چگونه رپتورز پشته تا به NBA بازگشت به بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در آن زمان برای دیدن اینکه آیا این دفاع قهرمان تورنتو رپتورز می توانید آن را به عقب.

رپتورز شد سوار چهار بازی برنده خط خط دربسته در محیط توسط یک جامد جاده پیروزی در ایالت یوتا در مارس 9, وقتی جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus ارشاد لیگ برتر به حالت تعلیق در این فصل است.

تورنتو شده است با بهره گیری شگفت آور یک کمپین موفق: دوم در شرق پس از از دست دادن Kawhi Leonard and Danny سبز در رایگان آژانس تا حد زیادی به لطف ظهور پاسکال Siakam به عنوان یک ستاره است.

در حال حاضر به عنوان دفاع میدارد تا نزدیک به پنج ماه بعد از ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان در دریاچه Buena Vista, Fla., که در آن 22 تیم در یک حباب محیط زیست برای جلوگیری از گسترش coronavirus به عنوان بقیه فصل ایفا کرده است ،

بازیکنان شروع به ورود در اوایل ماه جولای و در حال آزمایش روزانه برای ویروس.

جاده به NBA Finals آشنا خواهد بود در برخی از راه. پس از هشت به طور منظم فصل بازی نهایی حذفی بذر NBA راه اندازی خواهد شد به طور منظم حذفی فرمت با یک پیچ و تاب و برای تیم در کشاکش برای هشتم بذر.

رپتورز نیست در مورد آن نگران. نشسته 6.5 بازی پشت ردیف 1 Milwaukee Bucks, تورنتو به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به بهبود موقعیت خود را. در ضمن بوستون سلتیکز نشستن سه بازی پشت رپتورز — سختی شکاف را فقط در هشت بازی اما قطعا ممکن است.

تورنتو اولین بازی شنبه شب برابر LeBron James و لس آنجلس لیکرز.

حباب زندگی

لیگ آخرین coronavirus گزارش روز چهارشنبه نشان داد صفر مثبت آزمون در میان تمام بازیکنان. که دوم راست, سفید گزارش.

حباب پس از آن به نظر می رسد به کار می شود و حتی به عنوان برخی از بازیکنان را به سمت چپ و دوباره وارد شده است.

New Orleans Pelicans phenom صهیون ویلیامسون سمت چپ برای یک اورژانس خانواده اما پس از چهار روز از قرنطینه و روزانه تست منفی — پس از بازگشت خود پاک شد دوباره به تیم خود. لس آنجلس کلیپرز گارد لو ویلیامز به سمت چپ برای یک دلیل مشابه اما گرفتار شد برای رفتن بال در باشگاه نوار در آتلانتا. او در حال حاضر در فلوریدا در وسط 10 روز قرنطینه به دلیل آن مراجعه کنید.

NBA را با استفاده از سه دادگاه در دیزنی: عرصه ویزا ورزشی مرکز و HP زمینه خانه. بازیکنان زمانی که در حاشیه نشستن در اختصاص صندلی جسمی فاصله از یکدیگر.

البته آنها در نهایت گرفتن و عرق در هر یک از دیگر در دادگاه است. اما اپتیک خوب هستند.

برای طرفداران لیگ برتر بوده است و تجربه با سر و صدای جمعیت از NBA2K بازی های ویدئویی. خوراک زندگی می کنند شامل 300 مجازی طرفداران بینی در امتداد حاشیه استفاده می شود برای بعضی از بازی ها.

در طول رپتورز بازی ها بازی-بازی بازی مرد مت Devlin و تحلیلگران جک آرمسترانگ و لئو Rautins را انجام دهد شغل خود را از استودیو در تورنتو است.

عدالت اجتماعی جنبش

طرفداران نیز توجه کنید که نام بازیکن غایب خواهد بود از پشت لباس برای چهار روز اول از بازی. به عنوان بخشی از NBA عدالت اجتماعی جنبش بازیکنان اجازه داده شد را انتخاب کنید از یک لیست از 29 لیگ تایید پیام به پوشیدن خود کشباف به جای.

هفت رپتورز را دان ‘Black Lives Matter’ پیام کایل لوری انتخاب ‘اصلاحات در آموزش و پرورش’ و Serge Ibaka رفتن با ‘Respectez Biso’ — فرانسوی گویش ترجمه ‘احترام ما است.’

پس از چهار روز از بازی ها, پیام ها باقی خواهد ماند اما نام بازیکن خواهد شد بازسازی زیر اعداد روی کشباف.

عبارت ‘Black Lives Matter’ نیز خواهد شد در رنگ هر سه دادگاه. و آن را انتظار بازیکنان خواهد شد شرکت در نوعی از تظاهرات در طول پخش سرود ملی ما و شاید در کانادا سرود بیش از حد. در WNBA, درب بازکن, بازیکنان چپ دادگاه قبل از سرود ایفا کرده است.

رهبری سر مربی نیک, پرستار, رپتورز به تازگی شروع یک ابتکار اصرار آمریکا شرح زندگی در کانادا برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری.

بازگشت به بسکتبال

آن را فقط یک سال پیش درخشش یک قهرمانی شروع به محو شدن و سوالات به وجود آمد در مورد جدید-نگاه رپتورز. مطمئن شوید که آنها نگهداری جرات خود فهرستی اما رفته بودند دو کلید استارت در لئونارد و سبز.

این 2019-20 رپتورز در جواب آن سوال کرد. به رهبری توسط veteran لوری از رپتورز تکامل را به یک دلیر, hard-working, هوشمند, تیم بسکتبال. در مکث تورنتو رتبه دوم در امتیاز دفاعی (نقاط مجاز در هر 100 اموال) در حالی که حفظ 12th در جرم.

قرار دادن در بالا 10 در هر دو دسته به طور معمول نشانه ای از درست عنوان مدعی و رپتورز تقریبا موفق آن را در حالی که غلبه بر آسیب به تقریبا هر بازیکن از اهمیت در این فهرست هستند.

در حال حاضر این تیم در نهایت سالم Marc Gasol کردم لاغر و بازیکنان آماده به نظر می رسد برای اثبات خود در فلوریدا مرحله.

پرستار کلیدی خواهد بود در پست های نجومی. به احتمال زیاد به نفع مربی سال او ثابت خود سازگاری در سال گذشته اجرا حذفی از تعویض لئونارد بر روی دیگران ستاره Giannis Antentokounmpo در بازی 3 کنفرانس نهایی به آینده با خلاق دفاعی راه حل برای جلوگیری Stephen Curry در فینال.

مشابه سازگاری باید از بیشترین اهمیت در میان این شرایط غیر معمول.

اما Antentokounmpo می ایستد در رپتورز’ راه یک بار دیگر. خود را از دیگران بهبود یافته در سال گذشته چشمگیر فصل به طور منظم اما در حال حاضر حتی بیشتر برای اثبات پس از fizzling در پلی آف. یونانی دمدمی مزاجی است که در خط به پیروزی متوالی جایزه MVP — و ممکن است با استفاده از قرنطینه به بهبود خود را یک ضعف: بازی تیر اندازی.

لئونارد فصل گذشته در پاسخ به Antentokounmpo در حال حاضر plies تجارت خود را برای L. A. Clippers. این بدان معناست که Siakam و سوم-سال جلو OG Anunoby خواهد بود مجبور به بزرگتر دفاعی نقش باید رپتورز و دیگران ملاقات کند.

این همچنین بدان معنی است که تیم دفاع لوری هویت و خلاقیت — کیفیت ساخته شده است که این رپتورز که آنها باید ایستادگی کردن و حتی بیشتر به منظور رسیدن به یک دوم-راست نهایی.

طولانی ترین یک فصل قهرمانی سلطنت تا کنون به زودی به پایان رسیده است. می توانید برخی از دیزنی سحر و جادو کمک رپتورز را در یک ردیف ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>