چگونه پنی Oleksiak مدیریت زندگی در انزوا و یک نکته از مایکل فلپس

مایکل فلپس کتاب توصیه طنین انداز با کانادا شناگر پنی Oleksiak بیشتر از همیشه این روزها.

Oleksiak خوانده است Eckhart Tolle را “قدرت حال” چند بار از آمریکا شنا افسانه پیشنهاد عنوان برای او.

19 ساله کبوتر بازگشت به کتاب زمانی که COVID-19 همه گیر او را از استخر در ماه مارس و به حبس در تورنتو آپارتمان.

“من احساس می کنم مثل من می تواند تلاوت کل کتاب در حال حاضر توسط” Oleksiak گفت: کانادا مطبوعات در روز دوشنبه. “مایکل فلپس در واقع توصیه می شود آن را به من.

“اولین بار که من آن را بخوانید شدم با وسواس آن است. من فقط به شما می آموزد که برای زندگی در حال حاضر و در حال حاضر با همه چیز که در جریان است در زندگی خود را.”

در سن 16, Oleksiak بود کانادا شنا احساس در 2016 بازی های المپیک در ریو.

او موفق به کسب چهار مدال از جمله طلا در 100 متر آزاد در حالی که فلپس پوش خود را تزئین حرفه ای با پنج مدال طلا وجود دارد.

این بیماری همه گیر است Oleksiak که به طور معمول صرف تقریبا هر روز در یک استخر شنا احداث یک زندگی بدون آن.

“من واقعا لمس آب در مدتی” نوجوان گفت.

2020 توکیو بازی به تعویق افتاد و به سال آینده و امکانات آموزشی بسته برای جلوگیری از گسترش این ویروس Oleksiak سواری دوچرخه ثابت در بالکن آپارتمان و آسانسور وزنه در اتاق نشیمن خود را هر روز صبح.

سازمان دیده بان | Oleksiak به یاد می آورد به یاد ماندنی اولین المپیک:

تورنتو پنی Oleksiak ادعا کرد 4 شنا مدال در ریو 2016 زمانی که او 16 ساله. 6:08

او می خواند, آشپز, انجام, مد آزمایش در گنجه خود را و فکر می کند در مورد آنچه که او را سریع شنا در توکیو در سال 2021.

“من تقریبا فقط سعی کنید تا حد آموزش به عنوان من می تواند در آپارتمان من, بلکه تلاش می شود به عنوان مثبت به عنوان من می تواند استفاده از این زمان به واقعا چیزهای من هرگز واقعا باید از این زمان برای انجام و یا قرار دادن تمرکز من در جاهای دیگر در حال حاضر” Oleksiak گفت.

که شامل درگیر شدن با مواد غذایی, بانک ها یک فرصت است که تا زمانی که Oleksiak چهره به تازگی قرار داده و در یک جعبه غلات.

آن را در حال حاضر سنت برای General Mills به زر و زیور اراستن Cheerios جعبه با عکس های از کانادا در المپیک ستاره ها در ماه های قبل از تابستان و یا زمستان بازی های المپیک است. ترکیبی از همه گیر توکیو به تعویق افتادن و حبوبات جعبه در حال حاضر تولید شده درخواست شرکت محوری و جفت تصویر ورزشکاران با افرادی که کار در بانک های مواد غذایی.

General Mills اهدای $500,000 در نقد و $600,000 در محصول به مواد غذایی بانک کانادا است. این شرکت همچنین repurposing خریداری آگهی زمان اختصاص داده شده برای ورزشکار تاییدیه برای ترویج مواد غذایی بانک کارگران است.

این Oleksiak نسخه برنامه جعبه در مسیر به قفسه های فروشگاه است که در ارتباط با یک جعبه دیجیتالی شامل لری McRitchie که مدیر اجرایی بانک مواد غذایی در ایردری آلتا. این دو تا به حال تصویری از ملاقات و خوش آمد می گوید به تازگی. Oleksiak معرفی خواهد شد McRitchie در رسانه های اجتماعی در اواخر این هفته.

“او مانند شیرین ترین بانوی من فکر می کنم من تا کنون ملاقات کرد” Oleksiak گفت. “او خراب شد که او چه می کند.

“این عالی بود به صحبت کردن با او و یادگیری در مورد آن. بانک های مواد غذایی و اهمیت آنها که چیزی نیست که من می خواهم تا کنون آموخته زیادی در مورد.”

گفت: McRitchie: “این نوع یادگیری برای هر دو ما. او نمی دانم زیادی در مورد بانک های مواد غذایی. من نمی دانم زیادی در مورد او بود اما واقعا سرد گفتگو.”

سازمان دیده بان | Oleksiak و Andreescu می خواهید به اتاق با هم در توکیو:

این دو ستاره در Instagram زنده به چت در مورد موسیقی, مواد غذایی, دریک و البته چه باحال این امر می تواند به roomies در بازی های المپیک توکیو در سال 2021. ما می خواهم که تماشای تلویزیون واقعیت نشان می دهد. 1:08

ایردری بانک مواد غذایی استفاده از افزایش 50 درصد در سه ماهه اول سال 2020 McRitchie گفت: عمدتا به دلیل تقاضا در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در ماه مارس است.

“ما پیش بینی ما حفظ این 50 درصد بیش از نرمال و شاید حتی بالاتر به عنوان زمان می رود قبل از ورود مجدد اتفاق می افتد و کسب و کار هنوز هم عمدتا تعطیل,” McRitchie گفت.

“هر کس نیاز به احساس آنها مهم در تمام این. که یک پیام پنی را به اشتراک گذاری است که شما می توانید تفاوت و همه ما باید یک بخش برای بازی در گرفتن را از طریق این زمان.”

با حداکثر سرعت دویدن ستاره Andre De Grasse, ترامپلاین, ژیمناست, Rosie MacLennan ، skateboarder مت برگر و غواص جنیفر آبل نیز زوج با مواد غذایی پرسنل بانک.

“گاهی اوقات شما مجبور به گرفتن یک گام به عقب از آنجا که مهم ترین چیزها در جهان” Oleksiak گفت.

“صحبت کردن به افرادی مانند لری به شما نشان می دهد این است که بزرگتر از شنا در حال حاضر این است که بزرگتر از ورزش در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر