چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت backpedaled در آن تهدید به قطع بودجه مدارس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اولین آنها می گویند آنها می خواهند به تکان شدید و سخت پول برای مدارس که نمی بازگشایی پس از آن آنها می گویند که آنها نمی خواهد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهارات متعدد و در حال تحول در پتانسیل کاهش بودجه برای مدارس است که نمی خواهد به طور کامل بازگشایی میان Covid-19 بحران است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos لگد آن را در سه شنبه شب هنگامی که او گفت که او “بسیار جدی” با توجه به منزله وجوه فدرال از مدارس که نمی به طور کامل بازگشایی این سقوط. اما پس از 24 ساعت از اخبار و با صدای بلند انتقاد, او تا به حال یک چرخش های مختلف.

او گفت: عصر روز پنج شنبه صبح: “ما پیشنهاد نمی کشیدن کمک های مالی از آموزش و پرورش اما به جای اجازه دادن به خانواده ها را که پول و کشف کردن که در آن کودکان خود را می توانید تحصیل کرده اگر مدارس خود حاضر به باز کردن. مدارس می توانند بازگشایی با خیال راحت و آنها باید بازگشایی شده است.”

این تعبیر دارای یک معنی خاص برای DeVos یک دیرین طرفدار مدرسه انتخاب است.

کلید context: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در حال هل دادن سخت برای مدارس برای بازگشایی, مشاهده و آن را به عنوان ضروری برای بهبود اقتصادی و شانس خود را برای انتخاب مجدد. مقامات دولت اختصاص داده شده بیشتر از روز سه شنبه به یک نشست در راستای بازگشایی مدارس و اصرار دارد آن را خوب به جلو حرکت کند و حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش در برخی از کشورها.

چوب رویکرد: DeVos شروع به گرفتن سخت تر خط در سه شنبه شب پس از کاخ سفید نشست, اذعان طی مصاحبه ای با فاکس نیوز’ Tucker Carlson که خودداری بودجه توجه بوده است.

دولت فدرال کنترل تنها حدود 10 درصد از بودجه برای ملت مدارس که شامل ده ها میلیارد دلار برای کم درآمد مدارس و آموزش و پرورش ویژه.

وارد مغلوب ساختن پیشی جستن. صبح روز چهارشنبه او در توئیتر خود نوشت “در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی. این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

از آن پس DeVos و دیگر مقامات دولت شده است تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

چرخش اتاق: معاون رئیس جمهور مایک پنس در چهارشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در زمان یک رویه جدید گفت: دولت با کنگره در آینده coronavirus امداد لایحه به متحده “یک انگیزه قوی و تشویق به گرفتن بچه ها به مدرسه است.”

و کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany در یک بعد از جلسه گفت: دولت به دنبال افزایش بودجه برای آموزش و پرورش در آینده امداد لایحه در حالی که هر پول جدید می رود به دانش آموزان یک منطقه که در آن مدارس تعطیل هستند.

خواسته در مورد قطع کمک های مالی به مدارس وزارت آموزش و پرورش, سخنگوی لیز هیل گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که آژانس “نگاه کردن به همه گزینه های ما.”

“به عنوان وزیر امور خارجه است گفت: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش توسط یک وعده ساخته شده به دانش آموزان و خانواده” هیل گفت. “اگر مدارس در حال رفتن به نگه داشتن آن وعده, چرا که آنها دریافت پول ؟ چرا نباید این پول به طور مستقیم به پدر و مادر برای پیدا کردن یک گزینه به صورت خود آموز اگر مدرسه آنها اختصاص داده حاضر به باز؟”

DeVos در فاکس نیوز مصاحبه روز پنج شنبه به نظر می رسد به مرجع کوپن-مانند ایده که McEnany شناور. اما چنین پیشنهادی خواهد بود یکی دیگر از غیر استارت با دموکرات کنگره.

برای تلفن های موبایل آشنا: مدرسه انتخاب مدافع DeVos می بیند این لحظه به عنوان زمان به تجدید نظر در یک سیستم آموزش و پرورش است که او معتقد است به مدت طولانی موفق دانش آموزان است. او گفت: بودجه باید به دنبال دانش آموزان در هر کجا که بروید فقط مانند یک کوله پشتی.

تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.), که صندلی خانه پنل نظارت بر بودجه آموزش و پرورش گفت: پنج شنبه که DeVos ترین بیانیه اخیر بیشتر از همان هدف خصوصی سازی آموزش و پرورش است.

“وزیر DeVos همواره با استفاده از کلماتی مانند ‘انتخاب’ ‘آزادی’ و در این مورد ‘اجازه دادن به خانواده ها برای کشف کردن که در آن کودکان خود را می توانید تحصیل کرده به توصیف او ثابت با اجرای سیستم های که سیفون دور منابع از مدارس دولتی برای کوپن و دیگر برنامه های خصوصی سازی,” DeLauro در بیانیه ای گفت.

می تواند دولت خودداری بودجه ؟ جواب منفی می گوید DeLauro: “وزیر DeVos ندارد قدرت به جای این وضعیت در بودجه در قانون فعلی و ما به هیچ وجه قصد دادن چنین قدرت.”

بخشی از مانع است Impoundment کنترل عمل می کنند که مانع از رئیس جمهور و دیگر مقامات دولتی از یک جانبه جایگزین بودجه خود را تصمیم گیری برای کسانی که از کنگره با توجه به بودجه مجلس کمیته.

اوان Hollander سخنگوی حزب دموکرات در مجلس تخصیص بودجه کمیته وجود دارد گفت: همچنین مسائل مربوط به قانون اساسی در بازی و کمک های مالی مقررات در تصویب لوایح تخصیص بودجه که نمی ارائه هر گونه خودگردان را به خودداری از بودجه.

فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن در بیانیه ای گفت: “مگر اینکه کنگره داده است وزیر یک دوغاب صندوق او دریافت نمی کند به طور یک جانبه تصمیم به تغییر کنگره امتیازات.”

مایکل استراتفورد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>