چگونه به سازمان دیده بان نیوهمپشایر اولیه مانند یک حرفه ای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نیوهمپشایر نیست فقط رای دادن برای اولین بار — آن رای اولین.

در حالی که اکثر گرانیت Staters شدند جمع در تخت خود ساکنان سه شهرک مونتاژ حق در نیمه شب روز سه شنبه به بازیگران اولین رای اول-در-این-ملت اولیه یک ویژه عنصر از یک فرایند غرق در دمدمی سنت است.

اما در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از عجیب و غریب بودن در ارتباط با نیوهمپشایر اصلی آن است که دولت در اجرای انتخابات و نه پیچیده حزبی اجرا شده توسط یک حزب سیاسی. که به معنی شکست کامل در هفته گذشته در آیووا بعید است که اتفاق می افتد در نیوهمپشایر.

فقط 27 رای دهندگان معلوم در Dixville شکاف هارت در موقعیت و Millsfield یک بخش کوچکی از 292,000 دموکراتیک رای دهندگان که نیوهمپشایر وزیر امور خارجه لایحه گاردنر انتظار دارد که به خود می گویند روز سه شنبه — اما کسانی که رای دهندگان داد و خیلی زود منجر به ctq قبل از اینکه بخش عمده ای از آرا پور در.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن برای تماشای نیوهمپشایر اولیه مانند یک حرفه ای زمانی که بقیه از انتخابات و در روز سه شنبه:

که می تواند در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات?

به منظور به انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان یا باید ثبت نام دموکرات و یا نمی تواند عضو هیچ حزب سیاسی. ثبت نام جمهوری خواهان تنها می تواند رای در توافق اولیه و مهلت برای رای دهندگان به خود را تغییر دهید ثبت نام بود در ماه اکتبر گذشته.

Unenrolled رای دهندگان که مایل به باقی می ماند مستقل باید ثبت نام کارت اضافی قبل از خروج خود را به محل رای گیری برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک عضو از حزب که اولیه رای گیری آنها فقط کشیده.

که در انتخابات?

این یکی از آن سوالات با پاسخ کوتاه.

وجود 33 نام در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات از جمله داوطلبانی که پس از به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را مانند Cory Booker, Julián Castro و کامالا هریس. جمهوری خواه انتخابات است که کمی کوچکتر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است 16 دیگر ایران با رقبا.

رای گیری تا شلوغ است چرا که صلاحیت معیارهای آنقدر کوچک است. به منظور دریافت در انتخابات, نامزدهای نیاز به دیدار با الزامات قانون اساسی به رئیس جمهور (متولد و شهروند حداقل 35 سال سن) پر کردن فرم و پرداخت 1000 $در هزینه تشکیل پرونده.

پایین نوار واجد شرایط باعث ایجاد برخی از عجیب و غریب بودن. این یکی را: در جمهوریخواه انتخابات است “Roque ‘راکی’ De La Fuente,” مستقر در کالیفرنیا سریال نامزد که زد برای سنا در حدود یک دوجین متحده در سال 2018 است. در ضمن پسرش “Roque De La Fuente” است که در دموکراتیک رای گیری.

چه زمان انجام نظر سنجی باز ؟

بیشتر وجود دارد غرابت در اینجا حتی قرار دادن نیمه شب-رای گیری شهرهای کنار. رای گیری ساعت متفاوت شهر و شهرستان. در دو تا از بزرگترین شهرستانها — منچستر و Nashua — انتخابات باز ساعت 6 صبح شرقی.

اما انتخابات در باز 7 صبح در کنکورد و دری سوم و چهارم بزرگترین شهرستانها. در شهرهای دیگر پای صندوق های رای باز در هر ساعت 8 صبح و یا اواخر به عنوان ساعت 11 صبح

چه زمان انجام این نظرسنجی نزدیک ؟

با توجه به تمام گریز از مرکز رای گیری در نیوهمپشایر مشخص شده تا کنون آیا شما واقعا انتظار همه حوزه های رأی گیری را در همان زمان ؟

آنها نمی. دوباره در کنار سه شهر است که باز در نیمه شب و بلافاصله حوزه در نیوهمپشایر در زمان های مختلف بسته به شهر یا در 7 p. m., 7:30 p. m. و یا 8 بعد از انتخابات در 7 p. m. در منچستر اما 8 p. m. در Nashua.

وقتی که ما انتظار اولین نتایج ؟

پس از تعداد انگشت شماری از آرا در نیمه شب نتایج بیشتر باید شروع جریان در مدت کوتاهی پس از 7 p. m. — اما هیچ خبری سازمان پروژه برنده تا بعد از تمام نظر سنجی بسته اند ایالتی در 8 p. m.

اخبار سازمان نیز آغاز خواهد شد به گزارش نتایج این نظرسنجی خروج — که شامل مصاحبه با رای دهندگان به عنوان ترک خود را در حوزه های رأی گیری — آغاز در 8 p. m. ما احتمالا باید یک تکه کوچک از آرای شمارش شده در آن بیش از حد.

چگونه است که برنده اعلام شده?

بر خلاف آیووا, قفقاز, the New Hampshire اولیه ساده تر: نامزد با بیشترین آرا برنده است.

اما هنوز هم وجود دارد برخی از ملی نماینده ریاضی در بازی. نیوهمپشایر 33 نمایندگان خواهد بود که doled نسبت به داوطلبانی که دریافت بیش از 15 درصد از آرا در سطح ایالت و یا در حداقل یکی از نیوهمپشایر دو کنگره مناطق. نتیجه: باریک پیروزی اولیه شمارش آرا ممکن است منجر به بالا نامزدهای برنده اعداد مشابه از نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>