چگونه John Lewis’ مراسم تشییع جنازه خواهد اکو مارتین لوتر کینگ جونیور

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اواخر شب از شنبه, مارس 8, 1968, John Lewis, سپس یک سازمان در رابرت اف کندی در انتخابات ریاست جمهوری همراه نامزد و همسرش, اتل به Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا در آبرن خیابان. لوئیس رهبری Kennedys از طریق تاریک کنار ساختمان و به محراب جایی که آنها در بر داشت یک گارد احترام از Ebenezer عبادت و جنوب مسیحی رهبری کنفرانس کارکنان اطراف مارتین لوتر کینگ جونیور تابوت. بعد صدها نفر از شخصیت های برجسته را پناهگاه و بیش از 200 ، 000 عزاداران خواهد جمعیت خیابان های آتلانتا برای ادای احترام خود را به پادشاه.

لوئیس درنگ در بازگشت از کلیسا به عنوان Kennedys با نزدیک شدن به تابوت ساخته شده و علامت صلیب. بعد Lewis راه می رفت به مقابل محراب نگاه در بدن او مربی و دوست و به عنوان او بعدها نوشت: فکر چشم بود “غیر واقعی است.” او تا به حال شناخته شده شاه از او یک نوجوان بود, پیوست او در سال 1963 مارس در واشنگتن و مبارزه و اعتراض خود را با او در سراسر جنوب. “او ساخته شده من که من هستم” لوئیس نوشت: در سال 1998 خاطرات پیاده روی با باد. “برای این روز مدیون من بیشتر از خودم به او از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است.”

پنج دهه بعد از آن است که لوئیس خواهد بود که با افتخار یک مراسم تشییع جنازه در Ebenezer های یکی مانده به آخر متوقف در شش روز سفر تشریفاتی است که باید ساخته شده راه خود را از تروی, آلاباما به شهر سلما در واشنگتن به آتلانتا. خدمات برنامه ریزی شده است وجود دارد برای روز شنبه پس از آن که لوییس به خاک سپرده خواهد شد در جنوب-مشاهده گورستان در آتلانتا اولیه سایت MLK را تدفين. مانند پادشاه لوئیس خواهد شد مورد تحسین قرار گرفته و lionized. و مانند شاه تشییع جنازه لوئیس’ را به سطح تنش های سیاسی بیش از حقوق مدنی.

لوئیس’ مراسم تشییع جنازه مطمئنا متفاوت خواهد بود بیش از حد: این Covid-19 همه گیر خواهد شد نیاز به اجتماعی فاصله که بدان معنی است که لوئیس’ مراسم تشییع جنازه نمی توان این پدیده محلی که پادشاه شد. اما هر دو مجالس ترحیم را گرفته اند در طول لحظات پتانسیل زیادی برای تغییر در عدالت نژادی و سیاسی مقاومت مواجه کسانی که محاسبات ماشه. پس از شاه تشییع جنازه آن را به نظر می رسد که چشم انداز خود را برای تغییر برنده شد. اما در طول چند دهه و حتی به عنوان یک آمریکایی در ادامه به پرستش بی گناه, سعید اسطوره آنها ساخته شده است شاه به واشنگتن تعهد خود را به دنیای واقعی میراث تضعیف شده است. لوئیس تشییع جنازه مطمئن تر مهار امر در میان Covid دوران شرایط را به آمریکایی ها فرصت دیگری به rededicate خود را نه فقط به یک افسانه بلکه به این علت است که ایران هر دو مردان و دشوار است و اغلب بحث برانگیز سیاسی این کار نیاز به.

در روزهای منتهی به شاه تشییع جنازه هزاران نفر از عزاداران وارد در آتلانتا ایستگاه اتوبوس و مشاهیر—از جمله Harry Belafonte, Marlon Brando, Bill Cosby, همه supremes, Diahann Carroll, Eartha Kitt, Wilt Chamberlain—پرواز به فرودگاه توسط ده. هر هتل بسته بندی شده بود; بسیاری از بازدید کنندگان معترضان در طبقه ورزشگاه و خواب در کلیسا pews. کندی اجاره یک طبقه از هایت و Sidney Poitier برگزار شد دادگاه در دهلیز ماریوت. شهر اتوبوس های حمل و نقل عزاداران بدون شارژ برای بلیط.

پادشاه تشییع جنازه جلب هر نامزد در سال 1968 در انتخابات ریاست جمهوری از رابرت کندی و هوبرت هامفری به نلسون راکفلر و ریچارد نیکسون. اجاره هواپیما پرواز سناتور از واشنگتن است. بیش از 20 سفیران حضور داشتند. کسانی که آن را به پناهگاه پیوست جمعیت کثیری در خارج از کلیسا است. رابرت وودراف رئيس جمهور سابق Coca-Cola, بی سر و صدا underwrote بخش قابل ملاحظه ای از هزینه های.

آن را به حال هرگز مهم تر بوده است و دیده می شود به عنوان یک حامی حقوق مدنی علت حتی به عنوان ترس و سیاسی مقاومت آب پز در زیر سطح. آتلانتا باقی مانده عمدتا آرام اما آن کرده است. پس از شاه را ترور شورش را در بیش از 100 شهرستانها و 57,000 سرباز گارد ملی اعزام شدند در سراسر کشور بزرگترین استقرار نظامی پس از جنگ داخلی. شعله های آتش و اعتراضات خروشان فقط بلوک از کاخ سفید است. آتلانتا شهردار ایوان آلن دستور مشروب فروشگاه ها و میله های بسته شده در حالی که ده ها تن از کسب و کار سوار خود ویندوز و پیچ و مهره ای درهای خود را; برخی از استخدام نیروهای مسلح. پلیس در این شهرستان مشغول به کار دو شیفت.

پادشاه سیاسی دشمنان را ندارد بعد خاموش یا. در روز تشییع جنازه segregationist فرماندار Lester Maddox منزوی خود را در دولت کاپیتول ساختمان احاطه شده توسط نگهبانان دستور داد به ساقه هر عزاداران که تجاوز در کنگره زمینه. Maddox حال حاضر اجازه می دهد تا پادشاه بدن به دروغ در گرجستان کنگره و اعتراض پرچم در حال کاهش به نیمی از کارکنان. تنها سیاستمداران گرجستان برای حضور در این مراسم شد, فرماندار سابق کارل ساندرز و دادستان کل آرتور بولتون.

لوئیس در مراسم تشییع جنازه خواهد بود مطمئن شوید که برای قرار دادن تنش های سیاسی گسترده تر بر روی صفحه نمایش کامل. ما می توانیم انتظار می رود تعدادی از مشخصات بالا سیاستمداران از هر دو طرف به خصوص دموکرات ها. البته هر کس نمی خواهد حضور در فرد است. محدودیت های مسافرتی را کاهش می دهد تعدادی از سیاستمداران و شخصیت های که شرکت و بسیاری از آنها در حال حاضر با حضور در این مراسم در واشنگتن بسیاری از تجلیل و قدردانی خواهد شد ثبت شده در فیلم و مراسم خواهد بود livestreamed. در حالی که آن را به احتمال زیاد عزاداران را در نزدیکی خط Auburn خیابان های گندم و خیابان به عنوان آنها را برای پادشاه و خدمات و همچنین احتمال دارد که این اعداد خواهد محدود Covid احتیاطی.

محلی فرماندار برایان کمپ یک مرد سفید پوست است تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک زن سیاه و سفید بیش از آتلانتا Covid-19 ماسک قیمومیت. هر دو آنها در حال برنامه ریزی برای حضور لوئیس’ مراسم تشییع جنازه. در گرجستان و میر ناشی از Covid-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه ساکنان که به نمایندگی از 31 درصد از جمعیت این ایالت اما 47 درصد از آن Covid مرگ و میر. یکی از عواملی که منجر به این اختلاف و عدم بهداشت و درمان در دولت که در آن گسترش مدیکید رد شده توسط GOP و که در آن بیکاری است که در دو رقم است. اقتصادی خرید اینترنتی ویروس بعید است که بر سفید و سیاه و سفید از افراد در دولت به همان اندازه; حتی قبل از همه گیر نابود اقتصاد سیاه گرجستان زندگی در فقر در بیش از دو برابر نرخ سفید گرجی.

در این سال وجود دارد خاص سیاسی اصطکاک در کلیسا خود را. کلیسای فعلی ارشد کشیش, کشیش رافائل وارناک است در حال اجرا برای سنا صندلی های برگزار شده توسط کمپ منصوب کلی Loeffler, که همچنین می تواند در تشییع جنازه. وارناک تحویل مداحی در ژوئن 23, مراسم تشییع جنازه برگزار شد در Ebenezer برای Rayshard بروکس مرد کشته شده توسط پلیس در نزدیکی آتلانتا وندی. Loeffler دو برابر شده را در بیانیه های محکومیت Black Lives Matter جنبش به عنوان “مبتنی بر اصول مارکسیستی” و “تهدید” به کشور است.

گرم می شود, سیاست, لحظه به احتمال زیاد نمی تواند به یاد در تاریخ Lewis’ تشییع جنازه—اما آنها می تواند نقش مهمی در چگونه Lewis’ کار دیده خواهد شد و انجام شده پس از مرگ او.

بلافاصله پس از شاه تشییع جنازه آن را به نظر می رسد که خشونت از ترور او و عاطفی صحنه هایی از مراسم تشییع جنازه حضور داشتند خود را بیوه و چهار فرزند را وادار به تغییر سیاست. در مارس 10, 1968, روز پس از شاه گذاشته شد و به استراحت در جنوب-مشاهده کنگره موجب به تصویب حقوق مدنی عمل 1968, همچنین شناخته شده به عنوان باز کردن مسکن قانون است. قانون منع تبعیض توسط چند واحد مسکن صاحبخانه و شامل مقررات دیگر جلوگیری از تبعیض نژادی در ثبت نام رای دهندگان خدمت در هیئت منصفه و دسترسی به امکانات عمومی. (برای همه تمجید به شاه و میراث او در روزنامه وطن در هفته پس از مرگ او هر عضو گرجستان هیئت رای دادند در برابر قانون است.) آن را شبیه به اعتراض عمومی بیش از یکشنبه خونین در سلما فقط چند سال قبل که به قانونگذاران انگیزه ای برای تصویب حق رای سال 1965 عمل می کنند.

اما با گذشت زمان شاه, مراسم تشییع جنازه شد اولین گام در آمریکایی ها ساختمان یک اسطوره در اطراف شاه که پنهان خود را رادیکال تر و جنجالی کار می کنند. هنگامی که شاه جشن گرفته شد در آتلانتا—که در آن زمان بزرگترین مراسم تشییع جنازه برای یک nonpresident در تاریخ—رهبر حقوق مدنی به سرعت تبدیل شد سمان در افکار عمومی به عنوان یک شهید “مقدس” در نظر دانشگاهیان و مورخان. از انتخاب به حمل و نقل کینگ تابوت از Ebenezer به پردیس Morehouse College توسط قاطر واگن به لباس های پوشیده شده توسط بسیاری از در حلقه درونی خود—خاطره انگیز از کار شاه و SCLC انجام شد بر روی مردم فقیر کمپین انتخاب در مورد مراسم تشییع جنازه اپتیکی ساخته شده بودند با صفحه نمایش تلویزیون و روزنامه صفحات داشته باشید. از طریق تصاویر از تشییع جنازه پادشاه شد تبدیل شدن به چیزی که او هرگز در زندگی: Noncontroversial; جریان اصلی.

پس از شاه را ترور پوشش رسانه ای به سرعت با اشاره به جنگ صلیبی خود را به صورت نژادی و برابری و hearkened بازگشت به خود “رویا” سخنرانی. واقعیت این است که شاه بود و در آن زمان بیشتر به طور فعال در اعتراض به جنگ ویتنام و مبارز به علل اقتصادی و عدالت فصل در زندگی خود را که اغلب استفاده بیش از. او به مراتب رادیکال تر از سعید تصویر کودکان در مورد یادگیری در مدرسه و شرکت ها, آگهی, کمپین ادای احترام به.

اما آن را تنها تشییع جنازه ساخته شده است که پادشاه میراث نگاه noncontroversial و غیر سیاسی در دراز مدت است. در واشنگتن تلاش های مداوم را رنده دور در رای گیری حقوق Lewis, شاه و هزاران نفر دیگر جنگیدند. در سال 2013 دیوان عالی کشور زده مفاد 1965 رای گیری حقوق قانون به طور موثر برش آن.

و پس از آن وجود دارد کسب و کار ناتمام پلیس و حقوق مدنی. یکی از لوئیس’ آخرین عمومی ظاهر شد مراجعه به سیاه و سفید زندگی می کند ماده خیابان نقاشی دیواری در واشنگتن است. او مبارزه سرطان لوزالمعده به عنوان اعتراض در محل در سراسر کشور علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. “قلب من می شکند برای این مردان و زنان و خانواده و کشور است که اجازه دهید آنها را دوباره,” او گفت: ممکن است در بیانیه ای. “فقط به عنوان مردم از همه مذاهب و هیچ مذاهب و همه پس زمینه اعتقادات و رنگ با هم متحد دهه پیش به مبارزه برای برابری و عدالت در یک کشور صلح آمیز منظم بدون خشونت مد ما باید انجام دهد تا دوباره.”

در صبح روز پادشاه تشییع جنازه جان لوییس راه می رفت تا گندم به سمت خیابان ابنزر باپتیست. او می دانست که این سرویس خواهد بود شلوغ—تاریخی Ebenezer برگزار شد تنها 750 نفر—بدون اتاق به اندازه کافی به خانه تمام سیاستمداران و مشاهیر که تا به حال فرود در آتلانتا و اجازه دهید به تنهایی خانواده عبادت و دوستان او مربی. بنابراین او بلیط پیوست و دهها هزار نفر از مردم شلوغ به خیابان و گوش دادن به عنوان سرویس پخش در بلندگو.

آنجا بود که او شنیده ام که مربی خود را به صدا در اري از پادشاه “درام عمده غریزه” بود که با بازی در این سرویس است. “اگر هر یک از شما در اطراف زمانی که من به دیدار من بعد, من نمی خواهم یک مراسم تشییع جنازه. و اگر شما کسی را برای تحویل مداحی, به آنها بگویید که برای صحبت بیش از حد طولانی” پادشاه گفت:. “من می خواهم کسی به ذکر است که روز مارتین لوتر کینگ جونیور تلاش برای زندگی خود را در خدمت دیگران است.”

بعد Lewis پیوست عزاداران راه رفتن پشت سر پادشاه تابوت به سمت Morehouse College, که در آن بیشتر تجلیل و قدردانی خواهد پرداخت. مردی که تا به حال منجر دیگران در راهپیمایی و آنها را برای چندین دهه پس از آن بود که راه رفتن خود را غیر قابل تشخیص از بقیه جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>