رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات صلح پیشنهاد ممکن است مرده در هنگام ورود به منتقدان می گویند. اما این طرح نیز می تواند در دراز مدت اثرات جدی circumscribing — حداقل — آینده ایالات متحده در تلاش برای پایان دادن به مناقشه اسرائیل و فلسطین.

پیشنهاد پرده برداری کرد روز شنبه بود که نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر است به شدت طرفه به سمت اسرائیل است. اگر چه آن حکومت می کند نه از یک آینده فلسطین به عنوان برخی از ترس آن میسازد شرایط سخت برای فلسطینی ها به دیدار قبل از اینکه اجازه استقلال. و چشم انداز برای دولت مرزهای بسیار بعید است پذیرفته می شود توسط فلسطینی ها.

ایستاده در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به رئیس جمهور گفت: این طرح با عنوان “صلح برای رفاه” بود “برنده-برنده” مسیر برای هر دو طرف. اما او همچنین هشدار داد که پیشنهاد خود را “می تواند آخرین فرصت” برای فلسطینی ها برای رسیدن به اهداف خود را پس از بیش از 70 سال از جنگ است.

نتانیاهو در همین حال به نظر می رسد آماده به مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد می کند. او بارها و بارها با تمجید از رئیس جمهور برای به رسمیت شناختن اسرائیل “حاکمیت” بیش از زمین های مورد اختلاف و گزارش شده است که برنامه ریزی برای آوردن ایده از الحاق این مناطق به پنج شنبه رای خود را در کابینه.

اعلام این طرح به شرح زیر آرایه ای از دیگر طرفدار اسرائیل حرکت می کند و مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس خاموش کردن فلسطینی ها در واشنگتن و قطع کمک های مالی به فلسطینی ها. تشکیلات خودگردان فلسطین از مدتها پیش قطع ارتباطی خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ظاهر طراحی شده برای فشار فلسطینی ها به نوعی از توافق صلح حتی اگر آن را یک بازی far cry از آنها چه می خواهند. تا کنون فلسطینی ها مقاومت کرده اند; در روز سه شنبه محمود عباس رئیس گفت: مردم پاسخ با “هزار ‘شماره'”.

در دراز مدت اما با ایجاد برخی از “حقایق در زمین” در argot پروسه صلح مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به طرز چشمگیری دوباره ترسیم مرزهای سیاسی شرایط قابل قبول برای دولت آمریکا – دموکرات یا جمهوری خواه – به تایید اگر آن wades به جنگ است.

“آن را تغییر واقعیت بر روی زمین در راه است که برای رفتن به سخت تر به سازمان ملل متحد-حلقه بل که گفت:” ایلان برمن معاون ارشد رئیس جمهور از حزب محافظه کار سیاست خارجی آمریکا و شورای.

سنتی ایالات متحده در موقعیت شده است که “وضعیت نهایی” مسائل بهترین حل و فصل بین دو طرف به این معنی است که اسرائیل و فلسطینی ها باید به توافق برسند در حساس ترین موضوعات. هر طرف که بنا کردن مطالبات غیر قابل و مقامات ایالات متحده از مدت ها به دنبال به سادگی به خطر انداخته بر آنچه اغلب کاملا ناسازگار موقعیت.

اما در حال حاضر آینده رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است سخت فشرده, مثلا برای معکوس تهمت تصمیم به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت دیپلماتیک هویج آمریکایی ها قبلا نکردن. برخی از دموکرات ها در حال اجرا به جای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشانه های آنها نمی نفی شناخت و نه حرکت سفارت آمریکا به تل آویو.

آن را بعید است که در آینده رئیس جمهور ایالات متحده خواهد معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن اسرائیل الحاق بلندی های جولان به خاک ادعا توسط سوریه.

آینده ایالات متحده رهبران همچنین ممکن است پیدا کردن آن سخت به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای محدود کردن که شمارش به عنوان یک “پناهندگان فلسطینی.” برخی حتی ممکن است پیدا کردن مفید تهمت و تعریف آن را پوشش نمی دهد همه فرزندان اصلی آواره فلسطینی به دلیل آن می تواند سهولت اسرائیل نگرانی در مورد موافقت گسترده “حق بازگشت” برای آوارگان فلسطینی.

آن می تواند دشوار برای باز کردن مغلوب ساختن پیشی جستن به وعده اسرائیل در بخش با توجه به سوابق آنها در سیاست اسرائیل که منتقل کرده اند قطعا در برابر فلسطینی ها در سال های اخیر است. یکی دیگر از توجه: سیاسی داخلی قیمت آینده رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است با تحریک یک مبارزه با یک متحد نزدیک است که حفظ حمایت قوی در کنگره است.

“در آمریکا, سیاسی زمینه, واقعیت تاسف است که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را شکل داخلی ایالات متحده برداشت از چه لحاظ سیاسی ممکن است” سابق آمریکایی که مشغول به کار در اسرائیل و فلسطین مسائل سیاسی گفت. “در مورد پناهندگان, بیت المقدس, مرزهای, آن را تقریبا به طور قطع آن را مشکل تر برای آینده رئیس جمهور برای حمایت از طرح های پیشنهادی که در آینده بیشتر برای فلسطینیان است.”

هنوز هم یکی دیگر از دلایل رئیس جمهور آینده’ دست ممکن است گره خورده است که رهبران اسرائیل در حال حاضر نشانه های آنها را پیاده سازی قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح حتی بدون فلسطینی موافقت.

این طرح پیش بینی اسرائیل کنترل بیش از اردن دره رودخانه و شهرک سازی اسرائیل در کرانه باختری است. نتانیاهو روز سه شنبه قول داد که اسرائیل شروع به “اعمال قوانین آن” به این مناطق یک حرکت منتقدان گفت: به آن معنا عملا الحاق.

نخست وزیر اسرائیل چهره انتخابات فقط در هفته و همچنین به عنوان یک قایق از مشکلات قانونی — او به طور رسمی تحت تعقیب به اتهام فساد مالی ساعت قبل از ملاقات او با مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال با توجه به رسانه های اسرائیل نتانیاهو قصد دارد تا کابینه خود در نظر بگیرید یک رای برای شروع الحاق بخش هایی از کرانه باختری و دره اردن به عنوان اوایل به عنوان در روز یکشنبه ، این حرکت می تواند چالش های قانونی.

از طریق زمین معاوضه تهمت می گوید او در نهایت قرار دادن در فلسطین دست دو برابر مقدار از خاک آنها در حال حاضر کنترل. اما مخالفان گفت: این اراضی که فلسطینی ها در نهایت دریافت نیست دقیقا مفید است.

“مبادله مناطق آنها در حال دادن به فلسطینی ها توسط یک دسته از صحرا به طور کامل قطع از بقیه دولت خود را در حالی که گرفتن نخست املاک و مستغلات در وسط کرانه” ایلان گلدنبرگ سابق آمریکا رسمی و دموکرات که به شرح زیر اسرائیلی-فلسطینی مسائل توییتی شنبه.

دولت باراک اوباما درهم اولیه و اغلب با نتانیاهو از جمله یک سال اول جنگ بیش از شهرک. اوباما تیم آشکارا نگران است که اسرائیل عملیات ساخت یک آینده فلسطین غیر ممکن است و تکیه بر نتانیاهو برای توقف حل و فصل رشد برای جلب نظر طرف فلسطینی برای مذاکره.

مقامات اسرائیلی با اشاره به تعهدات گذشته توسط جورج دبلیو بوش از جمله نامه بوش فرستاده و سپس به نخست وزیر آریل شارون تغییر موضع ایالات متحده در اصطلاح رشد طبیعی موجود حل و فصل بلوک.

دولت اوباما در تلاش برای جمع شدن که وعده تولید انتقاد شدید از اسرائیل و متحدان ایالات متحده از جمله وضعیت فعلی بخش رسمی الیوت آبرامز. این blowup بیش از شهرک تعمیق بی اعتمادی بین باراک اوباما و تیم نتانیاهو و در برخی از راه های ارتباط بهبود است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس دهه از سیاست های تصمیم گیری است که ایالات متحده دیگر views اسرائیل شهرک غرب بانک به عنوان مغایر با قوانین بین المللی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان استدلال او این است که ساخت تماس های سخت که روسای جمهور گذشته باید dodged و سلب دور توهمات که به مدت طولانی مانع از درگیری از حل و فصل شود.

“صرف مخالفت با این چشم انداز است که به سادگی یک بیانیه در حمایت از این نا امید کننده وضع موجود است که محصول دهه بیات تفکر” کاخ سفید گفت: در سند سه شنبه منتشر شد که پژواک گذشته سخنان کوشنر.

Danielle Pletka از محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “نیروهای برخی از سوالات سخت برای فلسطینی ها” اما گفت که او همچنین هل دادن برخی از انتخاب های سخت در اسرائیل.

“نگاهی به بی بی صحبت کردن در مورد یک دولت فلسطینی — که مهم است” Pletka گفت: با استفاده از نتانیاهو نام مستعار. نخست وزیر اسرائیل به مدت طولانی به عنوان امکان است که یک دولت می تواند وجود داشته باشد.

در نظرات گزارش مطبوعات اسرائیلی تهمت سفیر سابق در سازمان ملل نیکی هیلی گفت: در این هفته اولویت طرح معماران “همیشه امنیت ملی اسرائیل است. ما می دانستیم که ما نمی تواند انجام دهد هر چیزی را که قرار بود به سازش امنیت اسرائیل است. اما ما همچنین می دانستند که فلسطینی ها سزاوار یک زندگی بهتر.”

به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح تلاش می کند به محور فلسطینی به جدول توسط امیدوار کننده آنها میلیاردها دلار کمک های اقتصادی. و در حالی که آن را به رسمیت می شناسد بسیاری موجود شهرک سازی اسرائیل در فلسطین و ادعا کرد زمین به عنوان بخشی از اسرائیل همچنین خواستار چهار سال توقف در حل و فصل ساخت و ساز هر چند آن را کاملا روشن وقتی که یخ را به اثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیز اصرار دارد که اورشلیم خواهد بود که میخواهد سرمایه اسرائیل اما در همان زمان آن را برای یک آینده فلسطین با سرمایه در بخش هایی از شرق اورشلیم ، سابق آمریکا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و درگیر شدن در بازی کلمه است که می تواند در دراز مدت تضعیف شد.

“وجود دارد مقدار زیادی از قطعات که اسرائیل خواستار ‘بیت المقدس’ که فلسطینی ها را در نظر نمی ‘بیت المقدس'” گلدنبرگ اشاره کرد. او اضافه کرد که “بسیاری از کلید عرب محله” این شهرستان ممکن است باد تا در آینده فلسطین به عنوان پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

که دولت به عنوان پیش بینی و توسط نقشه موجود در برنامه را برای بیشتر قسمت ها بود محاصره توسط اسرائیل است و نه پیوسته. این طرح همچنین به نظر می رسد به اسرائیل کنترل بر امور امنیت در آن کشور اشاره کرد: “یک راه حل واقعی را به فلسطینی ها تمام قدرت به حکومت خود را اما نه قدرت به تهدید اسرائیل است.”

کاخ سفید طرح صلح پیش بینی غزه به عنوان بخشی از یک آینده فلسطین. که منطقه همچنان تحت کنترل گروه های شبه نظامی حماس اما, است و منبع شلیک راکتی و حملات دیگر در اسرائیل است. اسرائیل نیز نگرانی در مورد تجاوز از حزب الله که از سوی ایران حمایت گروه های شبه نظامی در نزدیکی لبنان.

کاخ سفید گفته است که فلسطینی ها می توانیم فرض کنیم امنیت بیشتر مسئولیت بیش از زمان, اما تحلیلگران می گویند بعید است اسرائیل اجازه خواهد داد که برای فلسطینی کنترل های امنیتی در هر زمان به زودی.

این طرح بارها و بارها در مورد دادن فلسطینی ها یک زندگی بهتر و ایجاد رفاه بیشتر در منطقه است. اما رهبران فلسطینی می گویند که آنها نمی تواند رشوه به پذیرش یک توافق است که ارائه نمی دهد آنها را واقعی سیاسی استقلال.

“پس از مزخرف که ما شنیده ام امروز به ما می گویند یک هزار ‘شماره’ به معامله قرن” عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: روز سه شنبه در بانک غرب شهر رام الله به گذشته توصیف این طرح است.

فلسطینی ها در حمایت از برخی از قانونگذاران ایالات متحده از جمله دموکرات ها که می گویند آنها متوجه امنیت اسرائیل نیاز دارد.

“هر گونه ادعا می کنند که این طرح پیش بینی یک دولت فلسطینی است که فقط غلط ایم” به گزارش ایسنا ، کریس مورفی (D-Conn.). “برنامه اجازه می دهد تا اسرائیل را به کنترل تمام مسائل امنیتی در داخل فلسطین “دولت” و در نتیجه آن دولت در همه.”

اما مملو موضوع اسرائیل اغلب تقسیم دموکرات ها در سال های اخیر با برخی در حزب هل دادن مهم تر خط به سمت اسرائیل است.

ظهور با صدای بلند pro-فلسطینی صدای در کنگره از جمله رشیدا Tlaib (D-Mich.) و Ilhan Omar (D-Minn.), باعث شده است تا در زمان باز کردن درگیری در کاپیتول هیل با خانه رهبران rebuking عمر برای او نظرات به اسرائیل است.

خطوط گسل نیز پدید آمده در سال 2020 ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی با یکی از فرمانداران برای نامزدی حزب دموکرات — ایالت ورمونت برنی ساندرز — دفاع از عمر.

ترک در یک بار-جامد دموکراتیک برای حمایت از اسرائیل یکی از دلایلی که برخی از مقامات سابق آمریکا و تحلیلگران استدلال می کنند که برگ برنده ایران در حال حاضر ممکن است به فضای بیشتر برای دموکرات ها به مانور در اسرائیل و فلسطین و مسئله آن را پاک کردن گذشته playbooks در حال الزام آور نیست.

برای مثال برخی از دموکرات ها می گویند که ایالات متحده باید جلو بروید و باز متحده ماموریت دیپلماتیک – شاید سفارت – در بخش هایی از شرق اورشلیم ادعا توسط فلسطینی ها. و برخی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری ابراز داشته اند باز بودن به ایده مطبوع آمریکا کمک های نظامی به اسرائیل در مورد اینکه آیا آن را نگه می دارد ساختمان شهرک.

رهبران فلسطینی باید اجتناب از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم برای بسیاری از سال و هیچ کدام حاضر بودند برای روز سه شنبه اعلام خواهد شد. روز دوشنبه طی یک جداگانه ظاهر با نتانیاهو مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به ظاهری چیز عجیب و غریب از اعلام طرح صلح که در آن تنها یک طرف در هیئت مدیره.

“بنابراین مردم باید در این کار برای بسیاری از سال های بسیاری و من فکر می کنم ما نسبتا نزدیک است,” او گفت: “اما ما به افراد دیگر به توافق با آن را نیز.”

وجود دارد اما یک تعداد انگشت شماری از مقامات کشورهای عربی از جمله امارات متحده عربی در روز سه شنبه رویداد — تأکید چقدر منطقه پویایی را تغییر بیش از دهه گذشته است.

فلسطینی ها است نه ایجاد انگیزه در موضوع از آن پس بود برای رهبران عرب.

بسیاری از کسانی که در حال حاضر رهبران ایران را افزایش و تجاوز در منطقه بیشتر از نگرانی و آنها مایل به ماندن ساکت تر در مورد فلسطینی ها اگر این معنی است که آنها می توانند همکاری از سوی ایالات متحده و اسرائیل در حاوی اسلامی رژیم در تهران است.

اما قابل توجه در نشانه آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم هنوز هم تا به حال بیشتر دیپلماتیک اند خرحمالی و nbsp پیدا بکنید نه از منطقه عربی heavyweights — مصر و عربستان سعودی — ارسال به مقامات کاخ سفید rollout. بازیکن کلیدی دیگر اردن نیز دور ماندند.

و کسانی که در کشورهای عربی در حال حاضر روشن ساخته است این جاده به مذاکرات صلح باقی می ماند یک است.

“این طرح جدی است ابتکار که پاسخگوی بسیاری از مسائل مطرح شده در طول سال” امارات متحده عربی سفیر به واشنگتن یوسف Al Otaiba گفت در توییتر. وی افزود که این طرح “ارائه می دهد یک نقطه شروع مهمی برای بازگشت به مذاکرات در داخل آمریکا بین المللی چارچوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im