چگونه کودک مراقبت از بحران را تحریف اقتصاد برای یک نسل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مدارس در سراسر ایالات متحده در حال بسته چون از coronavirus و بعید به بازگشایی با خیال راحت در هر زمان به زودی. پدر و مادر خسته از ثابت round-the-clock مراقبت در حالی که در تلاش برای کار از خانه; برخی از را انتخاب کرده اند به ترک شغل خود و یا سوئیچ به کار پاره وقت فقط به مراقبت از کودکان خود را. و خود بچه ها در حال لغزش پشت آکادمیک.

در حال حاضر می آید خبر بد: ما دیده نمی شود بدتر از آن نشده است.

زمانی که اکونومیست Betsey استیونسون به نظر می رسد در همه گیر دوران بحران اقتصادی او می بیند یک آستین نهفته کودک مراقبت از بحران است که به طور ناگهانی افزایش یافت به پیش زمینه از زندگی مردم است—و که دامنه واقعی ما به سختی شروع به روی چیزی حساب کردن با. پتانسیل خود را به تحمیل آسیب پایدار به اقتصاد بسیار زیاد است و در این کوتاهی در بهبود برنامه های آینده از واشنگتن است.

“این کار از دوره نقاهت بعد از آن به پایان خواهد رسید فقط به خاطر اینکه ما یک واکسن می گوید:” استیونسون یک کار اقتصاددان در دانشگاه میشیگان و عضو سابق باراک اوباما رئیس جمهور شورای مشاوران اقتصادی. “ما در حال ساخت انتخاب در حال حاضر در مورد که در آن ما خواهد شد به عنوان یک اقتصاد در 20 سال در 30 سال بر اساس آنچه ما با این بچه ها.”

در میان کسانی که به احتمال زیاد به تحت تاثیر مشغول به کار هستند که یک شانه آستین ، به اشتراک گذاری مراقبت از کودکان مسئولیت و به طور ناگهانی به حال به مراتب بیشتر کار کاهش یافته و در دور خود را. زنان در حال حاضر نیاز به ایجاد مشکل انتخاب بین کار و پیشرفت خود را از نقش خانواده است که می تواند به پایین آوردن درآمد خود را در طول زمان; استیونسون انتظار دارد که بحران را که درگیری به شدت بدتر: “تاثیر مراقبت از کودک بحران در زنان نتایج در حال رفتن به احساس بیش از ده سال آینده.”

اداره آمار نیروی کار تخمین می زند که پدر و مادر هر دو کار در دو سوم از خانواده های که در آن ازدواج پدر و مادر باید فرزندان — همانطور که اکثر امریکا 13.6 میلیون پدر و مادر تنها. برای همه آنها وجود دارد عمده مالی بلند مدت پیامدهای حذف از بازار کار حتی به طور موقت.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد تحرک رو به بالا,” او می گوید: “این خانواده ها فقط در یک مسیر کاملا متفاوت است که در مورد از دست دادن دو یا سه سال از درآمد آن را در مورد که در پایین درآمدی مسیر برای بقیه عمر خود را.”

و برای هر کسی که امیدوار واکسن را اجازه می دهد تا سریع و سالم بازگشایی مدتی در سال آینده او می گوید: همین حالا تعداد آن. “ما در حال اجازه دادن به کودک تمام سیستم مراقبت ارد در چنین راهی که آن را نمی خواهد وجود دارد برای ما هنگامی که ما به طور کامل آماده برای رفتن به عقب. شما در حال دیدن مراکز مراقبت کودک که نمی تواند ماندن در کسب و کار. آنها نمی توانند بفهمند چگونه برای بازگشایی شده است. آنها نمی تواند نگه داشتن کارکنان خود را در کارکنان است. آنها اجازه رفتن مردم” استیونسون می گوید.

“هنگامی که ما آماده همه مشاغل آمد و ما واقعا آماده برای بازیابی حتی اگر ما از افتتاح این مدارس افتتاح شد مهد کودک کارگران در حال رفتن به آنجا اسلات نمی خواهید به وجود دارد.”

آنچه می تواند ما را برای اجتناب از آن نتیجه? در چهارشنبه استیونسون صحبت سیاسی در مورد همه که و بیشتر. متن این گفتگو را در زیر ویرایش شده برای طول و وضوح.

زاک استانتون: بیایید از اینجا شروع کنید: آیا ما در یک کودک مراقبت از بحران به عنوان یک کشور ؟

Betsey استیونسون: من در واقع فکر می کنم ما شده ایم در یک کودک مراقبت از بحران برای مدت زمان طولانی. این بیماری همه گیر است فقط کشیده و درب آن را طوری همه ما خیره که بحران در حال حاضر. و از آن بدتر و بدتر در دوره فعلی به دو دلیل.

اولین مدارس ممکن است یا ممکن است باز مراکز مراقبت از کودکان ممکن است یا ممکن است باز — که رسمی مراقبت — اما حتی دیگر بسیاری از انواع مختلف از مراقبت است که مردم اغلب متکی مانند پدربزرگ و مادربزرگ شامل ساخت برخی از واقعا انتخاب های دشوار است در حال حاضر. شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما رفتن به قرنطینه به طوری که شما در معرض آن دسته از پدربزرگ و مادربزرگ و یا شما می رویم به خطر افشای پدربزرگ و مادربزرگ? پدربزرگ و مادربزرگ می خواهید برای دیدن نوه های خود را. این ایده که شما ممکن است دیدن نوه برای چند سال یا حتی یک سال واقعا خشن. اما در همان زمان حتی اگر پدر و مادر نگه داشتن بچه ها از مدرسه به خانه خطر هنوز هم وجود دارد.

دوم خانواده روبرو هستند واقعا دشوار است کوتاه-چالش اجرای به اجرای موضوع این است که ما هنوز هم به طور کامل و متعادل مراقبت از کودکان و مراقبت از بزرگسالان مسئولیت ها میان زنان و مردان است. اگر شما کار از خانه به عنوان بچه ها دیدن پدر و مادر هر دو در تلاش برای انجام آنها به مامان یا بابا ؟ شما می دانید اگر بچه ها مغرضانه و اجرا به مادر بیشتر است که در حال رفتن به ضربه بزرگتری در زندگی حرفه ای خود را. چرا بچه ها بود مغرضانه? خوب بچه ها مغرضانه به دلیل الگوهای رفتاری در خانواده است که حتی زمانی که زن و شوهر سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت نابرابری بدان معنی است که مادر را در برداشتن بیش از او به اشتراک بگذارید. زنان برای زمان بسیار طولانی انجام شده است بیش از سهم خود را از مراقبت. و در حال حاضر در گیر مقدار مراقبت است و فقط بالا رفته فوق العاده.

استانتون: شده است وجود دارد یک آبشار از بحران های ناشی از این بیماری همه گیر — بیکاری PPE اجاره/پرداخت وام مسکن مدارس و غیره. — که بدستآمده سیاست نسخه در پاسخ. سیاستگذاران نیست در واکنش به مراقبت از بحران با همان حس فوریت. چرا ؟

استیونسون: من واقعا شگفت زده چقدر دولت فدرال درهم برای نجات شرکت های هواپیمایی — “اوه نمی شود آن را وحشتناک برای اقتصاد ما اگر ما از دست همه ما هواپیمایی?” من حدس می زنم آن را نمی خواهد بود. اما چه وحشتناک خواهد بود برای اقتصاد ما اگر ما از دست همه ما مراقبت از کودک و مدارس ما? خواهد بود که راه بدتر از از دست دادن ما شرکت های هواپیمایی! که ترک نه تنها کار فعلی نسل قادر به بازگشت به کار در همان راه آن معنی خواهد بود که ما در حال آماده سازی نسل بعدی به طوری که آنها باید مهارت های خود را. منظور من آن است که بسیار قابل ملاحظه ای بدتر از از دست دادن خود را در خطوط هوایی است. و در عین حال ما به پول کمتر به کل مراقبت از کودک از بخش ما به یک شرکت هواپیمایی دلتا. من معنی نیست که به انتخاب در دلتا اما به نظر می رسد دیوانه است که ما مراقبت بیشتر در مورد صرفه جویی در خطوط هوایی دلتا از ما در مورد کل مراقبت از کودک میباشد.

