به عنوان کنگره بحث که آیا برای اختصاص کمک های بیشتر برای تقویت اقتصاد ایالات متحده و کارگران روی پای خود نرخ بیکاری را ناگهان و به طور غیر منتظره کاهش یافته است.

در اینجا نگاهی به چگونگی شماره های جدید در حال شکل گیری بحث بر سر چگونه دولت می تواند نگه داشتن چرخش رفتن.

بیمه بیکاری

کنگره به سرعت نقل مکان کرد برای تقویت مزایای بیکاری در ماه مارس ارائه اضافی 600 $در هر هفته و بسیار در حال گسترش است که واجد شرایط برای کمک. که افزایش در منافع است به پایان رسید و در پایان ماه جولای هر چند دموکرات ها در حال دفاع از آن را گسترش دهد حداقل تا پایان سال است.

جمهوری خواهان به نگرانی که افزایش مزایای بیکاری می تواند دلسرد کردن مردم از بازگشت به کار از آنجا که در برخی از موارد آنها در حال ساخت بیشتر از خود اصلی حقوق و دستمزد. استفان مور یک اقتصاددان محافظه کار و خارج از مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که topline تعداد مشاغل ایجاد شده اند می تواند بالاتر برای ممکن است اگر نرخ بیکاری شیرین کننده بودند و نه در محل.

“ما نیاز به بازگشت به بیمه بیکاری سیستم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حال حاضر” مور گفت.

اما دیگران می گویند که سطح بالاتری از کمک های تقویت اعتماد به نفس مصرف کننده و حفظ تقاضا و نزدیک به سطح نرمال به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

“هر دلار در بیمه بیکاری چرخ در جامعه حفظ آن شناور در رکود” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه در توییتر نوشت. “برش دسترسی به مزایای نه تنها صدمه دیده فردی کارگران, آن لطمه می زند و جوامع است.”

آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork یک پلت فرم است که متصل به کسب و کار با مترجمان آزاد گفت: کنگره می تواند در نظر سازش با گسترش بیمه بیکاری booster اما ترکیب آن با چیزی شبیه به یک “بازگشت به کار” سود — معنی کارگران دسترسی به کمک هر دو اگر آنها بیکار باقی می ماند و اگر آنها را به دفتر.

“اهداف به مطمئن شوید که ما در حال wreaking ویران بر 20 میلیون نفر از مردم که هنوز هم از کار آنها حمایت بدون نگه داشتن آنها را از رفتن به کار زمانی که آنها می توانند” Ozimek گفت. “من فکر می کنم وجود دارد یک رویکرد متعادل در اینجا است که در ادامه به بیکاری سخاوتمندانه اما همچنین به مردم پول زمانی که آنها بازگشت به کار.”

در حالی که نرخ بیکاری برای زنان بزرگسال, بزرگسالان مردان سفید کارگران و کارگران اسپانیایی کاهش یافته و از مارس تا مه از آن اندکی افزایش یافت و به صورت سیاه و سفید کارگران به 16.8 درصد نیروی کار بخش گزارش شده است. که می تواند سوخت با فشار از حزب دموکرات و رهبران کارگری برای گسترش این برنامه به آنها استدلال کرده اند در روزهای اخیر است که اجازه می دهد آن را به پایان می رسد در تاریخ 31 ژوئیه خواهد رسید جوامع سیاه حاد به خصوص به عنوان اعتراض به نابرابری نژادی در سراسر کشور است.

“آن نیاز دارد را به سرعت منتقل می شود,” AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka گفت: در طول یک تماس را فشار دهید چهارشنبه. “مردم رنگ شده ضربه سخت با این بیماری همه گیر. بنابراین اگر ما اجازه می دهد که بیکاری گسترش به مرور آن را به آنها لطمه می زند و آن را لطمه می زند و آنها بد است.”

چک حفاظت از برنامه

PPP است doled بیش از $510 میلیارد در دولت مورد حمایت وام برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و نگه داشتن کارگران در payman. و اقتصاددانان ظاهر نسبتا یکپارچه در نتیجه این برنامه برای برخی از جنبه های مثبت از روز جمعه گزارش.

“بزرگترین دستاوردهای شد در بخش هایی که به نظر می رسد به سود هر دو بازگشایی سراسر افزایش تعداد متحده بلکه به طور بالقوه برخی از اثر مثبت از PPP آوردن وام کسب و کار کوچک کارگران بازگشت به کار و اشتغال” مورگان استنلی اقتصاددانان نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه.

علامت Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی برای Bankrate گفت: تلاش شد “بدون شک داشتن برخی از تاثیر” اما هشدار داد که کمک “است و نه بر خلاف عملکرد-افزایش مواد مخدر برای اقتصاد و مزایای که نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.”

Hamrick گفت: آن زمان تا ببینید که چگونه پایدار فدرال برنامه مکمل کسب و کار کوچک با درآمد خواهد بود. “بخشی از این نگرانی است که می تواند ناخواسته نتیجه منفی پایین جاده” او گفت: “اگر مثبت رشد کار دیده می شود در مه “را تبدیل به اصل فدرال ناشی از قند بالا است.”

دولت های ایالتی و محلی تاثیر

بزرگترین سهم از ضرر و زیان ثبت شده در آوریل شغل گزارش شد در دولت است که در حال حاضر ریخته 1.5 میلیون موقعیت خود را در دو ماه. که بر آنچه برخی از اقتصاددانان و نمایندگان مجلس می گویند که نیاز فوری به ارائه کمک های مالی به کشورهای که باید شاهد یک افت شدید در درآمد مالیاتی در میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی و در حال آماده کردن کارگر به عنوان یک نتیجه.

ارائه کمک به دولت است “واقعا جزء مهم از مرحله بعدی تسکین” Ozimek گفت. “این رفتن به واقعا سخت به یک V-شکل بازیابی در صورت بهبود نمی گسترش به دولت های محلی و اشتغال است.”

خانه دموکراتها عمل قهرمانان — پنجمین مرحله کمک های اولیه است که مجلس تصویب کرده است اما مجلس سنا هنوز به را — خواهد حک کردن حداقل $915 میلیارد دلار کمک به دولت های ایالتی و محلی. طرفداران می گویند که انجام این کار خواهد بود به خصوص کمک به اقلیت ها که بخش قابل توجهی از نیروی کار در سطح محلی است.

مور رد این ایده است که کنگره باید از ارائه هر گونه کمک و گفت که انجام این کار را قادر می سازد متحده به ماندن تعطیل.

“بهترین چیز برای این کشورها انجام دهید این است باز کردن اقتصاد خود” او گفت: “به طوری که آنها می توانید دریافت درآمدهای مالیاتی و به طوری که آنها می توانید به استخدام دوباره کارگران که آنها ممکن است نیاز به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im