چگونه در تابستان می تواند تعیین pandemic آینده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تورم جمعیت در پارک ها و سواحل و فروشگاه های بهبود خانه در طول سنتی شروع تابستان در حال حاضر نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها می خواهند به سرمایه گذاری و اعلام همه گیر شده است.

اما چگونه ما واقعا می دانم که زمانی که آن را بی خطر به انجام همه چیز عادی دوباره ؟

برخی از ایالت ها هنوز هم سرسختانه افزایش تعداد coronavirus موارد و تئاتر اردوگاه ها و رویدادهای ورزشی هنوز هم تا حد زیادی کردن جدول در حال حاضر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شعار بزرگ آمریکایی بازگشایی اما مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci هستند که بسیار محتاط تر.

آنچه مسلم است آینده چند ماه می گویند بسیاری در مورد وضعیت کشور را روان و چقدر مرگ و بیماری در آن حاضر به قبول. با خیلی گیج کننده اطلاعات و متناقض سیاسی پیام در بازگشایی قبل از انتخابات نوامبر وجود دارد یک نقشه راه به دنبال این تابستان به می دانم که اگر سقوط خواهد شد زمان واقعی بازیابی یا تعمیق ناامیدی.

در اینجا پنج خطوط داستان این تابستان است که آشکار خواهد شد که آیا ایالات متحده تبدیل شده است گوشه ای:

تست و تماس با ردیابی نیاز به رشد به طور چشمگیری

این کشور با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت است که هنوز ساختمان ابزار برای اطمینان از عفونت های جدید نمی منفجر کردن به آینده ، اگر ما خوش شانس, ویروس نمی بهره برداری از حفره های آن — و اگر ما تعداد مورد, می تواند شروع به بالا رفتن دوباره در عرض چند هفته.

ایالات متحده در حال حاضر در حال اجرا در حدود 400,000 آزمون در روز تقریبا دو برابر این تعداد از سه هفته پیش با توجه به COVID پیگیری پروژه. اما هنوز هم به مراتب کمتر از 30 میلیون در هر هفته است که برخی از کارشناسان می گویند که نیاز است به سرعت شناسایی جدید نقاط داغ و شامل بیماری گسترش یافته است.

کمبود منابع اولیه مانند پنبه سواب که گرفتار اوایل تلاش به سطح شیب دار تا تست یک مشکل باقی می ماند گفت: Michael مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “ما به اندازه کافی برای رفتن به جلو با وجود آنچه رئیس جمهور می گوید:” مینا گفت. “هر کسی که می گوید ما باید مقدار زیادی از آزمایشات در این کشور اشتباه است.”

CDC مدیر رابرت Redfield در مصاحبه ای گفت ایالات متحده در نظام سلامت بوده است و در طول تاریخ با کمبود بودجه روبرو شده و آن را به آزمایشگاه تست مانند تلاش و LabCorp به ادامه پوسته پوسته شدن ظرفیت.

اما حتی اگر آنها را انتخاب کنید تا شل تماس, ردیابی برنامه های که شناسایی افراد آلوده شخص را به تماس با با هنوز یک کار در حال پیشرفت است حتی به عنوان فرمانداران حرکت به بازگشایی اقتصاد خود و به ساکنان که رستوران ها و موسسات خرده فروشی امن هستند را ببینید.

Redfield می خواهد یک نیروی کار از بین 100,000 30,000 و تماس با ردیاب. اما تگزاس است که تنها در نیمه راه به سمت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت هدف از استخدام 4000 نفر. و در کلرادو — یکی از اولین متحده به بازگشایی — انجمن بهداشت عمومی محلی مقامات تخمین می زند که بهداشت عمومی ادارات هنوز هم نیاز به استخدام 5000 عنوان بسیاری از.

وجود موانع دیگر: ماساچوست در بر داشت مردم نبودند به طور طبیعی تمایل به تماس های از بهداشت عمومی کارگران و آموزش آنها را به خود قرنطینه. و فرمانداران در اوهایو و واشنگتن باید به ستیزه با بثورات جلدی از تئوری های توطئه که در لینک تماس با ردیابی به دولت توطئه برای کنترل آمریکایی ها.

این مشکلات می تواند در ادامه اگر متحده از دست دادن حمایت ده ها هزار نفر از دولت فدرال بودجه سرباز گارد ملی که انجام شده است تست, تماس, ردیابی و همچنین ارائه مواد غذایی برای افراد در قرنطینه و decontaminating خانه های سالمندان. استقرار در حال حاضر میله میله برای پایان دادن به در ژوئن 24, هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است عملکرد به کنگره لابی گری برای یک فرمت.

کسب و کار خواهد شد که برای نشان دادن ویروس خود را زرنگ و دانا

کسب و کار به سرعت تبدیل به اطمینان عصبی مشتریان و کارکنان در مورد ساخت امن بازگشت. اما آنها عامل با کمی فدرال راهنمایی و جدید مقابله با معضلات اخلاقی در مورد آنها تا چه حد می تواند به کاهش خطرات عفونت.

