چگونه ایالات متحده محدودیت سوار Deutsche Telekom و Huawei هم نزدیک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جهانی غول مخابراتی Deutsche Telekom خود را تقویت مشارکت استراتژیک با Huawei در سال گذشته با وجود رشد تمرد نسبت به غالب چینی 5G فروشنده اسناد و مدارک بررسی شده توسط سیاسی نشان می دهد.

داخلی شرکت ثبت توصیف چگونه Deutsche Telekom و Huawei توافق در یک معامله در اواسط سال 2019 گفت: چینی ها تامین خواهد اقدامات لازم برای جلوگیری از اختلال در زنجیره تامین ناشی از اقدامات آمریکا و همچنین به عنوان پوشش هزینه های بالقوه خسارت و تاخیر.

معامله زده شد تنها چند هفته قبل از دولت آمریکا اعمال محدودیت در کسب و کار برخورد با این شرکت چینی در مارس 2019 — یک نقطه عطف برای واشنگتن تلاش ها برای فشار به عقب در برابر Huawei تسلط بر 5G تجهیزات.

آن را گذاشته و زمینه را برای همکاری بین این دو شرکت برای اوایل اجرای از شبکه های 5G در اروپا با وجود ملی قانونگذاران تلاش در بازارهای کلیدی مانند آلمان و هلند و لهستان به منظور کاهش استفاده از تجهیزات چینی.

در ماه های پس از معامله این شرکت ها تاکید تعهدات متقابل برای درمان هر یک از دیگر در ترجیحی راه. Deutsche Telekom مدیران Huawei شرح داده شده بارها و بارها به عنوان یک “شریک استراتژیک” است که “کلید برای ما 5G برنامه” با توجه به اسناد داخلی. روی Huawei پایان Deutsche Telekom به عنوان یک “ترجیح مشتری” برای آن 5G تجهیزات.

Deutsche Telekom بارها کاهش یافته است در گذشته به افشای چقدر از آن شبکه های تشکیل شده از Huawei تجهیزات.

اما در آن ارتباطات داخلی آن تشبیه سناریو قادر به استفاده از Huawei در آن گسترده تر 5G rollout به “روز قیامت” گزارش های اخیر در آلمانی کاغذ Handelsblatt نشان داد.

یک سخنگوی دویچه Telekom کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد سوالات مربوط به اسناد و مدارک اما گفت که این شرکت “طول می کشد جهانی بحث و گفتگو در مورد امنیت شبکه عناصر بسیار جدی است.”

این سخنگو افزود: “ما در حال حاضر به دنبال یک چند فروشنده استراتژی برای عناصر شبکه استفاده می شود در سراسر شبکه ما. ما خرید از انواع فروشندگان مانند اریکسون, نوکیا, Cisco, Huawei, و بسیاری دیگر.”

Huawei ‘مراقبت-رایگان بسته بندی’

در هسته از توافق متقابل است یک تعهد توسط Huawei به شانه بار و هزینه های ایالات متحده محدودیت های که گرفتار چینی فروشنده در گذشته سال است.

“این تعهد توسط Huawei به پرداخت برای هر اختلال می افزاید: به انگیزه ها را به چوب با Huawei” گفت: Thorsten بنر, مدیر برلین-جهانی بر اساس سیاست عمومی موسسه تماس آن “مراقبت-رایگان بسته” ارائه شده به دویچه Telekom.

این قرارداد شامل یک بند است که لغو مقررات اگر مقررات محلی و تجارت کنترل ممنوع Deutsche Telekom از دستیابی و استفاده از این محصولات است.

یک سخنگوی Huawei گفت: شرکت “هرگز نظرات به هر جزئیات از معاملات و یا عقد قرارداد با مشتریان در سراسر جهان.” این سخنگو افزود: “ما کار کرده اند با موفقیت با دویچه Telekom در بسیاری از مناطق بیش از چندین سال و مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری است.”

توافق گذاشته در اسناد داخلی دستور تجهیزات چینی ساز برای راه اندازی اورژانس سهام قطعات یدکی در کشورهایی که Deutsche Telekom محلی عملیات. که شامل آلمان و لهستان و جمهوری چک هلند و اتریش.

دهانه آن به یک لیست از قطعات است که اجازه می دهد Deutsche Telekom به ادامه در حال اجرا در آن شبکه برای حداقل دو سال تا مارس سال 2021. این اجازه می دهد تا برای Deutsche Telekom به تماس Huawei برای انتقال قطعات یدکی از فروشنده سهام به کسانی که از اپراتور و Deutsche Telekom به خالی کردن استفاده نشده قطعات یدکی با Huawei زمانی که این قرارداد به پایان می رسد — به طور موثر به اپراتور آلمانی گروه دسترسی ترجیحی به Huawei سهام.

همچنین این نرم ضربه ای به عنوان Huawei شروع به دست و پنجه نرم با ارائه “سلول کوچک” استفاده می شود محلی برای افزایش ظرفیت شبکه برای کاربران اینترنت تلفن همراه. این قطعات دچار یک ضربه بزرگ با توجه به ایالات متحده محدودیت های سال گذشته است.

در پایان 2019 در دو شرکت برگزار پیشرفته مباحث عمده 5G معامله که سمان همکاری خود را گزارش رویترز در ماه دسامبر با استناد به سه منبع آشنا با این موضوع. اپراتور با این حال قرار است که معامله در برگزاری با توجه به نگرانی های سیاسی, اخبار سرویس نوشت.

این شرکت معاملات تا حد زیادی به مبارزه طلبیده تلاش های مقامات امنیتی اروپا برای کاهش تکیه بر تجهیزات چینی در شبکه های 5G در طول 2019.

دولت ایالات متحده آغاز شده هشدار همتایان اروپایی در سال 2018 در مورد خطرات آن همکاران با Huawei استدلال آن است که تحت تاثیر مستقیم توسط دولت چین. در مارس 2019 واشنگتن اعمال کنترل صادرات که مانع Huawei کنندگان از تراشه های نرم افزار و دیگر قطعات از فروش به شرکت چینی است.

در اروپا و مقامات امنیتی به دنبال آغاز به خطرات امنیتی در اوایل سال 2019. از اوایل مارس 2019 در اتحادیه اروپا مشغول به کار در اقدامات مشترک که با هدف کاهش اروپا تکیه بر تجهیزات از Huawei و خود را کوچکتر چینی رقیب ZTE.

نگرانی های امنیتی باعث شد که تعدادی از کشورها به ممنوعیت تولید کنندگان چینی در “هسته” بخش هایی از شبکه های 5G.

آن را نیز باعث شد برخی از اپراتورها به “مبادله” Huawei تجهیزات برای کیت از آن به اروپا رقبای سوئد اریکسون و فنلاند نوکیا در جدید 5G اجرای برنامه های از جمله در دانمارک و ایرلند و نروژ است. آن همچنین باعث وعده از اپراتور بزرگ از جمله دویچه Telekom به فاز از تولید کنندگان چینی از “هسته ای” شبکه های برای کاهش نگرانی های امنیتی.

آلمانی استثنا

اتهامات که Huawei به شمار یک خطر امنیتی تا حد زیادی کاهش یافت و در گوش های ناشنوا در آلمانی صدارت در برلین.

آنگلا مرکل “انداخت تمام وزن سیاسی پشت نگه داشتن Huawei حداقل برای برخی از قسمت ها در آلمان گفت:” Benner.

در سال گذشته او را رد کرد و در حال رشد فشار از تاریخ و شریک ائتلافی حزب سوسیال دموکرات در مجلس بخشی از خود جناح محافظه کار و حتی وزرای دولت مانند وزیر امور خارجه Heiko Maas به اعمال بسیار سخت تر محدودیت در فروشندگان چینی برای شرکت در آلمان 5G rollout.

مرکل موضع منعکس هشدارهای توسط Deutsche Telekom — که دولت آلمان دارای 14.5 درصد سهم — که ممنوعیت Huawei دنده قرار خواهد 5G rollout در معرض خطر تاخیر و هزینه های اضافی. دیگر آلمانی کسب و کار از جمله قدرتمند بخش خودرو نیز ترس ممنوعیت Huawei می تواند منجر به اقدامات تلافی جویانه در چین است که صدمه دیده است سود خود را.

“مرکل ارشد نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه در شرکت های آلمانی در چین گفت:” Benner. “این Deutsche Telekom فشار که رانندگی این … اما به جای نگرانی در مورد کسب و کار بزرگ و شرکت های آلمانی است که بستگی به بازار چین است.”

T-Mobile معامله در ایالات متحده بی ریا

Deutsche Telekom نیز در برابر دولت ایالات متحده فشار به رها کردن Huawei — در یک زمان هنگامی که آن را به دنبال تایید از ایالات متحده, تنظیم کننده های عمده ارتباطات ادغام با اپراتور محلی با حداکثر سرعت دویدن.

آلمانی گروه با هم ادغام شدند آن T-Mobile ایالات متحده وابسته با حداکثر سرعت دویدن در مارس تشکیل سومین اپراتور مخابراتی با هدف به چالش کشیدن غول صنعت AT&T و Verizon.

آن را به عنوان به دنبال موافقت دولت برای مقابله, T-Mobile ایالات متحده مدیران در زمان یک رویکرد اساسا متفاوت برای استفاده از فروشندگان چینی از گروه رهبری در بن.

John Legere پس از اجرایی برای T-Mobile ایالات متحده سال گذشته شهادت به آمریکا در مجلس نمایندگان در یک جلسه در با حداکثر سرعت دویدن ادغام که “ما با استفاده از Huawei و یا ZTE تجهیزات شبکه در هر منطقه از شبکه ما. دوره.”

Legere اضافه شده در ایالات متحده اپراتور خواهد خرید تجهیزات “تنها از اعتماد تجهیزات شبکه تامین کنندگان با سابقه ردیابی امنیتی قوی در ایالات متحده است.” اپراتور موقعیت مطابق با سیاست های آمریکا است که ممنوعیت استفاده از Huawei و ZTE تجهیزات.

ایالات متحده اپراتور نیز در مرکز نقطه عطفی کیفرخواست unsealed توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در سال گذشته که مدعی Huawei اقدام به سرقت اسرار تجاری در 2012-2014.

Huawei سخنگو گفت: “هواوی و T-Mobile در حل و فصل اختلافات خود را در سال 2017” بیش از این اتهامات جاسوسی شرکت اضافه کرد که قبل از آن ایالات متحده حکم هیئت منصفه در بر داشت “نه آسیب غنی سازی ناعادلانه و نه عمدی و مخرب انجام شده توسط Huawei در T-موبایل راز تجارت ادعا می کنند.”

راه رو به جلو در اروپا

برای Huawei در اروپا قادر به تامین Deutsche Telekom به معنای نزدیک به تضمین می کنند که آن را نگه دارید در یک موقعیت قوی در بازار اروپا برای سال آمده است.

این اپراتور آلمانی است که بزرگترین در اروپا مخابراتی و دارای عملیات در بیش از 50 کشور از جمله 17 کشورهای عضو اتحادیه اروپا. آن را در خدمت 184 میلیون تلفن همراه مشتریان در سراسر جهان آن را گفت. آن را نیز بزرگترین سهامدار آمریکا شبکه اپراتور T-Mobile.

این شرکت با پشتیبانی جدید امنیت سایبر قانون که افزایش الزامات مورد نیاز برای تمام 5G فروشندگان تجهیزات و چینی و اروپایی به طور یکسان از طریق اقدامات فنی. همچنین گفت: سال گذشته که این برنامه ریزی برای “فاز از تولید کنندگان چینی از ایمنی بحرانی هسته شبکه” کوچکتر بخشی از تامین هزینه برای شبکه های مخابراتی.

برای خود “رادیو دسترسی به شبکه” (زد) — که حساب بزرگترین تکه از شبکه تلفن همراه تجهیزات هزینه — گزارش جدید توسط مخابرات شرکت مشاوره رشته مشاوره برآورد Deutsche Telekom محلی وابسته به سرخابی Telekom اتریش T-Mobile در هلند و T-Mobile در جمهوری چک تکیه انحصاری بر روی Huawei. T-Mobile در لهستان خواهد تکیه چینی فروشنده بیش از نیمی از آن فرار شبکه بیش از حد.

محلی وابسته به, در, رومانی, اسلواکی و یونان از سوی دیگر تکیه بر اروپا فروشندگان اریکسون و نوکیا برای فرار تجهیزات.

در بازار آلمان Deutsche Telekom برآورد شده است به تکیه بر روی Huawei برای 65 درصد از آن ایستگاه پایه و آنتن با توجه به رشته گزارش.

این آمار و ارقام توصیف این گروه 4G رادیو دسترسی به شبکه است که در حال حاضر به روز رسانی برای ارائه اولیه 5G ارائه در اروپا است.

این اپراتور اعلام کرد که در اواسط ماه ژوئن که آن را به حال نورد از 5G به بیش از 16 میلیون نفر در آلمان در سراسر برخی از 12,000 آنتن های سراسر کشور که برای آن “به این نتیجه رسیدند قرارداد جدید با دو شرکت” اریکسون و هواوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>