مراقبت از کودک است که یکی از این مسائل که در آن ما هنوز هم واقعا فکر می کنم این یک مشکل شخصی: ‘شما ساخته شده انتخاب برای کسانی که کمی rugrats. شما مقابله با آنها است.’ در مقایسه با مراقبت از سالمند. ما به رسمیت شناخته شده و این یک مسئله اجتماعی است. ما ساخته شده یک سری از خانه های پرستاری و مراقبت های سازمانی و ما باید اجتماعی کمک های مالی برای پوشش برخی از آن از طریق پزشکی. اما با مراقبت از کودک ما گفت: این یک مسئله اجتماعی است. و من فکر می کنم همه گیر نشان داده است که آن است که یک مسئله اجتماعی است.

مراقبت از کودک است نه یک مسئله شخصی نیست یه موضوع; این در واقع یک موضوع اقتصادی است. این یک موضوع اقتصادی از آنجا که ما نیاز به سرمایه گذاری در کودکان است. ما می دانیم که در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش یکی از موثر ترین سرمایه گذاری مالیات دهندگان همیشه می تواند را. هر دلار ما را به آن می آید و به ما بسیاری از, بیش از چند بار از نظر درآمد بالاتر — که بدان معنی است که آنها برای آینده بالاتر مالیات — و کمتر منفی اثرات اجتماعی. آنها کمتر احتمال دارد به درگیر در جرم و جنایت کمتر احتمال دارد که ناتوانی در یادگیری مسائل است که پس از آن مالیات دهندگان هستند در قلاب برای پوشش. سرمایه گذاری در کودکان, ساخت مطمئن شوید که آنها دریافت که راست شروع به ارزش آن است. بدون سوال.

چیزی که من به ویژه نگران کننده است که ما در حال مرتب کردن بر اساس از ترک پدر و مادر خود را به آن را کشف کردن. شما ببینید بسیار تحصیل کرده و خانواده ها با بسیاری از درآمد گفت: “خوب من به استخدام کسی. من قصد دارم به صرف پول است.’ و سپس شما باید مردم بسیار ناراحت در مورد نابرابری است که می آید از درآمد مردم صرف مقدار زیادی در مشکل. اما ترک یک نسل کامل از کودکان در پشت است نه یک راه حل باشد. ما واقعا نیاز به این می گویند اولویت اول ما است. و من امیدوارم که همه ضربات تا گوشی های خود را به اعضای کنگره و می گوید: “اگر این است که مهم ترین موضوع در بعدی خود محرک لایحه و سپس اولویت های خود را در خارج از ضربت سخت زدن.’

استانتون: وجود انواع و اقسام دراز مدت پیامدهای برای حذف از بازار کار و یا تعویض به پاره وقت به منظور مراقبت از یک کودک. آیا ما باید هر شماره به کمیت است ؟ چه که نگاه مانند?

استیونسون: اگر شما نگاه کنید که چگونه مراقبت مسئولیت ساییده شدن یک زن حرفه ای در آن طول می کشد زمان طولانی است. آن را مورد پذیرش نیست این کار که رفتن به شما فشار بیشتر در زندگی حرفه ای خود را به دلیل آن را رفتن به درگیری با خانواده خود را. آن را در مورد گرفتن پاره وقت کار به طوری که شما زمان بیشتری را در خانه. آن را در مورد انتخاب شغل است که دارای انعطاف پذیری بیشتر. آن را در مورد انتخاب شغل با کمترین رفت و آمد است. کسانی هستند که تجارت آف. و کسانی که تجارت آف در نهایت به آنها کمتر فرصت, فرصت کمتری برای تبلیغات و یا افزایش می دهد. به همین دلیل شما می بینید بسیار بزرگتر شکاف جنسیتی برای زنان در سن 50 از شما دیدم در سن 30. این چیزها را فقط اتفاق می افتد به آرامی در طول زمان است. حتی اگر همه گیر آمده است به عنوان یک بحران بزرگ است و ما شاهد بازار کار دهانه, من فکر می کنم تاثیر مراقبت از کودک بحران در زنان نتایج در حال رفتن به احساس بیش از ده سال آینده.

آنچه که ما شاهد آن هستیم به خصوص که ما به نوبه خود به کاهش است که بسیاری از شرکت ها نمی خواهید به قطع پدر و مادر هر بیشتر شل. و من فکر می کنم بسیاری از زنان در حال رفتن به reevaluating که آیا آنها می خواهم بهتر است شاید مصرف یک دوره از نیروی کار. ما قصد داریم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به عنوان زنان را انتخاب کنید و زمان را از آنها به عنوان مقیاس ساعت خود را به عنوان آنها در کنار شغل خود را. تمام کسانی که همه چیز معنی خواهد بود که آنها در یک موقعیت بدتر در چهار و پنج سال زمان از آنها شده اند بدون این بیماری همه گیر.

ما یک فرصت برای جلوگیری از برخی از این آسیب است. چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ یکی ما نیاز مردان به مرحله و انجام کار بیشتر در خانه است. اگر مقدار کار بدست بزرگتر حالا که بچه ها ما نیاز به تعادل سهام بیشتر است. که راه کارفرمایان را تشخیص دهند که آنها مجبور به قطع والدین شل اگر آن را نه فقط پدر و مادر زن اما همه پدر و مادر که نیاز به یک کمی بیشتر شل. و نکته دیگر این است که سیاست های عمومی: من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به یک مجموعه ای از مشوق های مالیاتی و سیاست های دیگر که تشویق کارفرمایان به استخدام برگشت زنانی که در زمان خارج از نیروی کار برای مقابله با مدارس ، ما می توانیم فریاد ‘مدارس نیاز به باز کردن’ تا آنجا که ما می خواهیم. آنها همه رفتن برای باز کردن. بنابراین با توجه به این که چه چیز دیگری ما باید چیکار کنیم ؟ من فکر می کنم ما نیاز به ارائه اضطراری مراقبت از کودک کمک به مطمئن شوید که وجود دارد مراقبت از کودکان در هر جامعه برای کارگران که باید در شخص شغل. برای کاهش درآمد خانواده های ما می تواند گسترش دهد شروع به سر در یک جامعه فاصله گرفته است: اگر مدارس تعطیل هستند به نوبه خود همه آنها را به شروع به سر و اجازه دهید به ارائه مراقبت برای کودکان کوچکتر. اجازه دهید مطمئن شوید که خانواده های کم درآمد باید مراقبت که آنها نیاز دارند که افرادی که باید در شخص کار باید مراقبت که آنها نیاز دارید و سپس اجازه انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به تغییر مسیر مردم را به نیروی کار به عنوان ما گذشته این. ما در گذشته این بیماری همه گیر. اما کار از دوره نقاهت بعد از آن به پایان خواهد رسید فقط به خاطر اینکه ما یک واکسن.

استانتون: مردم بحث در مورد بازگشایی اقتصاد است. آیا راهی وجود دارد که اتفاق می افتد که بدون مراقبت از سیستم و در حال اجرا ؟

استیونسون: بیا سپتامبر من فکر نمی کنم که این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی پشت سر ما که هر کار خواهد بود به هر حال. ما می توانیم هر کار را بدون مراقبت از کودکان? مطلقا نه. سوال این است که چقدر عدم مراقبت از کودک ما عقب نگه مقابل چه بسیار افرادی هستند که هنوز در خانه ماندن به دلیل آنها نمی خواهند به Covid?

حتی اگر کودک مراقبت برگزاری آمریکا در ماه سپتامبر یا اکتبر ما اجازه دادن به کودک تمام سیستم مراقبت ارد در چنین راهی که آن را نمی خواهد وجود دارد برای ما هنگامی که ما به طور کامل آماده برای رفتن به عقب. شما در حال دیدن مراکز مراقبت کودک که نمی تواند ماندن در کسب و کار. آنها نمی توانند بفهمند چگونه برای بازگشایی شده است. آنها نمی تواند نگه داشتن کارکنان خود را در کارکنان است. آنها به مردم اجازه رفتن. من یک جهان که در آن ما همه واکسن بهار آینده و ما آماده هستیم به هر بچه در مراقبت از کودک در مدرسه در اردوگاه — اما در حال حاضر آنها در حال شروع از ابتدا استخدام کارگران به دلیل تمام کارگران خود را که نوعی از بین رفته و یا نقل مکان کرد. برخی از آنها را بدست مشاغل دیگر و هرگز به آینده. دیگران تصمیم گرفته اند که آنها در حال بازنشستگی زود است. دیگران منتقل جسمی — ‘آره شاید من مشغول به کار با کودکان قبل و من آماده برای انجام این کار دوباره. اما من هرگز با این کارفرما است.’ پس چگونه آنها را که مطابقت دارند ؟ که یک فرایند آهسته.

که در آن من واقعا از دیدن کودک, مراقبت از بحران ما برگزاری است هنگامی که ما آماده همه مشاغل آمد و ما واقعا آماده برای بازیابی حتی اگر ما از افتتاح این مدارس افتتاح شد مهد کودک کارگران در حال رفتن به آنجا اسلات نمی خواهید به وجود دارد. در سطح دولت ما شاهد این در سال 2008 رکود اقتصادی: ایالات زد از پول و درآمد نیست در آینده به دلیل درآمد خیلی کم است. چه متحده انجام زمانی که آنها از پول در سال 2008 رکود ؟ آنها اجازه معلمان بروید. بنابراین این فقط در بخش خصوصی در سطح خصوصی مانند مراقبت از کودکان. آن هم در سطح عمومی: وجود دارد فقط نمی شود و آنها در حال رفتن به اجازه دهید این معلمان بروید. و است که به این معنی است که به عنوان شما سعی می کنید برای گرفتن بچه های خود را در مدرسه کلاس های درس در حال رفتن به فوق العاده شلوغ — جاوا فوق العاده شلوغ در زمانی که مردم احساس بسیار راحت تر اگر آن را فوق العاده شلوغ. من بسیار نگران در چند سیاستگذاران به نظر می رسد به درک پتانسیل برای آسیب دراز مدت است.

استانتون: از نظر آسیب دراز مدت دو-درآمد خانوار را تبدیل به کلیدی برای تحرک رو به بالا در این کشور است. بنابراین اگر یکی از والدین به رها کردن بازار کار یا درآمد قابل ملاحظه ای کمتر بیش از یک عمر به دلیل آن چه که نگاه مانند?

Betsey استیونسون: در برخی از حس برخی از ما نابرابری می آید از این واقعیت است که وجود دارد برخی از کودکان و نوجوانان مطرح شده در دو پدر و مادر خانواده با دو درآمد و بچه های دیگر مطرح شده در خانواده های تک والد با یک درآمد. و این برای تلفن های موبایل واقعا افتضاح می گویند اما آن ممکن است کاهش نابرابری: هیچ بچه می شود دو بگیر; آنها فقط یک.

واقعا گذار خواهد بود بسیار دشوار است زیرا بسیاری از خانواده ها را ساخته اند برنامه حدود دو بگیر. آنها خریداری یک خانه آنها ممکن است قادر به حفظ مسکن پرداخت. آنها ساخته شده برنامه ای برای چگونه آنها می خواهند به زندگی خود فکر ” ما باید این دو درآمد در آینده است.’ و آن را به علت بزرگ reshuffling.

اما مسئله بزرگتر این است که در واقع دوباره چقدر سخت خواهد بود که برای یکی از والدین که در خانه باقی می ماند. اگر یک نفر در خانواده باقی می ماند و بچه ها به پایان رسید تا رفتن به مدرسه — و شما چشمک زدن چشم خود را و آنها در حال رفتن به کالج درسته ؟ پنج تا 10 سال پایین جاده شما بچه ها شروع به حرکت از خانه و شما مانند ‘در حال حاضر من می تواند بازگشت به کار” شما در حال رفتن به یک زمان واقعا سخت گرفتن یک کار.

در دراز مدت از همه چیز بیش از 50 سال گذشته — هر چند آخرین 5-10 سال نبوده است به خوبی برای این — ما تا به حال واقعا بزرگ در افزایش امید به زندگی است. این بدان معناست که شما باید از این پتانسیل به کار از گفتن سن 22 تا 72. که 50 سال است که در آن شما می توانید کسب زندگی کمک مالی برای زندگی خود و خانواده خود زندگی است. و اگر شما را به پنج یا 10 از کسانی که سال ها در خارج از بازار کار آن یک مفهوم برای چقدر شما می توانید کسب درآمد در 25 سال در دیگر طرف از آن است. زمانی که شما صحبت کردن در مورد تحرک رو به بالا این خانواده ها فقط در یک مسیر کاملا متفاوت است که در مورد از دست دادن دو یا سه سال از درآمد آن را در مورد که در پایین درآمدی مسیر برای بقیه عمر خود را.

آنچه که من فکر می کنم بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم این است که آنها دنبال آن هستید در آنچه که آنها امروز درآمد و گفت: “من می تواند به درآمد من امروز به دنبال پس از کودکان و نوجوانان اما چگونه می توانم آن را به عقب؟’ شما می دانید اگر شما فکر می کنم در مورد زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک بزرگراه وجود دارد مقدار زیادی از offramps اما ما واقعا نمی ساخته شده است هر گونه بر روی رمپ. من نمی خواهم برای دیدن بسیاری از زنان مصرف offramps اما واقعیت این است که آنها در حال رفتن به offramps به دلیل بیماری همه گیر. من می خواهم ما را به ساخت بر روی رمپ بنابراین ما می توانیم آنها را در مسیر بازگشت. و این به این معنی است که برای آن دسته از خانواده هایی که آمده اند به تکیه بر دو درآمد وجود دارد هنوز هم می شود یک ضربه مالی اما آن خواهید بود یک ضربه از یک تا دو سال از درآمد یک ضربه از یک تا دو سال از درآمد به علاوه 20 درصد از درآمد سالانه خود را برای بقیه عمر خود را.

استانتون: آیا به نظر شما این یک نقطه عطف برای مراقبت از کودک پس از آن ما خواهد شد فکر می کنم در مورد این مسائل متفاوت است ؟ و اگر چنین است که چون upper-middle-class مردم به خصوص ثروتمند سفید مردم در حال مبارزه با این مسائل در راه است که آنها ممکن است تا به حال انجام در گذشته ؟

استیونسون: [می خندد] من فقط خنده زیرا استفانی Coontz اظهار نظر در این, و او به نقل از بسیار زیبا از شعر, ‘جان براون ، من نمی دانم اگر شما این را دیده ام اما آن را واقعا … این فقط نشسته با من برای یک مدت زمان طولانی این ایده که ” گاهی اوقات وجود دارد می آید یک نرم افزار در زمان خودش … که به طور ناگهانی آن را ندارد دیگر.’ من فکر می کنم شاید ما تا به حال ما در زمان خود و به طور ناگهانی ما آن را ندارد دیگر. من قطعا شنیده ام بیشتر مردم ناراحت در مورد مراقبت از کودک مشکل از من تا کنون شنیده ام قبل از. و من شنیده ام مردم در نهایت حرکت به دور از بحث در مورد آن را به عنوان یک شخصی موضوع است.

من وقت خود را صرف فکر کردن در مورد دیگر مسائل اجتماعی ما اغلب به عنوان مسائل شخصی — حتی مراقبت های بهداشتی چیزی که واقعا شخصی و خصوصی موضوع است. سپس ما ایجاد مدیکر و ما مراقبت های بهداشتی برای سالمندان یک اجتماعی موضوع است. و پس از آن ما شروع به فکر کردن شاید ما نیاز به مراقبت های بهداشتی برای غیر سالمندان یک مسئله اجتماعی است. K-12 آموزش و پرورش تبدیل به یک مسئله اجتماعی اما به نوعی ما فقط تا به حال یک زمان سخت شدن کشش در اطراف در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است.

