خلیج هادسون است متهم از اتصال کوتاه کارکنان قطع پرداخت میان coronavirus همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو استخدام وکیل وی از سوی مامورین که در خلیج هادسون است, شرکت, های کوتاه-تغییر بیش از 90 کارکنان در قطع مزایای یک روز پس از خرده خواسته کارگران به پذیرش 25 درصد کاهش پرداخت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“HBC است که به دنبال جلوگیری از پرداخت عادلانه قطع بسته که از نظر قانونی بدهکار به این افراد در طول این زمان دشوار است” گفت: Lior Samfiru شریک با تورنتو مبتنی بر Samfiru Tumarkin LLP یک شرکت قانون اشتغال.

Samfiru می گوید 94 کارمندان مشغول به کار در مدیریت نقش ها در منطقه تورنتو بزرگ مبتلا هستند. برخی از که مشورت حقوقی داده شد قطع مهلت چهار شنبه, مارس 24, او گفت:.

ادامه مطلب: TTC اعلام اخراج به عنوان آن مجبور به انطباق میان COVID-19 همه گیر

با توجه به Samfiru موقت پرداخت کاهش زمان اثر در آوریل 16. روز بعد کارکنان به طور ناگهانی در خاتمه گفت. قطع بسته های ارائه شده به کارکنان خود را بر اساس به تازگی کاهش حقوق به جای آن از قبل کاهش آنهایی که او ادعا می کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تفاوت می تواند اضافه کردن به ماه از قطع در برخی موارد گفت: Samfiru که در توصیف این حرکت به عنوان “بی وجدان.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“یک سازمان بزرگ مانند که نمیتوانند ادعای جهل آنها باید بدانند بهتر است” گفت: Samfiru که توضیح می دهد که چنین اقدامی نقض قانون مشترک در کانادا.

“من انتظار داشتم که خیلی بهتر” از خلیج هادسون است, شرکت گفت: Samfiru به خصوص برای یک سازمان با ریشه های عمیق به کانادا هویت.

شرکت در تاسیس 1670 است کانادا قدیمی ترین خرده فروش و یک ملت قدیمی ترین ثبت شرکت. آن است که در حال حاضر متعلق به NRDC سهام شرکای خصوصی سرمایه گذاری شرکت مستقر در خرید, NY.

Coronavirus: مصرف کنندگان در تلاش برای دریافت بازپرداخت از شرکت های هواپیمایی

Coronavirus: مصرف کنندگان در تلاش برای دریافت بازپرداخت از شرکت های هواپیمایی

هنگامی که تماس با اخبار جهانی برای نظر هادسون شرکت خلیج هرگونه تخلف است.

“ما اعتقاد داریم که اتهامات مشترک با رسانه ها نادرست است” با توجه به بیانیه ای کوتاه از سخنگوی شرکت تیفانی Bourré معاون معاون ارتباطات و میراث فرهنگی برای HBC.

“ما متعهد به درمان همه همکاران منصفانه و با احترام” او به این نتیجه رسیدند.

Bourré مورد بحث نیست از نظر قطع ارائه به کارکنان.

به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر برخی از شرکت ها درخواست کارکنان خود را به قبول موقت کاهش پرداخت. اما مگر اینکه کارفرما جادوها چه مدت کاهش پرداخت خواهد شد و آخرین آن ممکن است دائمی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تورنتو خرید و فروش خانه آبشار 69 درصد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

تورنتو خرید و فروش خانه آبشار 69 درصد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“مطمئن شوید که شما بگویید که کارفرمای شما در نوشتن است که شما تنها موافقت خود را با توجه به این زمان همه گیر و برای یک مدت زمان محدود و شما نه توافق به هر آینده کاهش پرداخت” گفت: Samfiru.

“مگر در مواردی وجود دارد یک توافق در محل … اگر شما در حال گرفتن یک برش پرداخت در حال حاضر شما نمی توانید به طور خودکار فرض کنیم که همه گیر است و بیش از پرداخت شما خواهد شد به حالت عادی بازگشت. است که یک فرض هر کسی می تواند.”

همانطور که برای خلیج هادسون است شرکت در موضوع Samfiru می گوید او امیدوار است این شرکت خواهد شد تجدید نظر در آن بسته قطع ارائه به کارکنان تا اقدام قانونی لازم نیست.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>