چگونه CDC مدیر شد MAGA نجوا در coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس خود را به آژانس bungled coronavirus تست اجرای CDC مدیر رابرت Redfield به ندرت دیده شده است در کاخ سفید تریبون یا در تلویزیون ملی.

به طور معمول رهبر مراکز کنترل بیماری خواهد بود که چهره جهانی بهداشت عمومی پاسخ. اما آژانس او را تصادفا در اوایل بیماری همه گیر در تست الماس شاهزاده خانم کروز کشتی تخلیه و بلانت پیام در بدتر شدن شیوع است که پیش از این کاخ سفید — کنار او. او چند ملی مصاحبه و در حالی که او با حضور چهار کاخ سفید coronavirus جلسه او شده است به صورت پراکنده حضور در آن محل است.

در عوض او را به پیدا کردن یک خانه در رادیو های محلی است.

اما در این مبهم نشان می دهد محافظه کار مسیحی دانشمند پیدا کرده است غیر معمول تو رفتگی در دیوار. او را تبدیل شدن به نقطه ای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حرارت جمعیت است که عمیقا تردید از coronavirus شیوع اعتقاد به آن را جعل یک سلاح یا یک دولت عمیق طرح به مخزن اقتصاد و از بین بردن برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری.

Redfield ارائه نمی دهد توطئه زمانی که او صحبت می کند به تهمت و پایه از طریق بحث های رادیویی و یا در ایستگاه های محلی در محافظه کارانه نقاط کشور. او تاکید می کند که “سلاح قدرتمند” اجتماعی فاصله. او می گوید شنوندگان که او درک می کند که ماندن در خانه یک قربانی است اما از آنها می پرسد به “چشمان خود را ببندید” و فکر می کنم از مردم آسیب پذیر که زندگی آنها می توانید ذخیره کنید اگر آنها انجام بخشی خود را برای شکستن زنجیره انتقال — مردم مانند خود او نوه جوی که فیبروز کیستیک.

“فکر می کنم از آن دسته از افراد است. کسانی هستند که افراد قربانی ما را محافظت و حفظ زندگی خود را,” او گفت: در رادیو میزبان Todd Starnes’ نشان می دهد در تاریخ 1 آوریل.

Redfield تبدیل شده است تا حدودی از MAGA جمعیت نجوا با استفاده از گوشته از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اعتبار خود را به عنوان یک مذهبی محافظه کار را به علم پزشکی به شک است.

“دکتر Redfield دوست دارد رادیو فرمت قادر به ارتباط برقرار کردن” گفت: CDC سخنگوی کاخ سفید گفت که مدیر آژانس صحبت کردن در نقش خود به عنوان یک پزشک. او با اشاره نظرات در مورد هر بزرگتر استراتژی ارتباطی به کاخ سفید است.

CDC به تازگی اضافه شده ارتباطات فرد به کمک آژانس Covid-19 پاسخ و Redfield رسانه ظاهر و یک مقام کاخ سفید اشاره کرد که Redfield را به استادی سبک واقعا بازی خیلی خوب در یک کانال مثل سی ان ان.

“شاید او تماس گرفتن از مردم به دلیل آنها می خواهند به شنیدن از کسی که آنها می دانند که وفادار است” این مقام کاخ سفید گفت. “و آنها می خواهند به آمار است که به عنوان یک نقطه صحبت ‘سلام دکتر Redfield ما می دانیم که ایمان است که واقعا برای شما مهم است در این زمان به چالش کشیدن و Redfield می توانید به صحبت که در راه است که دیگر مردم نمی توانند.”

CDC تا به حال مشخصات پایین پس از ظهور تست مشکلات که اجازه coronavirus گسترش غیر قابل تشخیص از طریق این کشور برای هفته ها. علاوه بر این مقامات کاخ سفید سرزنش آژانس ضعیف مدیریت تخلیه مسافران کشتی کروز از ژاپن است. و آنها را به عقب رانده زمانی که ارشد CDC رسمی نانسی r. schultze ، به خبرنگاران گفت: در ماه فوریه که این ویروس بود که به سبب اختلال — هنگامی که تهمت بود و اصرار دارد آن را تحت کنترل.

اما به تازگی Redfield شده است به طور فزاینده ای قابل مشاهده است — حداقل در مرحله منطقه ای. CDC مدیر انجام داده است و بیش از یک دوجین رادیو ظاهر از مارس 24. او شده است در ساحل به ساحل: از یک شبکه متعلق به کلیسای قدیسان به چت با سابق SNL بازیگران عضو Joe piscopo ویدئو یک بار دموکرات تبدیل تهمت حامی. او به نظر می رسد در چند NPR وابسته — از جمله آتلانتا که در آن CDC استوار است — اما اغلب او را در ایستگاه های که انحراف به محافظه کار مخاطبان و یا نشان می دهد که میزبان باید روشن ایدئولوژیک لبه.

یک میزبان Starnes mused که مقامات محلی’ سفارشات اجتماعی فاصله بود “فوق العاده بر خلاف قانون اساسی” و تشبیه رسانه های جریان اصلی پوشش coronavirus به یک “بزرگ Netflix ویژه” در تلاش برای رتبه بندی و توجه است.

CDC است که معمولا lodestar از هر متحده بحران بهداشت عمومی. اما در این همه گیر آن را به عنوان شناخته شده است که سازمان توسعه و دفاع ناقص آزمون که اجازه coronavirus گسترش دور و گسترده قبل از مقامات آمریکایی درک فاجعه محدوده.

