هومبولت را Graysen کامرون هدف برای مدرک روانشناسی برای کمک به بازماندگان مانند او

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در این ساعت که به دنبال وحشتناک هومبولت Broncos تصادف اتوبوس در روز 6 آوریل سال 2018 و به عنوان دامنه کامل از این فاجعه بود که متوجه شدم در آنجا بود که عکس سه مرد جوان روی تخت بیمارستان دست در دست.

هم تیمی های Derek تند تند نیک Shumlanski و Graysen کامرون چسبیده بودند به یک دیگر.

در آن لحظه که می تواند آنها شناخته شده است هرگز قبل از آنها. اما این صحنه در آن دردناک در اوایل روز و قدرتمند بود.

تند تند 20 سال به جلو دچار خونریزی خارج از مغز خود را به عنوان به خوبی به عنوان حق استخوان نازک نی ساق پا و شکستگی بینی شکستگی استخوان و کاهش قابل توجهی و کبودی.

Shumlanski یک زن 21 ساله به جلو پایدار شکسته استخوان پشت گوش خود و کمری آولشن شکستگی اما رفتی از تصادف.

هر دو قادر به ادامه بازی هاکی فصل آینده است.

کامرون بود wedged بین تند تند و Shumlanski پوشیدن یک گردن بند. او دچار شکسته پشت ضربه مغزی و آسیب چشم — بازی هاکی دوباره نیست حتی در عرصه نظر است.

“من بدیهی است که گفت: من نمی توانستم بازی پس از شکستن پشت من. من قبول این واقعیت است که من نمی خواهد دوباره بازی.” کامرون گفت: CBC ورزشی این هفته است.

اما 20 سال از سن آلتا. خواهد دوباره بازی. و در حال حاضر در یک مسیر فکر او ناپدید شده بود.

Graysen کامرون, مرکز بین هم تیمی های Derek تند تند به چپ و نیک Shumlanski در بیمارستان پس از 2018 تصادف که در سمت چپ 16 نفر کشته شدند. (توییتر/rjpatter)

کامرون در تلاش برای پیدا کردن کلمات برای توصیف خود را بازیابی. او احیا شده است و هیچ چیز قابل توجه است. هفت ماه پس از شکستن خود را در آوریل سال 2018 او تحت عمل جراحی قرار گرفتند به “حذف برخی از سخت افزار” هنوز هم در سمت چپ بدن خود را پیچ در امتداد ستون فقرات خود را و میله های فولادی.

“این زمانی است که دکتر گفت من می توانم آن را و از آن خواهد شد یک امکان بازی دوباره” کامرون گفت.

که سوسو امید دامن زده یک میل سوزان درون کامرون برای حفظ حرکت رو به جلو و شاید یک روز قدم به عقب بر روی یخ.

وجود دارد تاریک روز را به مطمئن شوید. اما آن را در کسانی که هنوز آرام جستجو لحظات او واضح تر در مورد چگونه او می خواست به زندگی می کنند زندگی خود را.

من می خواهم بگویم که در سال گذشته همه چیز تغییر کرده بیشتر در مورد چگونه من در زندگی نگاه کنید. دیدگاه یکی بزرگ است.– Graysen کامرون در بازیابی

“من فکر می کنم که هنگامی که شما در یادگیری بیشتر در مورد خودتان. بسیاری از چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم مقابله با قبل. آن را یک بیدارباش برای من” کامرون گفت. “من می گویند که در سال گذشته همه چیز تغییر کرده بیشتر در مورد چگونه من در زندگی نگاه کنید. دیدگاه یکی بزرگ است.

“شما همیشه می توانید پیدا کردن راه به همه چیز نگاه منفی و شما همیشه می توانید پیدا کردن راه به همه چیز نگاه مثبت.”

فقط دو ماه پس از آن نهایی عمل جراحی برای برداشتن تمام جراحی از بدن خود را در نوامبر سال 2018 کامرون در حال راه رفتن بود. محتاط و آهسته و سنگین گام. اما آن را طولانی نیست پس از او بود که کار کردن دوباره.

