چگونه نجات می تواند به ایجاد یکی دیگر از AIG رسوایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اکثر شرکت های بزرگ است که امکان استفاده از 500 میلیارد دلار از شرکت های بزرگ یونان در هفته گذشته coronavirus امداد لایحه بعید است که در صورت اعمال محدودیت علیه اخراج کارگران و یا دادن پاداش به مدیران اجرایی, به گفته مقامات آشنا با این برنامه است.

دموکرات کنگره باید افتخار در مورد شرایط سخت آنها مذاکره را به مطمئن شوید که مراقبت عمل گسترده شرکت ها-بسته کمک و مزایای کارمندان به جای کارفرمایان خود را. و دو حزبی قانونی که رئیس جمهور تهمت امضا جمعه به ضمیمه تنگ رشته به $46 میلیارد وزارت خزانه داری خواهد شد توزیع به شرکت های هواپیمایی و شرکت های آن را بداند حیاتی برای امنیت ملی است.

اما دیگر $454 میلیارد دلار در این قانون برای شرکت های بزرگتر خواهد شد جریان از طریق فدرال رزرو برنامه های وام دهی و افراد نزدیک به تغذیه آن می گویند مقامات بالا فکر نمی کنم آنها نیاز به نیروی شرکت هایی که دریافت پول را به نگه داشتن کارگران خود اشتغال محدود اجرایی جبران خسارت و یا خودداری کردن سهام buybacks یا سود سهام.

“کنگره باقی مانده است بسیاری از اختیار بسیاری از مردم متوجه” یک سابق بانک فدرال رسمی گفت.

نیم تریلیون دلار به شرکت های بزرگ کمک مالی به مقدار یک چهارم از 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته است که کنگره با تصویب قاطع حمایت هر دو حزب در هفته گذشته. واشنگتن هنوز هم زخم شدید سیاسی واکنش در برابر 700 میلیارد دلار وال استریت یونان از سال 2008 زمانی که بیمه های غول پیکر AIG استفاده می شود مالیات دهندگان دلار برای پرداخت پاداش به بی پروا مدیران که پایین آورده این شرکت است. در این زمان رهبران دموکرات ساخته شده اند اطمینان داد که آنها را به شکل یک جمهوری خواه طرح برای خالی-چک کمک مالی برای جلوگیری از تلافی تهیه مراقبت عمل را کمک به شرکت هایی با بیش از 500 کارمند برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی و بدون فعال کردن دریافت کنندگان به توزیع مجدد پول از مالیات دهندگان به خود مدیران و سرمایه گذاران.

“ما تضمین شده در این لایحه است که هر دلار مالیات دهندگان داده شده به صنعت برای اولین بار می رود و قبل از هر چیز به کارگر حقوق و مزایای نه مدیر عامل پاداش سهام buybacks یا سود سهام” سخنران نانسی پلوسی اعلام کرد در طبقه سخنرانی قبل از خانه گذشت مراقبت عمل می کنند.

اما زبان پیچیده و هشدارهای متعدد در بخش مراقبت عمل اختصاص داده شده به فدرال رزرو برنامه های ترک اتاق قابل توجهی برای بانک مرکزی رهبران و شرکای خود در وزارت خزانه داری به ساختار کمک حال آنها می خواهند. و در حال حاضر وجود دارد نشانه آن است که آنها leery وزن کردن نجات با بیش از حد سنگین شرایط.

در حال اجرا بخش عمده ای از این کمک مالی از طریق حزبی فدرال کمک به سهولت دموکراتیک ترس که تهمت خزانه را ایجاد حزبی دوغاب صندوق به پاداش رئیس جمهور ایران ، بانک فدرال عظیم اهرم مالی نیز تقویت نجات قدرت گسترش $454 میلیارد دلار سرمایه به بیش از 4 تریلیون دلار از وام. اما بانک مرکزی هرگز در کسب و کار ساخت مطمئن شوید که وام گیرندگان خود را محافظت از خود کارگران و تجویزی زبان در مراقبت در عمل تنها به خزانه کمک به شرکت های هواپیمایی و شرکت های تعیین شده حیاتی برای امنیت که به احتمال زیاد به این معنی بوئینگ و شاید برخی از تلاش شرکت های نفتی.

