مهاجرت به اصلاحات آمریکا که می خواهد به کاهش مهاجرت به گروه های سیاسی لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

علامت Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت گفت: کوشنر نیز به نام او به دنبال پشتیبانی می کند. اما Krikorian گفت: او رد به پیشنهادهای گفتن کوشنر او نمی تواند به عقب برنامه ای نیست که کاهش تعداد کلی مهاجران.

جزئیات کاخ سفید 600-صفحه پیشنهاد نیست همه شناخته شده است چرا که این لایحه منتشر نشده publicly. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد خطوط این طرح در طول یک باغ گل رز سخنرانی در ماه مه گذشته. این طرح را ایجاد یک امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم خواهد بود که نمره متقاضیان در ویژگی های از جمله آموزش و پرورش, زبان انگلیسی و توانایی های موجود و ارائه اشتغال است. در طول سخنان خود تهمت در زمان به نحو نامشخصی خفیف تن به مهاجرت و خواستار امریکا “استقبال” به مهاجران است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و کاخ سفید شده است و تمایلی به نشان می دهد حتی این لایحه به برخی از کسانی که در حال مشورت در مورد آن.

دولت نگران است که اگر آن را علنا نشان می دهد این پیشنهاد از آن خواهد شد بلافاصله گیرند توسط یک بحث داغ در مورد “عفو” برای کسانی که در حال حاضر در کشور به طور غیر قانونی با توجه به تام Fitton جمهور قضایی دیده بان محافظه کار در این سازمان شناخته شده برای آن سوابق پرونده های حقوقی.

Fitton که کاهش یافته است به صحبت در مورد خود را در کاخ سفید جلسه در مورد مهاجرت گفت: دولت باید به سادگی انتشار ارائه دهد. “اگر آن را یک مسئله آنها می خواهند به بحث در مورد” او گفت: “یک راه برای صحبت در مورد آن است که برای قرار دادن چیزی در خارج وجود دارد.”

کسی که با این نسخهها کار در دنیای کسب و کار و آشنایی با این پیشنهاد گفت: کاخ سفید بود و با احتیاط پس از دریافت نقد در گذشته هنگامی که آن پرده برداری طرح های بدون گرفتن خرید.

“قانون گذاری تقویم خود یک چالش است” فرد گفت. “من فکر می کنم آن را می شود واقعا سخت است برای پرش شروع دو حزبی مکالمات امروز در حال حاضر. … وجود دارد در حال رفتن به برخی از زمان و شفا در هر موضوع است.”

تهمت نیست رئیس جمهور تنها به دست و پا کردن وقتی که می آید به مهاجرت. هم باراک اوباما و جورج دبلیو بوش شکست خورده به فشار از طریق مهاجرت عمده تعمیرات اساسی با وجود علاقه قابل توجه است. هنوز هم تهمت است که انتظار می رود به مهاجرت تمرکز می زنیم به انتخاب مجدد مبارزه است.

“وجود دارد صفر است شانس این پیشنهاد می تواند تبدیل به قانون در انتخابات سال با یک تقسیم کنگره است. این کشتی میره کرده است” گفت: RJ Hauman روابط دولت مدیر در فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات که می خواهد برای کاهش تعداد مهاجران در این کشور است. “همه چیز می تواند متفاوت در سال 2021 پس از مردم آمریکا را انتخاب کنید بین یک سیستم مهاجرتی که آنها را قرار می دهد و هر چه مرزهای باز نسخه دموکرات حل و فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر