چگونه coronavirus است upending پزشکی حریم خصوصی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اپل و گوگل در حال ساختمان عظیم coronavirus برنامه ردیابی. مقامات دولتی در حال افشای عفونت و تبادل “ایمنی گذرنامه” و اسباب بازی است که می توانید بگویید اگر یک فرد آلوده برگ خانه خود را.

آن را همه به نام سلامت عمومی است. و آن را یک حریم خصوصی کابوس — یک شکست برای قبل از همه گیر تلاش برای ایجاد جدید پادمان به صورت دیجیتال پزشکی اطلاعات و به روز رسانی HIPAA قانون حفظ حریم خصوصی.

در میان بهداشت عمومی اورژانس نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها به عقب ردیابی زمان واقعی از افراد آلوده — یک مقابل چه بوده است افزایش نگرانی در مورد فرسایش حریم خصوصی. Coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است و جهان از بسیاری جهات اما فشار تهاجمی برای داده های سلامت به نام توقف این ویروس ممکن است به عواقب بلند مدت برای حفظ حریم خصوصی بیمار.

در اینجا پنج راه همه گیر در حال تغییر است چگونه بیماران در حال تماشا:

تماس با ردیابی: اپل و گوگل متعهد شده اند برای کمک به مقامات بهداشت عمومی متوقف کردن گسترش ویروس با ایجاد تکنولوژی ردیابی برای برنامه های جدید افراد می توانید دانلود برای تلفن های هوشمند و استفاده به صورت محرمانه تعیین خود به عنوان آلوده. تکنولوژی بلوتوث در گوشی های پس از آن می توانید هشدار دادن به دیگر کاربران برنامه آمده است که در نزدیکی به اندازه کافی بلند به در خطر ابتلا به این بیماری است. سیستم مقایسه و تطبیق داده ها از هر دو آندروید و آیفون کاربرانی که ثبت نام است و انتظار می رود تا اواسط ماه مه. مایکروسافت در حال همکاری با دانشگاه واشنگتن در برنامه خود را.

برخی از کشورها در حال حاضر سعی استراتژی است که در ساخت تلفن همراه اطلاعات محل برای پیگیری بیماران افزایش نگرانی های حریم خصوصی. تکنولوژی غول های وعده داده اند به استفاده از رمزگذاری برای محافظت از کسانی که دانلود این برنامه است. ولی به نظر می رسد می خواهید بیشتر اطمینان: یک بنیاد خانواده کایزر, ردیابی نظرسنجی در بر داشت دو بار به عنوان بسیاری از مردم مایل به دانلود این برنامه اگر اطلاعات مدیریت بهداشت عمومی سازمان نه شرکت های فن آوری. و آمریکایی ها هنوز هم در حال بیشتر تمایلی به استفاده از این فن آوری است.

دانشگاه آمریکایی استاد حقوق جنیفر Daskal نگرانی در مورد همه گیری تخم ریزی فراوانی از تماس با ردیابی برنامه های مختلف با کیفیت و طراحی بدون همراه کنترل کیفیت. “این دشوار است که به طور کامل چه خبر است. آن را سخت به ارزیابی چه کار می کند و چه کار نمی کند و در راه” او گفت:.

بریتانیا خدمات بهداشت ملی را رد کرد و اپل و گوگل طرح به نفع یک سیستم متمرکز که در فروشگاه مطابق اطلاعات بر روی یک کامپیوتر سرور است که می تواند کمتر در معرض هک. و برخی از کارشناسان سوال که آیا سلامت سازمان های درگیر در ردیابی کافی پادمان.

“ما می دانیم که برخی از دولت ها ندارد بهترین در کلاس امنیت اطلاعات گفت:” لوسیا وحشی حریم خصوصی متخصص با راه اندازی Omada سلامت.

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این برنامه به شما ارائه یک تصویر دقیق از این بیماری همه گیر را گسترش تکنولوژی کارشناسان از جمله سابق FTC افسر ارشد فناوری اشکان سلطانی نوشت: در بروکینگز پست وبلاگ. “ما نگران است که تماس-برنامه ردیابی خدمت خواهد کرد به عنوان وسایل نقلیه برای سوء استفاده و دروغ در حالی که ارائه یک احساس امنیت کاذب برای توجیه بازگشایی محلی و اقتصاد ملی و قبل از آن است که امن برای انجام این کار” آنها نوشت.

ردیابی تحرک: Apple, Facebook و Google نیز های احداث مخازن اطلاعات با مقامات بهداشت عمومی نشان می دهد که آیا مردم به اقامت در نزدیکی خانه یا در حال حرکت بین دو نقطه برای کمک به ارزیابی اثربخشی اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی استراتژی. برخی از محققان به طور مشابه استخراج پست های عمومی در توییتر. و شرکت های فن آوری می تواند با استفاده از یادگیری ماشین به منظور بررسی اگر افراد در حال نگه داشتن امن مسافت های طولانی در یک محل کار.

اطلاعات حذف شده از تلفن همراه داده های مکان جمع است و محروم از شخصی شناسه هر چند حریم خصوصی کارشناسان هشدار می دهند آن را هنوز هم می تواند همسان به افراد است. “داده های اساسی است که هنوز هم برگزار می شود توسط کسی که گفت:” آلن ساقی موقت مدیر اجرایی و مشاور عمومی در Electronic Privacy Information Center. این گروه برای تحت فشار قرار دادند سخت تر کنترل و اشاره کرد از جمله اطلاعاتی است که در حال حاضر به راحتی به فروش می رسد و مورد استفاده برای تبلیغات هدفمند.

MIT محقق کارلو Ratti یادداشت تلاش های نظارت هستند و هیچ تهاجمی بیشتر از تکنولوژی غول های استاندارد جمع آوری داده ها برای بازاریابی است. “آنها در حال حاضر در حال جمع آوری داده ها پس حداقل آن را برای استفاده خوب چیزی از آن استفاده می شود در یک شفاف در راه است.”

اما باتلر گفت: بحران بهداشت و درمان و ردیابی بیمار اشاره به نیاز بیشتر نظارت دولت. “ما نیاز به یک واقعی حریم خصوصی نظارتی زیرساخت در ایالات متحده است که می تواند معتبر ارزیابی و معتبر نظارت بر این سیستم ها به دلیل آنها بسیار پیچیده است.”

, افشاگریهای: مقامات در سراسر جهان در حال انتشار اطلاعات بیشتر در زمانی که یک coronavirus مورد تایید و که در آن فرد آلوده کردم. در نظریه آشکار به مردم و یا برای کارفرمایان افزایش شفافیت در مورد چگونگی این بیماری در حال گسترش است. این اطلاعات می تواند منجر به آزار و اذیت و انگ زدن.

مقامات در وستپرت Conn., کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد که در حال حاضر در یک مهمانی که باعث موضعی شیوع. که متوقف نمی “شایعه اذهان عمومی و تهمت” از مردم در جامعه این شهر اولین selectman گفت: در یک بیانیه ویدئویی. رفتن با یک coronavirus نتیجه است مانند “داشتن STD” یکی Westporter نیویورک تایمز گفت.

افشاگریهای بیشتر در کره جنوبی که در آن دولت trawls از طریق تشخیص چهره اطلاعات خرید کارت اعتباری تلفن همراه داده ها و اطلاعات دیگر به فاش کردن حرکات افراد آلوده به گفته محققان در مجله انجمن پزشکی آمریکا. که منجر به گسترده پوشش خبری و, در برخی موارد, عمومی آیفون از هویت افراد آلوده.

“این یک چیز می گویند هر کس در یک شهرستان باید اقامت در داخل خانه” Omada عمدا گفت. “این است که دیگر به طور کامل به انتشار خرید مسیرهای از یک شخص خاص که آلوده شد.”

این تلاش به خوبی می تواند الهام بخش بی اعتمادی مقامات بهداشت عمومی نیاز به اجتناب از گفت آمریکا دانشگاه Daskal.

ایمنی گذرنامه: مقامات در سراسر جهان در حال بررسی امکان صدور گذرنامه و مدارک یک فرد بهبود از این ویروس سیستم ایمنی بدن است که می تواند نمایش داده شده در گوشی های. این اطلاعات اجازه می دهد تا بیماران را به حرکت بیشتر و آزادانه تر از کسانی که گرفتار این بیماری است.

یک گواهی از گذشته عفونت می تواند در اطراف بهداشت عمومی سرکوب مانند آن دیده می شود که در آن افراد در ووهان قطع شد و از برنامه های گوشی های هوشمند نیاز به پرداخت هزینه برای کالا و تعامل با جهان است.

اما کارشناسان می گویند تفرج عموم بیماران می تواند منجر به مورد هویت اشتباه است. و توزیع نابرابر coronavirus تست می تواند برخی از جوامع بدون گواهینامه مورد نیاز برای از سرگیری زندگی اقتصادی.

دیجیتال قرنطینه: مقامات نیز وزن محاسن “دیجیتال قرنطینه” تکنولوژی — نرم افزار ها و یا ابزارهای پوشیدنی است که به مقامات اجازه می دهد برای دیدن اگر آلوده بیماران در حال ترک خانه های خود و قرار دادن دیگران در معرض خطر است. آزمایش در تایوان و سنگاپور و لهستان را دامن زده بهره در ایالات متحده با هاوایی ایجاد یک وب سایت نیاز مسافران به بررسی روزانه با اطلاعات محل و وضعیت سلامت.

قرنطينه نیاز به فرآیند دادرسی گفت: Omada را وحشی و ابزار دیجیتال نباید هر گونه متفاوت است. “ما قرار نیست دستگیری دستبند بر مردم و بدون تشریفات و ما نباید نیروی برنامه های در مردم برای بهداشت عمومی یا” او گفت:.

نرم افزار طراحی نیز بسیار مهم است گفت: Daskal. یک طراحی اولیه از لهستان قرنطینه برنامه های مورد نیاز به کاربران برای آپلود عکس به منظور بررسی مکان خود را — و داده ها حفظ شده بود به مدت شش ماه بدون توضیح به همین دلیل است.

“داده ها باید نابود شود به عنوان به زودی به عنوان قرنطینه است” Daskal گفت. به طور کلی او افزود: طرح های جدید برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های حساس را باید با غروب آفتاب به عنوان به زودی به عنوان اضطراری برای بهداشت عمومی به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>