سناتور مارک وارنر (D-Va.) آیا قرار دادن یک ارائه با یک جارو لیست محدودیت در یو بی اس در بازار-از شرکت—از جمله حفظ و نگهداری از 90 درصد از نیروی کار کاهش پرداخت برای مدیران کسب درآمد بیش از 3 میلیون دلار در سال ممنوعیت برون سپاری و offshoring و حتی حمایت برای چانه زنی جمعی موافقت نامه ها و اتحادیه سازماندهی مبارزات. اما این ماده تنها هدایت وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به “تلاش برای راه اندازی” برنامه ای با این مشخصات و خودی نشان می دهد فدرال رزرو را احساس نمی کند محدود آنها است. و در حالی که مراقبت عمل می کند به نظر می رسد برای محدود کردن شرکت های که دریافت وام مستقیم از طریق تغذیه برنامه از خرید سهام, پرداخت سود سهام و یا بالا بردن اجرایی پرداخت برای یک سال آن را اجازه می دهد تا Mnuchin به چشم پوشیدن از آن مقررات به عنوان طولانی به عنوان او توضیح می دهد که منطق به کنگره است.

دموکرات ها همچنین موفق به قرار دادن برخی از نظارت مقررات مربوط به این قانون از جمله ویژه بازرس کل برای نظارت بر هزینه های اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با صدور و امضای بیانیه سیگنالینگ قصد خود را به چشم پوشی از بسیاری از آنها. حتی دموکرات کنگره دستیاران که مشغول به کار در این معامله تن است که Mnuchin و رئیس بانک فدرال جروم پاول را گسترده و انعطاف پذیری برای طراحی یونان در روزهای آینده. اما دموکرات ها امیدوارم که آنها می تواند ضامن دار تا به اندازه کافی فشار سیاسی برای جلوگیری از تکرار 2008 وال استریت نجات.

“فدرال رزرو است که قدرت و مسئولیت به نیاز هر شرکت های بزرگ است که پول مالیات دهندگان برای قرار دادن کارگران برای اولین بار گفت:” سناتور الیزابت وارن از ماساچوست آوازی طرفدار یک رشته متصل شده روش. “کنگره و مردم آمریکا خواهد شد که از نزدیک به مطمئن شوید که فدرال رزرو و خزانه داری وزیر Mnuchin آیا این درست است.”

نه تغذیه و نه مقامات وزارت خزانه داری خواهد دیدگاهها برای ضبط. اما تغذیه بی سر و صدا شروع به سیگنال آن ناراحتی با شرایط طاقت فرسا در روز دوشنبه هنگامی که آن را رونمایی کرد که از نظر دو شرکت جدید برنامه های اعتباری هستند که به احتمال زیاد نقش مهمی در نجات. یکی تا به حال هیچ محدودیتی در چگونه وام گیرندگان می توانید با استفاده از پول در حالی که دیگر بسیار خفیف محدودیت در سهام buybacks و سود سهام و تنها برای شرکت هایی که تسلیم وام خود را پرداخت.

این دو برنامه نشان دهنده فوق العاده تشدید مبارزه با بحران توانمند سازی تغذیه برای اولین بار به خرید سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه شرکتی و ابزارهای مالی مورد حمایت اوراق قرضه شرکت های بزرگ با پتانسیل برای گسترش حتی ریسک بدهی شرکت های بزرگ هنگامی که خزانه تزریق برخی از کمک مالی صندوق به عنوان یک backstop.

اما در حالی که این برنامه به نظر نمی آید مانند “مغلوب ساختن پیشی جستن دوغاب صندوق” برخی از دموکرات ها می ترسید آنها به نظر نمی آید مانند کارگر-اول طرح برخی از دموکرات ها وعده داده شده است. بر خلاف قانون مراقبت را جداگانه $360 میلیارد دلار کسب و کار کوچک نجات آنها تحمیل هیچ نیاز است که این سود با استفاده از پول برای حفظ کارکنان خود را. و بر خلاف سال 2008 بانک نجات آنها تحمیل هیچ محدودیت اجرایی پرداخت.

فدرال رزرو نیز اعلام کرد که “خیابان اصلی” برنامه اعطای وام است که می تواند بانک مرکزی و حتی دورتر از آن منطقه راحتی فراهم کردن نقدینگی برای اواسط اندازه شرکت ها است که نمی خواهد از خواب تغذیه کمک در زمان عادی. سناتور وارنر محدودیت های طراحی شده بودند با یک برنامه شبیه به این در ذهن, اما به عنوان نایب رئیس کریشنا گوآ از تحقیقات شرکت Evercore ISI نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان چند رشته رویکرد در اصطلاح ورق برای اوراق قرضه شرکت های بزرگ برنامه های “ممکن است اشاره است که تغذیه وکلا در حال آماده سازی را به یک حداقلی به جای حداکثری تفسیر از قانون جدید” رد “جدید مشروط است.”

در یک بیانیه سناتور وارنر پیشنهاد کرد که حتی اگر خیابان اصلی برنامه اعطای وام را شامل نمی شود در این شرایط او می خواست آن را یک پیروزی با توجه به اینکه فدرال رزرو حتی نمی خواهید برای انجام یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام هنگامی که او شروع به هل دادن یکی از چند هفته پیش.

