چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن رفت از کنوانسیون باش به هیچ حزب و در همه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چهارشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل بالا خود را از مشاوران سیاسی از جمله مدیر کمپین لایحه Stepien و ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel برای یک کنفرانس تلفنی را در نظر بگیرید یک حرکت است که می شده اند غیر قابل تصور فقط چند هفته پیش: لغو آن در آینده کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا.

شنبه بعد از ظهر با کروناویروس مواج در دولت رئیس جمهور که در تمام طول سال پیش بینی یک خشن و بی ادب ارسال-به آخر ماه از انتخاب مجدد کمپین تا به حال ساخته شده ذهن خود را: آن را بدون رفتن.

آن را خیره کننده معکوس برای یک اپتیک-وسواس رئیس جمهور که می شده است تا قاطعانه در مورد یک کنوانسیون که او آن را از شارلوت, N. C. به فلوریدا برای اطمینان از این اتفاق می افتد.

اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن که برای ماه ها مقاومت کرده است درخواست به این ویروس به طور جدی تصمیم منعکس شده از یک تغییر ناگهانی در وضعیت. طی هفته گذشته رئیس جمهور به مغزش خود coronavirus جلسات خواست مردم را به پوشیدن ماسک و اذعان کرد که این ویروس را “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

در واقع توسط دوشنبه رئیس جمهور آمده بود به نظر با کشیدن پلاگین نه خیانت خشم یا سوزش در اینکه مجبور به عقب نشینی به گفته یک فرد آشنا با معاملات خود را بر روی این موضوع.

“رئیس جمهور تصمیم درست. با 10 ، 000 مورد جدید روزانه [در فلوریدا] روشن بود یک تصمیم بود ساخته شده است. آن را خوب است برای خود سیاست” گفت: Brian بالارد جانباز جمهوری خواه و لابی و تهمت متحد شده بودند جمع آوری پول برای این کنوانسیون. “آن شده اند که برای او خوب بوده است, پخش زنده از جکسون به مدت سه شب اما او تصمیم بود که بهترین برای همه درگیر. هنوز مطمئن شوید که چه آینده, اما این درست بود تماس بگیرید.”

مذاکرات درباره لغو کنوانسیون شتاب در 36 ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه در اتاق جلسه کاخ سفید روز شنبه یک فرد آشنا با این بحث گفت. رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: پوشش آخرین خود را فقط-احیا coronavirus جلسات که آن را “زمان مناسب” برای برگزاری یک “بزرگ و شلوغ کنوانسیون.”

اما در پشت صحنه ارشد جمهوری خواهان شده بود با توجه به امکان صرف نظر کردن از یک فرد رویداد برای ماه. حتی قبل از تصمیم به حرکت کنوانسیون از شارلوت به جکسون در ماه گذشته مقامات حزب در نظر گرفته چشم انداز دور انداختن آن است. به عنوان coronavirus موارد مشخصی در سراسر کشور آنها در نظر گرفته آرایه ای از گزینه ها برای چه به مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن تاجگذاری با خیال راحت حتی به عنوان رئیس جمهور و حزب کشت و زرع پیش با جمع آوری کمک های مردمی و برنامه ریزی برای جکسون.

کشیدن آن را حتی در بهترین زمان خواهد بود متناوب کار. به طور معمول یک مهمانی سال صرف برنامه ریزی کنوانسیون; جمهوریخواهان تا به حال فقط دو ماه به جمع آوری $20 به 25 میلیون دلار مورد نیاز و شنود گذاشته جانباز, پارتی, جمع آوری کمک جف میلر به آنها کمک کند آن را انجام دهد. اما پول را تبدیل به بخش آسان در مقایسه با بدانند محض تدارکات برگزاری کنوانسیون در طول یک بیماری همه گیر.

پس از ازدحام با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید هفته گذشته سازمان در حل و فصل برنامه ریزی برای کوچک کردن رویداد. تنها نمایندگان و یک مهمان از انتخاب خود خواهد بود و مجاز به حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن Aug. 27 نامزدی سخنرانی McDaniel نوشت: در نامه ای به RNC اعضای.

McDaniel ساخته شده و چهار سفر به جکسون به نمودار برنامه های اخیرا دو هفته پیش. کارکنان خود را خواهد شاتل به فلوریدا هفتگی.

تونی Sayegh سابق وزارت خزانه داری رسمی کمک به هدایت کاخ سفید استیضاح دفاع شنود گذاشته شد برای کمک به برنامه نویسی برای چهار رویداد روز.

اما به عنوان برنامه ریزی تشدید طوری شد بحث در مورد بستن جشن. Coronavirus موارد خونتان در جکسنویل منطقه است. و این هفته کنوانسیون مقامات مقابله با دیگر مشکل رو به رشد: امنیت.

“همانطور که ما در حال صحبت کردن در امروز ما هنوز به داشتن نوعی از برنامه است که با ما کار می کنند که باعث می شود من راحت است که ما در حال رفتن به نگه داشتن آن رویداد و جامعه امن” Duval County Sheriff مایک ویلیامز گفت: سیاسی جمعه در توضیح دلایل خود را برای ارائه اجرای قانون است.

مقامات جمهوری خواه باقی مانده اعتماد به نفس آنها می تواند به جلو و کنوانسیون کردن و جمع آوری پول مورد نیاز است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد بود گرمتر به امکان قرار دادن kibosh در آن است. او اشاره کرد در آینده تصمیم سهشنبه گفتن خبرنگاران گفت که “فلوریدا است که در کمی دشوار است یا به سختی موقعیت.”

توسط دوشنبه شب او با قرار دادن تماس به confidantes بالا بردن ایده لغو. او در نهایت کشیده ماشه پنج شنبه بعد از ظهر شروع به اطلاع رسانی به همکاران نزدیک از تصمیم خود.

نقطه اوج مشاوران گفته شد اذعان قریب به اتفاق خطرات بهداشتی. فلوریدا پیشی گرفته است 10,000 جدید کروناویروس موارد تقریبا هر روز برای حداقل دو هفته. روز پنجشنبه وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش یک رکورد 173 جدید مرگ و میر. دولت را مثبت نرخ ارز که نشده آغشته به زیر 10 درصد برای یک ماه و آمار بیش از 12 درصد پنج شنبه.

امیدوار به نگه داشتن اخبار از نشت و دانستن تهمت می خواستم برای شکستن اخبار خود و مشاوران و نگهداری یک دایره تنگ از افراد درگیر در این مذاکرات. سازمان بر روی زمین در فلوریدا گفت: آنها برای اولین بار شنیده ام از وقتی تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در تلویزیون پنج شنبه. اهدا کنندگان نیز گرفتار کردن گارد.

ارشد جمهوری خواه بودند به سادگی رها شوند. آنها دیگر به تلاش برای قرار دادن یک رویداد عظیم با هم در مواجهه با یک بیماری همه گیر.

اما از همه مهمتر این اطلاعیه نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت قابل درک است که او blasé رویکرد به همه گیر شد و پایین کشیدن او امیدوار گشتند.

سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال توزین برنامه های جایگزین برای اواخر آگوست کنوانسیون از جمله این که آیا آن را در یک قالب مجازی است. مانند دموکرات آنها در حال برنامه ریزی برای چهار شب از برنامه نویسی.

صرف نظر از تصمیم خود برای قراضه کنوانسیون دموکرات ها نشانه آنها را به قصد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus واکنش مرکزی به انتخابات عمومی پیام.

“من خوشحالم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سر خود را از شن و ماسه به اندازه کافی بلند برای تحقق بخشیدن به آنچه که قابل پیش بینی پیشگیری فاجعه او در مورد به تحمیل در شهر جکسون ویل فلوریدا” حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>