شکارچی در معرض خطر از شکست تکان دهنده ای در یوتا

هنگامی که سابق یوتا رژیم صهیونیستی است. جان هانتسمن راه اندازی یک پیشنهاد برای پیر شغل در ماه نوامبر گذشته خود را در ورود به مسابقه بدستآمده یک سوال فوری: چرا ؟

در حال حاضر در آستانه دولت جمهوری خواه اولیه بسیاری از GOP رای دهندگان در حال پرسیدن این سوال. شکارچی با وجود یک بار داشتن 90 درصد تصویب رتبه بندی به عنوان فرماندار و نام خانوادگی که افسانه ای در یوتا در تلاش برای دفع سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس برای ایران با نامزدی.

در سال 2009 تنها چند ماه پس از او انتخاب خواهد شد به دور دوم با نزدیک به 80 درصد از رای شکارچی چپ یوتا برای خدمت به عنوان سفیر به چین تحت آن-باراک اوباما — قبل از فرار پکن ناگهان در سال 2011 برای یک بد بخت انتخابات ریاست جمهوری در برابر مردی که او را منصوب.

سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از معتبر سفیر ایران در مسکو پس از روسیه را به دخالت در انتخابات شنود گذاشته شکارچی با تجربه برای این کار — حتی اگر فرماندار سابق تا به حال نام او را به رها کردن پس از “Access Hollywood” نوار.

شکارچی تمایل به خدمت در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت — به عنوان به خوبی به عنوان شهرت خود را برای اعتدال که شامل نقش خود به عنوان روسای گروه دو حزبی بدون برچسب — تست شده است یوتا آمریکا تحمل برای این نوع از فن های حکومت او نشان دهنده.

“این مسابقه از نوع شکارچی در مقابل شکارچی گفت:” داگ Foxley سیاسی استراتژیست و مشاور ارشد شکارچی مبارزات انتخاباتی. “برخی از این افراد احساسات در مورد Jon — و آنها یا رای دادن به او یا آنها در حال رای گیری در برابر او.”

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد اولیه به عنوان یک کراوات بین شکارچی و کاکس. همچنین در انتخابات دو به خوبی شناخته شده دولت اوباما — دولت سابق مجلس گرگ هیوز و سابق وزارت امور خارجه ایران با رئیس Thomas Wright — که رتبه بندی پشت دو frontrunners.

در بین سفیر تکالیف شکارچی گفت: سیاسی در سال 2014 او به هیچ وجه قصد دوباره در حال اجرا. “من شده است فرماندار انتخاب شد دو بار به عنوان فرماندار, اما زمانی که شما انتخاب می شوند با حدود 80 درصد از آرا اگر شما سعی می کنید برای انجام این کار دوباره شما هرگز به عنوان خوب به عنوان اولین بار در اطراف او گفت:” پس از آن.

در حال حاضر شکارچی است که در تلاش برای متقاعد کردن اوباما رای دهندگان است که کار خود را در خانه خود دولت نیست انجام نشده است.

“من می خواهم برای رفتن بزرگ” شکارچی گفت: در طول یک بحث در اوایل این ماه رسما به دو دولت به تولید ناخالص داخلی در حالی که در دفتر. “ما درخشان ترین جمعیت در کشور است. ما باید آنقدر به من بدهید. ما رو خیلی به نوآوری و ساخت و رشد در اطراف.”

در حال حاضر مسابقه دشوار شد و حتی سخت تر در بسته شدن آن هفته, هنگامی که شکارچی قرارداد, رمان coronavirus مجبور نامزد به یک سخت قرنطینه در خانه خود را. در یک سری از ویدئوها chronicling وقت خود را در قرنطینه شکارچی توصیف حاد خستگی او رنج می برد به عنوان یک نتیجه از Covid-19 علاوه بر ارائه به روز رسانی در مبارزات انتخاباتی خود.

“من فکر نمی کنم آن لطمه می زند و به او گفت:” فرانک Pignanelli سالت لیک سیتی-بر اساس استراتژیست سیاسی. با استناد به فرماندار سابق عمومی نظرات به دریافت تست و تاخیر در نتایج جستجو, سوال, او گفت:, خواهد بود “وجود دارد یک همدردی [رای] و یا وجود دارد, ‘Ok, این مرد از طریق آن بوده است. او می داند که چگونه به مقابله با آن ؟ هیچ کس نمی داند که.”

کاکس که تایید شده توسط یوتا کنونی رژیم صهیونیستی است. گری هربرت است که منجر به دولت coronavirus پاسخ. او خود رهبری نقش برجسته خود را دست اول دانش از بحران در حال اجرا یک وقت مانند کمپین حتی به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش در دولت است.

هنوز Cox متهم شده است که از سیاسی کردن این ویروس از طریق حمایت خود را از هیچ سیاست سیاست در پوشیدن ماسک ،

“[Coronavirus] واقعا تغییر کرده و به شکل راه سیاست انجام شده است” کاکس در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که او در زمان بیش از یک ماه از مبارزه برای مدیریت شیوع. “ما انجام داده ایم خیلی بیشتر tele-سالن شهر زوم جلسات آن نوع از همه چیز. که سخت است چون سبک من — من احساس می کنم خیلی راحت تر زمانی که من در اتصال به طور مستقیم با رای دهندگان.”

شکارچی که مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است مصاحبه درخواست برای این داستان با استفاده از تجربه های شخصی خود را با این ویروس به اطلاع مبارزات انتخاباتی خود پلت فرم است که تنش های اقتصادی تجدید و گسترش سلامت روان منابع و قوی تر رای-با-سیستم پست الکترونیکی. او مقابله کاکس ادعای پیوستگی با این پیام که آشنایی با یوتا اقتصاد به عنوان یک فرماندار سابق بهترین موقعیت او را به حفاری دولت از تباهی مالی.

به عنوان فرماندار شکارچی نظارت یک دوره قابل توجهی در توسعه اقتصادی برای یوتا برش مالیات توسط بیش از 400 میلیون دلار است. دولت نامگذاری شد در کشور مدیریت توسط مرکز پیو در ایالات متحده در سال 2008 فقط قبل از او انتخاب خواهد شد به دور دوم.

قویترین کت و شلوار شده است توانایی خود را برای ساخت یک ائتلاف جدید از رای دهندگان که ممکن است به طور معمول شرکت در دولت بسته اولیه است. نظرسنجی نشان می دهد که شکارچی است مورد علاقه در میان مسلمانان رای دهندگان یک گروه او به طور مداوم به استقبال در کمپین بلیزرز. سه شنبه انتظار می رود را قوی مردم در انتخابات در تمام الکترونیکی انتخابات و متحدان او می گویند که تشکیل شده است تا حد زیادی مستقل از تبدیل جمهوری خواهان که مایل به شرکت در چهار راه اصلی.

کاکس اشاره به این گفته “من حریف کار واقعا سخت به ثبت نام دموکرات ها به جمهوری خواهان. سوال بزرگ این است که چگونه بسیاری از کسانی که ثبت نام جمهوری خواهان در واقع انجام یک انتخابات.”

شکارچی نام است که به طور گسترده ای شناخته شده در یوتا — و در نتیجه-کنون شکست نخورده سیاسی است. شکارچی است اواخر میلیاردر نیکوکار جان هانتسمن Sr. بود که یک رهبر در دولت کسب و کار و سیاست است. او به ریاست رونالد ریگان 1984 مبارزات انتخاباتی در ایالت یوتا و کسب و کار خود را, شکارچی, شرکت شیمیایی انحصاری تعدادی از به طور گسترده ای مورد استفاده در مواد غذایی سریع ظروف از جمله “تاشو” که معروف شد به عنوان کشتی برای مک دونالد همبرگر چیز برگر. شکارچی برادر پل مالک و ناشر از سالت لیک تریبون.

اگر انتخاب شکارچی گفت که او نمی خواهد ترک دوباره. تمرکز خود را به جای آن است و در بازسازی اقتصاد خود را از دولت و حفظ آن شهروندان سلامت جسمی و روانی. هنوز هم تعدادی از عوامل — coronavirus’ گسترش تعداد نامزدها در حال اجرا و رکورد خود به عنوان سفیر در زیر دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور — یک شنبه حتی بزرگتر علامت سوال بیش از حد معمول.

“آنچه که او در تلاش برای انجام با این طرح اقتصادی بدیهی است به تمرکز بر روی چیزی که مهم است بلکه به نوعی به یاد مردم,” آره, من شده است وجود دارد. من انجام داده ام که به'” گفت: Matthew Burbank, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه یوتا. “و البته با نام شکارچی که نسبتا آسان پیام به خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *