هواوی هنوز هم امیدوار به فروش 5G تجهیزات به کانادا با وجود فشار از پنج چشم

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Huawei کانادا می گوید آن است که خسارت های ناخواسته در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگ تجاری با چین و همچنان امیدوار است که آن را هنوز هم ممکن است قادر به فروش نسل بعدی اینترنت تجهیزات به کانادا.

که خصوصیات یک روز پس از بریتانیا شد آخرین کانادا پنج چشم هوش-های متفقین به ممنوعیت چینی ارتباطات از راه دور شرکت از آن 5G اینترنت بی سیم.

ادامه مطلب: انگلستان برای جلوگیری از استفاده از Huawei برای شبکه های 5G توسط 2027

Alykhan Velshi, Huawei کانادا, معاون رئیس جمهور, امور شرکت می گوید: شرکت امیدوار است ترودو دولت در حال انجام 5G بررسی هدایت روشن از دسیسه سیاسی با تهمت و دولت برای تضعیف این شرکت است.

بریتانیا تصمیم به ارمغان آورد آن را بصورتی پایدار و محکم در خط با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به Huawei ممنوع از متفقین کشورها از جمله کانادا ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده برای تحمیل محدودیت های ویزا در Huawei, کارکنان, کارکنان چینی دیگر شرکت های فن آوری

ایالات متحده برای تحمیل محدودیت های ویزا در Huawei, کارکنان, کارکنان چینی دیگر شرکت های فن آوری

ایالات متحده views Huawei به عنوان یک تهدید امنیتی و می گوید آن تجهیزات و تکنولوژی را در خدمت به عنوان یک درب عقب برای چین کمونیست و رهبران نظامی و جاسوسی در کشورهای دیگر به عنوان آنها اتخاذ 5G تکنولوژی — شارژ این شرکت قویا رد می کند.

این ترودو دولت با تاخیر طولانی در انتظار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد Huawei برای شرکت در کانادا جدید شبکه 5G تا حد زیادی به دلیل چین در حال انجام حبس از دو کانادایی مردان, Michael Kovrig و مایکل Spavor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>