خانه دموکراتیک حزبی شده است توسط یک دسته از هم-rans: مردان و زنانی که در حالی که به اندازه کافی خوب برای کنگره ثابت می شود underwhelming در مرحله بزرگتر از سیاست های ملی.

که تغییر کرده است.

نشسته شانه به شانه در کف مجلس سنا به عنوان آنها استدلال می کنند برای رئیس جمهور حذف از دفتر دو مردان — Adam Schiff کالیفرنیا و Hakeem Jeffries نیویورک شده و با پرتاب به جلو ملت آگاهی به بالای حزب دموکرات تبدیل شده اند و این تکیه گاه را برای حدس و گمان در مورد یک میزبان از موقعیت برجسته هر دو در خانه و فراتر از آن.

نه انسان و نه کارکنان خود — خواهد بحث در مورد گام های بعدی خود را در به سرعت در حال تغییر حزبی و بزرگتر حزب دموکرات است.

اما آنها نمی نیاز به.

در یک سری از مکالمات افراد نزدیک به شیف و Jeffries چیزی برای تضعیف شایع حدس و گمان در مورد مردان جاه طلبی و توصیف آن را در غیر منتظره ای غنی از جزئیات.

شیف گفته می شود علاقه مند در سنای آمریکا (کالیفرنیا ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین 86) یک نقطه در یک پتانسیل دموکراتیک دولت یا مجلس. Jeffries, در ضمن به بهره اندک در حال اجرا برای شهردار نیویورک — کار او بود شایعه شده بود چشم دوخته اند. او می خواهد به مجلس و گرفتن مراحل به دست آوردن وجود دارد.

On-the-record حدس و گمان در مورد آینده یکی از همکاران دیده می شود به عنوان ناهنجار در کنگره پر از جاه طلبی اما سکوت زمزمه در مورد جفت دموکرات — که با هم صحبت می کرد برای بیش از نیمی از حزب خود را در طول زمان محاکمه — فراگیر است و از هر گوشه ای از کمیته های پارلمانی و گویا خود را در قد و قامت در میان همکاران خود را.

“ما آنها را در این نقش ما به عنوان دموکراتیک حزبی — چون ما می دانستیم که آنها تا به حال که مهارت” گفت: Rep. خوان وارگاس از کالیفرنیا. “آنها وجود ندارد توسط حادثه.”

در واقع این هفته در کف خانه جفت شده است lavished با ستایش از نقش آنها در تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن. شیف و Jeffries بودند بالا دو بلندگو در طول محاکمه به آمریکا زبان برای مجموع نزدیک به 11½ ساعت با توجه به آمار گردآوری شده توسط C-SPAN. هر دو خود را به حال ویروسی لحظه ارائه آنچه که دموکرات ها به عنوان جشن بنیادی-سیم پیچ کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن-و در سبک توجه داشته باشید Jeffries استناد the Notorious B. I. G., اواخر رپ.

البته هر گونه پیش بینی در مورد شیف و Jeffries آینده آمده با هشدارهای. نانسی پلوسی نشان داده است هیچ نشانه ای از ترک speakership و ماندن خود را به عنوان یک قدرت شگرف جمع آوری کمک و ماهر هدایتگر از کاپیتول هیل سیاست بی بدیل است. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, شماره 2 حزب دموکرات است منتظر سال به موفقیت پلوسی و آماده است به مبارزه برای این کار است.

اما پلوسی خواهد بود 80 در هشت هفته, همان سن به عنوان هماهنگ می کنیم. و حزبی است و همیشه تعجب که چرخ بعدی.

به طور مشابه فاینستاین خواهد بود 90 زمانی که او برای انتخابات مجدد 2024 و کالیفرنیا رای دهندگان مطمئن شوید که به انتخاب خود مشتاق تعویض. اگر صندلی به نحوی باز می شود قبل از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این شانس را به انتخاب کسی است.

و Jeffries و شیف نیست تنها دو که به دست اورد شهرت در میان استیضاح. دیگر مدیران — Jason کلاغ کلرادو, Val Demings از فلوریدا سیلویا گارسیا از تگزاس جری Nadler نیویورک و Zoe Lofgren کالیفرنیا — نیز دیده پروفایل خود را افزایش است.

اما کلاغ و گارسیا در حال نظامیان Demings در دوره دوم و Nadler و Lofgren خدمت کرده اند در کنگره برای بیش از 25 سال هر و هر دو کمیته صندلی به احتمال زیاد در اوج خود کنگره مشاغل.

شیف و 59 و Jeffries, 49, باید فوری ترین راه برای افزایش قدرت هنگامی که آزمایش به پایان می آید.

در بسیاری از جهات این دو قابل ملاحظه ای مشابه است. شیف نشان دهنده لس آنجلس و Jeffries تحسین از بروکلین — امن دموکراتیک مراکز قدرت. آنها هر دو شناخته شده برای توجه دقیق به جزئیات است. Jeffries, به خصوص برای بدنام شخصا تصویب همه چیز از برنامه ریزی تغییرات به بیانیه های مطبوعاتی. هر دو بی وقفه در پیام; هر دو می تواند تحویل طولانی و پیچیده سخنرانی با حداقل یادداشت ها.

اما از راه های دیگر دو برش به طور کامل از پارچه های مختلف. شیف که صندلی خانه هوش کمیته نیست آرنج-مالش پشت سیلی پل که به طور معمول صعود به قدرت در کاپیتول هیل. او بیشتر پل رایان از جان بونر بیشتر اریک کانتور از کوین مک کارتی.

شیف مناسب نیست به راحتی در یک جعبه: یک بار در میانه سگ آبی در حال حاضر دیده می شود به عنوان پیشرفته تر او سفید است و در یک حزبی که به طور فزاینده ای متنوع و از کالیفرنیا — همان دولت است که اجرای این حزب برای 17 سال است. او می تواند با زور از او محض خارج-از-کمربندی محبوبیت و قهرمان مانند قد و قامت در سمت چپ او را به دست آورده از طریق روسیه پروب و استیضاح.

شیف دارای انبوهی از کمپین, پول نقد, نهایی ارز از خانه قدرت. او با استفاده از مبارزات انتخاباتی خود را حساب شده و نزدیک به 7 میلیون دلار — برای کمک به همکاران خود در حفظ کرسی های خود را. شیف انتخاباتی می گوید او مطرح شده و یا اهدا بیش از 3.5 میلیون دلار برای حزب دموکرات کنگره کمیته کمپین و خط مقدم نامزدها در 2019. در طول سال 2018 چرخه شیف انتخاباتی می گوید که او مطرح شده و یا اهدا $3.7 میلیون دلار برای آمریکا و نامزد.

یک منبع نزدیک به شیف — این فرد خود-توضیحات نه سیاسی است — گفت: “پس از محاکمه [شیف است] به دنبال به جلو به تمرکز بر هوش کمیته مسئولیت و همچنین کار به انتخاب دموکرات ها بالا و پایین انتخابات.”

خانه دموکرات — اصرار بر گمنامی به صحبت رک و راست در مورد شیف — توصیف کالیفرنیا از حزب دموکرات بدین ترتیب: “یک نفس قوی حمایت قوی استعداد است.”

سناتور به طور معمول سریع نیست که به ستایش از اعضای مجلس اما شیف به دست آورده ستایش دیگران از اتاق بالایی.

“او منفجر مردم جوراب” گفت: سناتور. کریس مورفی, کانکتیکات دموکرات بود که دوستان با کالیفرنیا از حزب دموکرات در خانه. “آن را بسیار سخت برای به دست آوردن بیش از حد بالا ستایش از مردم با غرور به عنوان بزرگ به عنوان ایالات متحده آغاز شد.”

اما شیف بعدی حرکت می تواند یک کابینه نوشته است که طول می کشد استفاده از قانونی او استعداد. چند قانونگذاران گفت شیف — یک دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل حقوق و سابق دادستان فدرال — باید در لیست کوتاه برای دادستان کل باید دموکرات سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

Jeffries, از سوی دیگر, دارای تکیه بر او مشتاق سیاسی غرایز و کار سخت به مقیاس صفوف دموکراتیک رهبری در سرعت فوق العاده خطرناک پس از آمدن به کنگره در سال 2013. به عنوان یک رهبر آمریکا’ پیام بازوی آخرین چرخه Jeffries با اعتبار کمک به صنایع پیام کمک کرد که دموکرات ها دوباره خانه اکثریت.

پس از 2018 انتخابات Jeffries ترویج شد و به خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس شماره 5 نقطه در رهبری و نخست اسلات برای صعودی حزب سلسله مراتب است. او صرف مقدار زیادی از این کنگره کار feverishly برای توسعه روابط در سراسر حزبی — نوع کاری که باید انجام شود برای صعود به حزبی را در موقعیت های بالا.

Jeffries دستیاران کاهش یافته است به ارائه جمع آوری کمک های مردمی شماره — غیر معمول برای کسی که به دنبال صعود در خانه. اما اشاره او به سفر بیش از 20 بار برای قانونگذاران سال گذشته است.

“Hakeem محدود است تنها با جاه طلبی خود را. هر نقطه ای که او در طلب آن می تواند اگر او آن را می خواهد, آخرین محل و یا آن را می تواند یک سکوی پرتاب,” Rep. Emanuel ساطور (D-Mo.) گفت.

Jeffries است که سود اضافه شده بودن یک عضو کنگره, سیاه, کمیته های پارلمانی دموکراتیک قدرت در مرکز است که باید یک آستین ، نقشی در چیدن سخنران بعدی.

زمان به همان اندازه به عنوان هر چیزی می تواند محوری برای موفقیت های آینده خود. قبل از Jeffries و شیف وجود داشته است conga line of مشابه بلند پروازانه با استعداد قانونگذاران را دیدم که خود را افزایش blunted با تثبیت سه نفر از رهبران دموکرات: پلوسی هویر و جیم Clyburn کارولینای جنوبی. کسانی که دموکرات ها تا حد زیادی decamped به سنا زد دیگر بالاتر یا بازنشسته به ابهام. یکی بارها مطرح آینده بلندگو — جو کراولی از برانکس — از دست داد صندلی خود را به یک جوان تازه بدوران رسیده اسکندریه Ocasio-کورتز. او در حال حاضر یک لابی.

پس از نزدیک به دو دهه با پلوسی به عنوان رهبر مانورهای رندانه زمانی که او بازنشسته است و انتظار می رود به یک دیوانه, تقلا, هرج و مرج است که می تواند منجر به تلخ و ستیز مسابقه برای speakership با شیف و Jeffries به طور بالقوه در مرکز از عمل.

“فقط تمرکز بر روی کار شما قرار است به انجام و انجام بهترین شما می توانید” مشاوره بهداشت ، کریس ون Hollen (D-Md.)

مانند شیف و Jeffries ون Hollen بود یک بار دیده می شود به عنوان پلوسی را وارث آشکار است. او decamped برای سنا در سال 2016 زمانی که آن را روشن بود وقت خود را هرگز ممکن است آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im