چگونه به راحتی مراقبت از گیاهان و بالا بردن خود را در خانه و محیط

Category: دیلی بیست Comments: No comments

گیاهان اضافه کردن یک عمر در احساس به هر خانه با برگ های سبز روشن و منحصر به فرد اشکال و اندازه. در آپارتمان من پسرم و انباشته اند و مجموعه ای از بیش از 20 گیاهان از جمله یک فوت مربع 9-قد پرنده از بهشت حلق آویز پیچک و چند cacti. هر یک نیاز به یک راه جدید فکر کردن و انواع مختلف از, مراقبت از زمانی که ما آب آنها را به جایی که ما آنها را در محل. در اینجا نگاهی به برخی از چیزهایی که من آموخته ام در مورد چگونه به مراقبت از گیاهان است. این که آیا شما فقط اضافه شده برخی از سبز به فضایی خود شده اند و یا عصبی در مورد کشتن هر گونه گیاهان در مسیر خود این نکات را در اینجا برای کمک به.

اگر شما مطمئن نیستید که کدام گیاه برای خرید

شروع کردن با آسان به مراقبت از گیاه بدیهی است که بهترین راه برای رفتن در مورد همه چیز. بسیاری از مردم می گویند برای رفتن با چیزی مانند یک شاداب اما من مخالفم. پیدا کنم آن را بهتر است برای انتخاب کردن برای چیزی است که در واقع نیاز به توجه منظم به شما به روال مراقبت از آن است. شما قادر خواهید بود برای شروع به توجه به چیزهایی که در مورد این گیاه مانند اگر آن قدرت پردازش تا زمانی که شما آن را آب اگر آن را نسبت به رسیدن به یک طرف و یا دیگر و یا اگر آن را شروع به رفتن کمی قهوه ای است. همه از این (و بیشتر) هستند که نشانه ای از گیاهان خود را به طور کلی خوب بودن و کمک خواهد کرد که شما تبدیل شدن به یک بهتر گیاه مراقب در دراز مدت اگر شما شروع به یادگیری در مورد آنها.

مار گیاه

Philodendren

اگر شما نگران در مورد آبیاری

شما ممکن است فکر می کنم در مورد چگونه یک آبیاری می تواند تاثیر می گذارد گیاه خود را, اما آن را می توانید. متوسط آبیاری می تواند با یک باریک اسپوت کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به در بین ساقه به هر ریشه ، شما همچنین باید در مورد فکر می کنم سرمایه گذاری در یک آقا اگر شما از گیاهان گرمسیری مانند پرنده ای از بهشت یا Monsteras. نیز وجود دارد که عملا دست آزاد آبیاری و سیستم هایی از این دست دمیده شیشه ای لامپ است که شما با آب پر کنید و چوب به خاک. من این ساده آقا برای مراقبت از گیاهان گرمسیری اگر آنها نیاز به یک کمی بیشتر دوست دارم.

Wyndham خانه خانه با سیستم 3 تکه جهان مجموعه

خالی کهربا شیشه ای بطری اسپری 2-بسته

Homarden مس رنگی آبیاری می

اگر شما نگرانی در مورد نور خورشید

هنگامی که خانه خود را دریافت نمی کند بهترین نور مانند می گویند در زمستان گیاهان شما نیاز به یک کمی بیشتر TLC از حد نرمال است. شما می توانید به کمک گیاهان خود را رشد با اضافه کردن در برخی از مصنوعی شرایط رشد. چیزهایی مانند چراغ رشد و باغ هیدروپونیک در حال چیزهای زیادی برای خرید به نگه داشتن سبزی را خوب سبز. شما همچنین می توانید سرمایه گذاری در دستگاه های مرطوب کننده اگر شما نگران در مورد گرما لگد زدن در زمستان, فقط مطمئن شوید که به انجام برخی تحقیقات در چه شرایطی گیاهان خود را می خواهم. ما cacti در نزدیکی ما Aerogarden به آنها کمی بیشتر از نور خورشید در زمستان روز زمانی که آنها خفته برای کمک به افزایش رشد.

Feit الکتریکی لامپ های LED رشد

AeroGarden برداشت

خالص غنی سازی MistAire التراسونیک سرد غبار دستگاه های مرطوب کننده

اگر همه چیز با شکست مواجه,

اگر شما فقط نمی تواند از آن آویزان نگه داشتن گیاهان خود را سالم وجود دارد ده ها تن از مکان های که در حال حاضر فروش بالا پایان جعلی گیاهان است که به شما نگاه سبز و بدون هزینه نگهداری و تعمیر. اینها بیشتر ابریشم بر اساس با یک درمان آن, بنابراین شما می توانید با استفاده از یک روش تمیز کردن به نگه داشتن آنها به دنبال خوب و واقعی: گرد. یک ضربه تند وشدید زدن سریع از گردگیر یا حتی پاک کردن با یک پارچه با گرد و غبار محافظ خود را حفظ خواهد کرد faux از شاخ و برگ به دنبال واقعا جعلی است.

Faux رکس بگونیا

Velener 15″ مصنوعی گلدان سبز گیاه برگ

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>