“من را تشویق به تغذیه منتقل شده است که موقعیت و در حال آماده سازی برای ارائه برنامه های هدفمند است که کمک خواهد کرد که کسب و کار خود را نگه دارید درهای باز و کارگران شاغل” وارنر گفت.

این طبیعی است که برای بانک مرکزی مقابله با بحران به احساس مضطرب در مورد محدودیت های است که می تواند بیشتر وام گیرندگان معتبر است که نیاز به وام کمتر احتمال دارد که به دنبال آنها و ریسک وام گیرندگان که وام های کمتر احتمال دارد به آنها پرداخت. اما برخی از جانبازان از سال 2008 کمک مالی نگران است که حتی اگر تغذیه قوی حقوقی و توجیه اقتصادی برای تمرکز بر حفظ اعتبار جریان در گیر آن می تواند یکی دیگر از چهره های شدید سیاسی در گفتگو با میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خاطر از دست دادن شغل خود را و آن را به عنوان دیده می شود به اندازه کافی توجه به گرفتاری خود را.

“از منظر حقوقی این بانک مرکزی مقدار زیادی از انعطاف پذیری می گوید:” سابق بانک فدرال مشاور عمومی اسکات Alvarez که تا به حال به ثبت نام در مناجات پاکت-هل دادن اقدامات در سال 2008. “اما شما می توانید همه چیز را از نظر قانونی صحیح است و شما هنوز هم می تواند بد و واکنش های سیاسی.”

فدرال رزرو در حال حاضر اجرای دوباره مقدار آن در سال 2008 راهکار. آن را دوباره راه اندازی برنامه به backstop وجوه بازار پول, کوتاه مدت “تجاری کاغذ” است که شرکت های بزرگ استفاده از صندوق خود را روز به روز عملیات و اوراق بهادار با پشتوانه وام خودرو و وام های دانشجویی و دیگر اعتبار مصرف کننده. سابق بانک فدرال معاون رئیس دونالد کوهن می گوید: بانک مرکزی اولویت در حال حاضر نیاز به ارائه پشتیبانی به همان اندازه به قفل-کردن اقتصاد به عنوان امکان پذیر است که به معنی تلاش برای جلوگیری از اجتناب ورشکستگی شرکت نیز هست.

اما تغذیه نیز قرار است برای جلوگیری از گرفتن ریسک اعتباری و حتی اگر عظیم تزریق پول کمک مالی از خزانه باید کمک به جذب وام به صورت پیش فرض اجازه دادن به وام گیرندگان جست و خیز پرداخت و یا نیاز به نگه داشتن آنها را به کارگران خود را احتمالا افزایش وام به صورت پیش فرض به همین دلیل است که فدرال رزرو هرگز انجام می شود که در گذشته است. در همان زمان سرکوب اجرایی جبران خواهد احتمالا دلسرد برخی از مدیران به دنبال وام است که می تواند پیچیده تغذیه از تلاش برای کمک به, پول نقد, انزال شرکت زنده ماندن این بیماری همه گیر را با خود حقوقی واجد شرایط نسبتا دست نخورده است.

“شما نمی خواهید برای قرار دادن بسیاری از دستبند در این وام است که مردم و نه تعطیل کردن کسب و کار خود را از قرض” کوهن می گوید. “شما می خواهید برای کمک به آنها در رسیدن به طرف دیگر.”

تهاجمی بانک مرکزی که بیشتر در معرض خطر در اوایل بحران می تواند به بهبود شانس خود را از خنثی کردن بحران است که می تواند به کاهش پیش فرض ها و صرفه جویی در پول مالیات دهندگان در دراز مدت است. در سال 2008 بانک سهیم خواهد شد یک مثال خوب تبدیل سود برای دولت است. اما بانک ” اچ اس بی سی نیز از لحاظ سیاسی سمی و کوهن به یاد می آورد او وحشیانه سنا شهادت پس از AIG شکست به عنوان یک نقطه کم حرفه ای خود را. در نهایت, او می گوید, بحران پاسخ باید به اعتصاب تعادل بین اقتصاد و سیاست به ویژه هنگامی که آنها ممکن است مجبور به درخواست از کنگره برای پول بیشتر پایین جاده.

“حمایت عمومی واقعا مهم می گوید:” کوهن که در حال حاضر در موسسه بروکینگز. “شما نمی ممکن است دقیقا همان چیزی سناتور وارنر می خواهد شما را به انجام, اما شما نمی خواهید به چشم پوشی از آن نوع احساسات ، همه فداکاری در حال حاضر, و این می تواند واقعا مضر به وام به کسب و کار است که به نوبه خود در اطراف و پرداخت پاداش به مدیران اجرائی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>