چگونه به سازمان دیده بان فناوری اجرائی’ برخورد با کنگره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دو قدرت جهانی مراکز تنظیم شده برای clash چهارشنبه اجرائی از تکنولوژی غول های آمازون, گوگل, اپل و Facebook شهادت قبل از قانونگذاران مجلس در اتهامات خود شرکت ها در حال آسیب رساندن به مصرف کنندگان توسط ناعادلانه خفقان رقابت است.

شنوایی علائم اولین بار چهار tech مقتدر — که شرکت ها تقریبا به ارزش یک ترکیب $5 تریلیون باید به طور مشترک شهادت قبل از کنگره و این اولین کنگره تفرج همیشه برای آمازون جف بزوس, ثروتمندترین فرد است. در این جلسه همچنین می رسد به عنوان موشکافی عظیم است و فزاینده در سراسر جهان از جمله انتظار می رود وزارت دادگستری دادگاه حقوق بشر اروپا علیه گوگل و اخیر راه اندازی دو اروپایی پروب از پتانسیل رفتار ضد رقابتی توسط اپل.

اما آیا جمعه مرحله نهایی مسابقات زندگی می کند تا برای خود تاریخی حسابداری بستگی دارد ممکن است یک میزبان از عوامل: نمایندگان مجلس می تواند veer دور از آنتی تراست اسکریپت به دموکرات ها’ نگرانی در مورد آنلاین سخنرانی نفرت یا GOP اتهامات ضد محافظه کار دارد. برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر متهم دموکرات از پناه دادن “قبلی نتیجه گیری” در حمایت از شکستن تکنولوژی غول های, اضافه کردن به خطرات ناشی از یک حزبی مبارزه با مواد غذایی شکستن.

حتی فرمت سوال — چهار نخبگان اجرائی تمام ظاهر می شود توسط ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — می تواند آن را سخت تر برای کاربران به زمین دستکش در شرکت های متنوع مسائل اعم از گوگل و Facebook فرمان دیجیتال درآمد تبلیغات برای اپل کنترل از فروشگاه برنامه خود را و سوالات در مورد اینکه آیا آمازون گمراه کنگره است.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود به عنوان بزوس, Facebook مارک زوکربرگ اپل تیم کوک و سوندار پیچای گوگل, شهادت, قبل از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی — و پتانسیل شگفتی است که ممکن است در انتظار:

برای بزوس: آیا آمازون دروغ به کنگره در سال گذشته ؟

قانونگذاران مجلس انتظار می رود به کوره بزوس در مورد اینکه آیا یک شرکت وکیل گمراه قوه قضائیه کمیته تابستان گذشته با شهادت است که آمازون نمی با استفاده از داده های جمع آوری شده از فروشندگان شخص ثالث, برای راه اندازی رقابت محصول بر روی پلت فرم آن است.

وال استریت ژورنال پس از آن گزارش شده است که آمازون کارکنان را در واقع با استفاده از فروشندگان اطلاعات به اطلاع این شرکت محصولات خود را. وحی باعث قضائیه رهبران به منظور بالا بردن شبح با اشاره آمازون به دادستان برای شهادت دروغ و اتهامات در حالی که آمازون مورد مناقشه دقت از مجله را به حساب آورد و گفت: آن را ارائه نمی دهد “عمدا گمراه کننده” شهادت. آمازون همچنین وعده داده شده به انجام تحقیقات داخلی اما هنوز نمی ارائه هر مکان به روز رسانی در پیشرفت آن.

در حال حاضر که بزوس است ظاهر می شود قبل از آنها برخی از قانونگذاران می گویند که آنها برنامه ریزی برای فشار به او را به حساب اختلاف.

“من نگرانی در مورد شهادت که به من داده شده تحت سوگند که من خواهد بود پس از آخرین جلسه گفت: کمیته فرعی عضو Pramila Jayapal (D-شستشو.), که مورد سوال آمازون کاردانی مشاور عمومی Nate ساتون در مورد تمرین در یک جلسه در ماه ژوئیه گذشته.

در ضمن مجله هفته گذشته مطرح شده مشابه سوال در مورد آمازون درمان از تکنولوژی های نوپا که به دنبال سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری صندوق سرمایه.

برای زوکربرگ: Facebook تشنگی برای رشد

Facebook گذشته خریداری از رقیب سابق واتساپ و Instagram کشیده اند قابل توجه در کاپیتول هیل در سال های اخیر است. تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.) گفت سیاسی سال گذشته که “وجود دارد باید بیشتر شده است نقد و بررسی” از معاملات که تا به حال موفق به کسب تایید از تنظیم کننده در دولت اوباما. دیگران از جمله بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), به نام برای تنظیم به شکستن Facebook و به طور خاص به کسانی که ادغام به عنوان اهداف برای عقب.

این کمیته همچنین خواستار پاسخ از Facebook اینکه آن اختصاص منابع برای شناسایی و ردیابی امیدوار کننده راه اندازی است. نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرده اند که Facebook و دیگر غول های منحصر به فرد قرار به تکراری, به دست آوردن و یا در غیر این صورت درایو و آینده رقبا.

شرکت گسترده ای از داده های کاربر است و همچنین مجموعه ای به رسم آغاز شد. Rep. جو Neguse (D-Colo.), معاون رئیس آنتی تراست کمیته فرعی گفت که او امیدوار است به فشار این شرکت در مورد اینکه آیا حجم انبوهی از اطلاعات شخصی جمع آوری شده از بیش از 2 میلیارد کاربران باعث می شود آن را بیش از حد دشوار است برای رقبا به نگه دارید تا.

“وجود دارد یک ترس واقعی است که هیچ رقیب همیشه می تواند با موفقیت راه اندازی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی به دلیل آن هرگز نمی تواند مطابقت Facebook را احداث مخازن از داده ها که داده های خود را ضبط و آن را یک تهدید جدی برای کاربران,” او گفت: POLITICO.

برای پیچای: تسلط گوگل دیجیتال, تبلیغات و جستجو

گوگل در جهان است No. 1 بازیکن در $162.3 میلیارد دلار در بازار به صورت آنلاین نمایش تبلیغات در بخشی به دلیل آن اجرا می شود غالب ترین موتور جستجو است. در حال حاضر از آن رو به افزایش نظارت از دولت و تنظیم کننده فدرال در هر دو مسائل که می تواند تبدیل به موضوع DOJ انتظار می رود ضد تراست کت و شلوار.

منتقدان این شرکت به مدت طولانی متهم آن را از علاقه خود خدمات خود را در جستجو و به ضرر رقبای خود و مصرف کنندگان به دنبال نقشه های فیلم ها و یا دیگر خدماتی است که گوگل نیز فراهم می کند. Cicilline است به طور جداگانه ابراز نگرانی کرد که این شرکت توانایی هوور تا تبلیغات آنلاین درآمد است آسیب کسب و کارهای کوچک از جمله رسانه های خبری. (گوگل و Facebook هم حساب برای اکثریت آگهی آنلاین درآمد در ایالات متحده)

این کمیته همچنین متهم به شرکت بودن کمتر از صریح در گذشته خود شهادت از جمله در سوال مانند چه درصد از جستجوها در این شرکت موتور منجر به وب سایت ارجاع نشده در گوگل.

گوگل به طور جداگانه بوده مکرر هدف جمهوری خواه اتهامات ضد محافظه کار تعصب در آن فیلم های پلت فرم, یوتیوب, یک موضوع است که انتظار می رود تا دوباره در روز دوشنبه شنوایی. گوگل و دیگر عمده tech سیستم عامل انکار آن اتهامات عنوان شده علیه. دموکرات ها در ضمن, گرفته اند موضوع را با این شرکت را از دست داده و بیان نفرت و اطلاعات غلط در یوتیوب.

برای کوک: اپل فروشگاه App در زیر میکروسکوپ

اپل که تا به امروز نشده کشیده شده همان سطح از کنگره موشکافی به عنوان دیگر شرکت ها شهادت است و در حال حاضر رو به یک تازه تحقیقات در اروپا بیش از این که آیا آن محبوب در فروشگاه App نقض اتحادیه اروپا قوانین رقابت. رقبای ناشران و برنامه سازان گرفته اند موضوع را با اپل 30 درصد از برنامه فروش و اشتراک در فروشگاه App.

دولت و تنظیم کننده فدرال در آمریکا نیز آغاز کرده است در نظر گرفتن گام های اولیه به سوی یک تحقیقات ضد تراست به آن دسته از شیوه های سیاسی در ماه گذشته گزارش کرد.

و کلید قانونگذاران را پاره کرده اند به اپل برای دست زدن به آن را از فروشگاه App.

“از آنجا که از قدرت بازار است که اپل آن را شارژ گزاف اجاره — بزرگراه سرقت اساسا قلدری مردم به پرداخت 30 درصد و یا انکار دسترسی به بازار” Cicilline گفت: در آستانه ماه ژوئن است. “این خرد کن کوچک از توسعه دهندگان که به سادگی نمی تواند زنده بماند با این نوع پرداخت. اگر وجود رقابت واقعی در این بازار این اتفاق نخواهد افتاد.”

برای خانه کاربران: می توانید اجتناب از آنها رایگان-برای-همه ؟

قانونگذاران دموکرات کمیته مشاوران و گروه های مدافع می گویند آنها انتظار شنیدن به ماندن در مسیر بیش از دیگر گذشته بالا مشخصات جلسات با تکنولوژی اجرائی انجام داده اند.

زمانی که زوکربرگ شهادت قبل از کنگره برای اولین بار در سال 2018 در ارتفاع کمبریج Analytica رسوایی برای مثال او به میدان فرستاد سوالات بر روی همه چیز از اطلاعات غلط به رقابت نفرت, سخنرانی, حفظ حریم خصوصی و اتهامات ضد محافظه کار تعصب در رسانه های اجتماعی.

این زمان پنج شنبه شنوایی است نه یک رویداد — این کمیته فرعی ششم شنوایی به عنوان بخشی از خود را بیشتر-از-yearlong بررسی دره سیلیکون ضد تراست مشکلات. این بدان معناست که نمایندگان مجلس باید به حال یک مقدار غیر معمول از آماده سازی گفت: Stacy Mitchell, co-مدیر موسسه محلی اعتماد به نفس, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برابر تمرکز بازار.

“کمیته فرعی عضو شده اند عمیقا درگیر در این بررسی و بسیاری از آنها را یک ریز دانه درک مدل کسب و کار این شرکت گفت:” Mitchell, برجسته, بزرگ با تکنولوژی منتقد که قبل از شهادت این کمیته در سال گذشته است. “مانع از آن چیزهایی که از veering به همه نوع از جهات مختلف است.”

اما از دیگران انتظار داریم که نمایندگان مجلس بار دیگر سرگردان کردن موضوع.

“بحث را فراتر از آنتی تراست” گفت: Carl Szabo, معاون رئیس جمهور و مشاور کل تکنولوژی گروه تجارت NetChoice که تعداد Facebook گوگل و آمازون به عنوان اعضای. “آن را به مسائل مربوط به انتخابات دخالت و یا محافظه کار تعصب یا هر یک از دیگر مسائل de jour در آن ما می خواهم به زین tech,” او گفت:.

Rep. کن باک (R-Colo.), یکی از قانونگذاران خواهد شد که پرسش از مدیران سیاسی گفت او انتظار “رایگان برای همه” در مورد موضوعات.

آنچه در مورد مناقشات سیاسی حزبی?

دموکراتیک-led پانل تحقیقات و فن آوری ضد تراست است عمدتا به افتخار دو حزبی خرید از گرفتن به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را تایید کرده اند.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با دو حزبی و تعاونی ماهیت فرایند است که ما در حال رفتن را از طریق” باک گفت: در طی یک مصاحبه در هفته گذشته.

اما حزبی تقسیم کرده اند فوران بیش از حد. در ماه فوریه برای مثال جمهوری خواهان در قوه قضائیه کمیته متهم صندلی جری Nadler (D-n. y.) از پناه دادن به “قبل از تصور نتیجه گیری که در آمریکا بزرگ شرکت های با تکنولوژی ذاتا بد هستند” و افزود: “رهبران امریکا نباید مجازات شرکت های فن آوری به سادگی از آنجا که این شرکت موفق شده اند.”

و اخیر اختلافات پدید آمده بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد نحوه رسیدگی به چهار جلسه.

تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) که در زمان بیش از عنوان بالا جمهوریخواه در خانه قضائیه نیز به این کمیته بررسیشده است انتقاد دموکرات ها برای باز نمیشه دادرسی به کمیته گفت که اجازه سوال در یک طیف وسیع تری از اعضای tech نگرانی. اردن نیز مطرح شده احتمال این که جمهوری خواهان خواهد شد مشغول به اتهام تعصب سیاسی — حتی خواستار آن است که این جلسه شامل توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی که شرکت درهم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی بیش از واقعیت-چک کردن اما هنوز نمی مطرح هر گونه عمده ضد تراست نگرانی.

مجازی فرمت می تواند شکل نتیجه

تمام چهار tech مدیران عامل شهادت خواهد داد با هم از طریق یک ویدئو کنفرانس آنلاین در حالی که قوه قضائیه نمایندگان را به حضور هر دو تقریبا و در شخص به عنوان بخشی از یک “هیبرید” فرمت ارشد مشاوران قوه قضائیه به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

گروه های مهم این غول تکنولوژی به حال تحت فشار قرار دادند برای فرعی به چهار اجرائی شهادت به صورت جداگانه به جای به عنوان یک گروه ابراز نگرانی که چهار فرمت آن را سخت تر به قانونگذاران برای پرسیدن سوالات دقیق و آن را آسان تر برای مدیران به طفره رفتن.

داشتن مدیران عامل شهادت به طور مشترک به جای در پانل های جداگانه می تواند کاهش در معاملات ظهر. اما حتی اگر در گذشته بزرگ با تکنولوژی جلسات هر نشانه از مدیران اجرائی باید آماده برای یک محاصره طولانی.

در این جلسه همچنین علائم یکی از بالاترین مشخصات مجازی جلسه از coronavirus دوران که مجبور کنگره برای تغییر مقدار آن به طور منظم کسب و کار آنلاین. مجازی شنوایی است که به احتمال زیاد برای آزمایش محدودیت های خود را با فرمت با امکان ویژگی های snafus صلیب بحث unmuted میکروفن و دیگر مشکلات است که می تواند رقیق کردن ماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>