چگونه ویتنامی آمریکایی بسیج پشت ناخن سالن در کالیفرنیا shutdown

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Nail shop owners and workers hold signs during a protest in Westminster, Calif., last month. | AP Photo

ناخن مغازه داران و کارگران نگه علائم در طول یک تظاهرات در فرانسه, کالیفرنیا., در ماه گذشته. | Jae C. هنگ/AP Photo

کالیفرنیا

ناخن سالن صاحبان آنها می گویند در صورت دو موانع: دوره نقاهت بعد از برخورد به خط پایین خود را از ماه از بسته شدن و همچنین نگرانی در مورد شهرت خود را.

سان فرانسیسکو — ناخن سالن فکر می کردند که فقط یکی از کسب و کارهای بیشتر در معرض coronavirus همراه با ورزشگاه سرو خال کوبی, مو سالن درمانگران ماساژ و, سوراخ کردن بدن, استودیو.

اما این صنعت تحت سلطه ویتنامی آمریکایی ها دچار بزرگترین روابط عمومی ضربه هنگامی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ماه مه گفت: یک سالن ناخن مسئول دولت اول جامعه قرار گرفتن در معرض. ناخن سالن شد و در حال حاضر رو ضد آسیایی احساسات در پی coronavirus; در حال حاضر صاحبان و کارگران به ویژه نگران بودند.

تبلیغات

“چرا ویتنامی آمریکایی پرسید:” جانت Nguyen سابق جمهوریخواه دولت سناتور در حال حاضر در حال اجرا برای مونتاژ صندلی در اورنج کانتی به بزرگترین ویتنامی جامعه خارج از ویتنام. “این یک صنعت است که بسیار خاص به جامعه و شما به طور کامل نابود و قرار دادن یک خنجر در قلب ما.”

ویتنامی آمریکایی ها ساخته شده اند نفوذ در اورنج کانتی سیاست بیش از چند دهه, اما تمایل خود را برای ارسال جمهوری خواهان به ساکرامنتو قرار داده و آنها را در یک نقطه ضعف در دموکراتیک-فمن دولت است. همه گیر باعث ناخن سالن طرفداران برای رسیدن به قانونگذاران دموکرات در شمال کالیفرنیا مناطق به عنوان متحدان در گسترده تر زیبایی صنعت برای حمایت از بقای خود است.

ناخن سالن تا به حال در اکثر شهرستانهای دوشنبه پس از دیگری Newsom خاموش کردن به عنوان coronavirus موج در کالیفرنیا. اما این بار آنها بهتر آماده شده است. هر چند ویرانگر Newsom کلمات به عنوان پاره ای برای متحد کردن این صنعت است.

“ظرف مدت 12 ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom را از سخن گفتن در مارس 7 … ما میزبان بزرگترین کنفرانس مطبوعاتی من تا کنون بوده است” گفت: Tam Nguyen صاحب پیشبرد زیبایی کالج در اورنج کانتی و بنیانگذار گروه استخوانی آن را برای امریکا است که جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من هرگز در من 40 به علاوه در این صنعت دیده می شود ناخن سالن جامعه گرد هم می آیند تا آنجا که آن را در طول این بیماری همه گیر” او گفت:. “همکاری در میان رقبای طول می کشد یک بحران است.”

ناخن سالن صاحبان آنها می گویند در صورت دو موانع: دوره نقاهت بعد از برخورد به خط پایین خود را از ماه از بسته شدن و همچنین نگرانی در مورد شهرت خود را. دولت به چراغ سبز به سالن مو و آرایشگاه بیش از دو هفته قبل از آن اجازه ناخن سالن را باز کنید.

ناخن سالن صنعت bristled در آن تفاوت نشان می دهد مغازه های خود را فقط به عنوان امن است.

برخی از طرفداران تعجب که آیا آنها خاص بودن چون رهبران فکری جامعه برای اولین بار انتقال رخ داده در یک سالن ناخن — یک پیشنهاد است که هرگز به طور کامل توضیح داده شده پس از Newsom نظر. او در بخش بهداشت و درمان گفت: سیاسی بعد از آن است که “اول شناخته شده جامعه گسترش” در کالیفرنیا شناسایی شد در یک سالن ناخن اما اذعان کرد که پس از آن مطالعات پیشنهاد کرده اند این ویروس در گردش بود در دولت قبل از آن.

فرماندار نظر پخش شد به طور گسترده ای. مرسد County Sheriff Vern Warnke حمایت در ممکن است برای کسب و کار به بازگشایی و گفت: در مصاحبه با مرسد خورشید-ستاره او نمی دانم اگر ناخن سالن منشاء دقیق بود. اما او هنوز هم مشاهده: “خب بسیاری از ناخن سالن را زنان آسیایی و چه کسی می داند چه منطقه ای آنها آمده ام از و یا هر چیز دیگری؟”

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در سراسر چرا ناخن سالن اجازه داده شد برای باز کردن دیر است. اینکه آیا یا نه آن را متصل به اطلاعات غلط در اطراف اولین جامعه صورت متصل بودن به ناخن سالن ها می شوند اما به نظر می رسد که می تواند مورد گفت:” لیزا فو, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, سالم, سالن ناخن, مشترک, a 15-year-old گروه که طرفداران برای سلامت و محیط زیست متمرکز بر شیوه های. “او هرگز کردهاند که بیانیه.”

Nguyen نیز فکر کرده اید که اگر ویتنامی آمریکایی ها بودند که در آبی-ایالت کالیفرنیا به دلیل آنها شناخته شده هستند و بیشتر جمهوریخواهان نسبت به سایر رای دهندگان آمریکایی.

“همه از این می آید را به بازی گفت:” نگوین که مادر متعلق به یک ناخن سالن. “آن را مانند احساس, ‘است که وجود دارد چیزی است که ما باید بدانید ؟ این است که در مورد صنعت یا این چیزی عمیق تر?'”

حدود 20 درصد از این کشور ویتنامی مهاجران زندگی در لس آنجلس منطقه که در آن آنها را تبدیل به یک نفوذ رای گیری بلوک. در اورنج کانتی, city of Westminster به کمی سایگون محله چهار نفر از پنج نفر اعضای شورای شهر در حال ویتنامی.

“آنها رای توسط ایمیل آنها رای آنها رای ویتنامی” گفت: فرد Smoller, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه چپمن. “آنها به تبدیل شدن به یک نیروی سیاسی قدرتمند.”

جانت Nguyen دموکراتیک حریف باغ بیشه Councilwoman Diedre سه شنبه-Ha Nguyen گفت: او شروع به رسیدن به مقامات روز پس از Newsom نظرات. “ما در حال همکاری بسیار نزدیک با دفتر فرماندار, ایمیل تقریبا هر روز” او گفت:.

فو گروه همچنین به دنبال کمک از آسیایی و جزایر اقیانوس آرام قانونی حزبی به خصوص آن صندلی Assemblymember دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو). چیو با ارسال نامه ای به Newsom مارس 15 بالا بردن صنعت نگرانی — از جمله یک اشاره ای به فرماندار سخن گفتن. او همچنین راه اندازی دو تصویری جلسات در اوایل ماه ژوئن با Newsom مقامات دولت کالیفرنیا سالم ناخن سالن مشترک و استخوان آن را برای امریکا که در آن گروه های ارائه شده دولت با توصیه هایی در مورد بازگشایی و امدادرسانی به سالن.

و نه قانونگذاران از اورنج کانتی رهبری Assemblymember تایلر Diep (R-وست) و دولت ایالت تام Umberg (D-Santa Ana) فرستاده Newsom نامه 10 ژوئن پرسیدن که چرا ناخن سالن را دریافت نکرده دستورالعمل نشده است. “بسیاری از سراسر کشور هستند سوال که چرا ناخن سالن طبقه بندی به عنوان یک صنعت ناامن برای بازگشایی در حالی که صنایع مشابه از قبیل سالن مو نیست” آنها نوشت.

دولت دستورالعمل برای ناخن سالن تو سرو و درمانگران ماساژ, منتشر شده در ژوئن 12, شامل بسیاری از HNSC توصیه های مانند اجازه دادن به مشتریان لمس ناخن لهستانی نمایش و ضد عفونی پدیکور کاسه به مدت حداقل 10 دقیقه حتی اگر یک بار مصرف بوش مورد استفاده قرار گرفت.

دولت نمی, پاسخ به سوال در مورد مذاکرات خود با ناخن سالن — و یا چرا از آن تمایز بین ناخن و مو است.

اما این زمان در اطراف, Newsom درمان آنها همان نمودن ، بستن دوباره ، تمام “خدمات شخصی.”

دولت سازمان حفاظت محیط زیست نیز اعطا فو گروه 50.000 دلار کمک مالی در تاریخ 10 ژوئیه به قطار حداقل 2500 ناخن سالن کارگران و صاحبان بسیاری از آنها ویتنامی پناهندگان و مهاجران چگونه به کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی و COVID-19.”

چيو گفت: این بیماری همه گیر است و بر نیاز برای کسب و کارهای کوچک به هم پیوستن و حمایت خود را. “این یک صنعت است که عمدتا آسیایی, ساخته شده از مهاجران آسیایی و آن را یک جامعه است که بوده است نه به عنوان نشان داده شده در گذشته” او گفت:. “در حال حاضر ما در تماس و همکاری است که یک چیز خوب است.”

شخصی زیبایی فدراسیون کالیفرنیا نیز ممکن است نقش داشته اند تحت پیگرد Newsom به بازگشایی مو و ناخن سالن, در میان دیگران. گروه وکیل فرد جونز گفت که او فکر نمی کنم Newsom متوجه پیامدهای سیاسی از singling کردن ناخن سالن.

“بدون اطلاع من فکر می کنم در آن زمان به فرماندار هنگامی که او گفت که او نمی دانستم سه چهارم ناخن سالن بودند متعلق به نسل اول مهاجران ویتنامی بسیاری از آنها زن هستند” جونز گفت: این گروه وکیل. “من فکر نمی کنم او واقعا به خاطر این واقعیت است.”

در حال حاضر با Newsom اعلام reclosure مو سالن ناخن سالن و شخصی دیگر خدمات مراقبت در دوشنبه “ما فقط در زمان یک گام بزرگ به عقب” گفت: Tam Nguyen. او تخمین زده اول اقامت در خانه سفارش مجبور حدود 35 درصد از دولت 11,000 ناخن سالن به طور دائم ، جدید shutdown را بیشتر از کسب و کار. “بسته دوم بسته شدن چگونه آن را می رود ما می تواند به دنبال در 50 درصد” او گفت:.

فو متمرکز شده است مطمئن شوید این دولت منتشر شده و دستورالعمل آن در ویتنامی — که این صنعت هنوز هم در انتظار — و گردش اطلاعات در تغییر احکام محلی. قبل نمودن ، بستن دوباره ، او در حال انجام یک فروشگاه مجازی با سالن و آنها را به گروه او را ترجمه دستورالعمل.

او فکر می کند که دولت باید انجام بیشتر توسعه و ساخت آن را روشن است که مشتریان مجبور به پوشیدن ماسک به ویژه در جنوب کالیفرنیا که در آن وقوع بدترین و که در آن اورنج کانتی ساکنان به ویژه در مقاومت کرده اند ماسک. ماسک مقاومت آمده است با وجود Newsom را در سطح ایالت سفارش ژوئن 18 برای ساکنان به سایش پوشش صورت در اکثر تنظیمات عمومی.

“این نه رسیدن به نیروی کار” او گفت:. “لطفا ویتنامی اخبار و بحث را از طریق آنچه که برخی از دستورالعمل ها اجازه دهید مردم می دانند که چگونه برای محافظت از خود.”

اما Nguyen گفت که او احساس می کند بهتر آماده به لابی برای یکی دیگر از بازگشایی با تشکر از شبکه او تا به حال به انجام اولین بار در اطراف.

“ما در حال حاضر می دانم که مخاطبین از دفتر والی ارشد کارکنان ما در حال حاضر می دانم که مخاطبین از این California Department of Public Health,” او گفت:. “ما خیلی بهتر از امروز ما فقط در ماه مارس قادر به مدافع بهترین ها را برای ما میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>