Huawei CFO Meng Wanzhou از دست یک کلید مبارزه در استرداد مورد. چه اتفاقی می افتد ؟

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Huawei CFO Meng Wanzhou از دست مبارزه عمده در مورد استرداد چهارشنبه پس از یک B. C. حکم دادگاه علیه او و چین مایل به رها کردن رسیدگی است.

این تصمیم بود که حکومت بر اساس “double-جرم و جنایت,” بدان معنی است که چینی ها با تکنولوژی های اجرایی باید اقامت در کانادا و ادامه مبارزه علیه آمریکا استرداد سفارش.

ادامه مطلب: Meng Wanzhou از دست می دهد کلید دادگاه مبارزه باید اقامت در B. C. برای مبارزه با تروریسم

در حالی که تصمیم دادگاه به نظر می رسد مانند از دست دادن جدی در هر دو او — و با فرمت چین — طرف کارشناسان می گویند روز چهارشنبه تصمیم گیری باقی مانده است در میان چند فصل اول از آنچه که به طور بالقوه می تواند بلند و کشیده کردن مبارزه.

Paul Evans, یک استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا و متخصص در امور جهانی گفت که این قطعا پایان “استرداد موضوع است.”

“آن را مانند یک بازی هاکی کانادا با سه دوره و ما فقط به پایان رسید یکی از اولین و وجود خواهد داشت یک درخواست تجدید نظر فنی حتی قبل از اینکه ما به دوره دوم” گفت: ایوانز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Huawei اجرایی از دست می دهد اول دادگاه نبرد در برابر استرداد به آمریکا

Huawei اجرایی از دست می دهد اول دادگاه نبرد در برابر استرداد به آمریکا

“این است برای رفتن به یک دراز مدت روند قانونی است که به همه چیز را پیچیده تر است.”

Evans,’ مقایسه مورد طول نسبت به زمان در یک بازی هاکی نه بیش از حد دور.

کانادا وزارت دادگستری تعریف یکشنبه حاکم که Meng مجاز است به درخواست تجدید نظر به عنوان فاز دو از سه در کل روند استرداد.

ادامه مطلب: چین نمی تواند به مقابله به مثل در برابر کانادا برای Meng Wanzhou تصمیم, کارشناسان می گویند

به گفته یک کارشناس حقوقی که آخرین مرحله می تواند به گسترش این مورد به اندازه دو سال باید رسیدگی کامل بروید ظهر.

با توجه به گری Botting یک B. C. مبتنی بر وکیل و یکی از کانادا کارشناسان برجسته در استرداد قانون گام بعدی Meng را دنبال خواهد به احتمال زیاد یک مورد جلسه کنفرانس در اوایل ماه ژوئن برای اولین بار بخشی از درخواست تجدید نظر.

پس از آن 15 ژوئن باقی مانده برنامه ریزی شده بعدی تاریخ دادگاه برای این مورد است. Huawei اجرایی خواهد فرصت دیگری به مبارزه برای آزادی او مبتنی بر اینکه او حقوق نقض شده در طول بازداشت.

چین خشم توسط میلاد قاضی حکم Meng را استرداد مورد

چین خشم توسط میلاد قاضی حکم Meng را استرداد مورد

Botting گفت که پیروزی در آن می تواند در نتیجه بماند اما استدلال کرد که این فرصت را برای ماندن بود احتمالا “رفته با این تصمیم امروز.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این احتمالا … رفتن به سقوط واقعی خلاصه و پایه شنوایی و تصمیم گیری که آیا او متعهد یا متعهد نیست,” او گفت:.

تصمیم دادگاه پس از آن می تواند به ارسال پرونده در دو جهت: اگر Meng یافت می نیست که مرتکب جرم ضمانت استرداد او به ایالات متحده او می تواند مرخص شود.

ادامه مطلب: پکن تقبیح تصمیم گیری در Meng Wanzhou حکم گسترش چین-کانادا تقسیم

اگر او در بر داشت به گونه ای که حاکم و چهارشنبه حاکم خواهد بود به احتمال زیاد به ارمغان آورد به دادگاه تجدید نظر به طور بالقوه گسترش این مورد توسط یکی دیگر از 30 روز. مورد در حال حاضر به وزارت دادگستری است که می تواند تا زمانی 60 روز برای پاسخ.

در نهایت وزیر دادگستری پس از آن می تواند هر دو را انتخاب کنید برای به تسلیم Meng به ایالات متحده آمریکا, اضافه کردن یکی دیگر از شش ماه از رسیدگی اگر بخواهد او را به تجدید نظر شود.

“اگر همه چیز می رود در برابر مادام Meng, سپس شما می توانید انتظار به قبل از دیوان عالی کشور تایید دوباره در دو سال یا بیشتر” گفت: Botting.

قاضی قوانین Meng را به آمریکا استرداد مورد باید اقدام

قاضی قوانین Meng را به آمریکا استرداد مورد باید اقدام

طول Meng را استرداد مورد پس از مطرح مسئله با توجه به حبس از دو کانادایی در چین مایکل Kovrig و مایکل Spavor.

هر دو باید از آنجا برگزار شده است در زندان بدون دسترسی به خانواده خود و یا وکلا در آنچه که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود مقابله به مثل در برابر Meng بازداشت توسط RCMP در دسامبر سال 2018 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیانیه ای از سفارت چین در کانادا نیز محکوم کرد و این حکم گفت که چین “بیان قوی نارضایتی و شرکت مخالفان” را به تصمیم گیری.

“ایالات متحده و کانادا با سوء استفاده دو جانبه استرداد پیمان و خودسرانه مصرف پرقدرت اقدامات علیه خانم Meng Wanzhou به شدت نقض قانونی حقوق و منافع گفت: چینی شهروند” می خواند بیانیه.

“هدف از این ایالات متحده است که به پایین آوردن هواوی و دیگر چینی شرکت های با تکنولوژی بالا و کانادا اقدام شده است در این روند به عنوان همدست از ایالات متحده است.

“کل صورت کاملا قبر سیاسی حادثه است.”

با فایل های از sadie wickwar

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>