اگر ما آموخته بود بیشتر در مورد اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش قبل از 50 سال گذشته — اگر وجود داشته است یک حرکت برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش قبل از وجود یک جنبش برای دبیرستان — شاید ما که آموزش و پرورش عمومی که رفت و از سنین 2-13 و من و شما خواهد بود استدلال در مورد اینکه آیا این زمان برای جهانی عمومی دبیرستان. این نوع دیوانه است که ما فقط مرتب کردن بر اساس) گفت: “آره مهد کودک حس می کند اما یک سال قبل از آن است.’

ما نیاز به تجدید نظر در آنچه که مسائل اجتماعی است. و امیدوارم ما در حال رفتن به یاد بگیرند که سرمایه گذاری در کودکان است که واقعا یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید هر دو به خاطر پدر و مادر بلکه به خاطر نسل بعدی. ما در حال ساخت انتخاب در حال حاضر در مورد که در آن ما خواهد شد به عنوان یک اقتصاد در 20 سال در 30 سال بر اساس آنچه ما با این بچه ها. امید من این است که ما در حال حاضر در معرض این مشکل این بود که زندگی در یک جعبه. گرفته ایم درب و در حال حاضر ما همه خیره در آن تفکر ‘چرا ما زندگی می کنند با این مشکل؟’

استانتون: سوال آخر: شما یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور اوباما. اگر شما مشاوره جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع آنچه را که به شما می گویند ؟

استیونسون: ما شده اند با داشتن یک مکالمه ملی برای 20 سال در مورد چگونه می توانید پدر و مادر پرداخت برای کالج. و در عین حال ما در حال انتظار برای آنها را به پوسته اساسا دولت در کالج شهریه برای چهار یا پنج سال برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان. و هیچ کس صحبت کردن در مورد چگونه پدر و مادر می آیند تا با چهار سال ارزش از شهریه به عنوان بچه بیرون آمدن از رحم — و این است که بسیار سخت تر از گرفتن 18 سال به برنامه ریزی برای آن است.

که به من به نظر می رسد مانند بسیار مشکل بزرگتر از پرداخت برای کالج. منظورم این است که من یک مقدار زیادی از همدلی برای کالج, بنابراین من نمی خواهید به صدا مانند من dunking است. نکته دیگر این است که هنگامی که شما 18 سال, شما می توانید برخی از این مسئولیت خود در. به همین دلیل ما وام های دانشجویی و دانش آموزان را در تصمیم گیری و از درآمد خود را به آنها خواهیم پرداخت مقداری از آن را به عقب.

اما ما رو پدر و مادر که خود مواجه وام های دانشجویی که پس از آن در یک موقعیت که در آن به منظور نگه داشتن کار — به منظور ساخته شده اند کالج ارزش آن و به منظور پرداخت وام های دانشجویی خود را — آنها رو به آمده تا با یکی دیگر از چهار سال از شهریه و یا اگر شما دو بچه هشت سال شهریه دریافت به بچه های خود را مراقبت از کودک. که به من به نظر می رسد به طور کامل به عقب.

این راه حل نیست به پرداخت هزینه مراقبت از کودکان کارگران کمتر است. من فکر نمی کنم ما می تواند. این راه حل رو به مخارج دولت در مراقبت از کودکان. آن را برای رفتن به باید دولت تشویق و پاداش کسب و کار است که ارائه کارکنان با انعطاف پذیری آنها نیاز به تعادل کار و مراقبت از کودک. سیاستگذاران به این موضوع بحث قانون در حال حاضر نیاز به درک که مراقبت یک بخش ضروری از اقتصاد ما. و آن را یک سرمایه گذاری است که زمانی که آنها را که آنها در حال رفتن برای دیدن مزایای رشد اقتصادی است.

همان مردمی که خوشحال هستند برای کاهش مالیات شرکت چون آنها فکر می کنم که رفتن به از بند باز کردن یک موج از رشد من به آنها می خواهند بدانند که اگر آنها می خواهند به از بند باز کردن یک موج از رشد آنها نیاز به سرمایه گذاری در نسل بعدی که نسل فعلی می تواند کار خود را انجام دهد و نسل بعدی آماده است برای انجام این کار را حتی بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>