برگشت به هاکی که به نظر می رسید غیر ممکن بود در حال حاضر شروع به تمرکز.

“من نمی خواهم به دریافت بیش از حد در مورد آن هیجان زده در مورد آن کار نمی کند اما در داخل من نشئه بود” کامرون گفت.

کامرون شروع به راه رفتن با سهولت کار را به آرامی و ساخت حرکت خود را به بازی.

اولین توقف در سفر بازگشت با سابق خود اندام, AAA تیم گوزن قرمز خوش ندارند. او صرف یک فصل به عنوان دستیار مربی هر چند قرار دادن بر روی اسکیت و کار کردن با تیم است.

“افتضاح بود. من خیلی از شکل” کامرون گفت. “هنگامی که من کردم رفتن پیش از این دکتر به بخار برای اولین بار دو یا سه یخ بار نمی شد بسیار سرگرم کننده است.”

سازمان دیده بان | کامرون در مسیر بهبودی:

گفت: او نمی خواهد بازی هاکی دوباره پس از مجروح شدن در سال 2018 اتوبوس, سقوط 20 سال پیر شده نهایی فصل به عنوان کاپیتان. 0:38

اما عجله از بودن در یخ دوباره زمانی که او استعفا داد و هرگز قادر به توری اسکیت خود را برای بقیه زندگی خود را هیجان انگیز بود. و آن را طولانی نیست پس از آن او یک نشانه از آن زمان به بازگشت به هومبولت.

یکی از Broncos پیشاهنگی بود که حضور در یک بازی در گوزن قرمز کاشته ایده کامرون بازگشت به این تیم در فصل آینده است. آن را “بازی در” از آن لحظه به جلو برای کامرون.

“من فکر می کنم بهترین چیز برای من این بود که صبور بودن و عجله همه چیز. که در نهایت به من اعتماد به نفس خیلی بیشتر و کاهش انتظارات من. حالم خوب بود با جایی که من در” کامرون گفت.

کامرون آخرین صرف تابستان خود را آماده بازگشت به هومبولت برای به دست آوردن نقطه خود را در این تیم است.

یک سال و نیم پس از آن ژرف تراژدی, شکسته, پشت, ضربه مغزی و آسیب چشم او بازگشت پیروز به نام کاپیتان هومبولت Broncos برای آخر فصل.

“من که در آن من می خواستم. این همه گرد هم آمدند. که زمانی که آن را به من رسید که من تا به حال چیزی در اینجا” کامرون گفت. “این واقعا یک لحظه خاص است.”

کامرون چپ بازگشت به Broncos این فصل با فرض نقش کاپیتان با تمام آن خیریه وظایف. (توییتر/@humboldtmemgolf)

در 46 بازی های شش پا وینگر کمک پنج گل و هشت پاس گل. وجود دارد برخی از صدمات در طول فصل چیزی کامرون اذعان می کند او آماده برای در نظر گرفتن آنچه که او می خواهم از طریق بوده است.

“که هاکی. من فقط خوشحال به بازگشت” او گفت:.

کامرون مذاکرات زیادی در مورد چگونه یک تیم هاکی خانواده است چیزی که او می دانست که قبل از سقوط اما شاید زمان تا حدودی برای اعطا.

“بود که سخت ترین قسمت برای من بودن در کنار یک تیم 24/7. این چیزی است که همه بچه ها را از دست ندهید زمانی که فصل بیش از. من می خواستم برای ایجاد یک تیم حق دور. کاری بود که ما انجام دادیم,” او گفت:.

اگر یک لحظه تعیین کامرون نشان دهنده در طول فصل گذشته با Broncos آن جلسه تیم پس از بازی در Nipawin این تیم از دست داده بود به شدت. سفر بازگشت به خانه در همان بزرگراه به عنوان سقوط او فکر زیادی در مورد آنچه که او می خواست برای گفتن به هم تیمی های خود.

