چگونه برای محافظت از سالمندان ساکن خانه در طول شیوع کروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان رمان coronavirus بیماری COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان, سالمندان طرفداران آنها اصرار به گام برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض این ویروس.

بازنشستگی و پیری متخصص مت Del Vecchio گفت: اخبار جهانی صبح که به حداقل رساندن سالمندان از قرار گرفتن در معرض این ویروس باید هر کس را در اولویت قرار داد و گفت که سالمندان خانه های صورت چالش های قابل توجهی در پاسخ به پتانسیل شیوع.

ادامه مطلب: کبک تایید 9 مورد از COVID-19 همانطور که اعلام پاندمی

“این تغییر روزانه اما استاندارد روال. بسیاری از آنها را خوب بهداشت [در حال حاضر]” دل Vecchio گفت جهانی را دن Spector.

در حالی که بیش از 80 درصد از در سراسر جهان مورد از این ویروس در نتیجه فقط علائم خفیف که نیاز به بستری شدن افراد مسن در یک به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به عوارض. تخمین زده می شود که حدود 15 درصد از کسانی که بیش از سن 80 سالگی می میرند و پس از گرفتن بیمار از ویروس.

ادامه مطلب: Céline Dion تست منفی برای coronavirus به تعویق انداختن 2 کنسرت با توجه به سرد

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دلسرد بازدید از خانه سالمندان است و شاید موثر ترین گام جمله امکانات می توانید برای محافظت از ساکنان Del Vecchio گفت.

Del Vecchio توضیح داد که وجود دارد “جایگزین” برای بازدید از عزیزان زندگی در یک خانه سالمندان.

“شما ممکن است بخواهید برای توضیح به شما پدربزرگ و مادربزرگ یا پدر و مادر خود را که شاید آن بهتر خواهد بود اگر ما Skyped,” او گفت:.

Del Vecchio تکرار اظهارات مقامات بهداشت عمومی در روزهای اخیر که برخی از Quebecers اساسی عادات ممکن است نیاز به تغییر برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

“دو گونه بوسه که ممکن است مجبور به رفتن در حالی که او گفت:” چیزی استانی وزیر بهداشت دانیل مک کین همچنین پیشنهاد این هفته است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>