چگونه coronavirus می تواند در آماده سازی ما برای بیوتروریسم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به انجمن خوش آمدید سیاسی جدید جهانی بهداشت عمومی ویژه — یک فرمت جهانی ترجمه عضویت در خبرنامه. هر هفته در حال پیگیری مسائل عمده ای رو به جهان است. ثبت نام در اینجا.

بیل گیتس بود در مقابل رهبران جهان و هشدار داد: “ما چشم پوشی از ارتباط بین سلامت و امنیت بین المللی و امنیت ما در خطر است.” آن اوایل 2017 و فناوری میلیاردر-تبدیل-جهانی-سلامت نیکوکار صحبت شد در کنفرانس امنیتی مونیخ در مورد یک پاتوژن منتقل شونده از طریق هوا است که “می تواند کشتن بیش از 30 میلیون نفر در کمتر از یک سال است.”

سه سال بعد این بیماری همه گیر کوروناویروس را کشته است به عنوان بسیاری از مردم به عنوان دروازه می ترسید, اما آن را نیز آلوده کرده است بیش از 15 میلیون پر بیمارستان و کشته شدن بیش از 630,000. قریب به اتفاق دولت های این ویروس است که, در نقاط مختلف, تعطیل بسیاری از این سیاره ساخته و ویران کردن اقتصاد است.

بیوتروریسم کارشناسان در حال حاضر نگرانی غرب است و حتی کمتر آمادگی برای یک حمله بیولوژیکی. بدتر ویرانی ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus می تواند ایجاد انگیزه دولتهای سرکش و یا گروه های تروریستی به استفاده از یک شبیه پاتوژن خود را در برابر دشمنان گفت: Andy وبر یک عضو ارشد در واشنگتن-بر اساس شورای راهبردی خطرات.

وبر دولت اوباما معاون وزیر دفاع هسته ای و شیمیایی و بیولوژیک دفاع از برنامه های او می گوید بیشتر در مورد کشورهایی مانند کره شمالی با استفاده از آن “چون ما می دانیم که کره شمالی با پیشرفته سلاح های بیولوژیکی برنامه است.”

که برنامه به رهبری ایالات متحده برای سازماندهی یک سری از تمرینات با کره جنوبی از سال 2011 تا 2013 به آماده شدن برای حملات بیوتروریسم شامل بیش از یک دوجین کره ای و آمریکایی و سازمان های دولتی. “من باور دارم کسانی که در تمرینات یکی از دلایلی که جمهوری کره در پاسخ به Covid-19 موثر است,” او گفت:. ایالات متحده و کره جنوبی همچنان به شریک زندگی در یک biosurveillance پروژه: مشترک نیروهای ایالات متحده و کره پورتال و یکپارچه تهدید شناخت فن آوری های پیشرفته تظاهرات.

روسیه یکی دیگر از نگرانی های گذشته خود داده استفاده از سلاح های شیمیایی. اخیرا روسیه عوامل مستقر Novichok عصب عامل در شهر سالزبری در مارس 2018 — تلاش برای ترور یک افسر نظامی سابق روسیه در تبدیل-double agent.

Salisbury مجبور شد به یک مستند نه بر خلاف اقدامات اعمال شده در انگلستان در این سال به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. “پاکسازی عملیات فرار را به میلیون ها نفر” پوند بریتانیا گفت: Jamie Shea, یک ملی بریتانیا بود که در ناتو و معاون دبیر کل در حال ظهور چالش های امنیتی تا ماه سپتامبر سال 2018 است.

در پاسخ به یک حمله بیولوژیکی طبیعی

در سال 2017, سخنرانی گیتس گفت که “بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای محافظت در برابر به طور طبیعی همه گیر هستند و همان چیزهایی که ما باید آماده به صورت عمدی بیولوژیکی حمله کند.”

نژاد سراسر جهان برای coronavirus واکسن می تواند به عنوان یک آزمون اجرا و سپس برای ما بیوتروریسم پاسخ.

از آنجا که تنها یک زن و شوهر از ده ها خانواده از ویروس ها و انسان ها در حال حاضر توانایی خواندن و ویرایش DNA آنها باید قادر به سرعت توسعه واکسن ها و داروها و آنتی بیوتیک ها برای طیف گسترده ای از عوامل بیماری زا با توجه به وبر.

این که آیا آن را از علل طبیعی و یا از دشمن فلج کننده اثر یک ویروس جدید هستند گفت: Stefano Stefanini سابق سفیر ایتالیا به ناتو در حال حاضر رئیس دفتر بروکسل از پروژه همکاران مشاوره. Stefanini فکر می کند که ناتو باید در واکنش به کروناویروس در همان راه آن واکنش نشان می دهند به یک حمله بیولوژیکی, او گفت:.

در آینده دفاع داد باید در نظر بگیرید که چگونه برای کمک به اعضای آن بهتر آماده شدن برای این نوع از شرایط اضطراری و شاید به عنوان بخشی از هزینه های دفاعی, بودجه, او گفت:. هنگامی که یک واکسن خواهد بود تایید ناتو می تواند نقش قابل توجهی با استفاده از تدارکات خود را برای کمک به استقرار آن را به کشورهای عضو و شاید به دیگر کشورها نیز گفت: Stefanini.

سخنگوی ناتو pifer رد این انتقاد گفت: این سازمان برای اولین بار نیست پاسخگوی در این شرایط. که تا به سازمان ملل اما ناتو می توانید با استفاده از قابلیت های آن برای حمایت از آنها, او گفت:.

اتحاد کمک کرده است و اعضای آن حمل و نقل تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی او اشاره کرد و انگلستان و آلمان به پرواز در وسایل اضافی را از ترکیه و چین ، نیروهای نظامی همچنین به راه اندازی موقت بیمارستان ها در کشورهای خود و دیگر متفقین متحده است.

در جلسه خود در اواسط ماه ژوئن وزرای دفاع ناتو تصمیم به ایجاد یک انبار تجهیزات پزشکی به حمایت کشورهای عضو و شرکای و توافق به یک صندوق جدید برای کمک به دست آوردن اضافی تجهیزات پزشکی “باید نیاز بوجود می آیند,” او گفت:. که ممکن است به زودی مورد با تعداد coronavirus موارد افزایش دوباره در برخی از کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا

منابع کلیدی برای آمادگی. بسیاری از کشورها در اروپا و مجاز خود را بنا به خرد شدن بیش از دو دهه گذشته به عنوان دولت راضی شد زمانی که آنها را دیدم که شیوع مانند سارس, آنفولانزای مرغی MERS یا ابولا را روشن نمی کردن به عنوان بد به عنوان ترسید با توجه به Jamie Shea سابق ناتو رسمی. “Coronavirus بسیار زیاد شده است بیدارباش” شیا گفت.

COVID واکسن آخرین مسابقه

مغلوب ساختن پیشی جستن مسابقات به واکسن خود را در “اکتبر سورپرایز”: هیچ کارشناسان بهداشت بر این باورند واکسن را به طور کامل آماده, اجازه دهید به تنهایی و به طور گسترده ای در دسترس است پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. “در واقع, آن است که رفتن به بخش اول از سال آینده قبل از اینکه ما شروع به دیدن افرادی که واکسینه” مایک رایان سر که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در این هفته. نیست که توقف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده سازی به ادعای پیروزی از طریق “عملیات با سرعت پیچ و تاب” او به عنوان زاویه برای انتخاب مجدد.

با شماره: دارد در حال حاضر حداقل 198 واکسن و 277 Covid-19 درمان در حال توسعه است. حتی کسانی که در ساخت بهترین پیشرفت انتظار به واکسن در دسترس عموم تا سال 2021 در اولین.

هنر معامله: آمریکا, آلمان, فرانسه, ایتالیا و هلند امضا کرده اند تا به صورت بالقوه AstraZeneca واکسن است که باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی, با توجه به مطالعه منتشر شده در دوشنبه. شرکت کنندگان تا به حال بهترین پاسخ هنگامی اولیه گلوله به دورهی 28 روز بعد. انگلستان قرارداد برای خرید 30 میلیون دوز از یک فایزر/BioNTech واکسن که به زودی تست شده بر روی 30,000 داوطلبان. آمریکا نیز این هفته اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت $1.95 میلیارد و 100 میلیون دوز از آن است. در همین حال کمیسیون اروپا هنوز به امضای واکسن مقابله, با وجود مصرف در نقش مذاکره به نمایندگی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. یک هندی مواد مخدر مغول می گوید آمریکایی ها خواهد پرداخت بیش از حد برای Covid واکسن و می خواهد به تغییر است.

چینی coronavirus واکسن طراحی و توسعه توسط CanSino بیولوژیک نیز نشان داد امیدوار کننده پاسخ ایمنی در انسان آزمایش با مکزیک گفت: چند روز بعد از آن که چین در حال برنامه ریزی برای ارائه یک 1 میلیارد دلار وام به آن واکسن در دسترس به کشورها در سراسر امریکا لاتین و کارائیب است.

بهداشت جهانی عکس

چهار راه شرکت های دارویی می تواند به کاهش نابرابری نژادی: اقلیت را تشکیل می دهند نزدیک به 40 درصد از جمعیت ایالات متحده اما کمتر از 20 درصد از شرکت کنندگان در کلید بالینی. برای تغییر که الی لیلی تیم Garnett و شادی فیتزجرالد argue است که شرکت های دارویی باید قرار بالینی نزدیک به بيماران در خانه با استفاده از مجازی بیشتر بازدیدکننده داشته است انجام کمتر پایین-استفاده از آزمایشات و جمع آوری داده های کمتر و کاهش الزامات واجد شرایط بودن از جمله کسانی است که از بین بردن افراد با شرایط متعدد.

ماسک در چه قیمت ؟ چین با استفاده از مجبور اویغوری نیروی کار به تولید ماسک های صورت که تا پایان فرسوده توسط مردم در سراسر جهان است.

چگونه مونیخ تبدیل آن شیوع کروناویروس به یک مطالعه علمی.

بحرین و قطر دارای بیشترین میزان سرانه coronavirus عفونت.

که بدن رد Pompeo اتهامات که آن را خریداری شد توسط چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>