HSBC تکذیب از رسانه های چینی که آن را ‘قاب’ Huawei

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

HSBC در روز شنبه را تکذیب کرد رسانه های چینی گزارش می دهد که آن را به حال “قاب” Huawei Technologies و نقش مهمی در دستگیری ارشد مالی (CFO) از بزرگترین شرکتهای مخابراتی تجهیزات ساز.

در بیانیه ای که در این بانک چینی WeChat, پیام, خدمات, حساب, لندن مستقر دهنده گفت: شرکت در تصمیم وزارت دادگستری ایالات متحده به بررسی Huawei.

ادامه مطلب: Meng Wanzhou می پرسد برای استرداد مورد به ماند می گوید ایالات متحده گمراه کانادا

HSBC بیانیه می آید یک روز پس از چین مقام روزانه مردم روزنامه منتشر شده یک گزارش متهم HSBC بودن همدست از ایالات متحده و دروغ گفتن در مورد Huawei منجر به دستگیری آن CFO Meng Wanzhou.

Meng دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 در فرودگاه بین المللی ونکوور در یک حکم از ایالات متحده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او متهم است که توسط مقامات ایالات متحده از تقلب در بانک به صورت گمراه کننده HSBC در مورد Huawei رابطه با یک شرکت فعال در ایران, قرار دادن HSBC در خطر جریمه و مجازات برای شکستن تحریم های ایالات متحده در تهران ،

“زمینه توسعه Huawei حادثه به وضوح نشان می دهد که ایالات متحده بررسی Huawei نمی شد باعث HSBC” بانک گفت: در آن WeChat پست به طور مستقیم و بدون مراجعه به مردم گزارش روزانه است.

“HSBC هیچ کینه توزی در برابر Huawei, و نه آن را” قاب “Huawei” آن گفت:.

“در پاسخ به درخواست اطلاعات از وزارت دادگستری ایالات متحده HSBC تنها ارائه اطلاعات واقعی. HSBC است ‘ساخته’ شواهد و یا ‘پنهان’ حقایق و نه آن را به تحریف حقایق یا آسیب هر یک از مشتریان برای خود ما را بهره مند شوند.”

Huawei CFO Meng Wanzhou می پرسد برای استرداد به ماند می گوید ایالات متحده گمراه کانادا

Huawei CFO Meng Wanzhou می پرسد برای استرداد به ماند می گوید ایالات متحده گمراه کانادا

روزانه مردم گزارش روز جمعه ادعا HSBC به خوبی آگاه بود از Huawei کسب و کار در ایران بوده است “تنظیم تله” برای این شرکت از سال 2012.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیگر رسانه های چینی از جمله چین جهانی شبکه تلویزیونی مشابه ساخته شده اند اتهامات علیه HSBC.

Meng در حال مبارزه با استرداد به ایالات متحده و گفت: او بی گناه است. او شده است در بازداشت خانگی در ونکوور پس از او بازداشت.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>