چگونه جو بایدن قصد دارد به سرمایه گذاری در خود را بزرگ پیروزی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کلمبیا, S. C. — جو بایدن تحویل تار و مار او وعده داده شده در اینجا.

در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود مشاوران و متحدان خود را می گویند چالش این است که برای به دست گرفتن در عملکرد قفل از پایین متوسط جناح و حزب و ساخت مسابقه انتخابی بین او و برنی ساندرز.

آن را نمی خواهد بود آسان است.

زیر منابع و فاقد سازمان در سه شنبه متحده بایدن بیش از سه روز آینده است که به شمارش در حرکت رسانه ای رایگان و جانشین کار به او یک شانس مبارزه در باقی مانده در نماینده شکار.

“ما فقط برنده شد و ما برنده بزرگ” بایدن گفت: به جمعیت خروشان در اینجا او به عنوان جشن پیروزی قرار داده شده است که او برخی از 30-امتیاز جلوتر از نزدیکترین رقیب. “ما بسیار زنده است.”

بایدن آغاز خواهد شد زني تا تبلیغات رایگان صبح روز یکشنبه. او در حال حاضر رزرو در چهار شنبه کابل را نشان می دهد که در آن او می رود به نگه دارید تا درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و تکیه به یک خط او شرط بندی طنین انداز خواهد شد با دموکرات: که اشاره به برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ او است و نه سوسیالیستی و نه یک plutocrat.

این کمپین نیز بلافاصله با تکیه به شدت در جیم Clyburn قدرتمند, کارولینای جنوبی, کنگره, که, تایید کمک ارائه بایدن را پیروزی قاطع. هر چند Clyburn ساخته شده در سخنان روز شنبه که سوال کمپین سازمان و اعانه او بعد از حمایت از آنها دور خواهد شد و مبارزات انتخاباتی در کارولینای شمالی برای بایدن. Clyburn نیز در بحث به قطع یک رادیو تبلیغ برای کمپین. او در حال حاضر برگزار شد بسیار قابل مشاهده در رسانه ها ظاهر می شود در کابل خبر پانل برای چند روز منجر به کارولینای جنوبی اولیه به پلاگین بایدن.

بایدن تیم است نقاشی کارولینای جنوبی به عنوان یک لحظه روشن در سال 2020 اولیه — یکی از آنها امید تبدیل خطوط از یک مسابقه که در آن حزب بود و در جستجوی یک جایگزین برای ساندرز و نام تجاری خود را از سوسیالیسم دموکراتیک بود. در شنبه بایدن اولین نامزد قاطعانه ضرب و شتم ساندرز در هر حالت اولیه مسابقه.

“معاون رئیس جمهور بودن رو با متنوع ائتلاف به شنبه … خود حرکت غیر قابل انکار است” گفت: بایدن مشاور ارشد آنیتا دان. “ما در یک نقطه عطف در این مسابقه است.”

کمپین همچنین برنامه ریزی برای اعلام یک قایق جدید تاییدیه در روزهای آینده, تلاش برای سیگنال متوسط دموکرات ها از آن زمان به تحکیم پشت معاون رئیس جمهور سابق.

بایدن انتخاباتی به آمارگیری نشان دادن او منجر و یا در مقام دوم در بسیاری از 14 سه شنبه متحده است. این در حالی است که بایدن مشاوران اصرار او را به بازی در سراسر هیئت مدیره مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است برای حفظ زیرساخت در کالیفرنیا یک دولت که در آن برنی ساندرز است که انتظار می رود به تسلط. و نظرسنجی ها در حال حاضر نشان دادن مایکل بلومبرگ میلیاردر خوردن به بایدن تعداد در تگزاس است.

اما عملیاتی نقطه به آلاباما و کارولینای شمالی که ممکن است پایگاه به صورت سیار.

“امشب مسابقه تغییر کرده است به طور دائم و به طور اجتنابناپذیری گفت:” لری Rasky خزانه دار برای متحد کردن کشور فوق العاده PAC حمایت بایدن. “این تغییر برای سه شنبه. هر کس در این کشور است که شاهد این داستان و آن طنین انداز خواهد شد در سراسر هر رسانه برای 72 ساعت. مهم نیست که چه مایک بلومبرگ خرج می کند. پول نمی توان خرید شما را دوست دارم. و امشب مردم دیده اند که جو بایدن است که هنوز هم محبوب در میان هسته اصلی حزب دموکرات است. و به طوری که آنها می توانید ببینید که وجود دارد یک انتخاب روشن است که آنها باید به عنوان رای دهندگان.”

عملیاتی بخش خصوصی اذعان ساندرز است که به احتمال زیاد به تسلط در کالیفرنیا در روز سه شنبه. بایدن نماینده استراتژی به مدت طولانی تمرکز بر قفل کردن کنگره مناطق با جمعیت اقلیت به جای هل دادن برای ایالت برنده است. اما حتی این تلاش متوقف و پس از او دچار ناتوان کننده ضرر و زیان در این دو برای اولین بار در اوایل متحده و جمع آوری کمک های مردمی شروع به خشک شدن است.

در حالی که پول شروع جریان دوباره به مبارزات و فوق العاده PAC در هفته گذشته پس از بحث عملکرد و چشم انداز مثبت در رای گیری آن در آینده بیش از حد دیر به ایجاد یک قابل اثبات اثر در 14 متحده به رهبری مقدماتی روز سه شنبه. فوق العاده PAC صرف $1 میلیون نفر در تبلیغات دیجیتال در سراسر شنبه متحده جیب تغییر نسبت به صدها میلیون بلومبرگ کاهش یافته است و همچنین ساندرز’ سازمانی و هزینه مزایای.

به عنوان بایدن را رای گیری اعداد شروع به تیک تاک به بالا اینجا را در این هفته پشت صحنه تلاش بودند در جریان در میان مبارزات انتخاباتی خود را بالا عملیاتی برای تحکیم حمایت پشت سر او. روز جمعه در ایالت ویرجینیا Tim Kaine اعلام حمایت و بعد از آن در روز سابق وزیر دفاع لئون پانتا ، در روز شنبه سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma به طور رسمی تایید بایدن.

در شنبه Clyburn ابراز سرخوردگی با دست زدن به مبارزات انتخاباتی به وال استریت ژورنال و سی ان ان گفت: در آن مورد نیاز است “برخی از تجهیز نشدن.”

“اگر [از یمن] دهکدهای یک relaunch من فکر می کنم ما را مجبور به نشستن و گرفتن جدی در مورد چگونه ما مجددا با ابزار تجهیز این کمپین” Clyburn گفت: در سی ان ان. “من همه من قصد ندارم به عقب نشستن idly و تماشای مردم بد بکار بردن این مبارزه است. ما تو حق آن را دریافت.”

اما پس از بایدن بود declated برنده پنج شنبه شب Clyburn اصرار او بود که خواستار سر به رول.

“نه. من هیچ مشکلی با مدیریت. من هرگز حتی استفاده از کلمه” او گفت: POLITICO. من یک مرد که معتقد است در روی زمین و تنها مشکل من این است — من تاکید بر درب-به-درب” get-out-the-رای عملیات.

بایدن کمپین co-صندلی Rep. Cedric ریچموند (D-La.) گفت که او برنامه ریزی شده برای اتصال با Clyburn در مورد هر گونه مسائل او با بایدن عملیات.

“من فکر می کنم شما باید برای نگه داشتن recalibrating در مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی باید همیشه مایع. اما من هم نشوید ، همه گفت: ما راه اندازی شد کاملا فوق العاده و عالی بود” ریچموند گفت. “من فکر می کنم ما تا به حال یک هفته و یک آخر هفته بزرگ ما نباید شروع داستان که منفی هستند. جیم و من با هم خواهد بود فردا, ما خوردن شام و ما از وجود دارد.”

مارک Caputo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>