چگونه آمریکا و اتحادیه اروپا تحت فشار آفریقای جنوبی به تاخیر کپی رایت اصلاحات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa ارسال کپی رایت اصلاحات به مجلس در هفته گذشته او مطرح در قانون اساسی نگرانی به عنوان یک دلیل برای تاخیر این لایحه است.

اما در ماه قبل ایالات متحده و اتحادیه اروپا — تشویق قدرتمند فرهنگی صنعت — تا به حال تحت فشار او برای به تعویق انداختن قانون با تهدید از تعرفه ها و خروج سرمایه گذاری.

در حالی که ایالات متحده تعرفه تهدید شد در باز, کمیسیون اروپا, کمپین برای نگه دارید تا این قانون در معرض شده است در ده ها تن از داخلی کمیسیون اسناد و مدارک به دست آمده توسط سابق MEP جولیا ردا از طریق دسترسی به سند درخواست و به اشتراک گذاشته شده با سیاسی.

اسناد شامل نامه از استودیوهای هالیوود رکورد لیبل و ناشران اصرار شاخه اجرایی اتحادیه اروپا را به دخالت با دولت آفریقای جنوبی و همچنین ارتباطات بین کمیسیون معاونت عمومی و missives از اتحادیه اروپا به زودی به آفریقای جنوبی درخواست از دولت برای به تاخیر انداختن اصلاحات.

“این [نوع یک طرفه فشار] نیست خیلی تعجب آور از دولت کنونی ایالات متحده. آنچه تعجب آور است این است که کمیسیون اروپا به نظر می رسد که در پیوست” گفت: اندرو Rens یک کپی رایت متخصص در تحقیقات ICT آفریقا و اضافه کرد که “ایالات متحده شده است کاملا صریح و روشن در مورد نیت خود را. کمیسیون اروپا شده است کمی با احتیاط بیشتر.”

Ramaphosa تصمیم به رفتن به جلو با این لایحه برجسته نوسان فرهنگی صنعت است که مخالف اصلاحات از ترس این امر مجموعه ای استاندارد برای بقیه قاره آفریقا. همچنین بی میلی نشان می دهد از این کشور آفریقایی بدترین ضربه توسط Covid-19 به آسیب روابط تجاری با ایالات متحده و از دست دادن تا 2 میلیارد دلار صادرات درآمد.

“[فشار فرهنگی صنعت] رفته تا آنجا که بسیج آمریکا و اتحادیه اروپا تجارت مقامات و تهدید پیامدهای مقابل آفریقای جنوبی شد اصلاحات به ریاست جمهوری دریافت موافقت. به وضوح … این تهدیدات ثابت کرده اند کاملا موثر و گفت:” فدراسیون بین المللی از بازیگران’ دبیر کل Dominick Luquer که ابراز نگرانی در مورد تاخیر “مدتها در انتظار و بسیار مورد نیاز کپی رایت اصلاحات است.”

یک کمیسیون رسمی گفت: بروکسل سهم به بحث ساخته شده بود “در [این] روح همکاری و احترام متقابل است.”

این همه آغاز شده در سپتامبر 2015 در زمانی که دولت آفریقای جنوبی معرفی تغییرات در این کشور copyright رژیم که مورخ به سال 1970 و تا به حال نشده است اصلاح پس از پایان آپارتاید. متون تایید شده توسط مجلس در فرود رئیس جمهور میز در ماه مارس 2019 برای تصویب نهایی است.

اصلاحات — ساخته شده از کپی رایت متمم لایحه و نوازندگان حفاظت متمم لایحه — معرفی مفهوم “استفاده عادلانه” یک کلی استثنا کپی رایت برای تحقیقات آموزش و کاریکاتور, در میان دیگران.

کمیسیون درگیر شد خیلی زود و به دولت نوشت در سال 2015 تا 2017 و 2019 به افزایش نگرانی ها در مورد استفاده منصفانه و مطابق با معاهدات بین المللی. یک کمیسیون رسمی گفت: اتحادیه اروپا اجرایی شد و نه در برابر معرفی استفاده منصفانه ارائه در کشورهای ثالث’ قانون اما به نام “یک رویکرد متعادل و حقوقی یقین است.”

نگرانی حول “cلیر طرح محدوده استثنا استفاده از استثنا به استفاده تجاری و مسئله جبران خسارت برای استفاده تحت استثنا” رسمی اضافه شده است.

پشتیبانی توسط شرکت های فن آوری مانند گوگل استفاده منصفانه است که معمولا مخالف با حقوق دارندگان دلیل آن اجازه می دهد تا دیگران را برای استفاده از محتوای آنها ایجاد کرده اند و یا خود به صورت رایگان. استفاده منصفانه وجود دارد در ایالات متحده آمریکا قانون کپی رایت اگر چه اصلاحات منتقدان استدلال می کنند که آفریقای جنوبی متن بسیار وسیع تر است. اروپایی قوانین حق تکثیر را شامل نمی شود استفاده منصفانه ارائه.

دیگر مورد مناقشه مقررات اضافی شامل پاداش حقوق برای نویسندگان و هنرمندان, پشتیبانی شده توسط برخی از سازندگان محلی اما رد شده توسط شرکت های مانند فیلم استودیو و رکورد برچسب ها استدلال می کنند که آنها تداخل با قراردادی آزادی است.

The Motion Picture Association (MPA) که نشان دهنده استودیوهای هالیوود و Netflix استقبال کرد. “این MPA بخشی از یک صلیب-خلاق بخش گروه که شامل چاپ و نشر موسیقی و نویسنده جوامع (در میان دیگران) که از نزدیک با سازندگان محلی به صدای نگرانی های شفاف در سراسر بسیاری از درگیری با مقامات مربوطه” یک سخنگو گفت: با اشاره به نامه ارسال شده به Ramaphosa در ماه اوت سال 2019.

فدراسیون بین المللی از Phonographic صنعت (IFPI) کاهش یافته است به نظر.

روز دوشنبه Ramaphosa سوال اصلاحات را “قانون اساسی” و استدلال کپی رایت استثنا می تواند در تضاد با سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) معاهدات. بالا مشخصات آفریقای جنوبی از جمله یک دادگستری سابق دادگاه قانون اساسی استدلال صورتحساب قانون اساسی.

“من فکر نمی کنم [رئیس جمهور] تا به حال مسائل مربوط به قانون اساسی من فکر می کنم او ترسیده بود با فشار از آمریکایی ها گفت:” Christo د کلرک که با این نسخهها کار برای نابینایان SA و پشت اصلاحات به دلیل آن را شامل به طور کلی کپی رایت استثنا برای افراد معلول است. کور SA یک سازمان غیر دولتی کمک به بینایی افراد, پیدا کردن شغل, ثبت یک اقدام حقوقی علیه Ramaphosa به زور او را به عمل بر لوایح که تا به حال شده است در انتظار میز خود را برای بیش از 15 سال.

در ماه های منتهی به رئیس جمهور تصمیم به ثبت نام صورتحساب تنش کرده بود تشدید با واشنگتن و بروکسل است.

در ماه اکتبر دفتر نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) اعلام کرد یک بررسی از آفریقای جنوبی واجد شرایط برای منافع تجاری تحت Generalized System of Preferences زیر یک درخواست ثبت بین المللی مالکیت معنوی داد (IIPA) یک ائتلاف که شامل MPA و انجمن صنعت ضبط آمریکا است. این بررسی که منجر به یک جلسه عمومی که چاله چاله دره سیلیکون در برابر هالیوود در استفاده منصفانه است و هنوز هم ادامه دارد. این USTR نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این IIPA استدلال آفریقای جنوبی کپی رایت اصلاحات قادر به محافظت از حقوق مالکیت معنوی است که در یک شرایط برای بهره مندی از یک برنامه است که اجازه می دهد تا وظیفه-رایگان-واردات از کشورهای در حال توسعه به آمریکا در سال 2018 و آفریقای جنوبی صادر شده 879 میلیون دلار ارزش کالا به ایالات متحده آمریکا تحت برنامه ساخت آن هفتم-بزرگترین ذینفع.

در ضمن در بروکسل برخی از دارندگان حقوق نیز درخواست این کمیسیون برای دخالت.

در فوریه 2019 فرهنگی لابی از جمله MPA و IFPI خواست کمیسیون DG تجارت برای رسیدن به آفریقای جنوبی به درخواست تغییرات به اصلاحات. این کمیسیون را ،

فرهنگی صنعت نگرانی دوباره یک سال بعد. در ماه مارس سال 2020اتحادیه اروپا سفیر آفریقای جنوبی نوشت به ریاست جمهوری درخواست اصلاحات به تعویق افتاد. او گفت: لوایح’ استثنائات گسترده منجر به عدم قطعیت قانونی که می توانست یک اثر منفی بر روی “سرمایه گذاری خارجی از جمله آنهایی که در اروپا.”

اما برخی در این بخش نمی خواست این کمیسیون به دخالت. تیاو فدراسیون بین المللی از بازیگران (FIA), فدراسیون بین المللی نوازندگان و UNI جهانی اتحادیهخواسته اتحادیه اروپا را اجرایی “به کاهش به خود را شامل موسسه با ابراز نظر در این قوانین داخلی.”

کمیسیون کاهش یافته است به نظر. آفریقای جنوبی دفتر ریاست جمهوری نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

داگ پالمر کمک گزارش از واشنگتن است.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>