چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت وسواس می تواند نیش می زنند و او را به عقب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس: به سخنرانی پذیرش خود را در مقابل یک نیمه خالی و عرصه رو به مخاطب که چهره تحت پوشش در, ماسک muffling هستند خود را به سلامتی و شعارهای.

اما از آن است که دقیقا آنچه که او ممکن است رو اگر ماه گذشته حکم از مقامات در جکسون ویل فلوریدا الزامی ماسک برای همه داخل سالن اجتماعات باقی مانده است در اثر از اواخر ماه اوت. وجود دارد و تاب خاصی به این حکم: جمهوری خواهان نقل مکان کرده بود قرارداد خود را از شارلوت کارولینای شمالی—شهرستان است که تا به حال قرار داده و قوانین ایمنی در محل مورد تجمعات عمومی—فقط تا رئیس جمهور می تواند این نوع از جمعیت او می خواست.

همانطور که از هم اکنون برنامه ریزی جکسون کنوانسیون به نظر می رسد مانند یکی دیگر از ضربه به مغلوب ساختن پیشی جستن گرسنگی سیری ناپذیر برای جمعیت. مبارزات انتخاباتی خود کیکآف ماه گذشته در Tulsa, اوکلاهما, تبدیل از یک برنامه به طور بالقوه خطر ناک گفتوگو به خجالت هنگامی که مبارزات انتخاباتی ادعا کرد که آن را تا به حال تا به حال بیش از یک میلیون بلیط درخواست و رئیس جمهور به پایان رسید تا صحبت به کل خالی بخش 19,000-صندلی عرصه است. بنابراین ترس شد و همراهان خود را در مورد چشم انداز از صندلی های خالی به گزارش مطبوعات که آنها را از طریق رفت عرصه اجتماعی از بین بردن فاصله نشانه های امید برای یک جمعیت این ماجرا هم در نقض مستقیم از عرصه سیاست.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر پوشش خبری (“مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع Fizzles,” فرار از نیویورک تایمز تیتر) مشخص شده برای پایان دادن به پنج سال تا حد زیادی پیروز استفاده از جمعیت. زمانی که او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با شخصی فیزیکی جمعیت به نظر می رسید تقریبا عتیقه. او تظاهرات بودند جایی بین چادر و احیای یک کنسرت راک که در آن او معامله کردن انرژی از مردم فریاد پشت در او را. آنها نگران کننده به صاحب نظران و کسانی که شک داشتند که rallygoers شدند واقعی رای دهندگان بود اما مغلوب ساختن پیشی جستن بود که آخر خنده است; rallygoers معلوم شد در انتخابات در ماه نوامبر. و در یک تیز خروج از قبلی رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که تظاهرات بخشی از دائمی کمپین کامل با جمعیت شعارهای مورد علاقه های قدیمی مانند “قفل و او!” سالها پس از هیلاری کلینتون غیر ارادی بازگشت به زندگی خصوصی.

در معنای دیگر, اما, اصرار رییس جمهور بر ظرفیت خود را برای جذب بزرگ کثیری همیشه loomed به عنوان یک مشکل بالقوه نقطه. روز اول خود را در دفتر—به معنای واقعی کلمه—تحت سلطه بود منظره از دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر و خواستار آن است که مطبوعات را کافر شواهد آشکار است که تهمت کشیده بودند کمتر از یک اوباما-اندازه افتتاحیه جمعیت. (همچنین شواهدی وجود دارد که تهمت اغلب رابطه گاه به گاه با واقعیت خواهد باقی بماند به ریاست جمهوری خود.) و در لاف زدن است که او هرگز تا به حال یک صندلی خالی در یک تجمع تهمت بود راه خود را برای این نوع از سقوط که تولسا ارائه شده است.

در انصاف به مغلوب ساختن پیشی جستن او نیست اشتباه که جمعیت مهم است. و او را به سختی و تنها سیاستمدار و یا رئیس جمهور مشتاق به داشتن اگر نه با وسواس زیادی مخاطبان است. در واقع از آن شده است یک عنصر کلیدی از ما روند سیاسی قصد بازگشت به قرن 19 زمانی که احزاب سیاسی برگزار شد چهارم جولای جشن به رسم جمعیت بزرگ برای خود و سخنرانی های نامزدها. در حداقل یک مورد ریاست جمهوری گرسنگی برای جمعیت به شدت تغییر تاریخ آمریکا است.

همانطور که با بسیاری از چیزهای مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره ظاهر قدیمی سنت و تبدیل آن به یک مدرن سلاح سیاسی. سوال این است که با Covid-19 همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش می تواند او محوری به یک دنیای جدید که در آن جمعیت هستند قطعا نا امن و در بعضی از نقاط حتی غیر قانونی است ؟

“من می خواهم آن جمعیت—من می خواهم که این جمعیت وجود داشته باشد.”

رئیس جمهور جان اف کندی و او از صحبت کردن با کاخ سفید تیم بود که برنامه ریزی های به ظاهر “غیر سیاسی” نوسان از طریق چند کشورهای غربی در پاییز سال 1963. کندی ممکن است یاد می شود امروز به عنوان اولین تلویزیون رئیس جمهور با استعداد برای توسل به رای دهندگان را از طریق توده و متوسط نیز بود اما او درک درستی از قدرت فیزیکی مردم در انتخابات. برای JFK که انتخاب مجدد چشم انداز به مراتب از برخی از آن بسیار مهم بود که او می تواند نشان می دهد بزرگ مشتاق مخاطبان در کشورهای او تا به حال موفق به انجام در سال 1960.

چرا ؟ بهترین پاسخ از جری Bruno که بیشتر یا کمتر اختراع مدرن سیاسی “پیشرفت”—هنر و علم طراحی جمعیت زیادی برای JFK, RFK و دیگران. او در سال 1971 کتاب “پیشرفت انسان” (که من همكاري) برونو مجموعه به توضیح دهد که چرا وقتی که می آید به جمعیت size does matter: “زمانی که شما می توانید نشان می دهد مردم یک نامزد که می توانید در قرعه کشی, جمعیت, شما می توانید آنها را حس شور و شوق و هيجان شما به آنها چیزی قابل تشخیص است. [و] از آنجا که مطبوعات و رسانه ها قضاوت یک نامزد توسط احشایی, حقایق فیزیکی—چگونه شد جمعیت چگونه بسیاری از مردم تبدیل شده … این داستان ایجاد حس حرکت و یا شکست. این داستان ممکن است متقاعد کردن پول-بخشندگان برای رفتن با یک برنده و یا نگهداری از یک بازنده است.”

برونو کلید بینش و یکی از آن تهمت سقوط گرفتار در تولسا—این است که این اعداد است که مهم است. آن را درک. اولین قاعده از پیش شد “آن است که همیشه بیشتر قابل توجه برای پر کردن یک سالن کوچک نسبت به نیمه پر کردن یک سالن بزرگ.”

“به نظر می رسد بیشتر قابل توجه این احساس هیجان انگیز تر است,” او نوشت: “پیشرفت انسان” “به راه رفتن به پنج هزار صندلی سالن که به تیر بسته بندی شده نسبت به سی هزار نفر در استادیوم یانکی.”

برونو قانون به وضوح جان سالم به در آزمون زمان و مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا ظاهر تنها ترین مثال از اینکه چگونه آن را می توانید هر دو روش برش. (به خود می بالد از 800000 یا یک میلیون بلیط درخواست از این کمپین—که تنها به اضافه حس یاس—خواهد شد در تاریخ به عنوان اعمال عظیم سیاسی قصور.) در فوریه 2012 میت رامنی بود سخنرانی به دیترویت اقتصادی باشگاه در جلسه اتاق داخل فورد زمینه که در آن Detroit Lions بازی. به این دلیل که جمعیت بزرگتر از پیش بینی گفتار منتقل شد از داخل اتاق جلسه بر روی زمینه—در تئوری یک چیز خوب برای رامنی جز این که عکس های روز بعد نشان داد که رامنی احاطه شده توسط دهها هزار نفر از صندلی های خالی. تا به حال در این جلسه نه منتقل شده است و او می شده اند صحبت کردن با یک بسته بندی ایستاده-اتاق-تنها جمعیت و روایت شده اند غیر منتظره شور و شوق خود را برای سخنرانی.

این بسیار تمایل برای گسترده مردم در انتخابات است که به طور چشمگیری تغییر تاریخ آمریکا است. در پاییز سال 1963 کندی رئیس جمهور در سفر به تگزاس—باید برنده دولت برای سال 1964 در یک آشکارا سیاسی ماموریت: به تلاش برای متحد کردن اختلافات جناحهای درون حزب دموکرات و برای متقاعد کردن ثروتمند تگزاس دموکرات که او به اندازه کافی محبوب در تگزاس برای آنها را به باز کردن کیف پول خود را. این بود که چرا او به ارمغان آورد او پر زرق و برق همسر ژاکلین همراه در سفر; حضور او تضمین شده بود به منظور جلب بیشتر مردم است.