“باز کردم تا کمی با پسران پس از آن و من فکر می کنم آنها احترام آن بسیاری,” او گفت:. “من فقط به آنها گفتم یک مقدار زیادی در مورد آنچه در آن به معنی یک هم تیمی و چه خانواده مانند است. چه آن را مانند به عنوان بخشی از یک تیم برنده و یک امتیاز مثبت است. و نه همه چیز را برای اعطا و از آن لذت ببرید و لذت بردن از هر یک از دیگر به دلیل آن را نمی کند برای همیشه لطفا برای آخرین.”

پس از بازگشت به Broncos کامرون اغلب سایت از تصادف مرگبار در خارج Tisdale, Sask. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

به عنوان فصل زخم پایین کامرون شروع به فکر کردن در مورد آنچه که آینده خود را در ورزش و زندگی ممکن است مانند نگاه. او بود که به استخدام تعدادی از کانادا و دانشگاه های آمریکا اما درست مثل بازگشت به هاکی او نبود قرار دادن هر گونه فشار بر خود را به عجله به یک تصمیم.

او همچنین می خواستم مطمئن شوید آموزشی راه او بود در حال حاضر به دنبال خواهد بود مناسب.

“من احساس می کنم مثل من یاد گرفته ام که بسیاری از چیزهایی که در طول دو سال گذشته اگر من می توانید دریافت کنید که به کلمات و رفتن را از طریق افکار خود من و روانشناسی, شاید من می تواند آن را آسان تر در برخی از افراد دیگر که نیز از طریق رفتن خود به خود چیزها” کامرون گفت.

او می خواهد به یک روانشناس ورزشی, پس از نقل مکان کرد و با الهام از آنچه خود درمانگر قادر به کمک به او را از طریق در حال حاضر مایل به پرداخت آن را به جلو.

“این برای تلفن های موبایل کلیشه و احمق اما بخش بزرگی از آن است. سلامت روان است که بخش بزرگی از آن است. صحبت کردن با یک درمانگر نادیده گرفته می شود,” او گفت:.

در این میان خود را به تفکر یک مربی از Northland در اشلند ویسکانسین شروع به چرخش گرما در استخدام کامرون.

سایپا گرگوری از بندر گریس, Nfld., استخدام شد به عنوان سر مربی این برنامه در سال 2014. او تا به حال دیده کامرون بازی قبل از حادثه قرار داده و او را در تیم خود رادار به عنوان یک بازیکن او می خواهم در آینده است.

من گفت: همسر من در هفته است. پریدند در کامیون. سوار به Weyburn. من پیامک Graysen و به او گفت که من هنوز هم علاقه مند است.– سایپا گرگوری سر مربی در Northland, کالج, خود, استخدام, سفر است.

“او را سخت در جن. خوب دو راه player” گرگوری گفت: CBC Sports. “او رقابت در سطح کردن نمودار است.”

Northland کالج است به یک مدرسه کوچک با تنها حدود 600 دانش آموزان است. هیزم هاکی است NCAA Division III برنامه. گریگوری می دانستند که تنگ-گره فضای خانواده می تواند جذاب به کامرون. او کاشته دانه از داشتن کامرون پیوستن به تیم خود در ژانویه طی یک جذب سفر.

“به عنوان فصل پیشرفت من به او کارت من. من نگه داشته صحبت کردن به او و پیام کوتاه او” گرگوری گفت. “او فوق العاده ای رهبر.”

دو نگه داشته و در تماس با اما گرگوری نمی خواهم به فشار کامرون بیش از حد سخت با پلی آف راه اندازی برای Broncos. تیم خود را حذف شده بود پس از یک چالش برانگیز شود.

سپس یک روز صبح در ماه فوریه گرگوری بیدار شد و احساس مجبور به پرش در کامیون خود را و درایو 17 ساعت از اشلند به هومبولت برای دیدار با کامرون.

سایپا Gregory, سر, مربی, Northland, کالج چوب بری سوار 17 ساعت از ویسکانسین برای متقاعد کردن کامرون برای حضور در مدرسه. (رابرت ناخالص Northland بازاریابی)

“من گفت: همسر من در هفته است. پریدند در کامیون. سوار به Weyburn. تماشای یک بازی زن و شوهر و سپس یک هتل در Humboldt” گرگوری گفت. “من پیامک Graysen و به او گفت که من هنوز هم علاقه مند است. به او گفتم ناهار خواهد بود.”

در سرد دشت زمستان بعد از ظهر در ماه فوریه گرگوری کامرون و Broncos سر مربی اسکات بارنی ملاقات در بوستون پیتزا در هومبولت.

“ما فقط به حال یک اتصال فوری,” گرگوری گفت.

یک احساس مشترک با کامرون.

“سایپا سعی به انجام همه چیز را او می تواند به من احساس راحت,” او گفت:. “من فکر می کنم ما فکر می کنم به همان شیوه در مورد بسیاری از چیزها است. به خصوص با چه تنگ و خانواده-اش به تیم فصل گذشته است.”

آخرین شنبه مارس 25, کامرون زنگ زد گرگوری. او گفت: در آینده مربی او متعهد به برنامه است.

“این همیشه Northland از شروع در سر من. آن را بهترین جا برای من تا کنون,” کامرون گفت. “این می تواند یک تجربه متفاوت است. من شده اند یک دانش آموز به مدت سه سال. آن خواهید بود یک شوک اما من برای آن آماده. من فقط خوشحال به دریافت یک تغییر خوب.”

گرگوری که تا به حال شک و تردید در مورد اینکه آیا کامرون خواهد پیوستن به تیم خود شد و آمدیم به دریافت این تماس تلفنی.

“این یک روز زیبا. من در خارج با سه دختر. او به صحبت من در مورد زندگی او و جایی که او می خواست برای رفتن و آنچه که او می خواهد به مطالعه و که او می خواست به بازی برای من” گرگوری گفت.

“من goosebumps.”

بیشتر از هر چیزی گریگوری می گوید کامرون را یک تاثیر فوری در اتاق قفل پیشرو تیم جوان خود را.

“او به تقاضای احترام زمانی که او پیاده روی را از طریق اتاق قفل است. ما به او نیاز دارند. ما باید او را در اتاق قفل” گرگوری گفت.

“Graysen به ارمغان می آورد امید و الهام به ما کمی در جامعه است.”

Northland کالج واقع شده است در Asheland ویسکانسین در نوک غربی دریاچه سوپریور. (رابرت ناخالص Northland بازاریابی)

این سیگنال یک شروع جدید برای کامرون, یک شروع تازه او می گوید که او به شدت نیاز دارد. در دو سال گذشته گرفته اند و عوارض آن بر روی مرد جوان از آلبرتا وزن آن همه گاهی اوقات بیش از حد.

“نداشتن به همان اندازه که فشار. من می دانستم که بخشی از آن را می تواند به خوبی به یک تغییر” او گفت:. “من در سال گذشته بود و کمی استرس زا در زمان است.”

او نمیخواهد که به اشتباه که او را به نوعی تبدیل پشت خود را در Broncos و همه چیز او را از طریق رفت در ساسکاچوان جامعه است. که تیم که تجربه خود را “برادران” همیشه با او بود.

“من همیشه بازی برای آن دسته از بچه ها. من رفت و برگشت برای من اما من برای آنها,” او گفت:.

کامرون شماره 9 در حال حاضر بازنشسته توسط هومبولت Broncos در کنار هم تیمی های سابق خود در rafters از الگار پترسون عرصه است.

“این یک افتخار است. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که من نیوجرسی بازنشسته در هر نقطه. آن را به خوبی می دانیم که این آگهی ها وجود دارد برای همیشه لطفا برای در کنار برادران من” کامرون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>