به عنوان چهره و صدای CDC Redfield شده است که تقریبا نامرئی به عنوان سران دیگر فدرال بهداشت و علوم سازمان های ایستاده در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه کاخ سفید جلسات به نظر می رسد در یکشنبه نشان می دهد بحث, صدای جیر جیر خود را #Socialdistancing راهنمایی و برفلد در تلویزیون. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci حتی تا به حال صورت خود را چاپ شده بر روی یک نانوایی کیک.

اما در این محلی و منطقه ای رسانه های Redfield ممکن است پر از نقش “اعتماد communicator” برای محافظه کارانه مخاطبان تردید از رسانه های جریان اصلی و بهداشت عمومی ایجاد گفت MIT دانشمند علوم سیاسی آدم Berinsky که مطالعات چسبیده قدرت از اطلاعات غلط و تاکتیک برای مقابله با آن است.

اگر شما به دنبال کسی برای بستن شکاف حزبی در coronavirus Redfield او گفته است که “نوع بی عیب و نقص مدارک شما نیاز دارید.”

در نشان می دهد Redfield بیشتر باقی می ماند در کاخ سفید پیام — اگر چه او نمی عجله به آغوش همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن خودش را گفته است. مثلا در مالاریا مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن است بی وقفه تحت فشار قرار دادند به عنوان یک Covid-19 درمان با وجود فقدان شواهد او را تصویب یک مطالعه بی طرفی.

او نظر کارشناس هیدروکسی کلروکین به CDC مدیر معمولا توسط ستایش آمریکایی به صنعت داروسازی را “نبوغ” قبل از پرداختن به مواد مخدر است. “این رفتن به مطالعه یک کارآزمایی بالینی کنترل شده بیش از حد خواهد شد که بیشتر قطعی” Redfield گفت piscopo ویدئو.

در مواجهه با سوالات مشابه در Dom جوردانو نشان می دهد — قبل از Philadelphia-منطقه محافظه کار میزبان — Redfield اشاره خود را در اوایل زندگی حرفه پزشکی در درمان بیماران مبتلا به اچ آی وی. در طول بحران ایدز او توضیح داد که پزشکان سعی خواهد کرد تا بسیاری از درمان حتی اگر آنها می دانستند وجود ندارد بسیار برای اثبات آنها. “بسیاری از ما از جمله خودم استفاده خارج از برچسب مواد مخدر,” او گفت:, و پزشکان ممکن است فکر می کنم به طور مشابه در مورد هیدروکسی کلروکین یا remdesivir یکی دیگر از برجسته درمانی نامزد در میان coronavirus بیماری همه گیر. “این چیزی است که من را دلسرد. این چیزی است که من می خواهم لزوما توصیه,” او گفت:.

“من فکر می کنم من خواهد بود با اعتماد به نفس سعی کنید هیدروکسی کلروکین,” او به این نتیجه رسیدند و مواد مخدر “به نظر می رسد به امن است.” برخی از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه حمایت از اثبات نشده درمان اشاره کرده اند که آن می تواند تشدید آریتمی های قلبی در بعضی از بیماران. در چهارشنبه سی دی برداشته هدایت مرتبط با هیدروکسی کلروکین از وب سایت خود را با توجه به سلامت.

در آزمایش او در دفاع از خود آژانس حتی اگر CDC عملکرد شده است excoriated توسط کارشناسان بهداشت و دور و گسترده. در یکی از نشان می دهد او به نام coronavirus آزمون “عالی” یکی از محدود دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه فن آوری تنگناها به پردازش آنها به سرعت در حال. در یکی دیگر از رادیو فردا, پادکست, Redfield سعی در تغییر تست تمرکز به “تجاری بالینی پزشکی است.”

“که هرگز CDC مسئولیت” او گفت:.

Redfield نیز تکرار تهمت و ادعا می کند که ایالات متحده پیش از بسیاری از نقاط جهان در تست. برای مثال در مارس 27 ظاهر در راس Kaminsky, نشان می دهد, او اعلام کرد: “ما با تست های بیشتر از کره را در هشت هفته ما در هشت روز.” او نمی توجه داشته باشید که ایالات متحده آغاز شده و در اواخر و بیش از شش برابر جمعیت.

اما Redfield به ظاهر گاهی شکست میزبان’ عاطفی تنور. هفته گذشته Starnes — که توصیف پادکست خود را به عنوان خدمت “اسلحه toting کتاب مقدس-چسبیده Deplorables” — به نام شهر نیویورک یک “عملا دولت پلیس” با موتور سیکلت باندهای رومینگ خیابان. Redfield ظاهر می شود بعد گیر با پیام های اجتماعی فاصله می تواند زندگی را نجات دهد.

در طول اجرا را نشان می دهد Redfield است ماهرانه قرار اولیه چینی در پاسخ به این ویروس به عنوان نامناسب و مضر است. وقتی پرسیده شد که در مورد چین او معمولا اشاره می کند که خود را به همتایان چینی CDC در ابتدا معتقد بودند این بیماری نیست هاپ از انسان به انسان. “من همیشه فرض بر آن که به انسان-به-انسان,” او گفت: در راس Kaminsky نشان می دهد در ماه مارس 26.

اما او انتظار ندارد آن را به گسترش این سریع می باشد.

“هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که چگونه انتقال, چگونه عفونی این ویروس واقعا او گفت:” در فاکس نیوز برایان Kilmeade نشان می دهد.

دانیل Lippman کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>