چگونه coronavirus را تکان داد کنگره خوشنودی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را تنها چند ساعت قبل از شروع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه هنگامی که سناتور. تام پنبه شروع به وحشت.

این جمهوریخواه آرکانزاس در حال صرف روز مارتین لوتر کینگ آخر هفته پدیده هنگامی آشکار شد بیش از گزارش های خبری از آسیا توصیف جدید و بسیار عفونی بیماری ترسیم استانی شهرستان از 11 میلیون نفر در داخل چین سخت خود را در حال حاضر عمیقا برگزار اهانت به حزب کمونیست چین.

پنبه زده شد راه دولت چین شد قرار دادن یک چرخش مثبت در آن دست زدن به این ویروس جدید در حالی که گرفتن به طور فزاینده ای در مراحل شدید سعی کنید به آن را شامل. “این زمانی است که آن را واقعا نوع کریستال برای من,” او گفت: سیاسی در مصاحبه. “این دو چیز بدیهی است مطابقت ندارد.”

بنابراین او شروع به badgering کاخ سفید برای بار سفر از چین بلافاصله. پنبه به نام رئیس جمهور را در قانون Jared کوشنر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگر مقامات هشدار در مورد خطرات ناشی از ویروس و فشار دادن آنها را به زمین پرواز.

به زودی او گفت: او تا به حال ساخته شده و نقطه نظر خود را به طور کامل است که او را به سادگی به نقطه پایین به زمین هر بار که او را دیدم کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland — نشانه ای برای “دریافت هواپیما پایین.”

اما پنبه همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگران بود استثنا در کاپیتول هیل که هنوز هم وجود دارد ممکن است یک شانس برای جلوگیری از بدترین.

هر چند قانونگذاران در حال حاضر مورد تایید عظیم الجثه هزینه های بسته بندی اولیه غلبه بر کاخ سفید شک و تردید به جمع آوری — در یک ماده از روز — یک 2.2 تریلیون دلار زندگی قایق غرق شدن اقتصاد آمریکا, کنگره مریض بود-آماده به عنوان سال 2020 برای کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر خود را.

برای سال قانونگذاران بودجه کافی کلید سلامت عمومی برنامه با وجود هشدارهای متخصصان. اخیرا مجلس نمایندگان و سنا رهبران صرف ماه squabbling بیش از استیضاح که به آن اوج در مهم اوایل هفته از وقوع. و حتی پس از آنها از خواب بیدار شد به جاذبه تهدید coronavirus مطرح, اعضای, کنگره, تلاش برای غلبه بر عدم اعتماد به یکدیگر و در یک دولت که از مدتها پیش به آتش کشیدند اعتبار خود را در کاپیتول هیل.

پنبه شد و با قرار دادن تماس به کاخ سفید تهمت بود علنا کم اهمیت جلوه دادن ویروس. “ما آن را کاملا تحت کنترل” رئيس جمهور گفت: در Jan. 22. “این یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.” آلوده از ووهان آلاینده پایتخت هوبئی استان در حال حاضر وارد سیاتل که در آن مقامات بر این باورند او ممکن است برای اولین بار به ارمغان بیاورد رمان coronavirus به سواحل آمریکا.

در آن زمان به طور بالقوه فاجعه بار طبیعت آغاز شد و هنوز هم به طور گسترده ای درک. در Jan. 24 در خواست سناتور. لامار الکساندر (R-Tenn.), مقامات دولت برگزار شد یک جلسه کامل سنا. اما طبقه بندی شده در جلسه بود کم با حضور در دو مجلس سنا و مشاوران و گفت: به دلیل آن را در کنار هم قرار شد در آخرین دقیقه برگزار شد و در همان روز به عنوان آخرین مهلت برای سناتور برای ارسال خود را استیضاح سوالات. تنها حدود 14 از آنها را نشان داد.

“این فکر اولیه از Dems, من فکر می کنم این است که ما در تلاش برای منحرف کردن اذهان از استیضاح” یک جمهوریخواه سنا مشاور گفت. یک مقام کاخ سفید به یاد می آورد شگفتی خود را در “فوق العاده” حضور ضعیف اشاره کرد که آن را “حتی اگر این میزان ابراز نگرانی پس از آن بود و نه شدید.”

اما الکساندر همراه با سه سنا همکاران صادر شده تنها مطلوب بیانیه پس از آن که خیانت حس کمی از زنگ. “ما در حال نظارت بر شیوع یک رمان coronavirus از نزدیک و در ارتباط نزدیک با ایالات متحده و سازمان های دولتی در اعمال و اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس” ژان. 24 بیانیه بخوانید. “ما از مقامات دولت برای ما با ارائه به روز رسانی در این موضوع مهم است و برای جزئیات تلاش های خود را برای محافظت از مردم آمریکا. ما همچنان به همکاری نزدیک با مقامات دولت به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده آماده است برای پاسخ دهند.”

در روز اما دموکرات ها شروع پله تا هشدارهای خود را. در Jan. 26, رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام وزارت بهداشت و خدمات انسانی به اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس که رایگان تا 85 میلیون دلار در بودجه برای سازمان های فدرال. “باید شیوع بدتر آنها در حال رفتن به نیاز به دسترسی فوری به بحرانی بودجه فدرال که در حال حاضر آنها می توانند دسترسی نیست” شومر گفت.

واشنگتن ایالت دو سناتور دموکرات پتی موری و ماریا Cantwell, خواستار در یک Jan. 28 نامه ای که آذر نگه داشتن آنها را مطلع “با آخرین اطلاعات در مورد شدت بیماری در این کشور ظرفیت برای تشخیص موارد چه مراحل گرفته شده برای آماده سازی مراقبت های بهداشتی آمریکا کارگران چه سیستم های غربالگری در محل در ایالات متحده فرودگاه, وضعیت, یک رمان coronavirus واکسن.” در آن زمان فقط پنج مورد از coronavirus کشف شده در ایالات متحده آمریکا

در Jan. 31 کاخ سفید ممنوع ترین سفر از چین و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. یک مقام کاخ سفید تا حدودی اعتبار پنبه را از کوره در رفته هشدارهای که او گفت: “آیا نقش مهمی در دولت تصمیم گیری نهایی را به عمل آورند.”

این اولین بار بود که عمده ایالات متحده در واکنش به ظهور فاجعه metastasizing فراتر از چیزی است که تقریبا هر کسی در هر دو طرف خیابان پنسیلوانیا هرگز تصور است. اما دولت ساخته شده کمی استفاده از آن به طور موقت فایروال: تنها دو ماه بعد از بیمارستان ها در حال غرق هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت در حال خطرناکی در تامین کوتاه مدت و برخی از morgues هستند و حتی در حال اجرا از فضا به عنوان ایالات متحده تلفات ضربات گذشته 2000 علامت گذاری به عنوان.

برخی از جمهوریخواهان از جمله پنبه گسل استیضاح که رسما پیچیده شده در فوریه. 5 برای منحرف همکاران خود را از علائم هشدار دهنده زود هنگام. “این مایه تاسف است که در اوایل روز جهانی بیماری همه گیر سنا فلج شده بود و توسط یک حزبی استیضاح محاکمه” پنبه گفت.

“کل اجرایی شعبه مصرف شده توسط استیضاح و آن را کاملا پریشان کنگره هم گفت:” مجلس سنا GOP aide. “اگر ما انجام استیضاح, ما نمی خواهد که تا به حال یک جلسه ما را به حال جلسات—و خیلی بیشتر عمومی نظارت به مورد مداقه قرار دادن همه از این است.”

تپه تمرکز بر استیضاح سوار پوشش تصمیم گیری در روزنامه ها و تلویزیون ، زمانی که رسانه های ملی آیا نوشتن در مورد ویروس مرموز در چین این داستان بودند اغلب به خاک سپرده شد پشت نمرات از دیگران chronicling با مشخصات بالا جنگ بیش از استیضاح شهود و شهادت.

بسیاری از دموکرات ها اصرار استیضاح نبود یک عامل در تمام اشاره کرد که خانه نیست حتی به طور کامل در جریان COVID-19 تا پس از سنا محاکمه شد و اشاره به این که جمهوری خواهان از رئیس جمهور در پایین به طور مداوم به عنوان تهدید در هر دو صورت عمومی و خصوصی. دموکرات ها شروع به هل دادن برای اورژانس مکمل بودجه برای مبارزه با این ویروس در یک بسته-درب coronavirus جلسه led توسط آذر on Feb. 5 آخرین روز از استیضاح; پیشرو نوروزی در ضمن مکرر دولت اطمینان داد که شیوع موجود بود و حتی چند تن از آنها ریخته سهام.

“سناتور دموکرات نمی شد با استفاده از فوریه به فشار رئیس جمهور برای گرفتن جدی در مورد اولیه مکمل [تخصیص] درخواست” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.), یکی از prescient قانونگذاران در هشدار از ویران کردن یک بیماری همه گیر خواهد انتقام. “[T]هی نیست این به طور جدی به اندازه کافی” مورفی توییتی پس از خروج از Feb. 5 brieing. “قابل توجه بدون درخواست برای هر گونه کمک مالی اضطراری است که یک اشتباه بزرگ است. محلی سیستم های بهداشتی نیاز به منابع آموزشی و غربالگری کارکنان و غیره. و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

دموکرات ها اذعان کرد که وجود دارد شانس کمی کنگره انجام داده اند خیلی بیشتر برای کمک به این کشور آماده کند.

“در جهان جایگزین است که در آن استیضاح اتفاق نمی من فکر نمی کنم تعویض شده اند زودتر لایحه در coronavirus” گفت: تشکر. برندان بویل (D-Pa.). “حتی به عنوان ما در حال عبور ما فاز 1 coronavirus لایحه بسیاری از جمهوری خواهان مجلس نمی شد مصرف coronavirus به طور جدی حتی تمسخر این موضوع است.” در مارس 9, Rep. مت Gaetz (R-FL) عینک یک ماسک ضد گاز بر روی زمین خانه ظاهر می شود به نور از موضوع است. یکی دیگر از دموکرات مجلس گفت: ایران با همکاران توصیف coronavirus پوشش در آن زمان به عنوان “هیستری” و تعجب که چرا آن توجه بیش از آنفولانزای فصلی.

آنچه دو طرف به طور کلی موافقم در این است: با حرکت آهسته فاجعه رخنه کرد تا نه فقط در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلکه در کنگره stymying پاسخ سریعتر.

“من فکر می کنم این طبیعی است به دست کم گرفتن تهدید مانند این که جهان نیست در مواجه با این تهدید شدید احتمالا در 100 سال — از آنجا که اسپانیایی آنفلوانزا” پنبه گفت.

هشدارهای زودهنگام و مبارزه بیش ماسک

توسط بهمن, مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته شده بود دریافت به روز رسانی از جامعه اطلاعاتی در مورد گسترش ویروس برای حدود یک ماه است. کارکنان در سطح جلسات به روز رسانی و نوشته شده محصولات از جامعه ایران در ماه ژانویه آغاز شد و تقریبا همزمان با اولین گزارش به ظهور در مورد شیوع گفت: دو دموکراتیک دستیاران. کسانی که به روز رسانی افزایش طول ماه فوریه و مارس بود تحت فشار قرار دادند به خانه پنل به صورت روزانه.

دموکراتیک تشکر. آدام شیف رئیس خانه هوش کمیته سیاسی گفت که هوش جلسات و هشدارها از CDC و سازمان بهداشت جهانی به رهبری او را برای تبدیل شدن به “وبسایتی است که بیشتر نمی شد در حال انجام برای آماده سازی آمریکا برای گسترش این ویروس است.”

شیف آغاز شده بود با شنیدن به طور مستقیم از ترکیبات در موضوع های اطراف شروع فوریه 12, به خصوص کسانی که به دام افتاده در قرنطینه در سواحل ژاپن در آن زمان در الماس شاهزاده کشتی کروز. Coronavirus نیز “عمده موضوع از مکالمات خصوصی در کنفرانس امنیتی مونیخ” در اواسط ماه فوریه شیف گفت که “مطرح آلارم های اضافی به من که متحدان اروپایی ما به نظر می رسید بیشتر در رابطه با این ویروس از خود آمریکا هستند.”

در اطراف این زمان مشخص شد به بسیاری از در کاپیتول هیل که آنها نیاز به تقویت دولت ظرفیت برای مبارزه با جوانه زدن شیوع و سریع است. دولت عنوان ایده—کاخ سفید خواست برای میلیاردها کمتر از آن در نهایت دریافت کرد—اما دموکرات ها به خصوص مصمم بودند: شما در حال رفتن به نیاز به پول بیشتر و یا دیگری پزشکان در خط مقدم به زودی غرق می شود.

برخی از گسل نهفته است با کنگره خود را. برای سال ها و کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال التماس قانونگذاران به صرف صدها میلیون بیشتر برای برنامه های فدرال تحت همه گیر و همه خطرات آمادگی عمل قانون ایجاد شده پس از 9/11 به ملت و نظام سلامت به صورت یک فاجعه بزرگ. بسیاری از این برنامه ها بوده است کاهش می یابد و به سطح خطرناکی پایین به عنوان کنگره و پی در پی دولت به طور مداوم ارائه شده کمتر از آنچه که کارشناسان تصور می شد مورد نیاز است.

برای 2019 مثلا به جای مناسب توصیه $820 میلیون به علاوه برای بهداشت عمومی کمک های مالی و $470 میلیون به علاوه برای بیمارستان, آمادگی کنگره تنها به توافق صرف در مورد $675 میلیون و 275 میلیون دلار بود. تنها صداهایی مانند بهداشت ، تامی بالدوین (D-Wisc.), خواست که کمک های مالی بیشتر از دست رفته و استدلال.

“کنگره در حال حاضر به انجام اضطراری supplementals تا حدودی به دلیل نبود پول در محل به پاسخ های قبلی,” دکتر گفت: آشا جورج, مدیر اجرایی کمیسیون دو حزبی در Biodefense و یک کارمند ارشد سابق در خانه میهن کمیته امنیت.

شاید بیشتر بتن در نتیجه یک غفلت استراتژیک ملی ذخایر دولت فدرال اضطراری ذخیره کردن منابع مانند ماسک و هواکش که برگزار شد فقط کسری از مواد در حال حاضر مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر. بودجه برای ذخیره اتحاد ماند حدود 600 میلیون دلار در هر سال برای چند سال گذشته رو به افزایش به 700 میلیون دلار در سال 2019. اما این آژانس مسئول هشدار داد در سال گذشته که بیش از یک میلیارد دلار نیاز بود برای دوباره پر کردن فروشگاه خود را و جایگزین تمام شده دارو و تجهیزات.

با وجود ضرورت کنگره رو گرفتار کردن بیش از مسائل جانبی از جمله اختلاف بر مسئولیت حقوقی است که برای تقریبا یک ماه نگه داشته و یک مانع کلیدی در جایی از ارائه ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت مورد نیاز آنها.

به عنوان قانونگذاران کردم به کار در فوریه تولید کنندگان که ماسک های صورت گفت: آنها خواهد بود قادر به ارائه ده ها میلیون نفر بیشتر N95 ماسک صورت — همچنین به نام ماسک به بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان. اما آنها نیاز به کنگره برای محافظت از آنها را از پرونده های حقوقی بیش از جایگزین ماسک که در اصل ساخته شده برای استفاده های صنعتی و در نتیجه نرفته بود از طریق فرایند تصویب FDA که سنتی بیمارستان ماسک مورد نیاز را از طریق قبل از آنها استفاده می شود در مراقبت های بهداشتی تنظیمات. (هر دو نوع ماسک N95 کیفیت — به این معنی که آنها به معنای به جا از نزدیک در اطراف صورت و فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد-اما صنعتی ماسک ساخته شده برای استفاده مانند سایت های ساخت و ساز.)

محاکمه وکلا به مدت طولانی لابی در برابر چنین ایمنی مقررات با این استدلال که کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران باید قادر به شکایت شرکت اگر چیزی را اشتباه می رود.

در اوایل ماه مارس دب فیشر جمهوری خواه سناتور نبراسکا معرفی یک لایحه با حمایت دو حزبی است که محافظت از سازندگان از ماسک مانند 3M از پرونده های حقوقی در صورتی که شرکت های تولید ماسک بر دولت فدرال درخواست.

“محاکمه وکلا در حال حاضر در حال تلاش برای کشف کردن که آنها در حال رفتن به شکایت و چه مقدار از آنها در حال رفتن به بیرون از این” مجلس سنا GOP دستیار شکایت کرده است. “هر بار که ما سعی به تصویب دب فیشر لایحه محاکمه وکلا بودند آنهایی که در خارج مسدود کردن آن. آنها حاضر به مذاکره با ما است.”

رهبران دموکرات در مجلس از جمله مجلس نانسی پلوسی بودند به طور مشابه در مورد waiving حقوق مصرف کنندگان به شکایت یک شرکت بیش از به طور بالقوه تجهیزات معیوب. خواهان درج یک ارائه, انعکاس فیشر لایحه که حل این مسئله به $8.3 میلیارد coronavirus امداد لایحه که به تصویب رسید در اوایل ماه مارس اما خانه دموکراتیک رهبران محروم زبان.

“چرا باید ماسک سازان ویژه ایمنی ؟” گفت: یکی پلوسی دستیار توضیح تفکر او.

در اواسط ماه مارس به عنوان اقتصاد ایالات متحده شروع به چشمک زدن قرمز و نگرانی های نصب شده در مورد گسترده کمبود ماسک کنگره درهم برای عبور از موج دوم قوانین اضطراری و پس از آن یک سوم است.

موقت چشم پوشی بر مسئولیت در ماسک سازان که شامل برخی از, اما نه همه N95-درجه ماسک گنجانده شد در فاز 2 لایحه مذاکره با پلوسی و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که شرکت شروع به تولید “دهها میلیون نفر” بیشتر ماسک در ماه است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل—که لغو سنا زنگ تفریح برنامه ریزی شده برای هفته مارس 16—ساخته شده چشم پوشی دائم در فاز 3 که همچنین اجازه می دهد برای انواع بیشتری از ماسک استفاده شود.

“من نمی بینم اوایل که این امر می تواند این چالش است. من فقط فکر کردم این یک راه منطقی برای رفتن به جلو” گفت: تشکر. همین بیکن (R-Neb.), که با حمایت یک نسخه فیشر لایحه در مجلس در سال 2019 قبل از coronavirus بر روی صحنه آمد. “در حال حاضر شرکت در حال کار در سراسر ساعت برای تامین یک نیاز است.”

نزدیک به یک ماه پس از بحث اصلی بر تامین ماسک های کنگره در حال حاضر آماده برای بیشتر رایگان تا ماسک تولید. اما در میان شروع از بحث و حل آن یک بحرانی کمبود ظاهر شده. پزشکان و پرستاران در بیشتر مناطق تقاضا هستند که مجبور به استفاده مجدد از ماسک که آنها را به عنوان یک خطر جدی سلامت پوشیدن bandanas و یا حتی خود را.

“هر آنچه که باید اتفاق می افتد به افزایش توانایی تولید کنندگان در این فضا به سطح شیب دار بالا تولید کرده است به اتفاق می افتد گفت:” علامت گذاری Howell, ارشد, کاردانی, مدیر سیاست در انجمن بیمارستان های آمریکا. “و آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر به طوری که ما می توانیم همه چیز تسمه نقاله و به ارائه دهندگان دست.”

قانونگذاران’ ابزار محدود

دموکرات ها را رد این تصور که آنها از دست رفته توپ در coronavirus اشاره کرد که چندین بودند صحبت کردن در مورد آن را در طول روند استیضاح.

“به طور موثر به ضرب و شتم بیماری های عفونی مانند coronavirus ما باید همه دست به دست در عرشه” سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) توییتی در Jan. 28. “اما مثل خیلی دیگر تهمت رویکرد به نگه داشتن ما ایمن از بیماری شیوع ظروف سرباز یا مسافر است.”

دولت جلسات به طور کلی سودمند گفت: سناتور مورفی مطرح شده و پرچم های قرمز در میان برخی از نمایندگان مجلس که تهمت نیست مصرف رو به رشد تهدید جدی است. وی با اشاره به یک Feb. 5 جلسه مطبوعاتی که در آن او گفت که مقامات ادعا کردند که می تواند رسیدگی به شیوع پاسخ زیر موجود تخصیص بودجه.

در اواسط ماه فوریه قانونگذاران دموکرات و حتی در نظر گرفته رفتن به تنهایی در یک مکمل هزینه های لایحه به گفته یکی از دموکرات کنگره منبع زیرا آنها شک دولت اطمینان. اما بدون یک درخواست خاص از دولت برای اورژانس مکمل بودجه گزینه های خود را محدود می شد.

“من هرگز شنیده اضطراری مکمل بدون همکاری دولت گفت:” مورفی.

Rep. تام نگه داشته (D-N. J.) به توافق رسیدند. “من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر از زمانی که کنگره می شده اند که به مراتب جلوتر از رئیس جمهور در زمان بحران” او گفت:.

دموکرات ها همچنین با اشاره به خمیازه کشیدن فاصله بین وخیم هشدارهای صادر شده توسط متخصصان بیماری های عفونی مانند CDC دکتر نانسی Messonier — گفت که کنگره در اواخر فوریه که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا زمانی که” این ویروس را مختل آمریکایی ها زندگی می کند — و تهمت مقامات که همواره ادعا مخالف است.

“پس از آن بود استارک به من بود که قطع ارتباط بین آنچه که ما بودند که گفته کارشناسان — هشدارهای آنها صدور — و پاسخ از کاخ سفید گفت:” کاترین کلارک (D-جرم.), یک دموکرات در مجلس تخصیص بودجه.

برخی از کسانی که انتقاد کنگره پاسخ مایل به تبرئه قانونگذاران از مسئولیت اصلی برای botched پاسخ به کروناویروس — این استدلال که آنها با استفاده از چه ابزار چند آنها تا به حال یک بار اضطراری زده است.

“از دیدگاه من کنگره درگیر شده است از خیلی زود گفت:” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی که شهادت قبل از خانه کمیته امور خارجه در فوریه 5.

رهبران کنگره نمی شد و بی اعتنا به گسترده اقتصادی و خطرات امنیتی ناشی از ظهور بیماری های عفونی یا نه. خانه هوش کمیته به عنوان مثال شامل خاص ارائه در بیماری های همه گیر در هوش مجوز قانون فراگیر میزبانی 2018 2019 و 2020 که مورد نیاز مدیر اطلاعات ملی برای ارائه یک گزارش “در پیش بینی جغرافیای سیاسی جلوه از ظهور بیماری های عفونی و … و بیماری های همه گیر و پیامدهای آن بر امنیت ملی ایالات متحده است.”

جورج سابق خانه کارمند اشاره کرد که کنگره در واقع باید پیش بینی برای پیش بینی چنین اضطراری برای بهداشت عمومی و با اشاره به بهداشت عمومی صندوق اضطراری ایجاد شده توسط کنگره در سال 1983. اما این صندوق ایجاد شد به طور خاص به طوری بهداشت و خدمات انسانی وزیر خواهد بود قادر “به سرعت در حال پاسخ دادن به نیازهای فوری ناشی از” بهداشت عمومی اورژانس رفت و در دهه های بدون پر.

اما در نهایت کارشناسان توافق, عدم آماده شدن برای شیوع این شدت-و به سرعت سازماندهی منسجم و صالح پاسخ به این سرانجام رسید — نهفته است با شاخه های اجرایی.

“شما می خواهید ویژگی های رهبران که به طور فعال در حال کار بر روی این مسائل به آنهایی که به درخواست منابع قادر به انجام آن” Nuzzo گفت. “کنگره باید وجود داشته باشد به حمایت از سازمان های, اما من نمی بینم این را به عنوان یک شکست از کنگره است.”

آلیس میراندا Ollstein و دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>