Hub شهرستان کمیته با هدف اطمینان از مانیتوبا می بیند بازگشت سرمایه گذاری از پیشنهاد CFL فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این Manitoba دولت راه اندازی یک داوطلب جدید کمیته برای کمک به نظارت بر برنامه به میزبانی 2020 لیگ فوتبال کانادا نجومی در وینیپگ.

در اوایل این هفته لیگ پیشنهاد بازی در یک بیماری همه گیر-کوتاه 60-بازی فصل به طور کامل در وینیپگ. استان مانیتوبا متعهد 2.5 میلیون دلار بودجه برای این طرح است.

حصول اطمینان از این استان می بیند بازگشت سرمایه گذاری در آن خواهد بود که یکی از مقاصد اصلی کمیته جدید که استان جمعه اعلام کرد.

بودجه ارائه شده است وابسته به بهداشت عمومی افسران امضای کردن در این طرح را به Winnipeg مرکز شهر به صورت مختصر 15-هفته فصل است.

اما اینکه آیا در این فصل اتفاق می افتد در همه است که هنوز هم در سوال. این لامپ کم مصرف پیشنهاد بستگی به یک توافق دسته جمعی بین لیگ و بازیکنان خود را برای کوتاه فصل است.

لیگ نیز خواست برای $42.5 میلیون نفر در حمایت از دولت فدرال اما در یکشنبه, میراث, وزیر استیون guilbeault را از دست گفت: ورزش کانادا “می کند ارائه کمک های مالی برای سود مستقل لیگ و یا کسانی که در خارج از فوتبال کانادا دستور.”

در توییتر او بعدها گفت که “ما در واقع در بحث با لامپ کم مصرف.”

این مرکز جدید شهر کمیته وظیفه شده است با تقویت تعامل جامعه و ارائه جامعه نظارت و حمایت از لامپ کم مصرف و وینیپگ فوتبال باشگاه در طول فصل اگر آن پیش می رود این استان گفت: در انتشار اخبار جمعه.

“این کمیته نمی خواهد مسئول برای توسعه بهداشت عمومی و پروتکل های ایمنی که در ادامه به ایجاد و اجرا توسط مقامات بهداشت عمومی” این استان گفت: در انتشار آن است.

آن را شامل 10 داوطلب از اعضای جامعه از جمله نمایندگان از ورزش های محلی کسب و کار علمی و بهداشت و درمان بخش است.

براک Bulbuck اجرایی صندلی بوید, گروه, خدمات, وارز. خدمت خواهد کرد به عنوان رئیس کمیته.

اعضای دیگر شامل دیوید Asper اقدام رئیس دانشکده حقوق در دانشگاه مانیتوبا Obby خان سابق وینیپگ بمب افکن آبی offensive lineman و صاحب این شهر شاورما رستوران خان; Payworks از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بارب Gamey; و پل رابسون سابق آبی بمب افکن مدیر کل سابق و صندلی از لامپ کم مصرف.

دولت استانی انتظار فصل به تولید 45 میلیون دلار در کسب و کار فروش 4.5 میلیون دلار در مالیات مستقیم و حدود 4 میلیون دلار در هتل باقی می ماند و به حمایت از 600 شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>