چگونه ما خود را از دست داده موجو در هر گوشه از جهان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اینها پر آفتاب ترین زمان در سیاست خارجی دفاع کنند. چگونه می تواند از آنها با توجه به این که ایالات متحده به تازگی مبارزه دو گامه جنگ های طولانی که در سمت چپ دشمنان ما قوی تر از آنها بودند که جنگ آغاز شد با وجود از دست دادن 7,000 آمریکا زندگی می کند ؟

در ضمن لیبرال نظم جهانی آمریکا را بسیار به ایجاد از خاکستر جنگ جهانی دوم به نظر می رسد تحت حمله تقریبا در همه جا, از جمله, جالب اینجاست که به اندازه کافی از کاخ سفید در واشنگتن روابط با متحدان اروپایی است که کمک به ساخت و حفظ آن سفارش شده اند به شدت ساییده شده توسط یک افراط رئیس جمهور است که به عنوان موهن از صدای اتحاد به عنوان او است صدا مشاوره.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمدی بی اعتنایی از متحدان و میل شدید برای استراتژیک incoherence به سختی و تنها دلیل چیزهایی که کج رفته اند. یک کتاب جدید با احترام ضد شورش متخصص David Kilcullen می رود کنون در توضیح یکی دیگر از تحولات مهم مسئول کاهش از آمریکا (و غرب) استراتژیک و نظامی اثربخشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>