بنابراین هنگامی که باران متوقف شد سقوط در دالاس اواخر در صبح روز 22 نوامبر آن را یک خبر خوب برای کاخ سفید است. این بدان معنی است که حباب بالا در لیموزین ریاست جمهوری می تواند برداشته شود اجازه این جمعیت در طول مسیر بهتر اجمالی اول ، آنچه که هیچ کس می تواند تصور در آن زمان بود که آن را نیز ساخته شده JFK به مراتب ساده تر هدف خود قاتل.

سیاستمداران باید تا حد زیادی متوقف سفر در اتومبیل, اما آنها نه متوقف شکار برای جمعیت. باراک اوباما محبوبیت رو به رشد در سال 2008 اندازهگيری شد در بخشی از این مخاطبان زیادی را به او جلب کرد و همانطور که اشاره شد به اندازه و شدت مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت در اواخر 2015 اولیه بود شاخص از درخواست تجدید نظر خود را به ایران با پایه. شروع با جیمی کارتر رئیس جمهور جدید مشخص شده اند خود را inaugurations با ترک اتومبیل های خود را و راه رفتن حداقل بخشی از افتتاحیه رژه مسیر.

آن است که کاملا معقول و منطقی به استدلال می کنند که صاحب نظران در واقع درست است که این روزها جمعیت هستند هیچ راه مطمئن برای اندازه گیری قدرت سیاسی. در سال 2020 مقدماتی برنی ساندرز جلب هزاران نفر; جو بایدن مشکل پر کردن یک کت-بررسی اتاق. اما واقعی اولیه رای دهندگان به نظر نمی رسد تحت تاثیر قرار توسط این متریک; بایدن در نهایت cruised به یک پیروزی قاطع بیش از Sanders. و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مطمئنا تا به حال یک نقطه هنگامی که آن را اشاره کرد که در حالی که به سختی 6,000 مردم ممکن است پر تولسا عرصه بیش از 6 میلیون نفر شاهد این رویداد در فاکس نیوز و دیگر رسانه ها.

وجود دارد یک مورد خوب ساخته شود که مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای بسته بندی جمعیت و بی تفاوتی خود را (اگر نه خصومت) به ماسک بدان معنی است که گرسنگی خود را برای سبک قدیمی تظاهرات به معنای واقعی کلمه است با قرار دادن خود را از حامیان سرسخت ترین در خطر است. سخنرانی های خود را بیش از چهارم جولای بودند شاید یک پیشنمایش: بدون ماسک در هر دو رویداد و مخاطبان شلوغ هم در Mt. Rushmore. هر کمپین در واقع هر سازمان است که هشدارهای مقامات دولتی به طور جدی به همراه نخواهد آورد و تعداد زیادی از مردم با هم در یک اتاق سربسته به تشویق آواز خواندن و فریاد زدن. اما محروم مغلوب ساختن پیشی جستن از کسانی که در تظاهرات آن جمعیت تغذیه که گرسنگی سیری ناپذیر برای تصویب و تهمت نیز ممکن است قطع شود از اکسیژن است.

در جری برونو بیدار نسل از فعالان سیاسی در سراسر شکاف سیاسی باید جرأت سراسر کشور رزرو عرصه commandeering را اتومبیل و اتوبوس و ترغیب دبیرستان باند بازی در طول یک رژه مسیر papering سالن با “رایگان” بلیط. این سقوط ضربه به چوب ارجمند با ابزار سیاسی و تجارت و بهداشت از رای دهندگان آمریکایی در حال اساسی جنگ است. اضافه کردن به که رئیس جمهور خواسته و ما ممکن است ببینید درست خروج از گذشته با دو حزب عمده مبارزات ارائه اساسا روش های مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم دنبال خواهد شد ممکن است هر فرصتی برای ارائه به تهمت سنتی منظره های بسته بندی شده عرصه و دیوانه وار جمعیت که او گرسنه در بخشی به دلیل مردی که خودش را فقط نمی تواند بدون آن انجام دهد. بایدن اردوگاه خواهد شد خیلی بیشتر احتمال دارد به هشدارها مقامات بهداشت عمومی—که به معنی پیدا کردن برخی از راه برای ایجاد هیجان و بدون توسل به ابزار است که باید تعریف مبارزات و در نهایت اثبات یک تست از اینکه stagecraft از سیاست واقعا می تواند حرکت فراتر از ریشه های کهن آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>