برخی از آنها تعویض به خدمات مانند Venmo به طوری که مشتریان نیازی به تکیه بر پول نقد گفت: Ashli وات جمهور کنتاکی اتاق بازرگانی است. خودکار تولید گیاهان با نیاز به دمای روزانه چک و تکمیل پرسشنامه علائم قبل از کارکنان مجاز در داخل.

و برخی از شرکت ها به طور فزاینده ای به دنبال آنتی بادی آزمایش و “ایمنی گذرنامه” به دانستن است که در معرض ویروس. این ابزار می تواند کمک به کارفرمایان پیکربندی مجدد محل کار و یا نیروی انسانی تصمیم گیری. اما اخلاق کارشناسان هشدار می دهند وجود دارد که پتانسیل سوء استفاده با تکنولوژی محقق نشده و فقدان دولت دستورالعمل در مورد چگونه برای محافظت از حریم خصوصی و یا جلوگیری از تبعیض از افراد و یا گروه های محروم.

در کوتاه مدت عمومی رو کسب و کار در تابستان امسال انتظار مشتریان برای رای دادن با پای خود و اجتناب از آن مکان که به نظر نمی رسد به گرفتن اقدامات کافی.

“مردم در حال فرو بردن انگشتان خود را در آب و صحبت کردن با دوستان درباره تجربه خود گفت:” گلن آهوجا, رئيس جمهور از آریزونا اتاق بازرگانی است. “بسیاری از آن است که کلمه از دهان در حال حاضر به عنوان مخالف به تبلیغات گسترده گفت:” ما در حال باز ما امن است.”

تقاضای مصرف کننده: شما می توانید بازگشایی خواهد شد اما مردم نشان می دهد ؟

تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال آماده برای سرمایه گذاری به اقتصاد شده است که ضرب و شتم دو ماه از خاموش شدن ناگهانی اما بیشتر انتظار نیست که بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی. که به معنی کسب و کار و دولت های محلی را به خلق و خوی انتظارات خود را به عنوان عمومی چهره های جدید خود را از منطقه راحتی.

وات گفت که رستوران در کنتاکی است که تنها می تواند در زیر 33 درصد ظرفیت رزرو جامد.

“وجود دارد یک جهانی در مورد مورچه ها در شلوار خود را” آهوجا گفت که ممکن است توضیح دهد که چرا پارک ها و سواحل در سواحل هر دو شده است بسته بندی شده.

هنوز هم بسیاری از مردم در سراسر کشور باقی می ماند تمایلی به بیرون رفتن حتی زمانی که آنها از نظر قانونی مجاز و تشویق از سوی رئیس جمهور برای انجام این کار است. تقریبا سه چهارم پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی گفت: آنها برنامه ریزی برای جلوگیری از حوادث ورزشی تا زمانی که یک واکسن است که توسعه یافته برای Covid-19.

“فرمانداران و شهرداران می تواند خود را اعلام دولت و یا شهرستان برای کسب و کار باز همه آنها می خواهند اما در نهایت مصرف کننده تصمیم می گیرد” گفت: Joseph Allen, یک استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “و آنها در حال رفتن به تصمیم گیری بر اساس خواندن اخبار علم و شخصی خود را در خطر است. بنابراین قطعا تنش وجود دارد.”

در گرجستان که بازگشایی اقتصاد خود را سه هفته پیش کسب و کار در بولینگ کوچه ها و آرایشگاه نشده بازگشت به قبل از همه گیر سطح اما آن را به آرامی برداشت.

پیشرو مقامات بهداشت عمومی احتیاط در برابر یک از امنیت کاذب اشاره کرد که مورد شمارش در حال سقوط در بخشی به دلیل بسیار اجتماعی فاصله اقدامات است که برخی فرمانداران در حال حاضر می گویند دیگر لازم است.

“وجود دارد پیام های مخلوط مورد خطر” گفت: ترزا Anselmo, مدیر اجرایی, کلرادو, انجمن محلی مقامات بهداشت عمومی. “مردم می گویند ما نیاز به اقتصاد آغاز شده و مردم نیاز به بازگشت به کار — بنحوی که وجود ندارد به همان اندازه در معرض خطر به عنوان قبل از. اما وجود دارد فقط به اندازه خطر, اگر نه بیشتر.”

چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام بحران ؟

حتی به عنوان تقریبا 20,000 جدید عفونت گزارش شده در هر روز تهمت است و بارها و بارها خواست سریع تر reopenings باور خود گشتند شانس بستگی دارد سریع بهبود اقتصادی. او را به نام مدارس برای بازگشایی در مقابل توصیه های خود را بالای مقامات بهداشت و خواست شهروندان به “رزمندگان” در بازگشت به کار. اما این وضعیت می تواند سخت تر به حفظ اگر ویروس پرتاب ریباند.

در حالی که رئیس جمهور است و زمان تماس ردیابی در شرایط گسترده او و بسیاری از مقامات دولت نیست و توضیح داد که در آن متناسب با گسترده پاسخ و یا تشویق آمریکایی ها به شرکت.

دانشگاه هاروارد آلن تعیین نوع پیام رسانی است که می تواند یک تفاوت که از فرمانده کل قوا: “اگر هر کس کمال این چیزها و آیا بهترین خود را برای آینده ماه های آینده ما خواهد شد تا سطح شیب دار علمی ما تلاش هستند و تمام کشور را بسیج و از این طریق با هم — هر کس خود را به” او گفت:.

وجود ندارد که او ادامه داد: مردم اشتباه در مورد اینکه آیا به دنبال درخواست های خود به قرنطینه, پوشیدن یک ماسک و یا حفظ دقیق اجتماعی فاصله.

برخی از رهبران دولت در هر دو طرف اقدام به پر کردن آن پیام از درجه اعتبار ساقط و تشویق مردم به همکاری با تماس با ردیاب.

در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر دگرمن. Gov جان Husted التماس کرد با Ohioans: “اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از coronavirus است که به یک تیم در این تلاش است. ما نیاز به کمک شما. همین حالا در نظر بگیرید این یک دستور در نظر آن را یک سرویس است.”

در داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم شده است و ترغیب ساکنان به دانلود یکی از ایالت دو تماس ردیابی برنامه های مشخص آن را به عنوان یک فضیلت عمل می کنند.

“این یک فرصت برای اهالی داکوتای شمالی به رهبران در سراسر جهان پاسخ به Covid-19” او گفت:.

نتیجه این شده است دلگرم کننده است. بازتاب گسترده مردم بی اعتمادی نسبت به دولت نظارت و فن آوری, کمتر از 34,000 اهالی داکوتای شمالی با استفاده از نرم افزار — به مراتب کمتر از بورگوم هدف از 50,000 و حتی دورتر از 100,000 150,000 دولت مقامات بهداشتی می گویند عملکرد اطلاعات مفید در جایی که این ویروس در حال گسترش است.

این Fauci عامل

مقامات بهداشت فدرال مانند Fauci را پژمرده از انظار عمومی در هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف دادن روزانه coronavirus جلسات که در حال رشد بود سبک تر در به روز رسانی ویروس. کارشناسان می گویند که این مهم صداهای در حال حاضر بشدت از دست رفته به عنوان آمریکایی ها نگاه کنید برای راهنمایی در مورد چگونه به با خیال راحت رزومه خود را زندگی می کند و هیچ نشانه ای از آنها در حال آمدن به عقب به طور منظم. کاخ سفید هماهنگ کننده دبورا Birx را به طور خلاصه به نظر می رسد در کاخ سفید تریبون در روز جمعه و در تلویزیون جمعه به اصرار آمریکایی ها برای از سرگیری فعالیت های با احتیاط اجتماعی فاصله و ماسک از جمله در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در مکان عبادت است.

Redfield برای انکار و طرد و می گوید CDC تا به حال “گسترده ارتباطات” ، او با اشاره به وب سایت آژانس که دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد views پس از coronavirus شیوع آغاز شد که شواهد قوی عمومی مواجه پاسخ. هنوز CDC نشده برگزار شد coronavirus نشست خبری در بیش از دو ماه و Redfield خواهد نه متعهد به احیا آنها.

John Byrne, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد برای آمریکا بهداشت گفت: فدرال و مقامات دولتی باید در جلو و مرکز اطمینان حاصل کرد که این کشور بازگشایی با خیال راحت و به شدت سرمایه گذاری در تلاش است.

“وجود دارد یک کمی از یک دوگانگی کاذب است که پیش بینی سلامت عمومی مردم در راهرو گفت: “نه نه چندان سریع” … ما نیاز به reframe که به عنوان ما به بازگشایی اما ما باید آن را با خیال راحت” او گفت:. “اجازه دهید ما بهداشت عمومی مردمی مشاوره امن بازگشایی به جای توصیف آن را به عنوان مخالف.”

مارکوس Plescia این افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی تکرار است که نگرانی. “ما می خواهیم اقتصاد باز فقط به عنوان بسیار به عنوان کسی,” او گفت:. “اما این یک بیماری عفونی. و ما لازم نیست که یک واکسن یا درمان در حال حاضر پس از تماس با ردیابی ما است بهترین شرط بندی در حاوی ویروس کوتاه از سفارش هر کس به در خانه بماند.”

های اخیر نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق آیا اعتماد بهداشت محلی خود مقامات و اگر به نام با یک تماس تحقیقی خواهد خود قرنطینه اگر خواسته به انجام این کار و به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس برای مردم در آنها ممکن است در معرض ویروس. این نظرسنجی در بر داشت مراتب بالاتر اعتماد به محلی مقامات بهداشتی — 84 درصد از دولت فدرال است که تنها 37 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که اعتقاد بر این بود که به دنبال برای بهترین منافع خود را خانواده.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: این می تواند خبر خوشی برای ادامه ماسک-پوشیدن, خود جدا و دیگر ابزار لازم برای جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر.

“ما نیاز به ایجاد یک هنجار اجتماعی که در آن انتظار می رود رفتار و وجود یک فشار اجتماعی برای مردم به همکاری و انجام کار درست” دانشگاه هاروارد آلن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>