چگونه انزوا کمک یک مسابقه المپیک واکر پیدا گشاد گشاد راه رفتن او

این هواپیما بود در مورد از دست دادن تماس با کانادا خاک مسیر به پاریس, فرانسه, زمانی که خلبان سقط با توقف ناگهانی و به دنبال آن تیز چپ به نوبه خود بر روی باند فرودگاه در تورنتو است. مسافر اشتباه گرفته بودند و بسیاری از ترس است. متاسفانه خلبانان توضیح بیش از این PA نمی کمک به کاهش anyones’ نگرانی.

خلبان خواسته است که همه آمریکایی ها پیاده به دلیل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین به روز رسانی, اجرای دقیق محدودیت های مسافرتی به شهروندان ایالات متحده.

در میان حدود 60 نفر در سمت چپ هواپیما شد کانادا المپیک با سرعت متیو واکر Bilodeau. او در سمت چپ را انتخاب کنید که آیا یا نه به ادامه به فرانسه برای یک مسابقه که تا به حال نشده است لغو شود.

او تصمیم گرفت به پرواز; بعد از همه, او تا به حال بازی های المپیک آماده کند.

که پنج شنبه, مارس 12. یکشنبه او را در کانادا.

“همه چیز آمد و خیلی سریع. من در فرانسه با بهره گیری از یک باگت فرانسوی و روز بعد من در هواپیما(ع) برای حدود 50 ساعت است. سپس روز بعد من مشغول به کار بود” Bilodeau گفت.

متیو Bilodeau آموزش برای آینده بازی های المپیک خواهد بود که دوم خود را به عنوان یک نژاد واکر. (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

هنگامی که خبر غرق در ؟ که چهارشنبه بود.

“من مانند, آه خدای من, من در بهترین شکل زندگی من,” او توضیح داد که با شوک در صدای او.

رفتن نگه دارید و یا آن را به یک حرفه ای ؟

نسبت به کار دوم خود را با بازی های المپیک, متیو به حال یک تصمیم. او در زمان دو هفته به منعکس کننده.

“شاید من باید بازنشسته شاید من باید چیکار کنم ؟ بنابراین من به جلو و عقب برای حدود سه هفته. اما پس از دو هفته پیش من و احساسات را کنار گذاشته و فقط نگه داشتن آموزش” Bilodeau گفت. “اگر توکیو اتفاق می افتد, من; اگر نه من تمرکز بر روی یوجین 2022 [the IAAF world championships].”

او احساس می کند او ممکن است بهتر است از بسیاری از چهره مجبور فیزیکی فاصله و تغییر دهید.

با Canmore را یاد قله پشت سر او متیو Bilodeau نگه داشتن گشاد گشاد راه رفتن به او آموزش می دهد. توجه داشته باشید: هیچ جسمی فاصله قوانین شکسته شد در ساخت این اثر این است که Bilodeau عکس دیجیتال قرار گرفتن در معرض چندگانه. (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

“من تلاش صادقانه به حقه بازی [و],” Bilodeau گفت. “[اما] آن را همیشه یک مبارزه به طوری که این تغییر نمی کند خیلی به من. من در حال حاضر تعادل بنابراین می دانست که چگونه برای انطباق با این واقعیت جدید است.”

آن ضرری ندارد که Bilodeau یک مادر ورزشکار از 36 سال و ورزشی خود را حرفه ای دیده می شود چیزی جز تغییر دهید. با حرفه ای آرمان او تفننی در, اسکی بازی, شنا, در حال اجرا و ورزش های سه گانه.

اما آن را کمتر از دو سال در خارج از ریو 2016 که او در بر داشت گشاد گشاد راه رفتن او. او شروع مسابقه راه رفتن و تنظیم مناظر خود را در بازی های المپیک است. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم گفت که او نمی خواهد آن را.

Bilodeau پاسخ بود “من به شما نشان خواهم داد” و او.

در طول زمان ما با هم یک شهر به طور معمول تاخت و تاز کردن با گردشگران و علاقه مندان در فضای باز ما شاهد بیشتر الک از ما انسان ها است. در صعودی که نیاز به تماشاگران هنگامی که شما باید الک را به شما پاسخگو? (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

اما ریو نمی تواند به عنوان امیدوار بود.

“با من [پایان ندارد در نتیجه] در ریو من احساس می کنم نیاز به نگه داشتن رفتن” او توضیح داد. “من هنوز هم شور و شوق شما می دانید. پروانه ها و مانند شما می خواهید به بهترین.”

بنابراین آموزش را آغاز کرده است دوباره به صورت جدی.

آموزش در محل

ورزشکاران استفاده می شود به حرکت در اطراف بسیاری. بین مسابقات و آموزش برنامه های این سفر مطالبات گسترده است. این تغییر سرعت مجبور بر همگان فیزیکی فاصله اقدامات متفاوت به نظر می رسد برای همه ما است. برای Bilodeau, آن را به معنای هشت هفته متوالی در خانه برای اولین بار تا کنون. خوشبختانه همسر خود را از نزدیک به هفت سال Marie-اسکله Blais همواره خود را بهترین شریک زندگی آموزش.

هیچ اتومبیل در اینجا در Canmore آلتا., فقط واکر و دوچرخه سواران. (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

“او را پس از من اساسا. او 100 درصد اینجا برای من که خیلی خوب است” او با لبخند گفت:. “او همیشه در دوچرخه سواری پس از من به من دامن زدن. حتی در ونکوور و اردوگاه های آموزشی او وجود دارد بر روی دوچرخه خود را.”

حرفه ای, Mathieu است یک حسابدار (CPA) و همسرش است که در منابع انسانی هر دو با Deloitte. “ما بسیار خوش شانس” متیو می گوید که آنها کار بیشتر از خانه حتی قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

سازمان دیده بان | چگونه متیو Bilodeau تنظیم شده است به زندگی در طول همه گیر:

مسابقه متیو واکر Bilodeau از Canmore آلتا., بود در هواپیما بود که در مورد زمانی که COVID-19 مستند خود را تغییر مسیر. 6:22

در اصل نه بسیار تغییر کرده است برای متیو دیگر از نیاز به ماندن در خانه و صرف زمان بیشتر راه رفتن.

“با این ویروس شاید آن را یک هدیه است. من زمان بیشتری را در حال حاضر” او می گوید: خندان. اگر چه او در ادامه به توصیف آموزشی در Canmore آلتا., به عنوان دشوار است.

قرار دادن در ساعت های طولانی از ورزش-آموزش های خاص است که هنوز هم یک مفهوم جدید را برای این عاشق صلیب-آموزش. (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

“هر بار که من در نگاه من دیده بان من مانند,” اوه خدای من من خیلی کند چرا؟’ پس من بار مسیر من در برنامه های من و من مانند ‘ok من نوردی خیلی شدید!'”

Bilodeau می گوید برای او به گرفتن بهتر در ورزش خود او نیاز به تمرکز بیشتر و این واقعیت است که این بازی ها شده اند را به عقب رانده ممکن است به نفع او در دراز مدت.

“من [در کانادا مسابقه پیاده روی ستاره] اوان [Dunfee] اما با یک سال اضافی, من فکر می کنم شاید ما می تواند ثابت کند که ما کانادایی ها می تواند بهترین واکر در این سیاره,” او گفت:.

“من فقط در تلاش برای قرار دادن همه شانس در کنار من است و اگر توکیو اتفاق می افتد من باید ابزار بهتر و بهتر حجم خاص راه رفتن.”

ضربه او را گشاد گشاد راه رفتن متیو مناظر ادامه به بصورتی پایدار و محکم در مجموعه خود پیاده روی به سمت توکیو. در حال حاضر آن را فقط به یک دیگر جاده از انتظار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر