چگونه صنعت دارو خود را در راه coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

صنعت مواد مخدر نشان می دهد که حتی در یک بحران می تواند با استفاده از نفوذ خود در واشنگتن برای مبارزه با تلاش برای قطع به سود آن است.

لابی های صنعت با موفقیت مسدود شده و تلاش های این هفته شامل زبان در $8.3 میلیارد اضطراری coronavirus گذراندن لایحه ای را که باید تهدید حقوق مالکیت معنوی برای هر واکسن و درمان دولت تصمیم می گیرد قیمت ناعادلانه.

شرکت های دارویی’ قدرت به دیکته شرایط به عنوان کنگره در تلاش برای آدرس رو به رشد در ایالات متحده شیوع نشانه دیگری از نبرد دشوار است که به احتمال زیاد در انتظار هر دو حزبی گسترده تر مواد مخدر-قیمت گذاری شد. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان تلاش کرده اند و شکست خورده در ماه های اخیر برای پیشبرد لایحه که سرکوب در هزینه.

صنعت داروسازی نه تنها کشته مالکیت معنوی ارائه در coronavirus بسته, اما آن را به زبان اضافه شده به این لایحه است که مانع دولت از تاخیر یک دارو را برای توسعه و گسترش بیش از نگرانی در مورد قیمت آن.

“ایده این است که شرکت های دارویی باید سلطنت رایگان به تنظیم قیمت ها در طول یک بین المللی بیماری همه گیر است غیر اخلاقی و خطرناک” گفت: Rep. Jan Schakowsky (D-بیمار است.), که منجر ناموفق فشار به اطمینان حاصل شود که coronavirus درمان های توسعه یافته با فدرال بودجه اضطراری خواهد بود قیمت نسبتا مناسب و در دسترس به طور گسترده ای در بیانیه ای خطاب به سیاسی.

ارائه به نوار دولت از مداخله در زمانی که قیمت نگرانی بوجود می آیند “ضربات” قانونی موجود اقدامات لازم برای اطمینان از عادلانه دارو قیمت گذاری گفت: جیمی عشق, مدیر اجرایی در دانش محیط زیست بین المللی است که لابی برای توسعه مواد مخدر جدید و قیمت گذاری روش برای کاهش هزینه های دارو.

Coronavirus بسته — که به تصویب مجلس شنبه و سنا پنج شنبه — شامل حدود 3.1 میلیارد دلار برای توسعه داروها و واکسن و گسترش ظرفیت تولید. آن را نیز پوشش خرید تجهیزات پزشکی برای دولت های محلی و ادارات بهداشت به گوشت گاو تا استراتژیک ملی ذخایر بزرگترین مخزن ملی اضطراری درمان است. یکی دیگر از 300 میلیون دلار کمک خواهد کرد که دولت خرید واکسن و درمان هنگامی که آنها تایید شده است. چقدر از این پول را به طور مستقیم به نفع صنعت دارو.

این لایحه را مشخص می کند که هر گونه محصولات خریداری شده باید به دیدار فدرال کسب ارشاد “در نمایشگاه و قیمت مناسب.” همچنین سبب HHS وزیر به اطمینان حاصل شود که واکسن مواد مخدر و یا تست های تشخیصی توسعه یافته با بودجه اضطراری “خواهد بود مقرون به صرفه در بازار تجاری” بدون تعیین چگونه دولت خواهد تعیین یک قیمت عادلانه است.

اما این قانون نیز می گوید که HHS نمی تواند تاخیر در توسعه واکسن و درمان در تلاش برای حفظ قیمت های مقرون به صرفه — یک پیروزی برای صنعت دارو و جمهوری خواهان معتقدند که دولت محدودیت در قیمت گذاری خواهد محدود کردن سرمایه گذاری های خصوصی در coronavirus درمان. جمهوری خواهان همچنین گفت: سیاسی آنها را به عقب رانده دموکراتیک در تلاش برای اضافه کردن زبان است که اجازه داده اند HHS به مجموعه ای از مواد مخدر را با قیمت و محدود کردن افزایش نرخ تورم است.

دموکرات ها در ابتدا تحت فشار قرار دادند به HHS قدرت به مالکیت معنوی حمایت از هر گونه واکسن یا دارو که قیمت این تلقی بیش از حد بالا منابع متعدد آشنا با مذاکره سیاسی گفت. نسخه از قانون گردش در اواخر هفته گذشته شامل این زبان است. اما مقاومت مواجه از صنعت دارو و جمهوری خواهان باعث شد نمایندگان مجلس به اعتصاب آن است.

استفان Ubl سر صنعت مواد مخدر اصلی لابی گروه Iea به خبرنگاران گفت: روز شنبه که شرکت های دارویی را نمی خواهد ریسک های بزرگ است که با دارو و واکسن توسعه اگر دولت اهرم به آنها را از خود اختراع ثبت شده بیش از قیمت گذاری اختلافات. پول در هزینه های لایحه را پوشش نمی دهد همه این خطرات او اضافه شده است.

“اگر همکاری با دولت حتی در یک محدود راه نتایج در از دست دادن مالکیت معنوی و یا دولت در تعیین قیمت آن است که رفتن به یک اثر سرما در هر دو سرمایه گذاری و همکاری در زمانی که ما نیاز داریم بیشتر از هر دو” Ubl گفت او دیده نمی شود زبان در فینال coronavirus بسته است.

صنعت دارو که “قویا متعهد به جلو آوردن راه حل مقرون به صرفه,” او اضافه شده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در بیانیه ای گفت که او خوشحال است قانون حرکت رو به جلو بدون “ایدئولوژیک رشته” در قیمت گذاری دارو است که آمریکا در ابتدا به دنبال. “این لحظه ای است که در آن ما نیاز به توانمند سازی و تشویق ملت ما نوآوران,” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی دفتر در بیانیه ای گفت که این لایحه “محافظت در برابر قیمت-درآوردن از این داروهای تهیه شده با مالیات دهندگان دلار با تضمین این که دولت فدرال تنها به پرداخت یک قیمت عادلانه و معقول برای coronavirus واکسن و مواد مخدر و ارائه HHS قدرت به اطمینان حاصل شود که آنها در حال مقرون به صرفه در بازار تجاری.”

اما طرفداران برای کاهش قیمت مواد مخدر می گویند که صنعت دارو را در پایان این معامله به دلیل ارائه است که بارها دولت از تاخیر یک محصول توسعه بیش از قیمت نگرانی می تواند نفی قانونی برنده پلوسی تبلیغ.

از زمان استطاعت زبان “بدتر از ضعیف آن در واقع باعث می شود چیزهایی بدتر” عشق نوشت: در یک پست وبلاگ. او اشاره کرد که این لایحه می گوید که HHS وزیر “ممکن است” اقدام برای اطمینان از محصولات مقرون به صرفه به بازار های تجاری در حالی که الزامی است که HHS وزیر “باید” اقدامات برای به تاخیر انداختن توسعه محصولات است.

در حال حاضر, عشق نوشت, شرکت ها قادر خواهد بود به “ادعا می کنند که هر چیزی که موجب کاهش قیمت باعث کاهش انگیزه برای سرمایه گذاری در توسعه سریع تر و طرح دعوی که موضوع است.”

ارشد دموکرات دستیار تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده است که ارائه یک پیروزی برای جمهوری خواهان و مواد مخدر میباشد. “این زبان است که واقعا یک برگ انجیر برای جمهوری خواهان را به خانه بزرگ داروسازی” دستیار گفت:, و اضافه کرد که زبان نمی تواند قابل اجرا باشد چرا که “اگر وجود دارد یک خرید واقعی قیمت به ارزیابی که بدان معنی است که یک واکسن با موفقیت انجام شده است توسعه یافته است.”

اما Rep. لوید Doggett (D-تگزاس) که با Schakowsky به دنبال سختگیرانه تر استطاعت مقررات در زمان هدف در “تمایل صنعت داروسازی برای پیشبرد آن انحصار قدرت مهم نیست چقدر جدی بحران است.”

“خطر باقی می ماند که دولت فدرال را به سادگی نوشتن یک چک سفید امضا به بزرگ داروسازی به عنوان یک نتیجه از این بحران است.” “من خوشحال هستم که بودجه اضطراری زبان اشاره به قیمت مناسب اما دوست داشتم آن را می شود بسیار قوی تر است.”

دیگر قیمت گذاری دارو طرفداران مشخص این لایحه به عنوان یک افزایشی گام در مسیر درست است.

“که ما در حال بحث زبان از دست دادن است” برای صنعت داروسازی گفت: Alex Lawson, مدیر اجرایی تامین اجتماعی کار می کند. “و در برخی از نقطه, مردم در حال رفتن به شروع به تعجب که چرا دولت فدرال می پردازد بی دلیل قیمت ها در هر چیزی به شرکت های دارویی. و هنگامی که این اتفاق می افتد که زمانی که داروسازی کل خانه از کارت شروع می شود در حال سقوط است.”

سارا Owermohle کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>