چگونه تهمت Rewired انتخابات نقشه

زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور راه اندازی خود را در سال 2012 انتخاب مجدد مبارزات او با بازگشت به عقب تظاهرات در یک جفت از مکان های منطقی: ویرجینیا و اوهایو. دو ضروری نوسان متحده با 31 آرا بین آنها حیاتی به اوباما شانس برنده شدن یک دوم.

اوهایو سنتی میانه bellwether, کاملی از قدیمی انتخاباتی نقشه از حالا دور دوره زمانی که انتخابات ریاست جمهوری ده ها تن از برجسته رقابت متحده و نامزدها به دنبال مبارزات انتخاباتی در همه آنها. ویرجینیا در جنوب دولت است که برای دهه ها رای داده بودند حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری تا زمانی که اوباما شکست خط در سال 2008 نشان داده و یک نقشه جدید که در آن سریع جمعیتی تغییر ایجاد فرصت های جدید برای دموکرات ها. با هم آنها سمبل کالج انتخاباتی نقشه اوباما و متنوع ائتلاف rewired در سال 2008 به نفع کاخ سفید است.

فقط هشت سال بعد اگر چه هیچ کس صحبت کردن در مورد اوهایو و ویرجینیا به عنوان بحرانی میدان نبرد متحده است. زمانی که دموکرات ها نقطه به یک زنگ کمربند مسیر به ریاست جمهوری در سال 2020 آنها با اشاره به میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. اوهایو—همراه با فلوریدا محوری میدان نبرد دولت در انتخابات اخیر است بخشی از این گفتگو است. در اکثر موارد هر دو طرف آن را به عنوان یک سایه از رنگ قرمز دولت است.

ویرجینیا—دهه بخشی از حزب جمهوری خواه جامد جنوبی—در حال حاضر می شود خاموش درمان نیز هست. هنگامی که به عنوان قابل دسترسی توسط دموکرات ها در حال حاضر آن را شکسته خیلی سخت به سمت اردوگاه خود را که مختصر آن سلطنت به عنوان یک چرخش دولت در حال حاضر ممکن است بیش از.

این کالج انتخاباتی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آشنا ریاست جمهوری battlegrounds—نه فقط اوهایو و ویرجینیا, بلکه, کلرادو, آیووا و بیشتر—در حال محو شدن از رادار. می گوید که تجربه نکرده a top-of-the-بلیط کتک کاری در گوشهای در دهه مانند آریزونا, گرجستان, مینه سوتا و شاید حتی تگزاس—به طور ناگهانی آماده به نقش محوری.

شما می توانید استدلال می کنند در مورد اینکه آیا مینه سوتا—یک مهد لیبرالیسم که تولید هوبرت هامفری Walter Mondale و پل Wellstone—یک رویا لوله برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. و یا اینکه آیا تگزاس—که در آن خواهان برگزاری همه نه ایالت انتخاب دفاتر هر دو مجلس سنا صندلی و هر دو مجلس قوه مقننه—واقعا می خواهد در این بازی در ماه نوامبر. اما یک چیزی که به نظر می رسد به طور فزاینده ای inarguable: این انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود جنگیدند در انتخابات زمین است که می شده اند غیر قابل تصور چهار سال پیش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وزید همه چیز.

که پاک از رای گیری که در حال انجام توسط احزاب و گروههای مستقل از میدان نبرد-دولت پیش بینی های صادر شده توسط سیاسی handicappers و عمده سازمان های خبری و اوایل تخصیص منابع از طرف کمپین و سایر اشخاص علاقه مند. و آن را خیلی در ذهن استراتژیست کمپین که در مکالمات اذعان بازسازی نقشه و چالش های منحصر به فرد آن ارائه برای هر دو طرف.

آن چیزی است که از یک تاریخی تجدید اما بیش از فقط یک سکسکه. مغلوب ساختن پیشی جستن انداخته است میدان نبرد دولت نقشه به شار و سوراخ طولانی-برگزار shibboleths در مورد مسیرهای بالقوه به کاخ سفید است.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نقشه نسبتا ثابت باشد. برای پنج دوره متوالی انتخابات از 1996 تا 2012, کشور شده بود و قفل شده است به جنگ جهانی اول-style ریاست جمهوری سنگر جنگ با 37 از 50 ایالت رای دادن به حزب در سطح ریاست جمهوری.

که افزایش نسبتا کوچک جهان از هسته اصلی میدان نبرد آمده است که در دسترس برای هر دو حزب—به طور معمول هشت تا 10. برای تقریبا یک نسل سازگار ترین اعضای این گروه از کشورها شده اند کلرادو, فلوریدا, Nevada, New Hampshire, کارولینای شمالی و اوهایو و ویرجینیا است. در حالی که دیگر رقابتی متحده—در میان آنها آیووا و پنسیلوانیا—که موجه برخی از سطح از مراقبت و تغذیه این هفت بودند که نزدیک ترین و سخت جنگیدند. از گذشته 28 انتخابات ریاست جمهوری در آن کشورها 27 شدند تصمیم های تک رقمی.

در سال 2008 اوباما برنده هر یک از این کشورها است. در سال 2016 تهمت از دست اکثریت آنها.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز موفق به کسب دو بزرگترین فلوریدا و اوهایو و او نیز کشیده feat تقریبا هیچ یک پیش بینی: او حرف میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین 46-انتخابات رای سه نفر که تا به حال رای جمهوریخواه—به صورت جداگانه بسیار کمتر با هم—برای رئیس جمهور پس از 1980s.

با که شاهکار مغلوب ساختن پیشی جستن در هم شکسته ریاست جمهوری نقشه ما عادت کرده اند به. فوری ترین نتیجه بود برای منفجر کردن این ایده از یک “دیوار آبی” یک اصطلاح کاربردی به شمال ردیف 18 متحده کشش از ساحل به ساحل به نظر می رسد که به ارائه ساختاری استفاده برای یک نامزد دموکرات. رفتن به انتخابات به نظر می رسید تقریبا unbreachable که یک عامل کلیدی رانندگی این باور است که هیلاری کلینتون در یک مسیر سر خوردن به ریاست جمهوری.

میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین شد و بخشی از آن بنیاد—اما پس مینه سوتا بود که هیلاری کلینتون برنده فقط 45,000 آرا پس از نزدیک به نیم قرن دموکراتیک top-of-بلیط تسلط. حتی Walter Mondale—که او نیز یک پسر بومی—برنده مینه سوتا در ریگان 48-دولت 1984 انتخاب مجدد لغزش. با وجود آن تاریخ به عنوان یک آبی دولت lodestar تهمت تقریبا کشیده یک پیروزی وجود دارد که می شده اند شوک از شوک انتخابات. خیره کننده خود را در نزدیکی-miss—او سقوط کرد و تنها 1.5 درصد با وجود صرف پول محدود و توجه وجود دارد—قرار داده است آن را در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین لیست آرزو.

در حالی که دولت جمعیتی نمی کاملا به عنوان مطلوب به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسانی که در نزدیکی متحده مبارزات انتخاباتی خود در حال حاضر گفت: این برنامه ریزی به پور به 30 میلیون دلار به دولت است. که تقریبا 1000 برابر آنچه در آن وجود دارد صرف در سال 2016. برای نشان دادن عزم خود را رئیس جمهور نیز در بازدید از این دولت یک تعداد انگشت شماری از بار پس از تسخیر کاخ سفید است.

در تمام آن ایالات غرب میانه تهمت مونتاژ چیزی شبیه به یک معکوس اوباما ائتلاف مشخص شده توسط فشردن همیشه بالاتر درصد و مشارکت مردم از کوچک سفید رای دهندگان. و او ایجاد یک معضل برای دموکرات ها بیش از آن مسیر به دنبال در آینده: تمرکز بر روی یک نقشه که اولویت اوباما ائتلافی از افراد جوان و زنان و nonwhite رای دهندگان و یا دو به یک سنتی نقشه است که به ترتیب اولویت برنده سفید طبقه کارگر.

این ایده که اوهایو ممکن است در مرکز انتخابات ریاست جمهوری جهان مضحک به نظر می رسد برای اولین بار در. اما مغلوب ساختن پیشی جستن 8-نقطه پیروزی در سال 2016 نماینده وسیع ترین اوباما در حاشیه در یک نسل. دو سال بعد در سراسر کشور بزرگ دموکراتیک سال اوهایو جمهوری خواهان برنده هر ایالت دفتر اجرایی.

میلیاردر نامزد حزب دموکرات تام Steyer علنا اذعان کرد بسیاری از آنچه در حزب خود فکر می کنم بخش خصوصی در طول یک ماه اکتبر کمپین توقف در کلمبوس.

“شما بچه ها زندگی در دولت,” او گفت:. “من می دانم که مردم به آن بنفش, اما آن را رفو قرمز است.”

کلید در اوهایو که در آیووا—دیگر به طور سنتی رقابتی دولتی نیست که به شکل یک هسته اصلی میدان نبرد در این سال — است که جمعیت غیر کالج تحصیل سفیده مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیتی نقطه شیرین. در اوهایو آنها ساخته شده تا 55 درصد از آرا در سال 2016 و تهمت برنده 63 درصد از رای خود را بر اساس پژوهش روی Teixeira و جان Halpin برای مرکز آمریکایی پیشرفت است. در آیووا غیر کالج تحصیل سفیده به ترتيب 62 درصد از رای دهندگان و آنها تحویل داده شده 57 درصد از برگه های رای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. در آن سطح تهمت می تواند به حفظ برخی از falloff در سال 2020 و هنوز هم یک مزیت قابل توجهی—یک حساب به احتمال زیاد است که به هر دو کشور از ارزشمند خود را تعیین به عنوان نوسان متحده است.

در عین حال فقط به عنوان برگ برنده ایجاد یک معضل برای دموکرات ها او همچنین ایجاد یک برای خود و برای آینده ایران نامزد. نام تجاری خود را از پوپولیسم و سفید شکایت سیاست amped روستایی مشارکت مردم در ایالت های مهم به خصوص در کلید غرب میانه ایالات که در آن سفید, غیر کالج رای دهندگان بازیگران بیش از نیمی از آرا در سال 2016. در حالی که فعال مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب کردن پنج متحده که اوباما انجام دو بار آن نیز کاشته یک کالج انتخاباتی زمان بمب برای منفجر پس از ترک دفتر. رئیس جمهور است و افسار را در آینده به کاهش جمعیت در حالی که در همان زمان شتاب crack-up از روحانی در حومه پایگاه و بیگانه اسپانیایی و اقلیت رای دهندگان در بسیاری از کشورهای که در آن nonwhite به اشتراک گذاری این رای در حال رشد است.

این تغییرات در حال حاضر در حال شکل دادن خطوط از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد نقشه. ویرجینیا و کلرادو—آمریکا با جمعیت قابل توجهی از سفید کالج تحصیل رای دهندگان و nonwhite رای دهندگان—ارائه یک نگاه به که در آینده ممکن است. حزب جمهوری خواه ایستاده در دو کشور nosedived در سال های اخیر ترک هر دو تحت نزدیکی-کامل کنترل دموکراتیک.

مشابه جمعیتی نیروهای ترکیب به نوبه خود دیرین ایالت های آریزونا و گرجستان—نه از آن شده است هسته اصلی میدان نبرد دولت قبل و به دو از رقابتی ترین در سال 2020 است. آریزونا اتحاد دموکراتیک رای دادند فقط یک بار در سال 70; Georgia فقط یک بار در طی 36 سال است. در بهترین حالت در انتخابات اخیر آنها بوده است به عنوان به اصطلاح “کش” آمده است که ممکن است از طریق آمده برای دموکرات ها تنها در صورتی که ستاره ها در تراز وسط قرار دارد. برخی از دموکرات ها هنوز غلیان بیش از کلینتون در مبارزات انتخاباتی اواخر کمپین تاخت و تاز در سال 2016 به هر دو کشور متقاعد شد یک حماسه اشتباه که پریشان مبارزات انتخاباتی از آشکار بحران در ویسکانسین.

در این سال اگر چه هیچ یک سوال استراتژیک ارتباط آریزونا و گرجستان است. آریزونا است که انتظار می رود به قدری تنگ است که در آن ذکر شده توسط سیاسی handicappers به عنوان یک بازی شیر یا خط به بالا. عمده سازمان های خبری از جمله سی ان ان و نیویورک تایمزدر حال حاضر آن را در خود میدان نبرد دولت, رای گیری برای اولین بار.

گرجستان سنگین تر آسانسور برای دموکرات ها. به تازگی به عنوان 2012, Georgia تاریخ به عنوان یکی از 19 متحده در نظر گرفته شده بنابراین بی ربط در سطح ریاست جمهوری که آنها کاهش یافته است از فهرستی از خروج سنجی است که در سال. چه نقطه ای از رای گیری متحده که در آن نتیجه تمام شد اما از پیش تعیین شده ؟

اما چهار سال گذشته را در معرض پوسیدگی در ایران گرفتن در دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن کردم گچ بری سنتی حزب جمهوری خواه حومه آتلانتا در سال 2016 در مسیر به پیروزی لخت 50 درصد از رای در سراسر ایالت. دو سال بعد از حزب دموکرات Stacy آبرامز نشان داد یک مسیر بالقوه برای پیروزی با گسترش رای دهندگان از طریق رای دهندگان ثبت نام و تمرکز بر روی آفریقایی مشارکت و آمد در 55,000 آرای برنده باشند.

پس از آن وجود تگزاس است. دموکرات ها به مدت طولانی پیش بینی شده دولت را تغییر خواهد منجر به اجتناب ناپذیر انتقال از قرمز به آبی. Howard Dean, بنابراین مطمئن شوید که از آن است که در سال 2009 وداع سخنرانی به عنوان DNC رئیس او گفت که او می تواند “تضمین” که در تگزاس را برای رای دادن به اوباما در سال 2012. اوباما البته نمی آیند. او از دست داده تگزاس که در آن سال با 16 امتیاز. اما در سال 2016 تهمت زد و پشت میت رامنی سرعت تا حد زیادی با توجه به یقه سفید حومه defections از ایران. دو سال بعد بتو o’rourke تقریبا کشیده عظیم بیش از ناراحت بهداشت ، تد کروز یک عملکرد است که فرستاده shudders از طریق تگزاس ایران استقرار.

در صورت مخفیانه ضبط شده صوتی منتشر شده در سال گذشته دولت مجلس, دنیس Bonnen اذعان کرد آنجا گفته مغلوب ساختن پیشی جستن است “کشتن ما در شهری حومه منطقه.”

تگزاس هنوز هم آمار و ارقام به یک برای رسیدن به دموکرات ها در سال 2020 است. اما سنبله در Latino مردم در انتخابات—و یا افزایش لاتین برای حمایت از نامزد دموکرات—برانگیخته با مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی به خوبی می تواند تغییر دهد. حداقل تشکر به رئیس جمهور تگزاس است به احتمال زیاد به فرمان سرمایه گذاری بیشتر از کمپین منابع و نامزد چهره زمان از آن دیده می شود در دهه.

حتی انتخاباتی دمدمی مزاجی نشان می دهد در ایالت مین و نبراسکا—ایالات متحده که جایزه آرا توسط کنگره منطقه, در علاوه بر این به طور کلی دولت برنده—به احتمال زیاد در مرکز صحنه در سال 2020 است. در ماه نوامبر تهمت منحصر به فرد جمعیتی تجدید نظر ممکن است پیروزی او تنها انتخاباتی رای متصل به مین روستایی مبتنی بر 2 منطقه یک بار دیگر. اما ممکن است در هزینه های واحد انتخاباتی رای متصل به نبراسکا شهری و برون شهری بر اساس 2nd District که در آن تهمت تولید بیشتر نفرت.

هیچ یک از این است که به نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را برانگیخته نوع تکتونیکی و تغییرات پیش بینی شده در سال 1969 را در حال ظهور اکثریت جمهوری خواهکلاسیک سیاسی تجدید نوع که پیش بینی شده تا پایان قرارداد جدید ائتلاف و ظهور یک محافظه کار جدید یکی از. رئیس جمهور اهداف سیاسی به مراتب بیشتر خود شیفته. استراتژی های خود را به مراتب بیش از حد مجموع صفر.

بر خلاف گذشته ریاست جمهوری استراتژیست که پیش بینی ایجاد تاریخی حزب ائتلاف که ترتیب انتخابات نقشه برای نسل—به عنوان Karl Rove یک بار پس از جورج دبلیو بوش انتخاب مجدد در سال 2004 که روو نسبت به سال 1896 تجدید طلیعه توسط ویلیام مک کینلی—مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale, تصور آینده ای متفاوت.

در سپتامبر سخنرانی طراحی شده برای تقویت عزم این مرد بیمار از سیاست آمریکا در کالیفرنیا غمگین-گونی حزب جمهوریخواه Parscale گذاشته یک چشم انداز است که فراتر از مفهوم swing states, سیاسی, نقشه ها و روندهای جمعیتی. آن را ریشه در خیالی مفاهیم حزبی تجدید. به جای آن ثابت شد به خانواده منحصر به فرد نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سبک و ارزش او حمایت. که در چشم انداز حزب وابسته به شخصیت—یک شخصیت است که به شکل انتخاباتی نقشه.

“از عشق و نفرت خواهد بود یک سلسله است که در گذشته برای چندین دهه” Parscale گفت: “آتش حزب جمهوریخواه به حزب جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید