هوارد استرن می پرسد فرماندار کومو: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘مبارک’ خود Coronavirus?

Category: دیلی بیست Comments: No comments

هوارد استرن میزبانی اندرو کومو در روز دوشنبه قسمت از SiriusXM نشان می دهد. و در حالی که قابل توجه او بپرسید یک سوال در مورد فرماندار نیویورک را در نوک پستان او را پوشش بسیاری دیگر از زمین. و آن را در طولانی برای میزبان شروع به کباب فرماندار در مورد رابطه سنگی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن کامل نیست. چه رابطه مناسب است؟” کومو گفت استرن. “وجود دارد حوادث حتی در طول این جایی که او گرفته شده عکس در من و من عکس های گرفته شده در او. نه بلاعوض عکس, اما در کنار من بودند واجد شرایط استخوان مشاجره با چیزهایی که من نیاز. اما با آن کار کرده است.”

این چراغ استرن به تعجب که چگونه رئیس جمهور در زمان این خبر که فرماندار برادر, CNN, میزبان, Chris Cuomo, اخیرا مبتلا به کوروناویروس.

“آیا شما فکر می کنم—من نمی دانم که این برای یک واقعیت است—اما آیا شما فکر می کنم که او خوشحال است که خود را برادر کریس رو coronavirus” استرن گفت: در اوایل مکالمه خود را. “چرا که او با این نسخهها کار برای سی ان ان و او شده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن? آیا شما فکر می کنم که او نشسته وجود دارد و می گوید: “اوه, خوب,’ مانند وجود دارد یک لیست دشمنان و یا چیزی شبیه به آن ؟ من احساس می کنم این است که باطل است.”

در حالی که کومو مجاز است که به عنوان یک نیویورکر مغلوب ساختن پیشی جستن “را می توان باطل” و “مقابله رابطه با” او اصرار داشت که رئیس جمهور گرفته هیچ لذت بردن از اخبار است.

“او می گویند کریس در سی ان ان او حملات و سی ان ان همیشه به او حمله و او را شخصا مورد حمله برادر من تا حدی به دلیل من فکر می کنم و تا حدی به دلیل برادر من گزارش” کومو گفت. “من باور نمی کنم—من به این می گویند رئیس جمهور باعث می شود همیشه یک نقطه می گفتن” چگونه است که کریس? او انجام OK?’ و که در معمول خود شخصیت شما می دانید ما در حال دخترک وراج زمانی که ما بر روی گوشی. اما او همیشه باعث می شود نقطه به نقطه می گویند که در مورد کریس.”

بعد از آن در مصاحبه استرن تکرار بسیاری از در سمت چپ زمانی که او به این عقیده است که کومو “را در یک زمین لغزش” اگر او را در حال اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مخالف به جو بایدن. “وجود دارد هر گونه پشیمانی ؟” میزبان پرسید.

“بدون هیچ پشیمانی” کومو گفت. “من انجام آنچه که من گفتم را انجام دهد. و هنگامی که شما در حال انجام است و شما شده ایم درست به خودتان است و شما درست به روابط در اطراف شما هیچ تاسف و این مهم ترین چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>