چگونه بسیاری از آمریکایی ها تست شده اند برای coronavirus?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

HHS وزیر الکس آذر نمی توانم بگویم که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تست شده اند برای coronavirus به دلیل خصوصی labs نیازی به گزارش شماره های خود را به دولت فدرال است.

“من نمی تواند به شما تعدادی از چگونه بسیاری از آمریکایی ها دریافت کرده اند, آزمون,” آذر گفت: در یک جلسه مطبوعاتی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور در حال آزمایش مردم برای coronavirus و کسانی که آزمایشگاه ملزم به ارائه گزارش یافته های خود را به سی دی. اما خصوصی labs — که آذر گفت: حساب برای بخش عمده ای از آزمون — همین حالا باید به گزارش تعدادی از آزمایشات آنها انجام و یا نتایج منفی به CDC ترک سوراخ بزرگ در اطلاعات کلیدی برای درک چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده در حال آزمایش برای ویروس.

FDA به تازگی منتشر شده هدایت است که نیاز به آزمایشگاه خصوصی در حال اجرا coronavirus آزمون گزارش آزمون مثبت به فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان.

آذر گفت: CDC در حال کار با تجاری labs برای ساخت “آن اتصال” به جمع آوری اطلاعات بیشتر.

بیش از 500 نفر در آمریکا در حال آزمایش مثبت تا کنون و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مقامات انتظار می رود این تعداد به افزایش این کشور به طور چشمگیری مقیاس آن تست ظرفیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و موشکافی برای تاخیر در گسترده برای تست این ویروس به دلیل مشکلات با CDC اولیه آزمون تشخیصی. آذر به خبرنگاران گفت: دولت ارسال کرده است بیش از 1 میلیون و آزمون از CDC و دو پیمانکاران و دیگری 2.1 میلیون دلار در دسترس است و در انتظار حمل و نقل.

او افزود که تجاری labs به زودی منجر به افزایش چشمگیر در آزمون در دسترس به عنوان به خوبی.

دیوید Lim کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>